Resultater Junior-VM Rauland - Mellomdistanse Kvalifisering 2015



Resultater Junior-VM Rauland - Mellomdistanse, kvalifisering
Rauland, Telemark - 6. juli 2015

Arrangementstype: Orientering

M20A

53 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Simon Imark SWE 24:14  
2 Sven Hellmuller SUI 24:54 +0:40
3 Jens Ronnols SWE 25:46 +1:32
4 Andreas Soelberg NOR 25:52 +1:38
5 Mathias Peter AUT 26:32 +2:18
6 Topi Raitanen FIN 26:43 +2:29
7 Anton Kuukka FIN 26:47 +2:33
8 Hakon Christiansen NOR 27:04 +2:50
9 Nikita Stepanov RUS 27:15 +3:01
10 Noah Zbinden SUI 27:29 +3:15
11 Aidan Smith GBR 27:31 +3:17
12 Shamus Morrison NZL 27:37 +3:23
13 Matt Doyle AUS 27:42 +3:28
14 Emil Obro DEN 27:53 +3:39
15 Alexander Chepelin GBR 27:56 +3:42
16 Patrik Horak CZE 28:46 +4:32
17 Evert Leeuws BEL 28:54 +4:40
18 Radoslaw Piotrowski POL 29:04 +4:50
19 Markus Graetsch GER 29:05 +4:51
20 Morten Jorgensen USA 29:19 +5:05
21 Quentin Rauturier FRA 29:29 +5:15
22 Endijs Titomers LAT 29:39 +5:25
23 Adrien Delenne FRA 29:48 +5:34
24 Henrik Eijsink NED 30:15 +6:01
25 Ed Cory Wright NZL 30:38 +6:24
26 Krzysztof Rzenca POL 31:04 +6:50
27 Rafael Dobnik AUT 31:23 +7:09
28 Janek Piirisild EST 31:32 +7:18
29 Fabiano Bettega ITA 31:43 +7:29
30 Simon Navratil CZE 31:52 +7:38
30 Bertalan Kovacs HUN 31:52 +7:38
32 Apostol Atanasov BUL 32:25 +8:11
33 Aske Jepsen DEN 33:23 +9:09
34 Joao Jaber BRA 33:46 +9:32
35 Jarrah Day AUS 34:51 +10:37
36 Alvaro Prieto Del Campo ESP 34:57 +10:43
37 Martin Jonas SVK 35:12 +10:58
38 Mark Otto GER 35:45 +11:31
38 Orhan Kutlu TUR 35:45 +11:31
40 Daniil Kashin RUS 35:47 +11:33
41 Zan Luka Sumecki SLO 35:53 +11:39
42 Jonathan Quinn IRL 36:12 +11:58
43 Daniel Catarino POR 37:47 +13:33
44 Taiki Tanaka JPN 38:58 +14:44
45 Paulius Vidziunas LTU 39:13 +14:59
46 Takatsugu Kobayashi JPN 40:53 +16:39
47 Oguzhan Karatepe TUR 43:52 +19:38
48 Roark Robinson RSA 45:21 +21:07
49 Addison Bosley USA 47:14 +23:00
50 Stefan Bilic SRB 53:13 +28:59
51 Caelan Mclean CAN 57:40 +33:26
52 Wei Yong Yue HKG 1:18:14 +54:00
53 Kwang Myong Kim PRK 1:19:24 +55:10

M20B

53 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Erik Andersson SWE 23:41  
2 Markus Holter NOR 23:42 +0:01
3 Audun Heimdal NOR 24:49 +1:08
4 Algirdas Bartkevicius LTU 25:15 +1:34
5 Thomas Curiger SUI 25:22 +1:41
6 Tobia Pezzati SUI 25:24 +1:43
6 Bjorn Cederberg DEN 25:24 +1:43
8 Nicolas Rio FRA 25:31 +1:50
9 Bogdan Rodionov RUS 25:39 +1:58
10 Topias Ahola FIN 25:59 +2:18
11 Aleksi Niemi FIN 26:05 +2:24
12 Emanuel Jun Braun AUT 26:42 +3:01
13 Vitalii Hychko UKR 26:54 +3:13
14 Vojtech Kettner CZE 27:24 +3:43
15 Jonas Hubacek CZE 27:46 +4:05
16 Gregoire Chatelain FRA 27:55 +4:14
17 Heino Ollin EST 28:09 +4:28
18 Alexander Bergstrom CAN 28:31 +4:50
19 Alvis Reinsons LAT 28:41 +5:00
20 Patrick Jaffe AUS 28:58 +5:17
21 Florian Kurz AUT 29:12 +5:31
22 Isak Langerak NED 29:30 +5:49
22 Mattia Debertolis ITA 29:30 +5:49
24 Oskar Leinonen SWE 29:43 +6:02
25 Erik Doehler GER 29:48 +6:07
26 Nick Smith NZL 30:05 +6:24
27 William Rigg GBR 30:07 +6:26
28 Carl Emil Schoier Kovsted DEN 30:16 +6:35
29 Matej Hrabos SVK 30:46 +7:05
30 Balazs Miavecz HUN 31:07 +7:26
31 Krzysztof Wolowczyk POL 31:58 +8:17
32 Daniel Peregi HUN 32:55 +9:14
33 Timothy Chambers RSA 32:56 +9:15
34 Tommy Hayes NZL 33:22 +9:41
35 Elmar Montero Carceles ESP 33:24 +9:43
36 Kirill Komarov RUS 33:38 +9:57
37 Mateusz Podsiadly POL 33:45 +10:04
38 Cosme Sanchez Dorado ESP 35:05 +11:24
39 Musa Yeli TUR 35:45 +12:04
40 Milos Bilic SRB 36:10 +12:29
41 Florian Pasda GER 36:36 +12:55
42 Can Huseyin Sapul TUR 37:09 +13:28
43 Trevor Bray CAN 37:28 +13:47
44 Thomas Gillet BEL 37:36 +13:55
45 Takashi Hirahara JPN 38:43 +15:02
46 Ariel Quim De Almeida BRA 41:28 +17:47
47 Austin Fowler USA 42:23 +18:42
48 Luka Ivkovic CRO 45:54 +22:13
49 Aidan Dawson AUS 52:52 +29:11
50 Paul Pruzina IRL 56:01 +32:20
51 Chit Hei Shiu HKG 59:06 +35:25
  Kuk Ryol Kim PRK diskvalifisert  
  Raku Kunisawa JPN diskvalifisert  

M20C

52 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Olli Ojanaho FIN 24:49  
2 Simon Hector SWE 25:16 +0:27
3 Alexei Yaganov RUS 25:52 +1:03
4 Tim Robertson NZL 25:55 +1:06
5 Arttu Syrjalainen FIN 26:02 +1:13
6 Emil Granqvist SWE 26:51 +2:02
7 Jonas Madslien Bakken NOR 27:03 +2:14
8 Anders Felde Olaussen NOR 27:15 +2:26
9 Moritz Doellgast GER 27:16 +2:27
10 Magnus Dewett DEN 27:26 +2:37
11 Martynas Tirlikas LTU 27:53 +3:04
12 Riccardo Scalet ITA 28:15 +3:26
13 Matthias Groell AUT 28:32 +3:43
14 Sergey Dobrynin RUS 28:46 +3:57
15 Patrick Zbinden SUI 28:48 +3:59
16 Mathieu Perrin FRA 28:54 +4:05
17 Martin Smelik SVK 29:40 +4:51
18 Devon Beckman NZL 29:56 +5:07
19 Magnus Maag DEN 29:57 +5:08
20 Martin Ponev BUL 30:10 +5:21
21 Arnaud Perrin FRA 30:25 +5:36
22 Matous Furst CZE 30:41 +5:52
23 Henry Mcnulty AUS 31:05 +6:16
24 Gytis Nakvosas LTU 31:07 +6:18
25 Fryderyk Pryjma POL 31:08 +6:19
26 Matthew Elkington GBR 31:11 +6:22
27 Matyas Meszaros HUN 31:25 +6:36
28 Stepan Mudrak CZE 31:44 +6:55
29 Uldis Upitis LAT 32:07 +7:18
30 Fabio Brunet ITA 32:08 +7:19
31 Korbinian Lehner GER 32:22 +7:33
32 Tanel Papp EST 33:50 +9:01
33 Michael Svoboda CAN 34:08 +9:19
34 Nitsan Yasur ISR 34:59 +10:10
35 Go Inamori JPN 35:06 +10:17
36 Joey Hadorn SUI 36:32 +11:43
37 Tom Drygalski BEL 36:38 +11:49
38 Simeon Burrill AUS 37:30 +12:41
39 William Hubsch USA 37:45 +12:56
40 Gelson Andrey Zago Togni BRA 38:28 +13:39
41 Matej Sebo USA 38:45 +13:56
42 Peter Tusar SLO 38:59 +14:10
43 Diego Lazaro De Juan ESP 39:13 +14:24
44 Kin Kwan Kwok HKG 40:45 +15:56
45 Niall Mccarthy IRL 42:24 +17:35
46 Jan Erik Naess CAN 43:31 +18:42
47 Andre Esteves POR 43:54 +19:05
48 Nikola Bilic SRB 47:31 +22:42
49 Dominik Jandl AUT 48:45 +23:56
50 Huzeyfe Sigirci TUR 51:23 +26:34
51 Dylan Barry RSA 51:50 +27:01
52 Takaya Sakanashi JPN 59:48 +34:59

W20A

45 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sandrine Mueller SUI 25:13  
2 Anine Ahlsand NOR 25:37 +0:24
3 Simona Aebersold SUI 26:36 +1:23
4 Tilda Johansson SWE 26:44 +1:31
5 Anna Haataja FIN 27:13 +2:00
6 Marie Olaussen NOR 27:24 +2:11
7 Anna Stickova CZE 27:25 +2:12
8 Johanna Oberg SWE 27:28 +2:15
9 Emmi Jokela FIN 27:33 +2:20
10 Sandra Grosberga LAT 29:40 +4:27
11 Patricia Nieke GER 29:50 +4:37
12 Marina Trubkina RUS 30:05 +4:52
13 Amanda Falck Weber DEN 30:15 +5:02
14 Caroline Gjotterup DEN 30:19 +5:06
15 Birte Friedrichs GER 30:26 +5:13
16 Margret Zimmermann EST 31:18 +6:05
17 Darya Moskalenko UKR 31:50 +6:37
18 Winnie Oakhill AUS 31:57 +6:44
19 Chloe Haberkorn FRA 32:10 +6:57
20 Petra Hancova CZE 32:18 +7:05
21 Maja Morawska POL 32:38 +7:25
22 Yara Bores Escudero ESP 33:43 +8:30
23 Lia Patscheider ITA 33:52 +8:39
24 Roisin Long IRL 34:11 +8:58
25 Florence Hanauer FRA 34:24 +9:11
26 Anna Dowling AUS 34:36 +9:23
27 Julie Emmerson GBR 34:39 +9:26
28 Johanna Trummer AUT 34:46 +9:33
29 Isabel Bryant USA 35:37 +10:24
30 Andreya Dyaksova BUL 36:35 +11:22
31 Anna Chestova RUS 37:24 +12:11
32 Virag Weiler HUN 38:28 +13:15
33 Katie Corywright NZL 38:29 +13:16
34 Ayse Bozkurt TUR 39:33 +14:20
35 Luca Szuromi HUN 41:35 +16:22
36 Yevheniya Chystyakova ESP 42:18 +17:05
37 Natsuki Yamagishi JPN 42:21 +17:08
38 Gedvile Dirziute LTU 42:47 +17:34
39 Hau Wah Brenda Chan HKG 42:54 +17:41
40 Tyra Christopherson USA 44:51 +19:38
41 Vanda Hosekova SVK 45:41 +20:28
42 Gabriella Franco BRA 47:33 +22:20
43 Emma Sherwood CAN 48:16 +23:03
44 Sophie Harrison NZL 59:50 +34:37
45 Mana Nakamura JPN 1:02:24 +37:11

W20B

46 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Noora Koskinen FIN 24:39  
2 Andrea Svensson SWE 24:58 +0:19
3 Sigrid Alexandersen NOR 25:57 +1:18
4 Aleksandra Hornik POL 26:14 +1:35
5 Tonje Vassend NOR 26:24 +1:45
6 Delphine Poirot FRA 26:53 +2:14
7 Sofie Bachmann SUI 27:51 +3:12
8 Csenge Viniczai HUN 28:18 +3:39
9 Tereza Novakova CZE 28:28 +3:49
10 Pihla Otsamo FIN 28:55 +4:16
11 Anika Gassner AUT 29:24 +4:45
12 Kerstin Ullmann SUI 29:51 +5:12
13 Olena Postelniak UKR 30:18 +5:39
14 Triinu Rooni EST 30:41 +6:02
15 Lenka Svobodova CZE 30:42 +6:03
16 Mathilde Norgard Kracht DEN 30:52 +6:13
17 Emma Bjessmo SWE 31:09 +6:30
18 Paula Starke GER 32:21 +7:42
19 Amanda Johansson USA 32:26 +7:47
20 Marta Guijo Alonso ESP 33:00 +8:21
21 Fiona Bunn GBR 33:05 +8:26
22 Antoaneta Dyaksova BUL 33:20 +8:41
22 Maelle Beauvir FRA 33:20 +8:41
24 Francesca Taufer ITA 33:28 +8:49
25 Josefine Lind DEN 34:08 +9:29
26 Pia Blake CAN 35:23 +10:44
27 Kendija Aparjode LAT 37:35 +12:56
28 Julia Doubson USA 38:01 +13:22
29 Hannah Goddard AUS 40:34 +15:55
30 Vaiva Laurutyte LTU 41:05 +16:26
31 Julia Goldmann HUN 41:07 +16:28
32 Danielle Goodall NZL 42:13 +17:34
33 Joana Fernandes POR 42:20 +17:41
34 Agnes Neda ROU 44:22 +19:43
35 Ekaterina Prokopeva RUS 44:34 +19:55
36 Sonia Hollands NZL 45:31 +20:52
37 Anna Liabzina RUS 46:05 +21:26
38 Melike Sancak TUR 46:45 +22:06
39 Lanita Steer AUS 46:53 +22:14
40 Selma Cabri TUR 46:55 +22:16
41 Cliona Mccullough IRL 47:51 +23:12
42 Claudia Rooman BEL 48:00 +23:21
43 Wakana Miyamoto JPN 48:23 +23:44
44 Merel Dirksen NED 53:26 +28:47
45 Aoife Mccavana IRL 55:59 +31:20
  Naomi Suzuki JPN diskvalifisert  

W20C

45 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sara Hagstrom SWE 25:00  
2 Niina Hulkkonen FIN 28:10 +3:10
3 Lisa Schubnell SUI 29:01 +4:01
4 Ingeborg Eide NOR 29:11 +4:11
5 Miri Thrane Odum DEN 30:07 +5:07
6 Lucille Girard FRA 30:35 +5:35
7 Sanna Fast SWE 30:37 +5:37
8 Daria Korobeynik RUS 30:57 +5:57
9 Paula Gross SUI 31:00 +6:00
10 Leonore Winkler GER 31:35 +6:35
11 Gabriela Hirsova CZE 32:26 +7:26
12 Marianne Haug EST 32:51 +7:51
13 Marie Prochazkova CZE 34:39 +9:39
14 Eleonora Donadini ITA 36:27 +11:27
15 Laura Leiboma LAT 36:43 +11:43
16 Chloe Dudoignon FRA 36:50 +11:50
17 Heidi Martensson NOR 36:51 +11:51
18 Astrid Maag DEN 36:57 +11:57
19 Jogvile Susinskaite LTU 37:26 +12:26
20 Sarah Jones GBR 37:40 +12:40
21 Nicola Blatchford AUS 38:06 +13:06
22 Kayla Fairbairn NZL 38:12 +13:12
23 Karoliina Ukskoski FIN 38:48 +13:48
24 Martina Walch AUT 39:01 +14:01
25 Niamh Corbett IRL 39:14 +14:14
26 Maria Zasimovskaia RUS 39:30 +14:30
27 Emma Waddington CAN 39:42 +14:42
28 Olivia Sprod AUS 39:48 +14:48
29 Carina Polzer AUT 40:08 +15:08
30 Helen Ockenden GBR 40:24 +15:24
31 Angelika Maciejewska POL 43:11 +18:11
32 Greti Pentek HUN 43:59 +18:59
33 Evalin Brautigam USA 44:04 +19:04
34 Carolina Delgado POR 44:32 +19:32
35 Nusa Jeram SLO 44:53 +19:53
36 Alice Tilley NZL 45:32 +20:32
37 Elif Gokce Avci TUR 47:40 +22:40
38 Mami Orui JPN 54:30 +29:30
39 Maria Prieto Del Campo ESP 56:16 +31:16
40 Marina Meirkovich ISR 57:10 +32:10
41 Melanie Sergiev USA 1:01:08 +36:08
42 Sakire Celik TUR 1:08:19 +43:19
43 Cho Yu Lam HKG 1:13:51 +48:51
44 Dora Tezak CRO 1:16:42 +51:42
  Misa Kawashima JPN diskvalifisert


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +