Resultater Kanada Rundt 2018



Resultater Kanada Rundt - 6 og 12 km
Lier, Buskerud - 8. mai 2018

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp

Klasse Plass Navn Klubb Tid
         
6 km kvinner        
K65-69 1 Frances Lütken Sylling IF 28.47
         
K70-74 1 Berit Mørk SK Kraft 30.01
         
         
6 km menn        
M10   Thomas Bonden Hørthe Sylling IF 26.11
M10   Even Hjelmeseth Stoppen Sportsklubb 28.27
M10   Martin Alexander Kristiansen Sylling IF 30.45
M10   Anders Sylling Sylling IF 31.24
         
M12-13 1 Håkon Eggum Lier IL 23.06
M12-13 2 Magnus Lollik-Andersen Sylling IF 23.10
M12-13 3 Even Sylling Sylling IF 31.20
         
M14-15 1 Truls Bonden Hørthe Sylling IF 21.01
M14-15 2 Simen Døssland SK Kraft 24.01
M14-15 3 Christian Edvardsen Sylling IF 38.42
M14-15 4 Erik Lollik-Andersen Sylling IF  - 
         
M16-19 1 Fredrik Frossdal IF Sturla 18.28
M16-19 2 Andreas Hårberg Jensrud Team Lier IL Skiskyting 23.50
         
M30-39 1 Ignacio Alvarez   21.57
         
         
12 km kvinner      
K20-29 1 Mari Kråkemo Finnerud   47.58
K20-29 2 Kristine Damli PWC 54.35
K20-29 3 Irmelin Heggemsnes PWC 60.14
         
K40-49 1 Janne Stenbrenden Lier Skiløberforening 59.17
K40-49 2 Brigit Bonden Hørthe Sylling IF 67.47
         
         
12 km menn        
M12-13 1 Hans Sylling Sylling IF 60.42
         
M16-19 1 Anders Døssland SK Kraft 49.39
M16-19 2 Ole Amund Bonden Hørthe Sylling IF 52.43
         
M20-29 1 Per Christian Fosse Oslo Runningclub 47.47
M20-29 2 Frederik Warloff Oslo Runningclub 49.38
M20-29 3 Andreas Ask SK Kraft 49.58
M20-29 4 Hans Jørgen Gurandsrud Team Øverskogen 50.56
M20-29 5 Øyvind Marthinsen Team Øverskogen 51.36
M20-29 6 Eirik Indahl Idrettsgleden 54.23
M20-29 7 Kristian Jørgensen SK Kraft 55.09
M20-29 8 Jørn Huseby SK Kraft 56.33
M20-29 9 Simen Solberg Idrettsgleden 57.06
         
M30-39 1 Per Kristian Nygård Vestre Spone 39.57
M30-39 2 Marius Elvedal IK Hero 44.19
M30-39 3 Magnus Stenbrenden Vidar 48.13
M30-39 4 Joachim Abelseth Ditt Tempo 49.54
M30-39 5 Tor Cristian Nygren Bærums Verk & Hauger 50.14
M30-39 6 Vegard Tveten Lier Skiløberforening 52.11
M30-39 7 Tonny Holte Gården Boardcamp 52.23
M30-39 8 Morten Bergesen Lier Skiløberforening 53.17
M30-39 9 Yngve Johan Tirevoll   64.55
         
M40-49 1 Øystein Mørk SK Kraft 40.16
M40-49 2 Klaus Øiseth Milsluker`n 45.42
M40-49 3 Kjetil Green Åskollen Sykkel 50.37
M40-49 4 Knut Ellevog Statoil Bil Oslo 52.52
         
M50-54 1 Dag Bern SK Kraft 47.07
M50-54 2 Anton Bueie Lier IL 48.35
M50-54 3 Espen Fuglerud Team Øverskogen 50.21
M50-54 4 Tor Haugset Hemirg/Schlumberger 51.47
M50-54 5 Erling Marthinsen Team Øverskogen 52.17
M50-54 6 Erik Fredriksen Asker Skiklubb Turløp 56.10
M50-54 7 Sten Oluf Horn Team Øverskogen 61.37
         
M55-59 1 Mats Danielsen Vidar 53.00
M55-59 2 Bjørnulf Borge Cater 56.17
M55-59 3 Anders Moen Ditt Tempo 57.04
M55-59 4 Sigmund Rasmussen Ditt Tempo 57.37
M55-59 5 Per Bjarne Carlsen Team Øverskogen 58.42
         
M60-64 1 Vidar Ellefsen Golder 47.22
M60-64 2 Ole Bjørn Braathen Sjåstad/Vestre Lier 60.27
M60-64 3 Roger Petterson Kondis 69.46
         
M65-69 1 Vidar Eriksrud Lier Skiløberforening 58.42


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +