Resultater Junior-VM - Menn - 30 km - 2020



Resultater Junior-VM
Oberwiesenthal, Tyskland - 4. mars 2020

Arrangementstype: Langrenn

MENN - 30 KM - FELLESSTART - FRI

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
14ANDERSEN Iver Tildheim2000NOR1:13:39.00.0035.00
22MOCH Friedrich2000GER1:13:48.4+9.437.98
310MOERK Martin Kirkeberg2001NOR1:14:11.8+32.845.39
411DROLET Remi2000CAN1:14:22.2+43.248.69
51SCHUMACHER Gus2000USA1:14:35.1+56.152.77
63GRAZ Davide2000ITA1:14:41.3+1:02.354.74
722HJELMESET Lars Agnar2001NOR1:15:09.8+1:30.863.77
812LOVERA Victor2000FRA1:15:24.8+1:45.868.52
95POROMAA William2000SWE1:16:01.5+2:22.580.15
1015COUPAT Sabin2000FRA1:16:01.7+2:22.780.21
1133LUKES Tomas2000CZE1:16:10.8+2:31.883.09
129THORVIK David2000NOR1:16:20.5+2:41.586.17
1321ZHUL Dmitriy2000RUS1:16:23.9+2:44.987.24
1420MILZ Jakob2000GER1:16:38.9+2:59.991.99
1540GASPERI Michele2000ITA1:16:46.2+3:07.294.31
1626NUFER Cla-Ursin2001SUI1:16:58.7+3:19.798.27
1759STEPHEN Thomas2002CAN1:17:14.8+3:35.8103.37
1823VOLKOV Sergey2001RUS1:17:23.5+3:44.5106.12
1913JAGER Luke2000USA1:17:25.1+3:46.1106.63
207HAGENBUCH Johnny2001USA1:17:28.2+3:49.2107.61
2116GOALABRE Mathieu2000FRA1:17:54.6+4:15.6115.98
2217GRIDIN Nikita2000KAZ1:17:59.4+4:20.4117.50
2328SOLOVIEV Pavel2001RUS1:18:05.2+4:26.2119.34
2432HABUKI Yuito2000JPN1:18:09.6+4:30.6120.73
2550TOLEGENOV Temirlan2001KAZ1:18:21.7+4:42.7124.56
2638TICCO Giovanni2000ITA1:18:26.8+4:47.8126.18
2746POIKKIMAKI Miska2000FIN1:18:32.0+4:53.0127.83
2814KUZNETSOV Andrey2000RUS1:18:33.3+4:54.3128.24
2957SAKAI Kanta2002JPN1:18:39.1+5:00.1130.08
306ROUSSET Gaspard2001FRA1:18:53.4+5:14.4134.61

3139HELANDER Eemil2001FIN1:19:11.9+5:32.9140.47
3229MCKEEVER Xavier2003CAN1:19:22.3+5:43.3143.76
3318WIGGER Nicola2001SUI1:19:31.6+5:52.6146.71
3452SVEJDA Jakub2000CZE1:19:41.0+6:02.0149.69
3519MCMULLEN Zanden2001USA1:19:42.3+6:03.3150.10
3634HEILAND Korbinian2001GER1:19:48.9+6:09.9152.19
3762BEXULTAN Yernur2002KAZ1:20:20.5+6:41.5162.20
3861RENDA Andrej2000SVK1:20:23.7+6:44.7163.21
3925GISSELMAN Truls2001SWE1:20:41.7+7:02.7168.92
4041DOLHASCU Florin Robert2001ROU1:20:45.7+7:06.7170.18
4130HIROSE Ryo2000JPN1:21:11.3+7:32.3178.29
4227NAEPFLIN Avelino2000SUI1:21:22.7+7:43.7181.91
4351WIESER Philip2001AUT1:21:30.7+7:51.7184.44
4455MULEJ Jost2002SLO1:22:01.0+8:22.0194.04
4548MURDOCH Michael2000CAN1:22:02.5+8:23.5194.52
4631PAUCHARD Yanik2000SUI1:22:08.2+8:29.2196.32
4760DAMIAN Dawid2000POL1:22:18.1+8:39.1199.46
4844VUORELA Johannes2000FIN1:22:31.3+8:52.3203.64
4924DUFEK Tomas2000CZE1:22:47.0+9:08.0208.61
5066TAMM Aleksander2001EST1:22:51.0+9:12.0209.88
5156KURZ Nils2000AUT1:23:02.9+9:23.9213.65
5254MALCHOV Todor2001BUL1:23:25.1+9:46.1220.68
5372WUERKAIXI Kuerbanjiang2000CHN1:23:39.7+10:00.7225.31
5437MARIANI Ivan2000ITA1:24:06.1+10:27.1233.67
5535TONOZUKA Yusei2000JPN1:24:07.6+10:28.6234.15
5642ERSSON George2001SWE1:24:32.1+10:53.1241.91
5758KOLUPAIKO Vitalii2001UKR1:24:33.3+10:54.3242.29
5877WEEL ROSBO Jacob2000DEN1:24:49.1+11:10.1247.30
5953DAL FARRA Franco2000ARG1:25:14.2+11:35.2255.25
6084TSVETAU Ihar2000BLR1:25:40.3+12:01.3263.52

6145DIRTU-LUNIC Valentin2000ROU1:25:52.0+12:13.0267.22
6247STENMAN Tino2001FIN1:26:38.0+12:59.0281.80
6364SCHUETZ Michael2000CZE1:28:33.0+14:54.0318.23
6475CRUICKSHANK Cameron2001GBR1:28:38.5+14:59.5319.97
6576JIAN Kaige2001CHN1:29:51.6+16:12.6343.13
6678DANIELSSON Jakob2001ISL1:31:59.1+18:20.1383.53
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
8EKBERG Johan2000SWE
36PUEYO Jaume2001ESP
43SOSSAU Anian2000GER
49MATASSOV Svyatoslav2000KAZ
71MISHUSTIN Denys2003UKR
73BUBEN Mikita2001BLR
80SLIMON James2002GBR
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
63SILVA Manex2002BRA
65SKENDER Marko2001CRO
67ANTONIADIS Angelos2003GRE
68LIMA Lucas2001BRA
69HLADIKA Jakov2000CRO
70ANASTASIADIS Georgios2004GRE
74PAPADOPOULOS Spyridonas2003GRE
79TAWK Elie2002LBN
81LOZOM Salim2002LBN
82VASCONCELLOS Matheus2000BRA
83GEAGEA Mansour2002LBN



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +