Resultater Junior-VM Vuokatti - Menn - 30 km - 2021


Annonse

Resultater Junior-VM

14. februar 2021

Vuokatti - Finland

Arrangementstype: Langrenn

MENN - 30 KM - FELLESSTART - KLASSISK

* Uoffisiell liste med 15 mellomtider

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
16IVSHIN Alexander2002RUS1:21:22.20.0048.30
211DOERKS Jan-Friedrich2001GER1:21:24.8+2.649.05
320STAHLBERG Alexander2002FIN1:21:27.8+5.649.91
47ZHUL Viktor2001RUS1:22:00.7+38.559.34
550STEPHEN Thomas2002CAN1:22:02.1+39.959.74
618HEILAND Korbinian2001GER1:22:02.5+40.359.86
726CHIOCCHETTI Alessandro2001ITA1:22:02.8+40.659.94
812GISSELMAN Truls2001SWE1:22:03.5+41.360.14
94HJELMESET Lars Agnar2001NOR1:22:14.2+52.063.21
101MOERK Martin Kirkeberg2001NOR1:22:18.2+56.064.36
115SOLOVIEV Pavel2001RUS1:22:22.5+1:00.365.59
128VIKA Jonas2001NOR1:22:42.0+1:19.871.18
1310WIGGER Nicola2001SUI1:22:44.2+1:22.071.81
149MCMULLEN Zanden2001USA1:22:44.7+1:22.571.96
1532BARP Elia2002ITA1:23:08.2+1:46.078.70
1614VOLKOV Sergey2001RUS1:23:36.3+2:14.186.75
1713NUFER Cla-Ursin2001SUI1:23:38.3+2:16.187.33
1816ARNAUD Julien2001FRA1:23:59.5+2:37.393.41
1946TAKIZAWA Ikuya2004JPN1:24:35.7+3:13.5103.79
2038ANTTOLA Niko2003FIN1:24:41.5+3:19.3105.45
2124SANDVIK Edvard2001NOR1:24:52.4+3:30.2108.58
2228ANGER Edvin2002SWE1:24:54.0+3:31.8109.03
233HAGENBUCH Johnny2001USA1:25:04.7+3:42.5112.10
2451RANTALA Eero2003FIN1:25:17.8+3:55.6115.86
2563KOLLER Kilian2002GER1:25:28.6+4:06.4118.96
2619LEVEILLE Olivier2001CAN1:25:30.6+4:08.4119.53
2749EARNHART Michael2002USA1:25:46.5+4:24.3124.09
2827DANIELSSON Emil2001SWE1:25:47.7+4:25.5124.43
292ROUSSET Gaspard2001FRA1:26:27.8+5:05.6135.93
3045HYVONEN Matias2002FIN1:26:28.3+5:06.1136.08

3122DAVIES Joe2001CAN1:26:31.2+5:09.0136.91
3240MOREAU Felix-Olivier2002CAN1:26:52.1+5:29.9142.90
3317SAVARY Antonin2002SUI1:26:54.3+5:32.1143.53
3423CUSINI Nicolo2001ITA1:27:10.6+5:48.4148.21
3543KOCANDRLE Martin2002CZE1:27:18.3+5:56.1150.41
3674ZATLOUKAL Krystof2002CZE1:27:42.1+6:19.9157.24
3757CIELNIAK Bartosz2002POL1:28:26.5+7:04.3169.97
3875BOURDIN Remi2001FRA1:28:42.6+7:20.4174.59
3931KIKUCHI Satoshi2001JPN1:28:46.3+7:24.1175.65
4033KOBAYASHI Kosei2001JPN1:28:46.8+7:24.6175.79
4166GLEDHILL Gabriel2002GBR1:28:56.6+7:34.4178.60
4262SOBICZEWSKI Piotr2002POL1:28:57.1+7:34.9178.75
4354BRYJA Sebastian2002POL1:29:10.3+7:48.1182.53
4447FROMMELT Robin2002LIE1:29:17.1+7:54.9184.48
4521PUEYO Jaume2001ESP1:29:21.0+7:58.8185.60
4653GROS Anze2002SLO1:29:30.9+8:08.7188.44
4765BUECHEL Micha2002LIE1:29:50.5+8:28.3194.06
4871AULADELL Miquel2002ESP1:29:55.6+8:33.4195.52
4978DENYSENKO Ruslan2001UKR1:29:55.7+8:33.5195.55
5036PAVLASEK Simon2002CZE1:30:25.9+9:03.7204.21
5141KOLUPAIKO Vitalii2001UKR1:30:38.3+9:16.1207.76
5235SAKAI Kanta2002JPN1:30:38.4+9:16.2207.79
5360RAMASH Temirlan2001KAZ1:31:02.5+9:40.3214.70
5429SCLISIZZO Luca2001ITA1:31:02.6+9:40.4214.73
5534JONSSON Paal2001SWE1:31:24.4+10:02.2220.98
5625WIESER Philip2001AUT1:31:41.9+10:19.7226.00
5730LEE Jinbok2002KOR1:31:45.6+10:23.4227.06
5869STROUHAL Jakub2001CZE1:31:55.3+10:33.1229.85
5937MAGILL Wally2003USA1:32:37.4+11:15.2241.92
6039TOLEGENOV Temirlan2001KAZ1:32:52.5+11:30.3246.25

6148PITTIER Ilan2003SUI1:33:03.1+11:40.9249.29
6261SHAMSUTDINOV Ramil2003KAZ1:33:46.3+12:24.1261.68
6368AKSIUTA Volodymyr2003UKR1:34:46.8+13:24.6279.02
6415PEREZ Florian2001FRA1:35:04.1+13:41.9283.98
6573KARNICAR Izidor2002SLO1:35:25.0+14:02.8289.98
6677SLIMON James2002GBR1:35:37.0+14:14.8293.42
6767SIMONUTIS Edvinas2002LTU1:36:17.1+14:54.9304.92
6856ENGEL Erik2002AUT1:36:33.6+15:11.4309.65
6972TILESCH Denis2002SVK1:36:50.7+15:28.5314.55
7079FROMMELT Tobias2002LIE1:37:07.2+15:45.0319.28
7142ISSABEK Iliyas2003KAZ1:37:22.9+16:00.7323.79
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
44MULEJ Jost2002SLO
55KECK Elias2003GER
58VEERPALU Anders2002EST
59KOROSEC Bostjan2001SLO
64BUBEN Mikita2001BLR
70CENEK Jachym2002SVK
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
52PAARSON Kaspar2002EST
76OTGONLKHAGVA Zolbayar2002MGL
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse