SNARVEIER mellom nyhet 2 og 3| NORGESCUP SENIOR: FREDAG: Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| SISTE VM-RESULTATER: FREDAG: Stafett: Menn| TORSDAG: Stafett: Kvinner| ONSDAG: 15 km: Menn| TIRSDAG: 10 km: Kvinner| 800 GULLARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Junior-VM Vuokatti - Kvinner - Sprint - Finale - 2021


Annonse

Resultater Junior-VM

9. februar 2021

Vuokatti - Finland

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - SPRINT - FINALE - KLASSISK

* Klikk for plasseringer og tider i Heat + Finaler

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
11SKINDER Monika2001POL
28HANSSON Moa2001SWE
316KALETA Karolina2002POL
44STEPANOVA Veronika2001RUS
552RYYTTY Vilma2001FIN
631MELLING Maria Hartz2002NOR
743KAIJANSINKKO Siiri2001FIN
837HEGGEN Anna2002NOR
950NIKOLOVA Uliana2002RUS
106WIGGER Siri2003SUI
1158VEIT Verena2002GER
1240ERIKSSON Lisa2003SWE
133BAANGMAN Tilde2001SWE
1419KAELIN Nadja2001SUI
1527KURTTILA Lotta2001FIN
1632PUBALOVA Nela2004CZE
1712FOEYEN Sigrid Leseth2001NOR
187UDRAS Johanna2002EST
1971DE MARTIN PINTER Iris2004ITA
2021RAKISHEVA Aisha2002KAZ
2123ROSENBERG Maerta2002SWE
2214KAASIKU Kaidy2001EST
2335SCHUMACHER Linda2001GER
2413KAASIKU Keidy2001EST
2525GEBHARDT Waverly2001USA
265BARANOVA Alena2001RUS
2711PIERREL Julie2002FRA
289VEYRE Maelle2002FRA
2953THANNHEIMER Germana2002GER
3020IGLESIAS Maria2001ESP

3130MILLER Molly2001CAN
322YILAMUJIANG Dinigeer2001CHN
3341KRUPITSKAYA Evgeniya2002RUS
3422MALI Klara2002SLO
3517KUREK Tania2001FRA
3655THURSTON Ava2004USA
3745LISLEVAND Tuva2001NOR
3866LAURENT Nadine2003ITA
3924ROSSI Anna2001ITA
4070ISONNI Lucia2003ITA
4118PRYCE Anna2001CAN
4249BYRTUS Jolanta2001CZE
4351KLEMENTOVA Marianna2002SVK
4434DELLIT Lara2002GER
4542SEEMANN Nina2002USA
4654POPKO Hanna2003POL
4736DANIELOVA Maria2001SVK
4829SIVOKOVA Kristina2002SVK
4973SZKURAT Daria2004POL
5028SCHERZ Magdalena2001AUT
5126JAZBEC Sara2001SLO
5233GAGNON Liliane2002CAN
5380COUPAT Liv2003FRA
5444MAZUROVA Timea2002SVK
5582LUXMOORE Alexandra2004CAN
5664MEDJA Lucija2004SLO
5760PROKESOVA Tereza2003CZE
5857SIBRAVOVA Eliska2002CZE
5963MACHAKHINA Hanna2003BLR
6046MAZI JAMNIK Hana2002SLO

6139WALCHER Witta-Luisa2002AUT
6259TOCHITANI Nodoka2001JPN
6361SHABALDINA Anastasiia2001UKR
6465SCHOEPFER Ramona2004SUI
6562KRAMPE Samanta2003LAT
6647GERACHSHENKO Mariya2004KAZ
6738KINYBAEYEVA Laura2001KAZ
6868SEHLIANYK Marianna2002UKR
6969SAHNO Liva2003LAT
7048KOVALOVA Daryna2001UKR
7156TOLMACHYOVA Yelizaveta2004KAZ
7267SAVINSKA Anastasiia2002UKR
7384VOLFA Estere2005LAT
7476YAVUZ Fatma2002TUR
7578AKPINAR Esra2002TUR
7672SAVICKAITE Egle2004LTU
7783DAINYTE Ieva2005LTU
7875BARSNYAM Nomin-Erdene2004MGL
7985BUCYTE Emilija2005LTU
8074DURSUN Ozlem Ceren2003TUR
8181BUCYTE Gabija2005LTU
8279DURSUN Irem2005TUR
8377BOLORTSETSEG Nomunaa2002MGL
DID NOT FINISH
Startnr.NavnFødtNasjon
152002FIN
DID NOT START
Startnr.NavnFødtNasjon
102001SUI
SWE
NOR
POL
Annonse







Annonse