Resultater Kanada Rundt 2019



Resultater Kanada Rundt - 6 og 12 km
Lier, Buskerud - 14. mai 2019

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp

Klasse Plass Startnr. Navn Klubb Tid
6 km kvinner        
M10-11 1 61 Jenny Frostad Øpstad Sylling IF 38.30
M10-11 1 62 Jennie Knutsen Larsen Sylling IF 38.30
M10-11 1 64 Maylen Rosendal Thorrud Sylling IF 38.30
M10-11 1 67 Berit Synøve Stokstad Sylling IF 38.30
           
K30-39 1 68 Linda Marie Fjeldberg Sylling Rideklubb 24.30
           
6 km menn        
M10-11 1 75 Haakon Sørstad IF Sturla 22.41
M10-11 2 63 Even Hjelmseth Stoppen 25.08
M10-11 3 70 Thomas B. Hørthe Lier IL 25.59
M10-11 4 73 Martin Alexander Kristiansen Sylling IF 26.19
M10-11 5 10 Kristoffer Hårberg Jensrud Lier IL 28.52
M10-11 6 65 Birk Ringdal   28.59
           
M12-13 1 76 Emil Vangen Sylling IF 29.06
M12-13 2 71 Even Sylling Lier IL 30.08
           
M30-39 1 66 Jarle Opsal Sylling IF 23.18
M30-39 2 79 Sindre Løvgaard No Club 27.03
           
M40-49 1 78 Fredrik Trolsrud Sylling IF 25.22
M40-49 2 74 Kjetil Kristiansen Sylling IF 29.29
           
M50-54 1 72 Arve Markussen  Team Øverskauen 24.15
M50-54 2 77 Odd Arne Vangen Sylling IF 29.06
           
12 km kvinner      
K16-19   4 Margrethe Bergane Konnerud IL  
           
           
K20-29 1 16 Ragnhild Boltrik Gården Bootcamp 59.00
K20-29   6 Mari K. Finnerud Hvittingfoss  
           
K30-39 1 15 Ina G. Larsen Gården Bootcamp 51.27
           
12 km menn        
M10-11 1 14 Anders Sylling Sylling IF 1.23.55
           
M16-19 1 69 Ola Sylling Sylling IF 46.20
M16-19 2 17 Truls Bonden Hørthe Lier IL 46.50
M16-19 3 20 Allan Markeng Sylling IF 53.25
           
M20-29 1 5 Fredrik Frossdal Sturla 44.50
M20-29 2 13 Jørgen Sveaas Sjåstad/Vestre Lier 45.09
M20-29 3 23 Øyvind Marthinsen  Team Øverskauen 50.07
M20-29 4 24 Eirik Indahl Konnerud IL 51.05
M20-29 5 18 Håvard Nygård Sylling IF 53.15
M20-29 6 19 Richard Gustavsen Lier Taekwondo 53.27
           
M30-39 1 26 Truls I Jensen No Club 1.07.12
M30-39 2 25 Kim F. Løvholt No Club 1.08.09
           
           
M40-49 1 1 Tonny Holthe Gården Bootcamp 51.51
M40-49 2 3 Amund Ringdal Norgers Rederiforbund 53.49
           
M50-54 1 8 Anton Bueie Lier IL 45.29
M50-54 2 12 Dag Bern SK Kraft 47.14
M50-54 3 11 Geir Mathisen SK Kraft 49.25
M50-54 4 2 Espen Fuglerud Team Øverskauen 50.45
M50-54 5 21 Sten Oluf Horn Team Øverskauen 52.23
M50-54 6 22 Erling Marthinsen Team Øverskauen 56.29
           
M55-59 1 9 Per Bjarne Carlsen Team Øverskauen 56.28
           
M65-69 1 7 Ole Bjørn Bråthen   1.01.31


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +