Resultater Junior-VM Vuokatti - Kvinner - Stafett - 2021


Annonse

Resultater Junior-VM

13. februar 2021

Vuokatti - Finland

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - STAFETT - 4 x 3,3 KM - KLASSISK / FRI

1. 2 SWEDEN SWE 37:50.5  
    2   ROSENBERG Maerta 9.41,6 ( 2.) 9.41,6 ( 2.)  
    2   ERIKSSON Lisa 9.57,3 ( 3.) 19.38,9 ( 2.)  
    2   INGESSON Lisa 9.01,8 ( 2.) 28.40,7 ( 1.)  
    2   HANSSON Moa 9.09,8 ( 2.) 37.50,5 ( 1.)  
2. 4 RUSSIA RUS 37:50.8   +0.3
    4   KOZHINOVA Anna 9.41,1 ( 1.) 9.41,1 ( 1.)  
    4   KRUPITSKAYA Evgeniya 9.50,8 ( 1.) 19.31,9 ( 1.)  
    4   ZHOLUDEVA Olga 9.23,0 ( 5.) 28.54,9 ( 3.)  
    4   STEPANOVA Veronika 8.55,9 ( 1.) 37.50,8 ( 2.)  
3. 5 NORWAY NOR 38:16.9   +26.4
    5   MELLING Maria Hartz 9.41,6 ( 2.) 9.41,6 ( 2.)  
    5   MOERK Emma Kirkeberg 10.08,6 ( 6.) 19.50,2 ( 5.)  
    5   HEGGEN Anna 8.59,6 ( 1.) 28.49,8 ( 2.)  
    5   BERGANE Margrethe 9.27,1 ( 3.) 38.16,9 ( 3.)  
4. 1 SWITZERLAND SUI 39:21.3   +1:30.8
    1   KAELIN Nadja 9.42,9 ( 5.) 9.42,9 ( 5.)  
    1   WIGGER Siri 9.56,1 ( 2.) 19.39,0 ( 3.)  
    1   WEBER Anja 9.33,6 ( 6.) 29.12,6 ( 4.)  
    1   KAELIN Marina 10.08,7 (11.) 39.21,3 ( 4.)  
5. 7 FINLAND FIN 39:23.1   +1:32.6
    7   RYYTTY Vilma 9.46,9 ( 6.) 9.46,9 ( 6.)  
    7   KAIJANSINKKO Siiri 9.59,9 ( 5.) 19.46,8 ( 4.)  
    7   HAAPALA Ida 9.38,6 ( 9.) 29.25,4 ( 5.)  
    7   NIEMELA Hilla 9.57,7 ( 7.) 39.23,1 ( 5.)  
6. 18 POLAND POL 39:29.7   +1:39.2
    18  SZKURAT Daria 10.12,4 (11.) 10.12,4 (11.)  
    18  SKINDER Monika 9.59,8 ( 4.) 20.12,2 ( 6.)  
    18  KUKUCZKA Karolina 9.50,0 (13.) 30.02,2 ( 8.)  
    18  KALETA Karolina 9.27,5 ( 4.) 39.29,7 ( 6.)  
7. 11 ESTONIA EST 39:37.6   +1:47.1
    11  UDRAS Johanna 9.54,6 ( 8.) 9.54,6 ( 8.)  
    11  KAASIKU Kaidy 10.29,3 ( 8.) 20.23,9 ( 7.)  
    11  KAASIKU Keidy 9.11,4 ( 3.) 29.35,3 ( 6.)  
    11  KOOL Eliisabet 10.02,3 ( 8.) 39.37,6 ( 7.)  
8. 16 GERMANY GER 40:02.6   +2:12.1
    16  THANNHEIMER Germana 9.52,5 ( 7.) 9.52,5 ( 7.)  
    16  VEIT Verena 10.45,9 (10.) 20.38,4 ( 9.)  
    16  HOFFMANN Helen 9.19,4 ( 4.) 29.57,8 ( 7.)  
    16  SCHUMACHER Linda 10.04,8 ( 9.) 40.02,6 ( 8.)  
9. 8 CANADA CAN 40:11.5   +2:21.0
    8   MILLER Molly 10.23,9 (13.) 10.23,9 (13.)  
    8   DROLET Jasmine 10.28,3 ( 7.) 20.52,2 (11.)  
    8   GAGNON Liliane 9.36,9 ( 7.) 30.29,1 (10.)  
    8   PRYCE Anna 9.42,4 ( 5.) 40.11,5 ( 9.)  
10. 6 FRANCE FRA 40:24.4   +2:33.9
    6   PIERREL Julie 10.00,5 ( 9.) 10.00,5 ( 9.)  
    6   COUPAT Liv 10.37,3 ( 9.) 20.37,8 ( 8.)  
    6   VEYRE Maelle 9.39,3 (10.) 30.17,1 ( 9.)  
    6   KUREK Tania 10.07,3 (10.) 40.24,4 (10.)  
11. 10 CZECH REPUBLIC CZE 40:59.8   +3:09.3
    10  PUBALOVA Nela 10.04,8 (10.) 10.04,8 (10.)  
    10  PROKESOVA Tereza 10.46,8 (11.) 20.51,6 (10.)  
    10  BYRTUS Jolanta 9.47,1 (12.) 30.38,7 (11.)  
    10  SIBRAVOVA Eliska 10.21,1 (12.) 40.59,8 (11.)  
12. 3 ITALY ITA 41:23.2   +3:32.7
    3   ROSSI Anna 10.48,2 (14.) 10.48,2 (14.)  
    3   DE MARTIN PINTER Iris 11.07,5 (13.) 21.55,7 (14.)  
    3   HUTTER Sara 9.38,4 ( 8.) 31.34,1 (14.)  
    3   SILVESTRI Veronica 9.49,1 ( 6.) 41.23,2 (12.)  
13. 12 SLOVENIA SLO 41:42.5   +3:52.0
    12  MALI Klara 10.16,3 (12.) 10.16,3 (12.)  
    12  MAZI JAMNIK Hana 10.46,9 (12.) 21.03,2 (12.)  
    12  JAZBEC Sara 9.59,3 (14.) 31.02,5 (12.)  
    12  MEDJA Lucija 10.40,0 (13.) 41.42,5 (13.)  
14. 13 KAZAKHSTAN KAZ 41:57.9   +4:07.4
    13  RAKISHEVA Aisha 9.42,4 ( 4.) 9.42,4 ( 4.)  
    13  GERACHSHENKO Mariya 11.34,2 (15.) 21.16,6 (13.)  
    13  KINYBAEYEVA Laura 9.46,6 (11.) 31.03,2 (13.)  
    13  TYATOVA Irina 10.54,7 (15.) 41.57,9 (14.)  
15. 14 UKRAINE UKR 44:44.1   +6:53.6
    14  KOVALOVA Daryna 11.09,0 (16.) 11.09,0 (16.)  
    14  SAVINSKA Anastasiia 12.20,9 (16.) 23.29,9 (16.)  
    14  SEHLIANYK Marianna 10.32,4 (15.) 34.02,3 (16.)  
    14  SHABALDINA Anastasiia 10.41,8 (14.) 44.44,1 (15.)  
16. 9 SLOVAKIA SVK 44:45.6   +6:55.1
    9   SIVOKOVA Kristina 10.56,9 (15.) 10.56,9 (15.)  
    9   KLEMENTOVA Marianna 11.30,8 (14.) 22.27,7 (15.)  
    9   HORNIAKOVA Barbora 10.38,4 (16.) 33.06,1 (15.)  
    9   MAZUROVA Timea 11.39,5 (16.) 44.45,6 (16.)  
17. 17 TURKEY TUR 47:47.0   +9:56.5
    17  AKPINAR Esra 11.47,7 (18.) 11.47,7 (18.)  
    17  YAVUZ Fatma 12.22,8 (17.) 24.10,5 (17.)  
    17  DURSUN Ozlem Ceren 11.37,3 (17.) 35.47,8 (17.)  
    17  DURSUN Irem 11.59,2 (17.) 47.47,0 (17.)  
18. 15 LITHUANIA LTU 49:28.0   +11:37.5
    15  SAVICKAITE Egle 11.43,6 (17.) 11.43,6 (17.)  
    15  DAINYTE Ieva 12.28,2 (18.) 24.11,8 (18.)  
    15  BUCYTE Emilija 12.03,6 (18.) 36.15,4 (18.)  
    15  BUCYTE Gabija 13.12,6 (18.) 49.28,0 (18.)
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse