Resultater Junior-VM Vuokatti - Menn - 10 km - 2021


Annonse

Resultater Junior-VM

12. februar 2021

Vuokatti - Finland

Arrangementstype: Langrenn

MENN - 10 KM - FRI

* Liste med 5 mellomtider

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
197MOERK Martin Kirkeberg2001NOR24:26.60.0042.94
281STAHLBERG Alexander2002FIN24:41.5+14.951.07
382LEVEILLE Olivier2001CAN24:53.9+27.357.83
491VIKA Jonas2001NOR24:59.3+32.760.78
590MCMULLEN Zanden2001USA25:06.6+40.064.76
676SANDVIK Edvard2001NOR25:15.8+49.269.78
767BARP Elia2002ITA25:20.3+53.772.23
858ANTTOLA Niko2003FIN25:24.4+57.874.47
992IVSHIN Alexander2002RUS25:25.4+58.875.01
1043STEPHEN Thomas2002CAN25:29.8+1:03.277.41
1194HJELMESET Lars Agnar2001NOR25:32.0+1:05.478.61
1293SOLOVIEV Pavel2001RUS25:49.0+1:22.487.89
1373ANGER Edvin2002SWE25:49.3+1:22.788.05
1413BOURDIN Remi2001FRA25:51.5+1:24.989.25
1589DOERKS Jan-Friedrich2001GER25:52.3+1:25.789.69
1684KOROSTELEV Saveliy2003RUS25:55.6+1:29.091.49
1795HAGENBUCH Johnny2001USA25:55.7+1:29.191.54
1871SCLISIZZO Luca2001ITA25:57.4+1:30.892.47
1979PUEYO Jaume2001ESP25:58.2+1:31.692.91
2040LONGO Fabio2001ITA25:58.3+1:31.792.96
2174DANIELSSON Emil2001SWE26:02.7+1:36.195.36
2269HELANDER Eemil2001FIN26:07.4+1:40.897.92
2349HYVONEN Matias2002FIN26:16.3+1:49.7102.78
2475WIESER Philip2001AUT26:18.4+1:51.8103.92
2563SAKAI Kanta2002JPN26:19.4+1:52.8104.47
2686DENISOV Nikita2002RUS26:19.6+1:53.0104.58
2785ARNAUD Julien2001FRA26:22.3+1:55.7106.05
2883SAVARY Antonin2002SUI26:22.4+1:55.8106.11
2920STOELBEN Jan2001GER26:22.5+1:55.9106.16
3023BERGSTROEM Nils2002SWE26:22.9+1:56.3106.38

3161PAVLASEK Simon2002CZE26:23.3+1:56.7106.60
3287PEREZ Florian2001FRA26:24.3+1:57.7107.14
3338BRYJA Sebastian2002POL26:25.5+1:58.9107.80
3496ROUSSET Gaspard2001FRA26:27.2+2:00.6108.72
3577CUSINI Nicolo2001ITA26:29.9+2:03.3110.20
3672KOCH Will2002USA26:32.1+2:05.5111.40
3780MCKEEVER Xavier2003CAN26:33.2+2:06.6112.00
3855MOREAU Felix-Olivier2002CAN26:36.1+2:09.5113.58
3924GLEDHILL Gabriel2002GBR26:39.0+2:12.4115.16
4088NUFER Cla-Ursin2001SUI26:40.0+2:13.4115.71
4151KOCANDRLE Martin2002CZE26:42.7+2:16.1117.18
4268KIKUCHI Satoshi2001JPN26:43.0+2:16.4117.34
4365ERSSON George2001SWE26:48.7+2:22.1120.45
4436ENGEL Erik2002AUT26:53.1+2:26.5122.85
4514ZATLOUKAL Krystof2002CZE26:54.1+2:27.5123.40
4656LISOHOR Oleksandr2004UKR26:58.7+2:32.1125.91
4728BUBEN Mikita2001BLR27:05.2+2:38.6129.45
4829KOLLER Kilian2002GER27:06.3+2:39.7130.05
4946GAZUREK Lukasz2003POL27:10.8+2:44.2132.51
5010DENYSENKO Ruslan2001UKR27:17.8+2:51.2136.33
5159STEIGER Niclas2004SUI27:17.9+2:51.3136.38
5262OGNYANOV Aleksandar2002BUL27:20.2+2:53.6137.64
531KOPPA Andreas2002EST27:25.8+2:59.2140.69
5425BRANDNER Alexander2001GER27:26.0+2:59.4140.80
5517AULADELL Miquel2002ESP27:26.8+3:00.2141.24
5650MULEJ Jost2002SLO27:31.0+3:04.4143.53
5742PAARSON Kaspar2002EST27:31.4+3:04.8143.74
5834KOROSEC Bostjan2001SLO27:32.5+3:05.9144.34
5919STROUHAL Jakub2001CZE27:34.8+3:08.2145.60
6027BUECHEL Micha2002LIE27:38.8+3:12.2147.78

6153ISSABEK Iliyas2003KAZ27:39.2+3:12.6148.00
6233KAPARKALEJS Lauris2003LAT27:43.7+3:17.1150.45
6347TAKIZAWA Ikuya2004JPN27:44.0+3:17.4150.62
6460MAGILL Wally2003USA27:46.0+3:19.4151.71
6544PESHKOV Daniel2002BUL27:48.6+3:22.0153.13
6648BUGARA Robert2002POL27:51.2+3:24.6154.55
6745FROMMELT Robin2002LIE27:51.5+3:24.9154.71
6857TOLEGENOV Temirlan2001KAZ27:52.0+3:25.4154.98
6952YILMAZ Abdullah2004TUR27:54.9+3:28.3156.56
7054KOLUPAIKO Vitalii2001UKR27:55.9+3:29.3157.11
719EIDUKS Edijs2003LAT27:58.3+3:31.7158.42
7239TAMM Aleksander2001EST27:59.9+3:33.3159.29
7318CENEK Jachym2002SVK28:00.0+3:33.4159.35
7441GROS Anze2002SLO28:01.2+3:34.6160.00
7537SKENDER Marko2001CRO28:08.3+3:41.7163.87
7678DOLHASCU Florin Robert2001ROU28:13.9+3:47.3166.93
7770LEE Jinbok2002KOR28:15.0+3:48.4167.53
7815KARNICAR Izidor2002SLO28:25.6+3:59.0173.31
7966KOBAYASHI Kosei2001JPN28:29.7+4:03.1175.55
8011SLIMON James2002GBR28:32.6+4:06.0177.13
8135CIELNIAK Bartosz2002POL28:40.2+4:13.6181.27
8230SHAMSUTDINOV Ramil2003KAZ28:49.8+4:23.2186.51
8331TALAY Yusuf2001TUR28:56.9+4:30.3190.38
8412OTGONLKHAGVA Zolbayar2002MGL29:02.3+4:35.7193.33
8521AKSIUTA Volodymyr2003UKR29:03.1+4:36.5193.77
8632TURUN Mehmet2002TUR29:23.5+4:56.9204.89
8716TILESCH Denis2002SVK29:33.3+5:06.7210.24
8826AYYILDIZ Oguzhan2004TUR29:44.4+5:17.8216.29
8922SIMONUTIS Edvinas2002LTU29:57.6+5:31.0223.49
906TRETJAKOV Ernest2003LTU33:47.1+9:20.5348.68

913DIKAS Nerijus2002LTU34:29.8+10:03.2371.97
928UBERUAGA Juan Luis2003CHI35:17.0+10:50.4397.72
937DIAZ Tomas2003CHI35:36.3+11:09.7408.25
944BAYARSAIKHAN Ganbayar2002MGL36:52.2+12:25.6449.65
955LAZO Nicolas2003CHI38:05.5+13:38.9489.63
962MISIUNAS Kasparas2004LTU40:40.6+16:14.0574.24
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
64KASSENOV Didar2002KAZ
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse