Resultater Kleivanerennet 2019



Resultater Kleivanerennet
Gloppen, Sogn og Fjordane - 3. februar 2019

Arrangementstype: Langrenn

J 8 år  //  1 km fri      
Namn Klubb Tid
Martine Sårheim Søreide Fjellhug /Vereide IL- ski 10.16
Isabel Bøthun Sogndal IL - Ski 6.39
Brita Svarstad Heggdal Markane IL - Ski 6.59
Ida Fjellestad Fjellhug/Vereide IL - Ski 8.31
       
G 8 år  //  1 km fri      
Namn   Klubb Tid
Håkon Eimhjellen   Fjellhug/Vereide IL - Ski 10.44
Marius Gade Østerbye   Fjellhug/Vereide IL - Ski 7.07
Severin Nes Hjelle   Eid IL - Ski 6.11
Ari Petrus Prøven Borgund   Eid IL - Ski 8.00
Viljar Haughovd   Stårheim IL - Ski 6.33
August Furnes Degnepoll   Førde IL - Ski 6.59
Nikolai Rørvik   Førde IL - Ski 5.57
Nikolai Bakkelid   Fjellhug/Vereide IL - Ski 10.26
Askil Fjellestad   Fjellhug /Vereide IL- ski 10.58
Markus Sægrov Djupvik   Fjellhug/Vereide IL - Ski 6.04
Lars B. Fjellestad   Fjellhug/Vereide IL - Ski 8.18
Tormod Skaaden Felde   Fjellhug/Vereide IL - Ski 12.49
       
J 9 år  //  1 km fri      
Namn Klubb Tid
Isabell Sundli-Føleide   Fjellhug/Vereide IL - Ski 8.41
Julie Kristiansen Hamre   Fjellhug /Vereide IL- ski 8.20
Nathalie Aske   Fjellhug /Vereide IL- ski 11.44
Oda Mo Kalhagen   Eid IL - Ski 5.22
Martine Kollbotn   Fjellhug /Vereide IL- ski 9.06
Thea Momrak   Fjellhug/Vereide IL - Ski 9.26
Maiken Solvi Mardal Sogndal IL - Ski 6.32
Louise B. Fjellestad Fjellhug/Vereide IL - Ski 8.10
       
G 9 år  //  1 km fri      
Namn Klubb Tid
Samuel Henden   Eid IL - Ski 5.13
Andreas Eimhjellen   Fjellhug/Vereide IL - Ski 6.19
Simon Bakkelid   Fjellhug/Vereide IL - Ski 9.45
Steinar Skaaden Felde   Fjellhug/Vereide IL - Ski 9.49
Trym Hovden Pile   Eid IL - Ski 5.19
Sander Føleide-Sundli   Fjellhug/Vereide IL - Ski 8.22
Andre Håvik   Fjellhug/Vereide IL - Ski 9.31
       
J 10 år  //  1 km fri      
Namn   Klubb Tid
Nora Haram Lundestad   Fjellhug/Vereide IL - Ski 6.52
Karoline Ommedal Aske   Fjellhug/Vereide IL - Ski 5.47
Kornelia Trøsken   Markane IL - Ski 4.15
Konstanse Henden   Eid IL - Ski 4.21
Tora Sølvberg   Veten IL - Langrenn 5.48
Olina Svarstad Heggdal   Markane IL - Ski 4.31
Ida Frøysland   Førde IL - Ski 4.38
Sofie Ravnestad Mykland   Fjellhug /Vereide IL- ski 8.23
       
G 10 år  //  1 km fri      
Namn Klubb Tid
Eskil Tufte   Sogndal IL - Ski 4.43
Karl-Emil Gade Østerbye   Fjellhug/Vereide IL - Ski 5.10
Sivert Tomasgard   Eid IL - Ski 5.22
Pan Immerslund   Fjellhug /Vereide IL- ski 6.08
       
J 11 år  //  2 km fri    
Nr Namn Klubb Tid
1 Othilie Bosdal Thorsen Førde IL - Ski 7.04
2 Amanda Rørvik Førde IL - Ski 7.25
3 Ronja Haughovd Stårheim IL - Ski 7.35
4 Malene Nes Hjelle Eid IL - Ski 8.14
5 Selma Lovisa Endal Andersson Eid IL - Ski 8.24
6 Kristina Hanebrekke Hildenes Eid IL - Ski 8.27
7 Kaja Johannesen Skrede Førde IL - Ski 8.47
8 Karoline Husevåg Fjellhug/Vereide IL - Ski 13.04
9 Silje Kristiansen Hamre Fjellhug /Vereide IL- ski 14.43
       
G 11 år  //  2 km fri      
Nr Namn Klubb Tid
1 David Engesæter Førde IL - Ski 7.09
2 Tobias Paulen Førde IL - Ski 7.13
3 Vebjørn Orheim Mundal Sogndal IL - Ski 7.33
4 Leon Tveito Kaupanger IL - Ski 7.34
5 Olve Mo Kalhagen Eid IL - Ski 8.21
6 Johan Aagård Midthjell Fjellhug /Vereide IL- ski 9.22
7 Hans Kristian Nondal Førde IL - Ski 9.49
8 Ludvig Gimmestad Brodd IL 10.00
9 Max Julian Kollbotn Fjellhug /Vereide IL- ski 14.08
       
J 12 år  //  2 km fri    
Nr Namn Klubb Tid
1 Rebekka Otternes Lundekvam Førde IL - Ski 6.37
2 Aurora Furnes Degnepoll Førde IL - Ski 6.52
3 Ingeborg Rørvik Førde IL - Ski 6.59
4 Ida Susann Supphellen Sogndal IL 7.06
5 Oda Paulen Førde IL - Ski 7.16
6 Jenny Bjørkhaug Førde IL - Ski 7.20
7 Sara Elise Holme Førde IL - Ski 7.55
8 Marie Ravnestad Mykland Fjellhug /Vereide IL- ski 9.00
9 June Elvebakk Engeset Fjellhug/Vereide IL - Ski 9.09
10 Ingrid Momrak Fjellhug/Vereide IL - Ski 9.20
       
G 12 år  //  2 km fri      
Nr Namn Klubb Tid
1 Øyvind Ariansen Eid IL - Ski 6.01
2 Sivert Høyvik Førde IL - Ski 6.04
3 Sander Aske Granheim Fjellhug/Vereide IL - Ski 6.25
4 Steffen Vårdal Helle Førde IL - Ski 6.37
5 Magnus Ytre-Hauge Ivesdal Stårheim IL - Ski 6.58
6 Mats Dahlgren Hjelle Eid IL - Ski 7.08
7 Christian Ommedal Aske Fjellhug/Vereide IL - Ski 7.31
8 Yrjan Tufte Sogndal IL - Ski 7.34
9 Emil Helgheim Fjellhug/Vereide IL - Ski 7.52
10 Martinius Myklebust Hesjedal Veten IL - Langrenn 8.08
11 Haakon Ulvedal Veten IL - Langrenn 8.14
12 Mathias Solvi Mardal Sogndal IL 8.31
13 Isak Fjellestad Fjellhug/Vereide IL - Ski 9.55
14 Ole Bjarte Fjellestad Fjellhug /Vereide IL- ski 10.26
15 Tobias Bakkelid Fjellhug/Vereide IL - Ski 12.23
       
J 13 år  //  3 km fri    
Nr Namn Klubb Tid
1 Inger Hjelmeset Markane IL - Ski 10.13
2 Katrine Svarstad Heggdal Markane IL - Ski 10.34
3 Regine Aa Sandal Breimsbygda IL - Ski 13.27
       
G 13 år  //  3 km fri      
Nr Namn Klubb Tid
1 Niklas Bosdal Thorsen Førde IL - Ski 10.15
2 Esekiel Henden Eid IL - Ski 10.50
3 Isak Bøthun Sogndal IL - Ski 10.51
4 Gard Sønnesyn IL Bjørn - Ski - Ski 10.53
5 Ludvig Rørvik Førde IL - Ski 10.59
6 Nicolai Aske Granheim Fjellhug/Vereide IL - Ski 11.00
7 Jakob Amsrud Husa Førde IL - Ski 11.32
8 Ragnar Nes Hjelle Eid IL - Ski 13.07
       
J 14 år  //  3 km fri    
Nr Namn Klubb Tid
1 Sara Annie Bjørnhaug Aarnes Markane IL - Ski 10.42
2 Mari Sofi Meland Markane IL - Ski 10.57
3 Guri Line Brekke Førde IL - Ski 11.05
4 Ada Johanne Borgund Eid IL - Ski 11.11
5 Oddrun Hjelmeset Kirkeeide Markane IL - Ski 11.33
6 Ida Kristin Nondal Førde IL - Ski 12.29
       
G 14 år  //  3 km fri      
Nr Namn Klubb Tid
1 Sigve Hafstad Ottesen Førde IL - Ski 9.34
2 Eirik Tvinnereim Hardbagg IL - Ski 9.36
3 Torje Seljeset Markane IL - Ski 9.50
4 Magnus Furnes Degnepoll Førde IL - Ski 10.01
5 Aksel Bjørkhaug Førde IL - Ski 10.28
       
J 15 år  //  5 km fri    
Nr Namn Klubb Tid
1 Linnea Otternes Lundekvam Førde IL - Ski 16.10
2 Mali Monica Engesæter Førde IL - Ski 16.16
3 Ingeborg Skrindo Gol IL - Ski 16.17
4 Oda Sønnesyn IL Bjørn - Ski - Ski 16.22
5 Sigrid Orheim Mundal Sogndal IL - Ski 17.06
6 Lydia Årdal Jølster IL - Ski 17.07
       
G 15 år  //  5 km fri      
Nr Namn Klubb Tid
1 Elias Amsrud Husa Førde IL - Ski 13.47
2 Ingebrigt Nes Hjelle Eid IL - Ski 14.03
3 Andreas Tefre Førde IL - Ski 14.11
4 Thomas Tefre Førde IL - Ski 14.16
5 Tobias Holme Førde IL - Ski 14.39
6 Martin Espe Førde IL - Ski 14.49
7 Mathias Aa Sandal Breimsbygda IL - Ski 15.11
8 Are Gauteplass Lie IL Bjørn - Ski - Ski 15.49
9 Ole Martin Nondal Førde IL - Ski 15.51
10 Ådne Gauteplass Lie IL Bjørn - Ski - Ski 15.52
       
J 16 år  //  5 km fri    
Nr Namn Klubb Tid
1 Emilie Flo Stavik Markane IL - Ski 13.59
2 Maren Hjelmeset Kirkeeide Markane IL - Ski 14.14
3 Kristina Skaflestad Hegrenes Førde IL - Ski 16.07
       
G 16 år  //  5 km fri      
Nr Namn Klubb Tid
1 Kasper Mundal Stårheim IL - Ski 13.22
2 André Aske Granheim Fjellhug/Vereide IL - Ski 13.48
3 Gard Reppen Vigdal Jotun IL - Ski 13.57
4 Steffen Sjøvold-Igelkjøn Førde IL - Ski 14.46
       
K 17 år  //  5 km fri    
Nr Namn Klubb Tid
1 Stina Hillestad Hafslo IL - Ski 15.36
       
M 17 år  //  10 km fri    
Nr Namn Klubb Tid
1 Thristan Engebø Ullebø Førde IL - Ski 24.50
2 Oliver Bosdal Thorsen Førde IL - Ski 25.10
3 Ulvar Tufte Sogndal IL - Ski 29.25
       
K 19/20 år  //  5 km fri    
Nr Namn Klubb Tid
1 Ane Brekke Førde IL - Ski 14.18
       
Veteran menn  //  10 km fri    
Nr Namn Klubb Tid
1 Håkon Skrindo Gol IL - Ski 26.50
2 Ola Hegrenes Førde IL - Ski 28.07
3 Edvar Inge Tvinnereim Hardbagg IL - Ski 28.29


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +