Resultater Junior-VM - Menn - 10 km - 2020



Resultater Junior-VM
Oberwiesenthal, Tyskland - 2. mars 2020

Arrangementstype: Langrenn

MENN - 10 KM - INTERVALLSTART - KLASSISK

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
1103SCHUMACHER Gus2000USA26:31.70.0035.00
2102MOCH Friedrich2000GER26:36.2+4.537.26
3101GRAZ Davide2000ITA26:38.4+6.738.37
482ZHUL Dmitriy2000RUS26:48.4+16.743.39
595THORVIK David2000NOR27:05.7+34.052.09
694MOERK Martin Kirkeberg2001NOR27:15.2+43.556.86
781DOERKS Jan-Friedrich2001GER27:15.7+44.057.11
883MILZ Jakob2000GER27:17.7+46.058.12
992OGDEN Ben2000USA27:21.5+49.860.03
1091JAGER Luke2000USA27:22.3+50.660.43
1190KUZNETSOV Andrey2000RUS27:26.8+55.162.69
1284MAXIMOV Artem2001RUS27:35.0+1:03.366.82
1399ROUSSET Gaspard2001FRA27:35.9+1:04.267.27
1468HEILAND Korbinian2001GER27:41.8+1:10.170.23
1586VIKA Jonas2001NOR27:42.3+1:10.670.48
1696EKBERG Johan2000SWE27:42.6+1:10.970.63
1775MCKEEVER Xavier2003CAN27:45.1+1:13.471.89
1889COUPAT Sabin2000FRA27:45.7+1:14.072.19
19100POROMAA William2000SWE27:49.2+1:17.573.95
2087PEREZ Florian2001FRA27:51.3+1:19.675.01
2176NAEPFLIN Avelino2000SUI27:55.2+1:23.576.97
2277NUFER Cla-Ursin2001SUI27:55.5+1:23.877.12
2357POIKKIMAKI Miska2000FIN27:59.9+1:28.279.33
2478GISSELMAN Truls2001SWE28:00.0+1:28.379.38
2598HAGENBUCH Johnny2001USA28:01.5+1:29.880.13
2685WIGGER Nicola2001SUI28:02.2+1:30.580.49
2797KIRKENG Andreas2000NOR28:02.4+1:30.780.59
2863GASPERI Michele2000ITA28:05.1+1:33.481.94
2993DROLET Remi2000CAN28:06.7+1:35.082.75
3071LEVEILLE Olivier2001CAN28:08.5+1:36.883.65

3159CHIOCCHETTI Alessandro2001ITA28:16.0+1:44.387.42
3265MARIANI Ivan2000ITA28:18.0+1:46.388.43
3374HIROSE Ryo2000JPN28:20.3+1:48.689.58
3469LUKES Tomas2000CZE28:21.7+1:50.090.29
3580DUFEK Tomas2000CZE28:22.5+1:50.890.69
3666PUEYO Jaume2001ESP28:26.1+1:54.492.50
3760TREGUBOV Iliya2002RUS28:35.4+2:03.797.17
3840BEXULTAN Yernur2002KAZ28:37.3+2:05.698.13
3964HELANDER Eemil2001FIN28:42.0+2:10.3100.49
4079LANCIA Kevin2000FRA28:49.8+2:18.1104.41
4172HABUKI Yuito2000JPN28:51.8+2:20.1105.42
4288GRIDIN Nikita2000KAZ28:54.1+2:22.4106.57
4347SAKAI Kanta2002JPN28:57.0+2:25.3108.03
4429BRYJA Sebastian2002POL28:57.2+2:25.5108.13
4567TONOZUKA Yusei2000JPN28:59.5+2:27.8109.29
4634TAMM Aleksander2001EST29:02.6+2:30.9110.84
4770STAHLBERG Alexander2002FIN29:05.7+2:34.0112.40
4856TOLEGENOV Temirlan2001KAZ29:08.1+2:36.4113.61
4955SVEJDA Jakub2000CZE29:10.9+2:39.2115.02
5048MOILANEN Niilo2001FIN29:15.9+2:44.2117.53
5137GROS Anze2002SLO29:16.1+2:44.4117.63
5261ERSSON George2001SWE29:30.4+2:58.7124.82
5345BUGARA Robert2002POL29:37.4+3:05.7128.33
5441RENDA Andrej2000SVK29:40.7+3:09.0129.99
5573PAUCHARD Yanik2000SUI29:48.9+3:17.2134.11
5662DOLHASCU Florin Robert2001ROU29:53.3+3:21.6136.33
5743PAVLASEK Simon2002CZE29:55.4+3:23.7137.38
5849MULEJ Jost2002SLO29:59.8+3:28.1139.59
5926JAN Miha2000SLO30:01.8+3:30.1140.60
6022PAARSON Kaspar2002EST30:03.3+3:31.6141.35

6154DAL FARRA Franco2000ARG30:03.9+3:32.2141.65
6242DAMIAN Dawid2000POL30:15.2+3:43.5147.33
6351MALCHOV Todor2001BUL30:16.5+3:44.8147.99
6452KOZHEBEK Yelaman2000KAZ30:19.5+3:47.8149.49
6544STEPHEN Thomas2002CAN30:20.4+3:48.7149.95
6653OGNYANOV Aleksandar2002BUL30:27.5+3:55.8153.51
6727WUERKAIXI Kuerbanjiang2000CHN30:30.1+3:58.4154.82
6836SOBICZEWSKI Piotr2002POL30:33.9+4:02.2156.73
6923BUBEN Mikita2001BLR30:36.3+4:04.6157.94
701TSVETAU Ihar2000BLR30:47.4+4:15.7163.52
7121SHAKEL Hleb2002BLR30:50.8+4:19.1165.23
7238PESHKOV Daniel2002BUL30:53.9+4:22.2166.78
7315WEEL ROSBO Jacob2000DEN30:56.1+4:24.4167.89
7458DIRTU-LUNIC Valentin2000ROU30:59.6+4:27.9169.65
7546KOLUPAIKO Vitalii2001UKR31:00.8+4:29.1170.25
7639SILVA Manex2002BRA31:16.6+4:44.9178.19
7731HLADIKA Jakov2000CRO31:19.0+4:47.3179.40
7819WALKER-BROOSE Bentley2001AUS31:24.2+4:52.5182.01
7916JIAN Kaige2001CHN31:30.0+4:58.3184.93
8050LISOHOR Oleksandr2004UKR31:49.7+5:18.0194.83
8112VAHK Vane2000EST31:50.0+5:18.3194.98
8235GROS Gal2000SLO31:50.9+5:19.2195.43
8325TILESCH Denis2002SVK32:09.4+5:37.7204.73
8414DANIELSSON Jakob2001ISL32:11.5+5:39.8205.79
8510DE CAMPO Fedele2001AUS32:31.0+5:59.3215.59
8511SLIMON James2002GBR32:31.0+5:59.3215.59
878MATIKANOV Mario2004BUL32:32.1+6:00.4216.14
8824SIMONUTIS Edvinas2002LTU32:39.2+6:07.5219.71
897BARNETT Adam2000AUS33:03.4+6:31.7231.87
9017CRUICKSHANK Cameron2001GBR33:04.2+6:32.5232.27

919BURKE Declan2001AUS33:52.9+7:21.2256.75
9232LIMA Lucas2001BRA34:17.7+7:46.0269.21
9318JANUSKEVICIUS Paulius2000LTU34:38.0+8:06.3279.42
9428MISHUSTIN Denys2003UKR35:18.3+8:46.6299.67
954ZILINSKAS Irmantas2002LTU36:09.5+9:37.8325.41
9613TAWK Elie2002LBN38:16.0+11:44.3388.99
972DIKAS Nerijus2002LTU40:10.4+13:38.7446.48
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
3GEAGEA Mansour2002LBN
6LOZOM Salim2002LBN
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
5DREMLJUGA Karl Sebastian2001EST
20PAPADOPOULOS Spyridonas2003GRE
30ANASTASIADIS Georgios2004GRE
33ANTONIADIS Angelos2003GRE



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +