Resultater Junior-VM Rauland - Mellomdistanse Finale 2015

Resultater Junior-VM Rauland - Mellomdistanse, finale
Rauland, Telemark - 7. juli 2015

Arrangementstype: Orientering

M20 A-final

60 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Olli Ojanaho FIN 25:13  
2 Erik Andersson SWE 25:27 +0:14
3 Sven Hellmuller SUI 26:16 +1:03
4 Jonas Madslien Bakken NOR 26:22 +1:09
5 Audun Heimdal NOR 26:43 +1:30
6 Nikita Stepanov RUS 26:57 +1:44
7 Emil Granqvist SWE 27:21 +2:08
8 Jens Ronnols SWE 27:32 +2:19
9 Markus Holter NOR 27:33 +2:20
10 Anton Kuukka FIN 27:44 +2:31
11 Anders Felde Olaussen NOR 27:58 +2:45
12 Simon Hector SWE 28:16 +3:03
13 Magnus Dewett DEN 28:25 +3:12
14 Topi Raitanen FIN 28:35 +3:22
15 Andreas Soelberg NOR 28:36 +3:23
16 Nicolas Rio FRA 28:41 +3:28
17 Algirdas Bartkevicius LTU 28:49 +3:36
18 Topias Ahola FIN 28:51 +3:38
19 Aidan Smith GBR 28:56 +3:43
20 Riccardo Scalet ITA 29:22 +4:09
21 Shamus Morrison NZL 29:37 +4:24
22 Tim Robertson NZL 29:40 +4:27
23 Arttu Syrjalainen FIN 29:47 +4:34
24 Patrik Horak CZE 29:57 +4:44
25 Matthias Groell AUT 29:58 +4:45
26 Jonas Hubacek CZE 30:16 +5:03
27 Mathieu Perrin FRA 30:20 +5:07
28 Hakon Christiansen NOR 30:46 +5:33
29 Noah Zbinden SUI 30:54 +5:41
30 Magnus Maag DEN 31:02 +5:49
31 Bjorn Cederberg DEN 31:04 +5:51
32 Martynas Tirlikas LTU 31:06 +5:53
33 Moritz Doellgast GER 31:10 +5:57
34 Thomas Curiger SUI 31:12 +5:59
35 Alvis Reinsons LAT 31:36 +6:23
36 Vitalii Hychko UKR 31:51 +6:38
37 Martin Ponev BUL 32:00 +6:47
38 Sergey Dobrynin RUS 32:21 +7:08
39 Martin Smelik SVK 32:29 +7:16
40 Tobia Pezzati SUI 32:57 +7:44
41 Alexei Yaganov RUS 33:24 +8:11
42 Evert Leeuws BEL 33:36 +8:23
43 Emil Obro DEN 33:45 +8:32
44 Mathias Peter AUT 33:49 +8:36
45 Heino Ollin EST 34:01 +8:48
45 Alexander Chepelin GBR 34:01 +8:48
47 Morten Jorgensen USA 34:21 +9:08
48 Gregoire Chatelain FRA 34:33 +9:20
49 Alexander Bergstrom CAN 35:07 +9:54
50 Markus Graetsch GER 35:11 +9:58
51 Vojtech Kettner CZE 35:39 +10:26
52 Patrick Zbinden SUI 35:43 +10:30
53 Radoslaw Piotrowski POL 35:44 +10:31
54 Simon Imark SWE 36:09 +10:56
55 Bogdan Rodionov RUS 36:24 +11:11
56 Devon Beckman NZL 37:06 +11:53
57 Patrick Jaffe AUS 38:51 +13:38
58 Emanuel Jun Braun AUT 49:47 +24:34
  Matt Doyle AUS diskvalifisert  
  Aleksi Niemi FIN brutt  

M20 B-final

59 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Quentin Rauturier FRA 25:42  
2 Joey Hadorn SUI 25:48 +0:06
3 Arnaud Perrin FRA 26:06 +0:24
4 Matous Furst CZE 26:40 +0:58
5 Oskar Leinonen SWE 26:43 +1:01
6 Nitsan Yasur ISR 27:01 +1:19
7 Tommy Hayes NZL 27:53 +2:11
8 Adrien Delenne FRA 27:55 +2:13
9 Isak Langerak NED 28:04 +2:22
10 William Rigg GBR 28:08 +2:26
11 Gytis Nakvosas LTU 28:47 +3:05
12 Endijs Titomers LAT 28:52 +3:10
13 Ed Cory Wright NZL 29:10 +3:28
14 Kirill Komarov RUS 29:31 +3:49
15 Stepan Mudrak CZE 30:06 +4:24
16 Timothy Chambers RSA 30:09 +4:27
16 Tanel Papp EST 30:09 +4:27
18 Mattia Debertolis ITA 30:11 +4:29
19 Martin Jonas SVK 31:07 +5:25
20 Alvaro Prieto Del Campo ESP 31:08 +5:26
20 Jarrah Day AUS 31:08 +5:26
20 Korbinian Lehner GER 31:08 +5:26
23 Krzysztof Wolowczyk POL 31:10 +5:28
24 Simon Navratil CZE 31:28 +5:46
25 Matthew Elkington GBR 31:44 +6:02
26 Fryderyk Pryjma POL 31:57 +6:15
27 Carl Emil Schoier Kovsted DEN 32:05 +6:23
28 Henrik Eijsink NED 32:12 +6:30
29 Apostol Atanasov BUL 32:15 +6:33
30 Mark Otto GER 32:40 +6:58
31 Michael Svoboda CAN 32:52 +7:10
32 Fabiano Bettega ITA 32:55 +7:13
33 Florian Kurz AUT 33:01 +7:19
34 Uldis Upitis LAT 33:10 +7:28
35 Matyas Meszaros HUN 33:45 +8:03
36 Orhan Kutlu TUR 33:52 +8:10
37 Erik Doehler GER 34:00 +8:18
38 Daniel Peregi HUN 34:10 +8:28
39 Bertalan Kovacs HUN 34:30 +8:48
40 Aske Jepsen DEN 34:55 +9:13
41 Matej Hrabos SVK 35:02 +9:20
42 Rafael Dobnik AUT 35:16 +9:34
43 Go Inamori JPN 36:15 +10:33
44 Elmar Montero Carceles ESP 36:18 +10:36
45 Simeon Burrill AUS 36:32 +10:50
46 Cosme Sanchez Dorado ESP 37:20 +11:38
47 Tom Drygalski BEL 37:31 +11:49
47 Balazs Miavecz HUN 37:31 +11:49
49 Fabio Brunet ITA 38:19 +12:37
50 Joao Jaber BRA 38:24 +12:42
51 Nick Smith NZL 40:16 +14:34
52 Musa Yeli TUR 40:31 +14:49
53 Daniil Kashin RUS 40:54 +15:12
54 William Hubsch USA 42:02 +16:20
55 Mateusz Podsiadly POL 44:48 +19:06
  Milos Bilic SRB diskvalifisert  
  Gelson Andrey Zago Togni BRA diskvalifisert  
  Janek Piirisild EST diskvalifisert  
  Henry Mcnulty AUS diskvalifisert  

M20 C-final

37 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jonathan Quinn IRL 29:28  
2 Matej Sebo USA 30:31 +1:03
3 Florian Pasda GER 31:08 +1:40
4 Roark Robinson RSA 31:37 +2:09
5 Paulius Vidziunas LTU 31:49 +2:21
6 Zan Luka Sumecki SLO 32:18 +2:50
7 Thomas Gillet BEL 33:09 +3:41
8 Aidan Dawson AUS 33:16 +3:48
9 Peter Tusar SLO 34:15 +4:47
10 Daniel Catarino POR 34:42 +5:14
11 Niall Mccarthy IRL 34:57 +5:29
12 Huzeyfe Sigirci TUR 35:45 +6:17
13 Dylan Barry RSA 36:03 +6:35
14 Nikola Bilic SRB 36:04 +6:36
15 Paul Pruzina IRL 36:41 +7:13
16 Austin Fowler USA 37:17 +7:49
17 Dominik Jandl AUT 38:17 +8:49
18 Takaya Sakanashi JPN 39:06 +9:38
19 Jan Erik Naess CAN 39:34 +10:06
20 Ariel Quim De Almeida BRA 40:16 +10:48
21 Luka Ivkovic CRO 40:21 +10:53
22 Kuk Ryol Kim PRK 40:27 +10:59
23 Trevor Bray CAN 41:02 +11:34
24 Takatsugu Kobayashi JPN 41:31 +12:03
25 Raku Kunisawa JPN 42:13 +12:45
26 Kwang Myong Kim PRK 42:29 +13:01
27 Andre Esteves POR 42:39 +13:11
28 Caelan Mclean CAN 43:57 +14:29
28 Diego Lazaro De Juan ESP 43:57 +14:29
30 Stefan Bilic SRB 44:04 +14:36
31 Oguzhan Karatepe TUR 44:32 +15:04
32 Takashi Hirahara JPN 45:34 +16:06
33 Kin Kwan Kwok HKG 48:19 +18:51
34 Wei Yong Yue HKG 49:46 +20:18
35 Chit Hei Shiu HKG 53:50 +24:22
36 Addison Bosley USA 57:04 +27:36
37 Can Huseyin Sapul TUR 57:58 +28:30

W20 A-final

60 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anine Ahlsand NOR 26:57  
2 Johanna Oberg SWE 27:11 +0:14
3 Sandrine Mueller SUI 27:14 +0:17
4 Anna Haataja FIN 27:30 +0:33
5 Ingeborg Eide NOR 27:48 +0:51
6 Tilda Johansson SWE 27:55 +0:58
7 Paula Gross SUI 29:04 +2:07
8 Pihla Otsamo FIN 29:25 +2:28
9 Andrea Svensson SWE 29:26 +2:29
10 Marie Olaussen NOR 29:52 +2:55
11 Sara Hagstrom SWE 29:58 +3:01
12 Daria Korobeynik RUS 30:19 +3:22
13 Kerstin Ullmann SUI 30:38 +3:41
14 Miri Thrane Odum DEN 30:42 +3:45
15 Tereza Novakova CZE 30:49 +3:52
16 Sigrid Alexandersen NOR 31:00 +4:03
17 Sofie Bachmann SUI 31:12 +4:15
18 Chloe Haberkorn FRA 31:19 +4:22
19 Emma Bjessmo SWE 31:27 +4:30
20 Sandra Grosberga LAT 31:28 +4:31
21 Sanna Fast SWE 31:31 +4:34
22 Marina Trubkina RUS 31:58 +5:01
22 Tonje Vassend NOR 31:58 +5:01
22 Niina Hulkkonen FIN 31:58 +5:01
25 Heidi Martensson NOR 32:01 +5:04
26 Aleksandra Hornik POL 32:10 +5:13
27 Amanda Falck Weber DEN 32:12 +5:15
28 Lucille Girard FRA 32:13 +5:16
29 Noora Koskinen FIN 32:28 +5:31
30 Olena Postelniak UKR 32:34 +5:37
31 Lenka Svobodova CZE 32:51 +5:54
32 Astrid Maag DEN 33:14 +6:17
33 Anna Stickova CZE 33:15 +6:18
34 Petra Hancova CZE 33:21 +6:24
35 Marianne Haug EST 33:41 +6:44
36 Paula Starke GER 33:46 +6:49
37 Caroline Gjotterup DEN 34:04 +7:07
38 Delphine Poirot FRA 34:07 +7:10
39 Csenge Viniczai HUN 34:16 +7:19
40 Marie Prochazkova CZE 34:24 +7:27
41 Sarah Jones GBR 34:29 +7:32
42 Simona Aebersold SUI 34:41 +7:44
43 Birte Friedrichs GER 34:54 +7:57
44 Darya Moskalenko UKR 34:56 +7:59
45 Winnie Oakhill AUS 35:45 +8:48
46 Leonore Winkler GER 36:21 +9:24
47 Triinu Rooni EST 36:22 +9:25
48 Mathilde Norgard Kracht DEN 36:28 +9:31
49 Chloe Dudoignon FRA 36:29 +9:32
50 Eleonora Donadini ITA 36:52 +9:55
51 Anika Gassner AUT 37:15 +10:18
52 Lisa Schubnell SUI 37:41 +10:44
53 Laura Leiboma LAT 38:08 +11:11
54 Jogvile Susinskaite LTU 38:30 +11:33
55 Gabriela Hirsova CZE 38:48 +11:51
56 Amanda Johansson USA 39:33 +12:36
57 Emmi Jokela FIN 40:19 +13:22
58 Margret Zimmermann EST 40:53 +13:56
59 Patricia Nieke GER 44:52 +17:55
60 Marta Guijo Alonso ESP 46:00 +19:03

W20 B-final

59 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kayla Fairbairn NZL 27:44  
2 Josefine Lind DEN 29:08 +1:24
3 Danielle Goodall NZL 29:48 +2:04
4 Maria Zasimovskaia RUS 30:21 +2:37
5 Maja Morawska POL 30:22 +2:38
6 Julie Emmerson GBR 30:45 +3:01
7 Maelle Beauvir FRA 30:48 +3:04
8 Helen Ockenden GBR 31:01 +3:17
9 Lia Patscheider ITA 31:54 +4:10
10 Carina Polzer AUT 32:07 +4:23
11 Anna Dowling AUS 32:22 +4:38
12 Anna Chestova RUS 32:38 +4:54
13 Karoliina Ukskoski FIN 32:51 +5:07
14 Isabel Bryant USA 33:20 +5:36
15 Julia Goldmann HUN 33:23 +5:39
16 Antoaneta Dyaksova BUL 33:40 +5:56
17 Johanna Trummer AUT 33:49 +6:05
18 Luca Szuromi HUN 34:06 +6:22
19 Kendija Aparjode LAT 34:28 +6:44
20 Roisin Long IRL 34:59 +7:15
21 Vaiva Laurutyte LTU 35:28 +7:44
22 Florence Hanauer FRA 35:42 +7:58
23 Martina Walch AUT 36:39 +8:55
24 Francesca Taufer ITA 37:21 +9:37
25 Joana Fernandes POR 37:40 +9:56
26 Yara Bores Escudero ESP 37:46 +10:02
27 Alice Tilley NZL 37:48 +10:04
28 Agnes Neda ROU 38:27 +10:43
28 Greti Pentek HUN 38:27 +10:43
30 Katie Corywright NZL 38:35 +10:51
31 Angelika Maciejewska POL 38:52 +11:08
32 Hannah Goddard AUS 39:29 +11:45
33 Carolina Delgado POR 39:34 +11:50
34 Maria Prieto Del Campo ESP 39:35 +11:51
35 Niamh Corbett IRL 39:47 +12:03
36 Julia Doubson USA 39:48 +12:04
37 Andreya Dyaksova BUL 39:51 +12:07
38 Ayse Bozkurt TUR 39:53 +12:09
39 Pia Blake CAN 40:22 +12:38
40 Nusa Jeram SLO 40:41 +12:57
41 Ekaterina Prokopeva RUS 41:12 +13:28
42 Elif Gokce Avci TUR 41:43 +13:59
43 Lanita Steer AUS 41:57 +14:13
44 Olivia Sprod AUS 41:58 +14:14
45 Virag Weiler HUN 42:21 +14:37
46 Nicola Blatchford AUS 43:06 +15:22
47 Tyra Christopherson USA 43:09 +15:25
48 Hau Wah Brenda Chan HKG 44:19 +16:35
49 Emma Waddington CAN 44:52 +17:08
50 Evalin Brautigam USA 45:14 +17:30
51 Anna Liabzina RUS 47:41 +19:57
52 Melike Sancak TUR 49:44 +22:00
53 Natsuki Yamagishi JPN 50:38 +22:54
54 Sonia Hollands NZL 51:13 +23:29
55 Gedvile Dirziute LTU 51:53 +24:09
56 Mami Orui JPN 52:43 +24:59
57 Selma Cabri TUR 56:52 +29:08
58 Marina Meirkovich ISR 59:22 +31:38
  Yevheniya Chystyakova ESP diskvalifisert  

W20 C-final

16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Melanie Sergiev USA 41:40  
2 Aoife Mccavana IRL 42:19 +0:39
3 Vanda Hosekova SVK 42:41 +1:01
4 Misa Kawashima JPN 44:07 +2:27
5 Gabriella Franco BRA 44:28 +2:48
6 Cliona Mccullough IRL 44:36 +2:56
7 Sophie Harrison NZL 46:12 +4:32
8 Dora Tezak CRO 48:27 +6:47
9 Claudia Rooman BEL 48:37 +6:57
10 Wakana Miyamoto JPN 49:26 +7:46
11 Cho Yu Lam HKG 51:40 +10:00
12 Mana Nakamura JPN 54:08 +12:28
13 Naomi Suzuki JPN 59:45 +18:05
14 Emma Sherwood CAN 1:01:54 +20:14
15 Sakire Celik TUR 1:24:36 +42:56
16 Merel Dirksen NED 1:31:40 +50:00


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +