Resultater Kaiser Maximilian Lauf - Ski Classics 3 - Menn 2018



Resultater Kaiser Maximilian Lauf - Visma Ski Classics 3 - Menn - 60 km, klassisk
Seefeld, Østerrike - 13. januar 2018

Arrangementstype: Langrenn

Menn som var med i Visma Ski Classics-delen av Kaiser Maximilian Lauf
NB! Klikk denne linken for alle resultater fra Kaiser Maximilian Lauf

# first name last name country team time
1 Tord Asle Gjerdalen NOR Team Santander 2:27:49.0
2 Andreas Holmberg SWE Team Serneke 2:28:03.8+(14.7)
3 Ilya Chernousov RUS Bauer Ski Team 2:28:21.0+(31.9)
4 Ermil Vokuev RUS Russian Marathon Team 2:28:56.6+(1:07.5)
5 Anton Karlsson SWE Lager 157 Ski Team 2:28:57.2+(1:08.1)
6 Øyvind Moen Fjeld NOR Team Santander 2:28:57.2+(1:08.2)
7 Morten Eide Pedersen NOR Team BN Bank 2:28:57.4+(1:08.3)
8 Simen Østensen NOR Team BN Bank 2:28:57.6+(1:08.5)
9 Oskar Kardin SWE Team Santander 2:28:57.7+(1:08.6)
10 Tore Bjørseth Berdal NOR Team Koteng 2:28:58.1+(1:09.0)
11 Anders Aukland NOR Team Santander 2:28:58.6+(1:09.5)
12 Stian Hoelgaard NOR Team Koteng 2:28:58.7+(1:09.6)
13 Anders Høst NOR Team Serneke 2:28:59.6+(1:10.5)
14 Torleif Syrstad NOR Team Koteng 2:29:05.8+(1:16.8)
15 Marcus Johansson SWE Lager 157 Ski Team 2:29:43.4+(1:54.3)
16 Kjetil Dammen NOR Team Oslo Sportslager - Rustad IL 2:29:46.9+(1:57.8)
17 Jimmie Johnsson SWE Lager 157 Ski Team 2:30:14.0+(2:24.9)
18 Magnus Vesterheim NOR Team Parkettpartner 2:30:21.2+(2:32.1)
19 Bob Impola SWE Team Serneke 2:30:25.5+(2:36.4)
20 Oscar Persson SWE Lager 157 Ski Team 2:30:39.4+(2:50.3)
21 Petr Novák CZE Vltava Fund Craft Team 2:30:44.2+(2:55.1)
22 Andreas Nygaard NOR Team Santander 2:30:51.2+(3:02.1)
23 Jörgen Brink SWE JBrink Ski Team 2:30:56.5+(3:07.4)
24 Vetle Thyli NOR Team Norgeshus Maxpulse 2:31:03.2+(3:14.1)
25 Mauro Brigadoi ITA Team Trentino Robinson Trainer 2:31:10.5+(3:21.4)
26 Øystein Pettersen NOR Team BN Bank 2:31:25.8+(3:36.8)
27 Jens Eriksson SWE Team Tynell 2:31:47.3+(3:58.2)
28 Thomas Gifstad NOR Skigo XC Team 2:32:00.2+(4:11.1)
29 Rikard Tynell SWE Team Tynell 2:32:31.0+(4:41.9)
30 Jan Šrail CZE Bauer Ski Team 2:32:56.9+(5:07.8)
31 Thomas Gjestrumbakken NOR Team Parkettpartner 2:33:07.7+(5:18.6)
32 Jiří Ročárek CZE Vltava Fund Craft Team 2:34:03.3+(6:14.2)
33 John Kristian Dahl NOR Team Koteng 2:35:18.6+(7:29.5)
34 Mats Håkon Breda NOR Team Telemark 2:35:19.1+(7:30.0)
35 Johan Lövgren SWE Team Igne 2:35:35.3+(7:46.2)
36 Pavel Ondrášek CZE Vltava Fund Craft Team 2:35:47.5+(7:58.4)
37 Bruno Debertolis ITA Team Trentino Robinson Trainer 2:36:37.8+(8:48.7)
38 Michael Kuisle GER Team Forever Nordic 2:36:42.0+(8:52.9)
39 Christian Winker NOR Team Synnfjell 2:37:35.4+(9:46.3)
40 Lukáš Bauer CZE Bauer Ski Team 2:39:45.6+(11:56.5)
41 Alexey Dvoskin RUS Russian Marathon Team 2:39:50.9+(12:01.8)
42 Björn Rydvall SWE Team Igne 2:39:55.7+(12:06.6)
43 Hans Mäenpää FIN Team Mäenpää 2:40:01.8+(12:12.7)
44 Eric Thomas GER Team Forever Nordic 2:41:39.2+(13:50.1)
45 Christoffer Lindvall FIN Team Mäenpää 2:42:39.2+(14:50.1)
46 Kjetil Tyrom NOR Team Parkettpartner 2:43:33.7+(15:44.6)
47 Ståle Fenstad NOR Team Oslo Sportslager - Rustad IL 2:43:34.1+(15:45.0)
48 Kristoffer Nielsen NOR Skigo XC Team 2:43:36.3+(15:47.2)
49 Viktor Mäenpää FIN Team Mäenpää 2:43:46.2+(15:57.1)
50 Pavel Janeček CZE Silvini Madshus team 2:44:29.2+(16:40.2)