Resultater Junior-VM Lahti - 5 km - Kvinner 2019



Resultater Junior-VM - 5 km, fri, kvinner
Lahti, Finland - 22. januar 2019

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 87 KARLSSON Frida 1999 SWE 12:50.6 0.00 44.12
2 82 FOSSESHOLM Helene Marie 2001 NOR 13:01.7 +11.1 55.64
3 75 KORVA Anita 1999 FIN 13:10.4 +19.8 64.68
4 79 MARCISZIzabela 2000 POL 13:18.0 +27.4 72.57
5 71 GRUKHVINA Anna 1999 RUS 13:27.2 +36.6 82.12
6 85 DOLCI Flora 1999 FRA 13:28.0 +37.4 82.95
7 59 BAANGMAN Tilde 2001 SWE 13:29.6 +39.0 84.61
8 81 STAV Astrid 1999 NOR 13:30.7 +40.1 85.75
9 30 STEPANOVA Veronika 2001 RUS 13:33.9 +43.3 89.07
10 67 VILA OBIOLS Carola 1999 AND 13:34.1 +43.5 89.28
11 60 EIDUKA Patricija 2000 LAT 13:35.3 +44.7 90.53
12 86 HAVLICKOVA Barbora 2000 CZE 13:42.1 +51.5 97.58
13 84 LOHMANN Lisa 2000 GER 13:43.4 +52.8 98.93
14 83 KUSKOVA Kristina 2000 RUS 13:43.6 +53.0 99.14
15 48 KRAMER Kendall 2002 USA 13:46.2 +55.6 101.84
16 73 HAGER Kim 1999 GER 13:49.6 +59.0 105.37
17 69 MANDELJC Anja 1999 SLO 13:50.9 +1:00.3 106.72
18 72 YOKOHAMA Shiori 1999 JPN 13:52.0 +1:01.4 107.86
19 62 BERGAGNIN Rebecca 1999 ITA 13:54.5 +1:03.9 110.46
20 46 PALMER-LEGER Sydney 2002 USA 13:55.5 +1:04.9 111.50
20 70 SVAHN Linn 1999 SWE 13:55.5 +1:04.9 111.50
22 78 DIETZE Anna-Maria 1999 GER 13:55.7 +1:05.1 111.70
23 41 LYUFT Mariya 2001 KAZ 13:58.9 +1:08.3 115.03
24 80 SKISTAD Kristine Stavaas 1999 NOR 13:59.5 +1:08.9 115.65
25 58 RUCKAEliza 2000 POL 14:02.4 +1:11.8 118.66
26 25 YILAMUJIANG Dinigeer 2001 CHN 14:08.1 +1:17.5 124.58
27 57 VOTOCKOVA Pavlina 1999 CZE 14:09.5 +1:18.9 126.03
28 74 BAKKEMO Tuva 1999 NOR 14:10.1 +1:19.5 126.65
29 2 MCCABE Novie 2001 USA 14:11.4 +1:20.8 128.00
30 68 GAL Melissa 1999 FRA 14:11.9 +1:21.3 128.52

31 55 MONSORNO Nicole 2000 ITA 14:12.3 +1:21.7 128.94
32 53 SHALABODA Elizaveta 1999 RUS 14:12.9 +1:22.3 129.56
33 3 JIALIN Bayani 1999 CHN 14:13.4 +1:22.8 130.08
34 65 LOZZA Anja 2000 SUI 14:16.2 +1:25.6 132.99
35 32 ANDRYIUK Sviatlana 1999 BLR 14:17.6 +1:27.0 134.44
36 40 MAJ Valentina 2000 ITA 14:20.0 +1:29.4 136.93
36 63 HOLIKOVA Zuzana 1999 CZE 14:20.0 +1:29.4 136.93
38 66 WERRO Giuliana 1999 SUI 14:24.1 +1:33.5 141.19
39 31 TRUU Stine-lise 1999 EST 14:24.6 +1:34.0 141.71
40 45 CHERNYKH Natalya 1999 KAZ 14:25.3 +1:34.7 142.43
41 51 KOBIELUSZ Magdalena 2000 POL 14:25.4 +1:34.8 142.54
42 64 HANSSON Moa 2001 SWE 14:26.5 +1:35.9 143.68
43 22 PRYCE Anna 2001 CAN 14:27.1 +1:36.5 144.30
44 44 KALETA Weronika 1999 POL 14:30.1 +1:39.5 147.42
45 76 WEBER Anja 2001 SUI 14:32.3 +1:41.7 149.70
46 50 MAKHMUTOVA Kamila 1999 KAZ 14:37.4 +1:46.8 154.99
47 56 VIGLINO Aurora 1999 SUI 14:40.1 +1:49.5 157.80
48 52 BOOK Josefiina 1999 FIN 14:40.8 +1:50.2 158.52
49 21 KAASIKU Keidy 2001 EST 14:42.4 +1:51.8 160.19
50 24 MILLER Molly 2001 CAN 14:43.5 +1:52.9 161.33
51 14 MICHALICKOVA Lucia 1999 SVK 14:43.6 +1:53.0 161.43
52 49 EHRNROOTH Rebecca 1999 FIN 14:44.6 +1:54.0 162.47
53 61 JUPPE Anna 1999 AUT 14:45.3 +1:54.7 163.20
54 34 COLOMBO Laura 1999 ITA 14:45.7 +1:55.1 163.61
55 54 SOBUE Rin 2000 JPN 14:45.8 +1:55.2 163.72
56 23 NIEMELA Hilla 2001 FIN 14:46.1 +1:55.5 164.03
57 27 KAASIKU Kaidy 2001 EST 14:46.3 +1:55.7 164.23
58 15 HENDRY Isobel 2002 CAN 14:47.7 +1:57.1 165.69
59 39 NOVAKOVA Adela 2000 CZE 14:50.0 +1:59.4 168.08
60 35 KHMELNITSKAYA Anastassiya 2000 KAZ 14:50.8 +2:00.2 168.91

61 43 BRUDERMANN Katharina 1999 AUT 15:00.0 +2:09.4 178.46
62 26 LEE Eui Jin 2001 KOR 15:04.2 +2:13.6 182.82
63 42 TOCHITANI Nodoka 2001 JPN 15:06.5 +2:15.9 185.20
64 5 KONG Weijia 2001 CHN 15:13.8 +2:23.2 192.78
65 36 GEBHARDT Waverly 2001 USA 15:19.4 +2:28.8 198.60
66 29 KOVALOVA Daryna 2001 UKR 15:20.4 +2:29.8 199.64
67 20 DROLET Jasmine 2002 CAN 15:26.3 +2:35.7 205.76
68 8 TALIDAWUBIEKE Dinaer 2000 CHN 15:27.9 +2:37.3 207.42
69 28 DAVYDZENKA Valeryia 2000 BLR 15:28.9 +2:38.3 208.46
70 38 RIEDENER Nina 2000 LIE 15:29.7 +2:39.1 209.29
71 33 IGLESIAS Maria 2001 ESP 15:31.0 +2:40.4 210.64
72 17 DOLIDOVICH Olga 2000 BLR 15:31.6 +2:41.0 211.26
73 16 OJASTE Teiloora 2000 EST 15:32.3 +2:41.7 211.99
74 18 KUREK Tania 2001 FRA 15:35.8 +2:45.2 215.62
75 19 DANIELOVA Maria 2001 SVK 15:43.4 +2:52.8 223.51
76 9 MORTON Darcie 1999 AUS 15:51.0 +3:00.4 231.40
77 37 DUMAN Aysenur 1999 TUR 16:08.4 +3:17.8 249.47
78 12 SIVOKOVA Kristina 2002 SVK 16:09.1 +3:18.5 250.19
79 11 KLEMENTOVA Marianna 2002 SVK 17:02.3 +4:11.7 305.42
80 6 LACZKO Evelin Vivien 2001 HUN 17:38.0 +4:47.4 342.48
81 13 DURSUN Ozlem Ceren 2003 TUR 17:48.2 +4:57.6 353.07
82 7 BILIUNAITE Martyna 1999 LTU 18:07.3 +5:16.7 372.90
83 4 CITOVICIUTE Violeta 2000 LTU 19:03.2 +6:12.6 430.94
84 1 KOCSIK Nora 2001 HUN 20:11.4 +7:20.8 501.74
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
10 CHAMPION Emily 2001 AUS
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
47 SIMONNEAU Solea 1999 FRA
77 LOESCHKE Jessica 2000 GER