-->

Resultater Junior-VM - Menn - Sprint - Finale - 2020



Resultater Junior-VM
Oberwiesenthal, Tyskland - 29. februar 2020

Arrangementstype: Langrenn

MENN - SPRINT - FINALE - FRI

* Plasseringer og tider i Heat + Finaler

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
12EVENSEN Ansgar2000NOR
210GROND Valerio2000SUI
314CERVINKA Maxim2000GER
412VOLKOV Sergey2001RUS
56SOSSAU Anian2000GER
63OGDEN Ben2000USA
71SCHUMACHER Gus2000USA
85POIKKIMAKI Miska2000FIN
94ANGER Edvin2002SWE
1017ZHUL Dmitriy2000RUS
1113LUKES Tomas2000CZE
1226RYBKIN Vladimir2001RUS
1311SCHOONMAKER James Clinton2000USA
1418GOALABRE Mathieu2000FRA
1529KVARSTAD Kristoffer2000NOR
169GRAZ Davide2000ITA
1715MANZONI Francesco2000ITA
1821JAGER Luke2000USA
1927COUPAT Sabin2000FRA
2028KIRKENG Andreas2000NOR
217MOILANEN Niilo2001FIN
228STENMAN Tino2001FIN
2316DROLET Remi2000CAN
2422TICCO Giovanni2000ITA
2530BRYJA Sebastian2002POL
2619EKBERG Johan2000SWE
2720HJELMESET Lars Agnar2001NOR
2823NAEPFLIN Avelino2000SUI
2924GRIDIN Nikita2000KAZ
3025DREMLJUGA Karl Sebastian2001EST

310BERNARDI Riccardo2000ITA
320SOBICZEWSKI Piotr2002POL
330POROMAA William2000SWE
340GROS Anze2002SLO
350DANIELSSON Emil2001SWE
360STEPHEN Thomas2002CAN
370VAHK Vane2000EST
380WUERKAIXI Kuerbanjiang2000CHN
390ROUSSET Gaspard2001FRA
400JAN Miha2000SLO
410SCHROETER Jonas2000GER
420MAXIMOV Artem2001RUS
430LANCIA Kevin2000FRA
440MCKEEVER Xavier2003CAN
450PUEYO Jaume2001ESP
460PAARSON Kaspar2002EST
470DAMIAN Dawid2000POL
480JIAN Kaige2001CHN
490LEVEILLE Olivier2001CAN
500WIGGER Nicola2001SUI
510GROS Gal2000SLO
520TILESCH Denis2002SVK
530VUORELA Johannes2000FIN
540SVEJDA Jakub2000CZE
550RENDA Andrej2000SVK
560LISOHOR Oleksandr2004UKR
570MATASSOV Svyatoslav2000KAZ
580HIROSE Ryo2000JPN
590DAL FARRA Franco2000ARG
600MULEJ Jost2002SLO

610DIRTU-LUNIC Valentin2000ROU
620SCHUETZ Michael2000CZE
630PAVLASEK Simon2002CZE
640BUGARA Robert2002POL
650TONOZUKA Yusei2000JPN
660KOZHEBEK Yelaman2000KAZ
670TAMM Aleksander2001EST
680HABUKI Yuito2000JPN
690SHAKEL Hleb2002BLR
700TSVETAU Ihar2000BLR
710KOLUPAIKO Vitalii2001UKR
720WALKER-BROOSE Bentley2001AUS
730SKENDER Marko2001CRO
740CRUICKSHANK Cameron2001GBR
750DOLHASCU Florin Robert2001ROU
760SILVA Manex2002BRA
770SAKAI Kanta2002JPN
780OGNYANOV Aleksandar2002BUL
790SIMONUTIS Edvinas2002LTU
800WEEL ROSBO Jacob2000DEN
810SLIMON James2002GBR
820HLADIKA Jakov2000CRO
830BEXULTAN Yernur2002KAZ
840PESHKOV Daniel2002BUL
850DANIELSSON Jakob2001ISL
860LIMA Lucas2001BRA
870MALCHOV Todor2001BUL
880JANUSKEVICIUS Paulius2000LTU
890ANTONIADIS Angelos2003GRE
900BOZHILOV Kristiyan2003BUL

910PAPADOPOULOS Spyridonas2003GRE
920DIKAS Nerijus2002LTU
930MISHUSTIN Denys2003UKR
940ZILINSKAS Irmantas2002LTU
950TAWK Elie2002LBN
960LOZOM Salim2002LBN
970GEAGEA Mansour2002LBN



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +