Resultater Kanada Rundt 2017



Resultater Kanada Rundt - 6 og 12 km
Lier, Buskerud - 9. mai 2017

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp

Klasse Plass Startnr. Navn Klubb Tid
           
6 km kvinner          
K11   121 Maren Elise Horn Sylling IF 32.15
K11   18 Sarah Røine Sylling IF 41.35
K11   122 Celina Grelland Sylling IF 41.35
           
K16-19 1 8 Margrethe Bergane Sturla 20.49
           
K20-29 1 10 Astrid Brathaug Sørset Team Oslo Sportslager 20.15
K20-29 2 23 Martine Bekken Sylling IF 30.06
           
K55-59 1 22 Berit Bekken Sylling IF 32.25
           
K65-69 1 4 Frances Lütken Sylling IF 29.42
           
K70-74 1 7 Berit Mørk SK Kraft 30.27
           
6 km menn          
M9   20 Thomas Hørthe Sylling IF 29.05
M9   17 Anders Sylling Sylling IF 34.42
           
M11   6 Magnus Lollik-Andersen Sylling IF 25.39
M11   5 Benjamin Linnerud Ask Sylling IF 32.02
M11   16 Even Sylling Sylling IF 34.18
M11   15 Vetle Larseng Moen Sylling IF 34.32
M11   14 Christoffer Erle Paulsen Sylling IF 41.35
           
M12-13 1 11 Simen Døssland SK Kraft 21.39
           
M14-15 1 13 Ola Sylling Sylling IF 20.32
M14-15 2 2 Truls Bonden Hørthe Sylling IF 21.51
M14-15 3 3 Erik Krokeide Alsos Sylling IF 26.46
           
M16-19 1 1 Ole Amund B. Hørthe Lier IL 20.47
           
M20-29 1 21 Christoffer Ask Sturla 19.57
M20-29 2 25 Erik Karlsen Sylling IF 26.54
           
M30-39 1 9 Jarle Opsal Sylling IF 21.39
M30-39 2 19 Sindre Løvgaard   25.11
           
M40-49 1 12 Magne Døssland SK Kraft 22.01
           
M55-59 1 24 Trond Bekken Sylling IF 26.47
           
12 km kvinner        
K20-29 1 59 Mari Finnerud Hvittingfoss IL 47.17
           
K40-49 1 62 Helene Groth SK Kraft 51.32
           
12 km menn          
M12-13 1 37 Hans Sylling Sylling IF 1.00.47
           
M16-19 1 41 Fredrik Frossdal Sturla 47.06
M16-19 2 29 Eirik Bonden Sande Sportsklubb 48.08
M16-19 3 27 Ole Aleksander Horn Team Øverskauen 48.58
M16-19 4 52 Allan Markeng Sylling IF/Sjåstad Vestre Lier 54.52
M16-19 5 44 Lars M. Gravningsmyr Sylling IF 1.00.46
           
M20-29 1 51 Kristian Killingberg Lier IL 45.37
M20-29 2 34 Hans Jørgen Gurandsrud Team Øverskauen 49.07
M20-29 3 55 Øyvind Marthinsen Team Øverskauen 50.24
M20-29 4 53 Kristian Jørgensen   52.09
M20-29 5 35 Tor Erik Riis Team Øverskauen 52.26
           
M30-39 1 58 Vegar Lie Hvittingfoss IL 47.17
M30-39 2 48 Andreas Sommerseth SK Kraft 49.03
M30-39 3 26 Tor-Christian Nygren Bærums verk IF 49.05
M30-39 4 32 Tonny Holte Team Solbergvarden opp 54.31
M30-39 5 60 Rune Røed Søhus   57.29
           
M40-49 1 30 Øystein Mørk SK Kraft 40.48
M40-49 2 49 Morten Karlsen SK Kraft 46.47
M40-49 3 47 Bjørn Harald Garfjell SK Kraft 46.56
M40-49 4 38 Dag Bern SK Kraft 47.49
M40-49 5 33 Hans Petter Fuglerud SK Kraft 48.38
M40-49 6 40 Morten Kløvstad Lier Skiløberforening 52.06
M40-49 7 46 Per Morten Krogh SK Kraft 1.02.22
           
M50-54 1 31 Espen Fuglerud Team Øverskauen 48.10
M50-54 2 28 Sten Oluf Horn Team Øverskauen 49.43
M50-54 3 54 Erling Marthinsen Team Øverskauen 50.34
M50-54 4 39 Arve Markussen Team Øverskauen 53.19
M50-54 5 63 Anders Moen Ditt Tempo 54.53
           
M55-59 1 43 Vidar Ellefsen Golder A. 48.13
M55-59 2 61 Bjørnulf Borge Cater AS 55.32
M55-59 3 42 Per Bjarne Carlsen Team Øverskauen 55.51
M55-59 4 50 Sigmund Rasmussen Ditt Tempo 56.23
M55-59 5 56 Ragnar Elverhøy   1.08.19
           
M60-64 1 45 Vidar Eriksrud Lier Skiløberforening 55.06
M60-64 2 36 Ole Bjørn Braathen Sjåatad Vestre Lier 57.57
M60-64 3 57 Ragnar Petterson Kondis  -


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +