SNARVEIER mellom nyhet 2 og 3| NORGESCUP SENIOR: FREDAG: Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| SISTE VM-RESULTATER: FREDAG: Stafett: Menn| TORSDAG: Stafett: Kvinner| ONSDAG: 15 km: Menn| TIRSDAG: 10 km: Kvinner| 800 GULLARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Junior-VM Vuokatti - Kvinner - 5 km - 2021


Annonse

Resultater Junior-VM

12. februar 2021

Vuokatti - Finland

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - 5 KM - FRI

* Liste med 3 mellomtider

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
180STEPANOVA Veronika2001RUS13:44.30.0066.86
279KRUPITSKAYA Evgeniya2002RUS14:00.8+16.582.87
366BERGANE Margrethe2001NOR14:11.7+27.493.45
440HANSSON Moa2001SWE14:12.6+28.394.33
562INGESSON Lisa2002SWE14:15.9+31.697.53
682YILAMUJIANG Dinigeer2001CHN14:21.6+37.3103.06
772KALETA Karolina2002POL14:26.9+42.6108.20
864KOZHINOVA Anna2003RUS14:28.4+44.1109.66
952HAAPALA Ida2001FIN14:31.4+47.1112.57
1078ZHOLUDEVA Olga2002RUS14:31.8+47.5112.96
1168HOFFMANN Helen2002GER14:32.6+48.3113.74
1270MAZI JAMNIK Hana2002SLO14:38.1+53.8119.07
1365KAIJANSINKKO Siiri2001FIN14:40.1+55.8121.02
1415THURSTON Ava2004USA14:42.9+58.6123.73
1535PUBALOVA Nela2004CZE14:44.3+1:00.0125.09
1674KAASIKU Keidy2001EST14:45.5+1:01.2126.26
1773KAASIKU Kaidy2001EST14:46.4+1:02.1127.13
1848SILVESTRI Veronica2002ITA14:46.9+1:02.6127.61
1984WIGGER Siri2003SUI14:47.7+1:03.4128.39
2043BYRTUS Jolanta2001CZE14:47.9+1:03.6128.59
2159MELLING Maria Hartz2002NOR14:48.3+1:04.0128.97
2246RYYTTY Vilma2001FIN14:48.4+1:04.1129.07
2345DROLET Jasmine2002CAN14:49.2+1:04.9129.85
2486WEBER Anja2001SUI14:53.5+1:09.2134.02
2577PIERREL Julie2002FRA14:55.7+1:11.4136.16
264COUPAT Liv2003FRA14:59.4+1:15.1139.75
2754HUTTER Sara2001ITA15:01.1+1:16.8141.40
2853MOERK Emma Kirkeberg2002NOR15:02.3+1:18.0142.56
2930NIEMELA Hilla2001FIN15:03.4+1:19.1143.63
3067RAKISHEVA Aisha2002KAZ15:04.3+1:20.0144.50

3171SCHUMACHER Linda2001GER15:05.4+1:21.1145.57
3281ROSENBERG Maerta2002SWE15:05.7+1:21.4145.86
3376WALCHER Witta-Luisa2002AUT15:06.9+1:22.6147.02
3433ISONNI Lucia2003ITA15:08.7+1:24.4148.77
3449MALI Klara2002SLO15:08.7+1:24.4148.77
3655KINYBAEYEVA Laura2001KAZ15:10.9+1:26.6150.91
3658TOCHITANI Nodoka2001JPN15:10.9+1:26.6150.91
3838MILLER Molly2001CAN15:13.1+1:28.8153.04
3923NUERNBERGER Saskia2002GER15:14.0+1:29.7153.92
4032DE MARTIN PINTER Iris2004ITA15:19.7+1:35.4159.45
4150FOEYEN Sigrid Leseth2001NOR15:20.8+1:36.5160.52
4234GAGNON Liliane2002CAN15:21.1+1:36.8160.81
4351KUKUCZKA Karolina2002POL15:26.8+1:42.5166.34
4369JAZBEC Sara2001SLO15:26.8+1:42.5166.34
4583BAANGMAN Tilde2001SWE15:27.4+1:43.1166.92
4642DELLIT Lara2002GER15:29.6+1:45.3169.06
4741SZKURAT Daria2004POL15:32.3+1:48.0171.68
4827SIBRAVOVA Eliska2002CZE15:34.0+1:49.7173.33
4963UDRAS Johanna2002EST15:34.4+1:50.1173.71
501LUXMOORE Alexandra2004CAN15:35.0+1:50.7174.30
5126GEBHARDT Waverly2001USA15:36.5+1:52.2175.75
5256GAUTHIER Alexiane2001FRA15:40.0+1:55.7179.15
5357VEYRE Maelle2002FRA15:40.6+1:56.3179.73
5485KAELIN Nadja2001SUI15:43.2+1:58.9182.25
5560SCHERZ Magdalena2001AUT15:43.9+1:59.6182.93
5675KAELIN Marina2003SUI15:46.6+2:02.3185.55
5717KOOL Eliisabet2003EST15:48.4+2:04.1187.30
5861IGLESIAS Maria2001ESP15:53.2+2:08.9191.96
5924PROKESOVA Tereza2003CZE15:54.7+2:10.4193.42
6039POPKO Hanna2003POL15:56.5+2:12.2195.16

6131MACHAKHINA Hanna2003BLR15:58.2+2:13.9196.81
6228SEEMANN Nina2002USA15:58.9+2:14.6197.49
6347KOVALOVA Daryna2001UKR16:04.9+2:20.6203.32
6412SHABALDINA Anastasiia2001UKR16:10.0+2:25.7208.26
6513SEHLIANYK Marianna2002UKR16:29.3+2:45.0227.00
6619HORNIAKOVA Barbora2001SVK16:30.5+2:46.2228.16
679SAHNO Liva2003LAT16:34.7+2:50.4232.24
686VOLFA Estere2005LAT16:41.7+2:57.4239.03
6922TYATOVA Irina2003KAZ16:43.6+2:59.3240.87
7037MEDJA Lucija2004SLO16:54.1+3:09.8251.06
7125KLEMENTOVA Marianna2002SVK17:09.2+3:24.9265.72
7220GERACHSHENKO Mariya2004KAZ17:10.9+3:26.6267.37
7318AKPINAR Esra2002TUR17:21.4+3:37.1277.56
743DAINYTE Ieva2005LTU17:23.6+3:39.3279.70
7529DURSUN Ozlem Ceren2003TUR17:25.4+3:41.1281.44
7644SIVOKOVA Kristina2002SVK17:26.7+3:42.4282.70
7716SAVINSKA Anastasiia2002UKR17:30.7+3:46.4286.59
7836YAVUZ Fatma2002TUR17:32.6+3:48.3288.43
7911KRAMPE Samanta2003LAT17:35.5+3:51.2291.24
8010SAVICKAITE Egle2004LTU17:45.3+4:01.0300.76
8014DURSUN Irem2005TUR17:45.3+4:01.0300.76
8221DANIELOVA Maria2001SVK17:51.1+4:06.8306.38
835BUCYTE Emilija2005LTU18:17.8+4:33.5332.30
848BARSNYAM Nomin-Erdene2004MGL18:40.3+4:56.0354.13
852BUCYTE Gabija2005LTU19:51.9+6:07.6423.62
867BOLORTSETSEG Nomunaa2002MGL20:07.7+6:23.4438.96
Annonse







Annonse