Resultater Kautokeinorennet 2015

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Resultater Kautokeinorennet
Kautokeino, Finnmark - 19. desember 2015

Arrangementstype: Langrenn

Komplette resultater

J 8 år 1km
Berit Ine Elida Buljo Kautokeino IL
Kine Susanne Hætta Kautokeino IL
Jana-Linnea Gulsrud Nordlys, IL

J 9 år 1km
Sagka Marja Lovise Siri Stångberg Kautokeino IL
Ana Maria Persdatter Eira Kautokeino IL

G 9 år 1km
Iver Mahtte Buljo Kautokeino IL
Bogumil Sjøstedt Nordlys, IL
Áslat Issát Buljo Kautokeino IL

J 10 år 1km
Leah Christine Sara Kautokeino IL
Maria Risten Bals Kautokeino IL
Elle Magdalena Skum Kautokeino IL

G 10 år 1km
Johan Mathias Bongo Kautokeino IL
Christian Norvang Nordlys, IL
Alexander Rasmussen Nordlys, IL
Hans-jørgen Mikalsen Tverrelvdalen IL
david sivssønn pettersen Alta IF
Isak Henrik Hætta Gaup Kautokeino IL
Ravn-Mathias Gulsrud Nordlys, IL

J 11 år 2km
1 Anna Ragnhild Bals Kautokeino IL 11:57
2 Tonje-Martine Nerdal Frea, IL 12:30
3 Magdalena Turi Kautokeino IL 13:02

J 12 år 2km
1 Erle Frost Alta IF 09:08
2 Adele Johanne Aas Hammerfest SK 10:26 01:18
3 Nora Darell Hammerfest SK 10:39
4 Emma Elise Jøraholmen Frea, IL 11:07

G 11 år 2km
1 Kornelius Ordemann Olsen Alta IF 09:21
2 Henrik Eiliv Bang Alta IF 10:31
3 Nils Jovnna Gaup Nordlys, IL 11:11
4 Martin Sjøstedt Nordlys, IL 12:53
5 Mattias Sjøstedt Nordlys, IL 13:27

G 12 år 2km
1 Erling Bjørnstad Alta IF 08:28
2 Kristian Holsbø Alta IF 09:12
3 Simen Finjord Alta IF 09:41
4 Mathias Padøy Opgård Tverrelvdalen IL 10:15
5 Eskil Andre Hætta Kautokeino IL 12:10
6 Edvin Andrè Hætta Gaup Kautokeino IL 14:32

J 13 år 3km
1 Maria Jøraholmen Frea, IL 14:51

J 14 år 3km
1 Synnøve Opgård Tverrelvdalen IL 12:04

G 13 år 3km
1 Martin Andersen Hansen Alta IF 12:53
2 Jonas Bjørkli Alta IF 13:00
3 Noah Sivssønn Pettersen Alta IF 13:07
4 Johan Áilu Eira Masi IL 14:16
5 Mats Kristian Andersen Tverrelvdalen IL 14:53

G 14 år 3km
1 Gard Hammond Frost Alta IF 11:10
2 Hans Fredrik Antonsen Bossekop UL 11:14
3 Tom Vegard Andersen Tverrelvdalen IL 12:50

J 15 år 5km
1 Andrine Charlotte Ordemann Alta IF 20:10

J 16 år 5km
1 Amanda Darell Hammerfest SK 19:43

G 15 år 5km
1 Brage Bjørnstad Alta IF 16:28
2 Hermann Fiksen Bossekop UL 16:33
3 Nikolay Andreas Wilhelmsen Alta IF 16:52
4 Sindre Birkeland Alta IF 18:39
5 Eirik Haraldsvik Amundsen Stil, IL 19:41
6 Troy Tangen Bossekop UL 22:20

G 16 år 5km
1 Mathias Andersen Hansen Alta IF 17:03
2 Torjus Johansen Bossekop UL 17:59
3 Håvard Magnus Mikalsen Stil, IL 18:10
4 Aslak Mikkel Bals Kautokeino IL 19:29

K 17 år 5km
1 Johanne Holsbø Alta IF 19:17
2 Anna Laila Guttorm Nordlys, IL 22:40

K 18 år 5km
1 Marie Sivertsen Tverrelvdalen IL 23:02

Kvinner senior
1 Henriette Heitmann Mikkelsen Lillehammer Skiklub 16:26

M 18 år 5km
1 Eirik Skoglund Dahler Bossekop UL 16:00

M 19/20 år 5km
1 David Dong-hee Vik Alta IF 14:55
2 Eirik Johansen Bossekop UL 15:10
3 Vebjørn Heitmann Mikkelsen Alta IF 16:08

Menn senior 5km
1 Per-Erik Bjørnstad Tverrelvdalen IL 15:13
2 Thomas Frost Alta IF 16:25
3 Thomas Eliassen Darell Hammerfest SK 16:57
4 Kato Norvang Nordlys, IL 18:45
5 Dan Roger Guttorm Nordlys, IL 19:07
6 Jonas Gulsrud Nordlys, IL 19:24
7 Mikkel Tornensis Kautokeino IL 22:51
8 Tor Egil Rasmussen Nordlys, IL 24:11


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut