UTTAK NORGES SKILANDSLAG LANGRENN: Para Elite (4 stk) | Para Rekrutt (2 stk) | Junior Kvinner (6 stk) | Junior Menn (6 stk) | Rekruttlandslag Kvinner (6 stk) | Rekruttlandslag Menn (6 stk) | Elite Kvinner (11 stk) | Elite Menn Sprint (5 stk) | Elite Menn Allround / Distanse (6 stk) | ABONNEMENTSARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Junior-VM Vuokatti - Kvinner - Sprint - Prolog - 2021


Annonse

Resultater Junior-VM

9. februar 2021

Vuokatti - Finland

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - SPRINT - PROLOG - KLASSISK

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
116KALETA Karolina2002POL2:40.260.0082.78
28HANSSON Moa2001SWE2:40.68+0.4285.92
35BARANOVA Alena2001RUS2:42.58+2.32100.15
41SKINDER Monika2001POL2:43.00+2.74103.30
531MELLING Maria Hartz2002NOR2:44.21+3.95112.36
623ROSENBERG Maerta2002SWE2:45.14+4.88119.32
74STEPANOVA Veronika2001RUS2:45.32+5.06120.67
832PUBALOVA Nela2004CZE2:45.40+5.14121.27
952RYYTTY Vilma2001FIN2:45.65+5.39123.14
1050NIKOLOVA Uliana2002RUS2:46.11+5.85126.58
1112FOEYEN Sigrid Leseth2001NOR2:46.63+6.37130.48
126WIGGER Siri2003SUI2:46.72+6.46131.15
1343KAIJANSINKKO Siiri2001FIN2:47.23+6.97134.97
1414KAASIKU Kaidy2001EST2:47.44+7.18136.54
1537HEGGEN Anna2002NOR2:47.69+7.43138.41
163BAANGMAN Tilde2001SWE2:47.71+7.45138.56
1719KAELIN Nadja2001SUI2:48.01+7.75140.81
1827KURTTILA Lotta2001FIN2:48.11+7.85141.56
197UDRAS Johanna2002EST2:48.31+8.05143.06
2035SCHUMACHER Linda2001GER2:48.52+8.26144.63
2158VEIT Verena2002GER2:49.27+9.01150.25
2213KAASIKU Keidy2001EST2:49.46+9.20151.67
2340ERIKSSON Lisa2003SWE2:49.62+9.36152.87
2411PIERREL Julie2002FRA2:49.78+9.52154.06
2571DE MARTIN PINTER Iris2004ITA2:50.03+9.77155.94
269VEYRE Maelle2002FRA2:50.20+9.94157.21
2721RAKISHEVA Aisha2002KAZ2:50.33+10.07158.18
2825GEBHARDT Waverly2001USA2:50.38+10.12158.56
2953THANNHEIMER Germana2002GER2:50.66+10.40160.65
3020IGLESIAS Maria2001ESP2:50.77+10.51161.48

3130MILLER Molly2001CAN2:50.80+10.54161.70
322YILAMUJIANG Dinigeer2001CHN2:50.82+10.56161.85
3341KRUPITSKAYA Evgeniya2002RUS2:51.69+11.43168.37
3422MALI Klara2002SLO2:52.04+11.78170.99
3517KUREK Tania2001FRA2:52.05+11.79171.06
3655THURSTON Ava2004USA2:52.10+11.84171.44
3745LISLEVAND Tuva2001NOR2:52.16+11.90171.89
3866LAURENT Nadine2003ITA2:52.21+11.95172.26
3924ROSSI Anna2001ITA2:52.55+12.29174.81
4070ISONNI Lucia2003ITA2:53.66+13.40183.12
4118PRYCE Anna2001CAN2:53.90+13.64184.91
4249BYRTUS Jolanta2001CZE2:53.99+13.73185.59
4351KLEMENTOVA Marianna2002SVK2:54.02+13.76185.81
4434DELLIT Lara2002GER2:54.11+13.85186.49
4542SEEMANN Nina2002USA2:54.43+14.17188.88
4654POPKO Hanna2003POL2:54.56+14.30189.86
4736DANIELOVA Maria2001SVK2:55.62+15.36197.79
4829SIVOKOVA Kristina2002SVK2:55.71+15.45198.47
4973SZKURAT Daria2004POL2:56.99+16.73208.05
5028SCHERZ Magdalena2001AUT2:57.52+17.26212.02
5126JAZBEC Sara2001SLO2:57.88+17.62214.72
5133GAGNON Liliane2002CAN2:57.88+17.62214.72
5380COUPAT Liv2003FRA2:58.33+18.07218.09
5444MAZUROVA Timea2002SVK2:58.49+18.23219.28
5582LUXMOORE Alexandra2004CAN2:59.15+18.89224.23
5664MEDJA Lucija2004SLO2:59.70+19.44228.34
5760PROKESOVA Tereza2003CZE2:59.84+19.58229.39
5857SIBRAVOVA Eliska2002CZE3:00.06+19.80231.04
5963MACHAKHINA Hanna2003BLR3:01.07+20.81238.60
6046MAZI JAMNIK Hana2002SLO3:01.28+21.02240.17

6139WALCHER Witta-Luisa2002AUT3:03.42+23.16256.20
6259TOCHITANI Nodoka2001JPN3:04.43+24.17263.76
6361SHABALDINA Anastasiia2001UKR3:05.06+24.80268.48
6465SCHOEPFER Ramona2004SUI3:05.27+25.01270.05
6562KRAMPE Samanta2003LAT3:05.73+25.47273.50
6647GERACHSHENKO Mariya2004KAZ3:06.85+26.59281.88
6738KINYBAEYEVA Laura2001KAZ3:08.28+28.02292.59
6868SEHLIANYK Marianna2002UKR3:09.52+29.26301.87
6969SAHNO Liva2003LAT3:09.57+29.31302.25
7048KOVALOVA Daryna2001UKR3:10.60+30.34309.96
7156TOLMACHYOVA Yelizaveta2004KAZ3:10.78+30.52311.31
7267SAVINSKA Anastasiia2002UKR3:15.52+35.26346.80
7384VOLFA Estere2005LAT3:18.94+38.68372.41
7476YAVUZ Fatma2002TUR3:20.53+40.27384.32
7578AKPINAR Esra2002TUR3:21.11+40.85388.66
7672SAVICKAITE Egle2004LTU3:21.58+41.32392.18
7783DAINYTE Ieva2005LTU3:27.02+46.76432.91
7875BARSNYAM Nomin-Erdene2004MGL3:28.35+48.09442.87
7985BUCYTE Emilija2005LTU3:31.61+51.35467.28
8074DURSUN Ozlem Ceren2003TUR3:34.09+53.83485.85
8181BUCYTE Gabija2005LTU3:36.87+56.61506.67
8279DURSUN Irem2005TUR3:37.42+57.16510.78
8377BOLORTSETSEG Nomunaa2002MGL3:57.26+1:17.00659.34
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
15RAUNIO Tuuli2002FIN
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
10WEBER Anja2001SUI
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse