Resultater Junior-VM Rauland - Langdistanse 2015



Resultater Junior-VM Rauland - Langdistanse
Rauland, Telemark - 9. juli 2015

Arrangementstype: Orientering

M 20

157 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Olli Ojanaho FIN 1:07:00  
2 Simon Hector SWE 1:08:15 +1:15
3 Andreas Soelberg NOR 1:08:26 +1:26
4 Aidan Smith GBR 1:09:05 +2:05
5 Simon Imark SWE 1:09:13 +2:13
6 Matthias Groell AUT 1:10:12 +3:12
7 Audun Heimdal NOR 1:10:49 +3:49
8 Tobia Pezzati SUI 1:10:58 +3:58
9 Shamus Morrison NZL 1:11:05 +4:05
10 Tim Robertson NZL 1:11:12 +4:12
11 Emil Granqvist SWE 1:11:30 +4:30
12 Markus Holter NOR 1:11:41 +4:41
13 Topi Raitanen FIN 1:11:56 +4:56
14 Sergey Dobrynin RUS 1:12:41 +5:41
15 Topias Ahola FIN 1:12:54 +5:54
16 Sven Hellmuller SUI 1:13:13 +6:13
17 Jens Ronnols SWE 1:13:15 +6:15
18 Martynas Tirlikas LTU 1:13:20 +6:20
18 Nicolas Rio FRA 1:13:20 +6:20
20 Magnus Dewett DEN 1:13:24 +6:24
21 Arttu Syrjalainen FIN 1:14:29 +7:29
22 Mathias Peter AUT 1:14:41 +7:41
23 Matyas Meszaros HUN 1:14:59 +7:59
24 Jonas Hubacek CZE 1:15:10 +8:10
25 Hakon Christiansen NOR 1:15:32 +8:32
26 Anton Kuukka FIN 1:15:41 +8:41
27 Oskar Leinonen SWE 1:15:43 +8:43
28 Bjorn Cederberg DEN 1:15:45 +8:45
29 Riccardo Scalet ITA 1:15:53 +8:53
30 Aleksi Niemi FIN 1:16:01 +9:01
31 Nikita Stepanov RUS 1:16:07 +9:07
32 Bogdan Rodionov RUS 1:16:14 +9:14
33 Rafael Dobnik AUT 1:16:16 +9:16
34 Radoslaw Piotrowski POL 1:16:28 +9:28
35 Anders Felde Olaussen NOR 1:16:49 +9:49
36 Erik Andersson SWE 1:17:12 +10:12
37 Heino Ollin EST 1:17:21 +10:21
38 Arnaud Perrin FRA 1:17:33 +10:33
39 Vojtech Kettner CZE 1:18:01 +11:01
40 Noah Zbinden SUI 1:18:09 +11:09
41 Matt Doyle AUS 1:18:10 +11:10
42 Krzysztof Wolowczyk POL 1:18:19 +11:19
43 Matous Furst CZE 1:18:22 +11:22
44 Nick Smith NZL 1:18:27 +11:27
45 Alexander Chepelin GBR 1:18:47 +11:47
46 Uldis Upitis LAT 1:19:01 +12:01
47 Thomas Curiger SUI 1:19:04 +12:04
48 Martin Ponev BUL 1:19:46 +12:46
49 Fabiano Bettega ITA 1:19:47 +12:47
50 Jonas Madslien Bakken NOR 1:19:51 +12:51
51 Krzysztof Rzenca POL 1:20:00 +13:00
52 Joey Hadorn SUI 1:20:07 +13:07
52 Vitalii Hychko UKR 1:20:07 +13:07
54 Quentin Rauturier FRA 1:20:20 +13:20
55 Algirdas Bartkevicius LTU 1:20:31 +13:31
56 William Rigg GBR 1:20:56 +13:56
57 Patrick Zbinden SUI 1:20:57 +13:57
58 Evert Leeuws BEL 1:21:24 +14:24
59 Apostol Atanasov BUL 1:22:10 +15:10
60 Martin Smelik SVK 1:22:12 +15:12
61 Mattia Debertolis ITA 1:22:14 +15:14
62 Adrien Delenne FRA 1:22:40 +15:40
63 Isak Langerak NED 1:22:43 +15:43
64 Devon Beckman NZL 1:22:57 +15:57
65 Alvis Reinsons LAT 1:22:59 +15:59
66 Florian Pasda GER 1:23:26 +16:26
67 Morten Jorgensen USA 1:23:35 +16:35
68 Zan Luka Sumecki SLO 1:23:38 +16:38
69 Stepan Mudrak CZE 1:24:03 +17:03
70 Emil Obro DEN 1:24:17 +17:17
71 Alvaro Prieto Del Campo ESP 1:24:18 +17:18
72 Endijs Titomers LAT 1:24:21 +17:21
73 Gregoire Chatelain FRA 1:24:28 +17:28
74 Henrik Eijsink NED 1:24:33 +17:33
75 Mark Otto GER 1:24:45 +17:45
76 Patrik Horak CZE 1:24:51 +17:51
77 Martin Jonas SVK 1:25:00 +18:00
78 Alexei Yaganov RUS 1:25:15 +18:15
79 Gytis Nakvosas LTU 1:25:20 +18:20
80 Erik Doehler GER 1:25:45 +18:45
80 Michael Svoboda CAN 1:25:45 +18:45
82 Niall Mccarthy IRL 1:25:51 +18:51
83 Fryderyk Pryjma POL 1:25:52 +18:52
84 Nitsan Yasur ISR 1:26:17 +19:17
85 Tommy Hayes NZL 1:26:41 +19:41
86 Bertalan Kovacs HUN 1:26:52 +19:52
87 Paulius Vidziunas LTU 1:27:37 +20:37
88 Elmar Montero Carceles ESP 1:27:56 +20:56
89 Carl Emil Schoier Kovsted DEN 1:28:03 +21:03
90 Jan Erik Naess CAN 1:28:33 +21:33
91 Balazs Miavecz HUN 1:28:34 +21:34
92 Florian Kurz AUT 1:28:41 +21:41
93 Peter Tusar SLO 1:28:57 +21:57
94 Dane Blomquist GBR 1:29:01 +22:01
95 Markus Graetsch GER 1:29:27 +22:27
96 Orhan Kutlu TUR 1:29:49 +22:49
97 Kirill Komarov RUS 1:29:54 +22:54
98 Matej Sebo USA 1:30:07 +23:07
99 Emanuel Jun Braun AUT 1:30:38 +23:38
100 Dominik Jandl AUT 1:30:41 +23:41
101 Janek Piirisild EST 1:31:02 +24:02
102 Daniel Peregi HUN 1:31:25 +24:25
103 Aidan Dawson AUS 1:32:33 +25:33
104 Moritz Doellgast GER 1:33:09 +26:09
105 Milos Bilic SRB 1:33:42 +26:42
106 Jarrah Day AUS 1:33:53 +26:53
107 Jonathan Quinn IRL 1:33:54 +26:54
108 Austin Fowler USA 1:33:59 +26:59
109 Stefan Bilic SRB 1:34:14 +27:14
110 Tanel Papp EST 1:34:40 +27:40
110 Matej Hrabos SVK 1:34:40 +27:40
112 Simon Navratil CZE 1:34:48 +27:48
113 Alexander Bergstrom CAN 1:34:55 +27:55
114 Korbinian Lehner GER 1:35:16 +28:16
115 Aske Jepsen DEN 1:36:18 +29:18
116 Patrick Jaffe AUS 1:36:25 +29:25
117 Musa Yeli TUR 1:36:59 +29:59
118 Cosme Sanchez Dorado ESP 1:37:08 +30:08
119 Fabio Brunet ITA 1:37:10 +30:10
120 Daniel Catarino POR 1:37:20 +30:20
121 Timothy Chambers RSA 1:38:29 +31:29
122 Simeon Burrill AUS 1:38:33 +31:33
123 Oguzhan Karatepe TUR 1:39:08 +32:08
123 Tom Drygalski BEL 1:39:08 +32:08
125 Nikola Bilic SRB 1:39:43 +32:43
126 Huzeyfe Sigirci TUR 1:39:57 +32:57
127 Thomas Gillet BEL 1:40:17 +33:17
128 Go Inamori JPN 1:40:30 +33:30
129 Trevor Bray CAN 1:40:50 +33:50
130 Gelson Andrey Zago Togni BRA 1:41:50 +34:50
131 Joao Jaber BRA 1:42:14 +35:14
132 Paul Pruzina IRL 1:45:30 +38:30
133 Takashi Hirahara JPN 1:45:34 +38:34
134 Andre Esteves POR 1:46:02 +39:02
135 Diego Lazaro De Juan ESP 1:46:49 +39:49
136 William Hubsch USA 1:47:23 +40:23
137 Takatsugu Kobayashi JPN 1:47:37 +40:37
138 Kin Kwan Kwok HKG 1:47:41 +40:41
139 Takaya Sakanashi JPN 1:48:37 +41:37
140 Taiki Tanaka JPN 1:51:22 +44:22
141 Caelan Mclean CAN 1:51:31 +44:31
142 Mateusz Podsiadly POL 1:51:44 +44:44
143 Can Huseyin Sapul TUR 1:54:11 +47:11
144 Addison Bosley USA 2:01:20 +54:20
145 Luka Ivkovic CRO 2:03:54 +56:54
146 Ariel Quim De Almeida BRA 2:06:31 +59:31
147 Raku Kunisawa JPN 2:07:44 +1:00:44
148 Chit Hei Shiu HKG 2:14:43 +1:07:43
149 Wei Yong Yue HKG 2:31:23 +1:24:23
  Dylan Barry RSA diskvalifisert  
  Daniil Kashin RUS diskvalifisert  
  Kwang Myong Kim PRK diskvalifisert  
  Roark Robinson RSA diskvalifisert  
  Kuk Ryol Kim PRK diskvalifisert  
  Henry Mcnulty AUS diskvalifisert  
  Chris Galloway GBR brutt  
  Ed Cory Wright NZL brutt  

W 20

133 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sara Hagstrom SWE 52:06  
2 Anna Haataja FIN 52:46 +0:40
3 Sandrine Mueller SUI 54:19 +2:13
4 Heidi Martensson NOR 54:46 +2:40
5 Miri Thrane Odum DEN 55:44 +3:38
6 Simona Aebersold SUI 55:51 +3:45
7 Karoliina Ukskoski FIN 55:53 +3:47
8 Marie Olaussen NOR 57:07 +5:01
9 Johanna Oberg SWE 57:19 +5:13
10 Andrea Svensson SWE 57:37 +5:31
11 Noora Koskinen FIN 57:54 +5:48
12 Paula Gross SUI 58:19 +6:13
13 Emma Bjessmo SWE 58:23 +6:17
14 Pihla Otsamo FIN 59:18 +7:12
15 Aleksandra Hornik POL 59:22 +7:16
16 Sigrid Alexandersen NOR 59:36 +7:30
17 Emmi Jokela FIN 59:41 +7:35
18 Anine Ahlsand NOR 1:00:09 +8:03
19 Tonje Vassend NOR 1:00:40 +8:34
20 Marianne Haug EST 1:01:19 +9:13
21 Niina Hulkkonen FIN 1:02:08 +10:02
22 Sandra Grosberga LAT 1:02:14 +10:08
23 Delphine Poirot FRA 1:02:28 +10:22
24 Sofie Bachmann SUI 1:03:02 +10:56
25 Ingeborg Eide NOR 1:03:09 +11:03
26 Luca Szuromi HUN 1:03:14 +11:08
27 Olena Postelniak UKR 1:03:29 +11:23
28 Kerstin Ullmann SUI 1:03:34 +11:28
29 Caroline Gjotterup DEN 1:03:37 +11:31
30 Astrid Maag DEN 1:03:59 +11:53
31 Margret Zimmermann EST 1:04:22 +12:16
32 Daria Korobeynik RUS 1:04:29 +12:23
33 Chloe Haberkorn FRA 1:04:43 +12:37
34 Weronika Cych POL 1:04:53 +12:47
35 Maja Morawska POL 1:04:54 +12:48
36 Lisa Schubnell SUI 1:05:16 +13:10
37 Mathilde Norgard Kracht DEN 1:05:25 +13:19
38 Tereza Novakova CZE 1:05:35 +13:29
39 Petra Hancova CZE 1:05:50 +13:44
40 Marina Trubkina RUS 1:06:04 +13:58
41 Gabriela Hirsova CZE 1:06:41 +14:35
41 Csenge Viniczai HUN 1:06:41 +14:35
43 Lia Patscheider ITA 1:06:58 +14:52
44 Anna Stickova CZE 1:07:12 +15:06
45 Birte Friedrichs GER 1:07:33 +15:27
46 Eleonora Donadini ITA 1:07:43 +15:37
47 Alice Tilley NZL 1:07:44 +15:38
48 Kayla Fairbairn NZL 1:07:45 +15:39
49 Agnes Neda ROU 1:07:51 +15:45
49 Isabel Bryant USA 1:07:51 +15:45
51 Antoaneta Dyaksova BUL 1:07:52 +15:46
52 Lenka Svobodova CZE 1:08:11 +16:05
53 Danielle Goodall NZL 1:08:37 +16:31
54 Helen Ockenden GBR 1:08:48 +16:42
55 Marie Prochazkova CZE 1:08:51 +16:45
56 Carina Polzer AUT 1:08:58 +16:52
57 Maria Zasimovskaia RUS 1:09:31 +17:25
58 Yevheniya Chystyakova ESP 1:09:39 +17:33
59 Julie Emmerson GBR 1:10:30 +18:24
60 Amanda Falck Weber DEN 1:10:50 +18:44
61 Patricia Nieke GER 1:11:14 +19:08
62 Sanna Fast SWE 1:11:32 +19:26
63 Leonore Winkler GER 1:11:42 +19:36
64 Vaiva Laurutyte LTU 1:12:17 +20:11
65 Anika Gassner AUT 1:12:29 +20:23
66 Anna Chestova RUS 1:12:30 +20:24
67 Jogvile Susinskaite LTU 1:12:36 +20:30
68 Winnie Oakhill AUS 1:12:52 +20:46
69 Anna Dowling AUS 1:13:24 +21:18
70 Hannah Goddard AUS 1:13:33 +21:27
71 Virag Weiler HUN 1:13:50 +21:44
72 Megan Carter Davies GBR 1:14:37 +22:31
73 Marta Guijo Alonso ESP 1:14:43 +22:37
74 Niamh Corbett IRL 1:14:48 +22:42
75 Nicola Blatchford AUS 1:14:52 +22:46
76 Maria Prieto Del Campo ESP 1:15:03 +22:57
77 Julia Goldmann HUN 1:16:09 +24:03
78 Julia Doubson USA 1:16:39 +24:33
79 Martina Walch AUT 1:16:57 +24:51
80 Roisin Long IRL 1:17:04 +24:58
81 Andreya Dyaksova BUL 1:17:09 +25:03
82 Melike Sancak TUR 1:17:14 +25:08
83 Vanda Hosekova SVK 1:17:25 +25:19
84 Triinu Rooni EST 1:17:35 +25:29
85 Greti Pentek HUN 1:18:14 +26:08
86 Chloe Dudoignon FRA 1:18:58 +26:52
87 Sonia Hollands NZL 1:19:29 +27:23
88 Elif Gokce Avci TUR 1:20:19 +28:13
89 Anna Liabzina RUS 1:20:20 +28:14
90 Kendija Aparjode LAT 1:20:36 +28:30
91 Lanita Steer AUS 1:20:38 +28:32
92 Amanda Johansson USA 1:20:39 +28:33
93 Francesca Taufer ITA 1:21:00 +28:54
94 Emma Waddington CAN 1:22:07 +30:01
95 Marina Meirkovich ISR 1:23:00 +30:54
96 Angelika Maciejewska POL 1:23:13 +31:07
97 Claudia Rooman BEL 1:24:34 +32:28
98 Lucille Girard FRA 1:24:36 +32:30
99 Evalin Brautigam USA 1:24:56 +32:50
100 Katie Corywright NZL 1:25:24 +33:18
101 Paula Starke GER 1:26:19 +34:13
102 Yara Bores Escudero ESP 1:26:29 +34:23
103 Maelle Beauvir FRA 1:26:45 +34:39
104 Melanie Sergiev USA 1:28:06 +36:00
105 Cliona Mccullough IRL 1:29:20 +37:14
106 Darya Moskalenko UKR 1:30:17 +38:11
107 Aoife Mccavana IRL 1:30:31 +38:25
108 Pia Blake CAN 1:31:36 +39:30
109 Mana Nakamura JPN 1:32:13 +40:07
110 Natsuki Yamagishi JPN 1:32:56 +40:50
111 Ekaterina Prokopeva RUS 1:33:10 +41:04
112 Emma Sherwood CAN 1:33:31 +41:25
113 Olivia Sprod AUS 1:35:04 +42:58
114 Joana Fernandes POR 1:35:20 +43:14
115 Misa Kawashima JPN 1:35:33 +43:27
116 Cho Yu Lam HKG 1:36:10 +44:04
117 Tyra Christopherson USA 1:36:41 +44:35
118 Nusa Jeram SLO 1:37:18 +45:12
119 Carolina Delgado POR 1:37:25 +45:19
120 Ayse Bozkurt TUR 1:40:35 +48:29
121 Laura Leiboma LAT 1:40:37 +48:31
122 Hau Wah Brenda Chan HKG 1:40:43 +48:37
123 Gabriella Franco BRA 1:42:08 +50:02
124 Sophie Harrison NZL 1:43:24 +51:18
125 Sakire Celik TUR 1:47:43 +55:37
126 Selma Cabri TUR 1:55:00 +1:02:54
127 Dora Tezak CRO 1:56:49 +1:04:43
128 Gedvile Dirziute LTU 2:10:19 +1:18:13
  Naomi Suzuki JPN diskvalifisert  
  Mami Orui JPN diskvalifisert  
  Josefine Lind DEN diskvalifisert  
  Merel Dirksen NED diskvalifisert  
  Tilda Johansson SWE brutt


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +