Resultater Kjøldilten 2006

Plass Navn Klubb Sluttid   Diff.:
           
KLASSE Menn 21 - 25 år  
1 Oddvin Halvorsen Offigstad Øyer Tretten IF 01:04:07    
2 Henning Halvorsen Offigstad Øyer Tretten IF 01:04:08   00:00:01
3 Vegard Jevnesveen Vingrom I.L. 01:09:29   00:05:22
4 Lars Hovde Bakke Rudsbygd I.L. 01:10:23   00:06:16
5 Sverre Aarskog Brumunddal Skiklubb 01:14:28   00:10:21
           
KLASSE Menn 26 - 30 år  
1 Bjørn Egil Nordseth Snertingdal IF 01:09:34    
2 Kristian Nergården Vestringen I.L. 01:10:33   00:00:59
           
3 Frank Germain Lillehammer Skiklubb 01:14:05   00:04:31
4 Per Midthaugen Vest-Torpa I.L. 01:18:41   00:09:07
5 Tor Gunnar Ingvaldsen Lillehammer Skiklubb 01:20:20   00:10:46
6 Øyvind Borgersen Brumunddal Skiklubb 01:28:13   00:18:39
           
KLASSE Menn 31 - 35 år  
1 Øyvind Viken Team Sporten Hafjell  01:04:07    
2 Asbjørn Støverud Rustad I.L. 01:09:58   00:05:51
3 Rune Hansen Snertingdal Ski 01:10:47   00:06:40
4 Atle Brobakken Klubb Idrettsklubb 01:12:09   00:08:02
5 Richard Høgås Lillehammer Skiklubb 01:12:55   00:08:48
6 Kjetil Skorstad Heradsbygda 01:15:29   00:11:22
7 Ole Morten Melbø Vingrom I.L 01:18:02   00:13:55
8 Roar Lunna Brøttum I.L. 01:18:59   00:14:52
9 Børre Storhagen   01:20:03   00:15:56
10 Odd Arne Brend Vingrom I.L 01:22:04   00:17:57
11 Morten Bråten Roterud I.L. 01:25:13   00:21:06

 

KLASSE Menn 36 - 40 år      
1 Tor Håkon Viken Team Sporten Hafjell 01:05:07    
2 Gjert Andre Nereng Gjøvik Skiklubb 01:06:45   00:01:38
3 Ivar Johansen Østre Toten Skilag 01:06:46   00:01:39
4 Geir Belsvik Gjensidige Forsikring 01:06:47   00:01:40
5 Espen Eide Gudbr.dal politiidr.lag 01:07:07   00:02:00
6 Tor Erik Bakken Team Sporten Hafjell 01:08:31   00:03:24
7 Lars Erik Stinterud Lillehammer Skiklubb 01:09:01   00:03:54
8 Frode Stiansen Lillehammer Skiklubb 01:09:37   00:04:30
9 Roar Børmarken Gran I.L. 01:09:41   00:04:34
10 Øystein Engesveen Team Sporten Hafjell 01:11:22   00:06:15
11 Gjermund Nereng Fluberg SK langrenn 01:12:09   00:07:02
12 Kristen Kankerud Team Siemens 01:13:20   00:08:13
13 Knut Tormod Nereng Fluberg SK langrenn 01:13:35   00:08:28
14 Ove Jørstad Visma 01:13:45   00:08:38
15 Hans Rognlien Østre Toten Skilag 01:15:49   00:10:42
16 Morten Hoff Lillehammer Skiklubb 01:16:24   00:11:17
17 Robert Karlsen   01:18:13   00:13:06
18 Vidar Bekken   01:21:03   00:15:56
19 Håvard Tajet Norsvin BIL 01:21:21   00:16:14
20 Ole Asbjørn Haugen Lillehammer Skiklubb 01:30:08   00:25:01
21 Ole Christian Lunna Brøttum I.L. 01:33:16   00:28:09

 

KLASSE Menn 41 - 45 år      
1 John Evensen Mesnali Skilag 01:05:05    
2 Toralf Trosten SAS Ski 01:08:28   00:03:23
3 Odd Eilif Aspebakken Biristrand I.L. 01:09:27   00:04:22
4 Trond Buhaug Gjensidige Sport 01:12:51   00:07:46
5 Geir Korsvold Vang I.L. 01:13:30   00:08:25
6 Thor Anders Johansen Vingar I.L. 01:13:31   00:08:26
7 Gunder Skjeggestad Gausdal Skilag 01:14:41   00:09:36
8 Jan Aasen Østre Toten Skilag 01:15:13   00:10:08
9 Svein Midtlien Vestringen I.L. 01:16:48   00:11:43
10 Ole Marcus Huse Lillehammer Skiklubb 01:17:25   00:12:20
11 Eystein Forseth Vestringen I.L. 01:17:36   00:12:31
12 Thomas Rønningen Rinna I.L. 01:22:59   00:17:54
13 Tom Østensen Østre Toten Skilag 01:24:04   00:18:59

 

KLASSE Menn 46 - 50 år      
1 Svein Løken Totentråkk 01:06:47    
2 Tore Gresmo Hof I.L. 01:07:24   00:00:37
3 Eivind Nåvik Lillehammer Skiklubb 01:08:09   00:01:22
4 Odd Henning Jevne Nybygda I.L. 01:09:39   00:02:52
5 Per Ole Nygaard Vestringen I.L. 01:11:07   00:04:20
6 Steinar Haugerud Nordre Land I.L. 01:11:09   00:04:22
7 Narve Nilsen Lensbygda  01:14:49   00:08:02
8 Johannes Leirdal Totentråkk 01:14:52   00:08:05
9 Bjørn Offigstad Øyer Tretten IF 01:14:55   00:08:08
10 Arne Brandslien Vestringen I.L. 01:16:05   00:09:18
11 Arvid Berntsen Vestringen I.L. 01:16:22   00:09:35
12 Arve Noreng Lillehammer Skiklubb 01:17:49   00:11:02
13 Harald Nordhagen Brøttum I.L. 01:21:29   00:14:42
14 William Karlsen SAS Ski 01:22:29   00:15:42
15 Helge Skjønvoll   01:29:33   00:22:46
           
KLASSE Menn 51 - 55 år      
1 Torstein Rudihagen Sør Fron I.L. 01:14:58    
2 Gudmund Forseth Vestringen I.L. 01:18:54   00:03:56
3 Helge Plukkerud Rudsbygd I.L. 01:19:12   00:04:14
4 Geir Løkken Lillehammer Skiklubb 01:23:00   00:08:02
5 Arne Stonor Søre Ål I.L. 01:31:38   00:16:40

 

KLASSE Menn 56 - 60 år      
1 John Krogsveen Ringebu Fåvang Skilag 01:12:58    
2 Ole Bakke Rudsbygd I.L. 01:16:32   00:03:34
3 Einar Haugen Øyer Tretten I.F. 01:18:02   00:05:04
4 Bjørn O. Sveinhaug Brøttum I.L. 01:18:46   00:05:48
5 Sverre Fossen Lillehammer Skiklubb 01:20:36   00:07:38
6 Hans Olav Haugen Follebu Skiklubb 01:22:59   00:10:01
7 Kjell Håvard Grønbeck Lillehammer Skiklubb 01:23:06   00:10:08
8 Arne Skogstad Nordre Land I.L. 01:24:05   00:11:07
9          
           
KLASSE Menn 61 - 65 år      
1 Knut Kvernerud   01:11:18    
           
KLASSE Menn 66 - 70 år      
1 Bjørn Tvedt Veldre Ski 01:17:48    
2 Johs. Lysbakken Øyer Tretten I.F. 01:28:57   00:11:09
3 Egil Fredriksen Isfjorden I.L. 01:34:50   00:17:02
4 Åge Magne Ludvigsen Lillehammer Skiklubb 01:36:02   00:18:14

 

KLASSE Menn 71 - 75 år      
1 Olav Lien Isfjorden I.L. 01:24:12    
2 Per Gjeldsten Tomrefjord I.L. 01:24:54   00:00:42
           
KLASSE Kvinner 31 - 35 år      
1 Hilde Håkenstad Roterud I.L. 01:15:00    
2 Ingrid Jevne Framstad Østre Toten Skilag 01:21:11   00:06:11
           
KLASSE Kvinner 36 - 40 år      
1 Beate Hauglann   01:24:31    
2 Miriam Gulbrandsen   01:28:48   00:04:17
3 Inger Elisabeth Holen Gausdal Skilag 01:33:05   00:08:34
           
KLASSE Kvinner 41 - 45 år      
1 Liv Østensen Østre Toten Skilag 01:21:32    
2 Unni Halvorsen Nustad Øyer Tretten IF 01:22:59   00:01:27
3 Anne Olaussen Follebu Skiklubb 01:28:21   00:06:49

 

KLASSE Kvinner 51 - 55 år      
1 Margareth Nestavoll Lillehammer Skiklubb 01:30:25    

 



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +