Resultater KM Akershus og Oslo - Langdistanse 2015



Resultater KM Akershus og Oslo - Langdistanse
Oslo - 29. august 2015

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 990 m, 48 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Selma Størmer Antonsen Nydalens SK 18:03   9:04
  Siggurd Størmer Antonsen Nydalens SK 17:56   9:00
  Sara Areansen Lillomarka OL 45:55   23:04
  Casper Eckmann Aronsen Lillomarka OL 32:28   16:18
  Erlend Bakke Fossum IF 31:46   15:57
  Brage Wergeland Biem Lillomarka OL 57:07   28:42
  Oskar Elias Blom Fet OL 48:24   24:19
  Olaf Blom-Hagen Fossum IF 31:08   15:38
  Martin Christoffer Borg IL Koll 19:09   9:37
  Celine Amlie Brenna Heming Orientering 1:03:15   31:47
  Martin Amlie Brenna Heming Orientering 1:03:22   31:50
  Guro Brænden Lillomarka OL 43:36   21:54
  Marie Finkenhavn Nittedal OL 29:46   14:57
  Henrik G. Fürstenberg Nydalens SK 35:31   17:50
  Helene Færødvik Heming Orientering 40:18   20:15
  Odin Gammelli-Messel IL Koll 32:28   16:18
  Bettina Gamre Lillomarka OL 36:08   18:09
  Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 29:08   14:38
  Arnt Haugmo Heming Orientering 20:33   10:19
  Anton Børke Hermanson IL Tyrving 26:09   13:08
  Mari Kveseth Ingebretsen Lillomarka OL 1:03:56   32:07
  Kristoffer Jemterud Lillomarka OL 32:13   16:11
  Tuva Wilkens Jernberg Nydalens SK 31:18   15:43
  Mari Kalleson Oppsal Orientering 22:22   11:14
  Natalie Kollerud Lillomarka OL 30:08   15:08
  Ingrid Lesteberg Kongsberg OL 34:04   17:07
  Torbjørn Lundeby Lillomarka OL 33:07   16:38
  Trym Lundeby Lillomarka OL 57:21   28:49
  Eero Martomaa Ås-NMBU Orientering 24:09   12:08
  Magnus Molund IL Tyrving 25:59   13:03
  Ole Jacob Myklebust IL Koll 43:24   21:48
  Pauline Myklebust IL Koll 23:39   11:53
  Annika Næss-Ulseth Nydalens SK 46:23   23:18
  Paul Opheim IL Koll 22:56   11:31
  Astrid Reusch Heming Orientering 40:12   20:12
  Linea Kalleson Røed Oppsal Orientering 19:02   9:33
  Maja Kalleson Røed Oppsal Orientering 18:58   9:31
  Eirik Røhne Skofteland IL Koll 23:01   11:33
  Johannes Salvesen-Lunde IL Koll 18:57   9:31
  Helene Scheele Nydalens SK 22:03   11:04
  Jørund Tolleshaug Skaugen IL Koll 31:08   15:38
  Otto Ulltveit-Moe Lillomarka OL 1:01:25   30:51
  Marie Bjordal Veggan Oppsal Orientering 37:20   18:45
  Eivind Vågsnes Oppsal Orientering 52:42   26:28
  Helene Wallenius Lillomarka OL 1:04:14   32:16
  Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 28:44   14:26
  Kristoffer Øhlckers IL Tyrving 21:42   10:54
  Sofia Øhlckers IL Tyrving 21:41   10:53

D -10

2 380 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Emilie Flø Lillomarka OL 20:48   8:44
  Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 26:07   10:58
  Cora Helene Hildrum Lillomarka OL 42:32   17:52
  Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 48:19   20:18
  Sara Martini Asker Skiklubb 31:50   13:22
  Pernille Nor-Woll Østmarka OK 37:46   15:52
  Nora Sørberg Raumar Orientering 47:31   19:57
  Martha Wisløff Asker Skiklubb 30:08   12:39

D 11-12

2 950 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Pia Young Vik Nydalens SK 23:04   7:49
2 Aurora Wilkens Jernberg Nydalens SK 37:14 +14:10 12:37
3 Ida Marie Flågen Heming Orientering 39:27 +16:23 13:22
4 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 42:06 +19:02 14:16
5 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 42:42 +19:38 14:28
6 Hannah Mans Nydalens SK 42:44 +19:40 14:29
7 Mari Brende Fossum IF 44:13 +21:09 14:59
8 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 45:42 +22:38 15:29
9 Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering 47:23 +24:19 16:03
10 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 52:08 +29:04 17:40
11 d Skauge Heming Orientering 53:42 +30:38 18:12
12 Oda Sørlie Nydalens SK 58:39 +35:35 19:52
13 Emilie Pedersen Vold Lillomarka OL 1:02:17 +39:13 21:06
14 Ragnhild Blom-Hagen Fossum IF 1:05:59 +42:55 22:22
15 Helene Pellicer Ruud Lillomarka OL 1:08:56 +45:52 23:22
16 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 1:10:43 +47:39 23:58
17 Sunniva Halvorsrud Lillomarka OL 1:47:00 +1:23:56 36:16

D 11-12N

2 380 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anette Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 30:17   12:43

D 13-14

3 400 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 33:26   9:50
2 Oda Scheele Nydalens SK 34:34 +1:08 10:10
3 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 35:09 +1:43 10:20
4 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 36:56 +3:30 10:51
5 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 38:56 +5:30 11:27
6 Marie Liland Nydalens SK 39:26 +6:00 11:35
7 Johanne Midttun Systad Nydalens SK 40:55 +7:29 12:02
8 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 42:45 +9:19 12:34
9 Ada Wulfsberg Nydalens SK 43:25 +9:59 12:46
10 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 44:31 +11:05 13:05
11 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 45:51 +12:25 13:29
12 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 47:30 +14:04 13:58
13 Live Østvold Heming Orientering 48:36 +15:10 14:17
14 Torill Oldernes Lillomarka OL 49:42 +16:16 14:37
15 Ea Lunøe Nydalens SK 50:56 +17:30 14:58
16 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 53:46 +20:20 15:48
17 Theresa Fürstenberg Nydalens SK 53:55 +20:29 15:51
18 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 54:26 +21:00 16:00
19 Tuva Eik Haave Oppsal Orientering 59:37 +26:11 17:32
20 Sigrid Kinck Rannem Fossum IF 1:00:41 +27:15 17:50
21 Ina Martini Asker Skiklubb 1:00:42 +27:16 17:51
22 Elin Flø Lillomarka OL 1:00:58 +27:32 17:55
23 Tina Kalleson Oppsal Orientering 1:02:15 +28:49 18:18
24 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 1:08:05 +34:39 20:01
25 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 1:11:38 +38:12 21:04
26 Petra Hoveid Asker Skiklubb 1:14:33 +41:07 21:55

D 13-16C

3 480 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ida Kristine Nordvik Asker Skiklubb 53:47   15:27
2 Thea Sørberg Raumar Orientering 56:24 +2:37 16:12
3 Guro Hjerpaasen Asker Skiklubb 57:42 +3:55 16:34

D 13-16N

2 630 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anna Austad Sveen Raumar Orientering 35:21   13:26

D 15-16

4 360 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Synne Strand Asker Skiklubb 41:22   9:29
2 Ragne Wiklund Nydalens SK 41:45 +0:23 9:34
3 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 41:53 +0:31 9:36
4 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 46:26 +5:04 10:38
5 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 46:29 +5:07 10:39
6 Åsne Holo Fossum IF 48:46 +7:24 11:11
7 Maren Norderud IL Tyrving 50:31 +9:09 11:35
8 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 52:28 +11:06 12:02
9 Ingrid Tandberg Ryan Asker Skiklubb 54:38 +13:16 12:31
10 Pernille Katla Fossum IF 54:59 +13:37 12:36
11 Ragne Norrud Fossum IF 55:21 +13:59 12:41
12 Ingrid Hasaas Fossum IF 56:19 +14:57 12:54
13 Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving 57:36 +16:14 13:12
14 Inger Marie Rødnes Oppsal Orientering 57:38 +16:16 13:13
15 Oda Marie Colquhoun Nittedal OL 58:05 +16:43 13:19
16 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 58:28 +17:06 13:24
17 Emma Eithun Paulsen Nittedal OL 59:36 +18:14 13:40
18 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 59:39 +18:17 13:40
19 Frida Bakken Ulseth Nydalens SK 1:02:16 +20:54 14:16
20 Hedvig Vollset Heming Orientering 1:02:58 +21:36 14:26
21 Hedda Skatvedt Raumar Orientering 1:03:43 +22:21 14:36
22 Synne Eikeland Røstadsand Nydalens SK 1:04:30 +23:08 14:47
23 Synne Skjærstein IL Tyrving 1:04:58 +23:36 14:54
24 Julie Bakke Fossum IF 1:07:47 +26:25 15:32
25 Solveig Eline Berg IL Tyrving 1:10:01 +28:39 16:03
  Thea Feiring Haltia IL Tyrving diskvalifisert    
  Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering diskvalifisert    

D 15-16B

3 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vilde Frydenlund Norling Nydalens SK 53:10   15:38
2 Ingrid Masdal Lillomarka OL 59:27 +6:17 17:29
3 Ingvild Pedersen Bergan Asker Skiklubb 1:11:45 +18:35 21:06

D 17-18

5 730 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 57:25   10:01
2 Astrid Fiskum IL Tyrving 58:24 +0:59 10:11
3 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 1:00:43 +3:18 10:35
4 Åshild Faller Råheim Fet OL 1:01:41 +4:16 10:45
5 Line Wegner Hodt Fossum IF 1:03:28 +6:03 11:04
6 Synne Nesheim Flatebakken IL Tyrving 1:04:56 +7:31 11:19
7 Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering 1:05:05 +7:40 11:21
8 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 1:05:32 +8:07 11:26
9 Åse Bergan Nydalens SK 1:06:15 +8:50 11:33
10 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 1:06:53 +9:28 11:40
11 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 1:07:58 +10:33 11:51
12 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 1:09:44 +12:19 12:10
13 Hedda Vonen Lillomarka OL 1:13:42 +16:17 12:51
14 Ingrid Nytun Nergård Nittedal OL 1:13:50 +16:25 12:53
15 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 1:14:10 +16:45 12:56
16 Oda Sikkeland IL Tyrving 1:16:25 +19:00 13:20
17 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 1:16:58 +19:33 13:25
18 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 1:32:52 +35:27 16:12

D 17-A kort

4 360 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elisabeth Ingvaldsen Nydalens SK 43:07   9:53
2 Nicole Ragvin Nydalens SK 48:47 +5:40 11:11
3 Sofie Aarnes Nydalens SK 49:53 +6:46 11:26
4 Marte Eline Ulvestad Heming Orientering 51:28 +8:21 11:48
5 Selma Tonjer Nydalens SK 55:55 +12:48 12:49
6 Ida Feiring Haltia IL Tyrving 1:06:55 +23:48 15:20
7 Stine Njåstein IL Tyrving 1:09:55 +26:48 16:02
8 Runa Kalleson Oppsal Orientering 1:16:02 +32:55 17:26
9 Berit Herstad Bækkelagets SK 1:21:00 +37:53 18:34
10 Marte Edvardsen IL Koll 1:26:01 +42:54 19:43
11 Kristin Jæger Oppsal Orientering 1:47:09 +1:04:02 24:34

D 17-C

3 480 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Cecilie Christin Kverme Fossum IF 45:46   13:09
2 Jennifer Jones Arnesen Heming Orientering 51:45 +5:59 14:52
3 Laila Eriksen Blom Fet OL 1:02:24 +16:38 17:55
4 Thine Wilkens Jernberg Nydalens SK 1:08:12 +22:26 19:35
5 Ingrid T. Rolfsen Haugmo Heming Orientering 1:12:56 +27:10 20:57
6 Mona Gammelli IL Koll 1:35:40 +49:54 27:29
7 Hege Andersen IL Koll 1:36:45 +50:59 27:48
8 Ping Ouyang Østmarka OK 2:42:29 +1:56:43 46:41

D 17-N

2 630 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Kinck Rannem Fossum IF 40:47   15:30
2 Lotta Myhre IL Koll 41:32 +0:45 15:47

D 19-20

6 570 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 1:03:09   9:36
2 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 1:03:42 +0:33 9:41
3 Julie Hjortland Larvik OK 1:06:43 +3:34 10:09
4 Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering 1:09:26 +6:17 10:34
5 Tonje Vassend Fossum IF 1:12:01 +8:52 10:57
6 Eldbjørg Narum Fossum IF 1:12:57 +9:48 11:06
7 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 1:19:16 +16:07 12:03
8 Karen Bjergaard Nydalens SK 1:27:40 +24:31 13:20

D 21-

7 510 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Betty Ann Bjerkreim Nilsen IL Tyrving 1:12:00   9:35
2 Beata Falk Hagaby GoIF 1:16:22 +4:22 10:10
3 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 1:16:23 +4:23 10:10
4 Vigdis Hobøl Oppsal Orientering 1:28:17 +16:17 11:45
5 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 1:30:00 +18:00 11:59
6 Gitte Bromander Fredrikstad SK 1:30:05 +18:05 11:59
7 Ina Catharina Storrønning Ås-NMBU Orientering 1:48:43 +36:43 14:28
8 Ingrid Bjørshol Holm Oppsal Orientering 2:00:31 +48:31 16:02

D 21-B

4 110 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kaisa Svergja Raumar Orientering 48:15   11:44
2 Mari Brøndbo Dahl Ås-NMBU Orientering 52:57 +4:42 12:52
3 Ann-Karin Lesteberg Kongsberg OL 55:09 +6:54 13:25
4 Ingrid M. Tenge Ås-NMBU Orientering 59:00 +10:45 14:21
5 Kari Lund Nittedal OL 1:00:01 +11:46 14:36
6 Anbjørg Søberg Henriksen Rudsbygd IL 1:04:22 +16:07 15:39
7 Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering 1:14:32 +26:17 18:08
8 Goro Tillerås Urset Ås-NMBU Orientering 1:14:51 +26:36 18:12
9 Solveig Bergan Nydalens SK 1:15:18 +27:03 18:19
10 Hanne Brende Fossum IF 1:24:43 +36:28 20:36
11 Sølvi Martini Asker Skiklubb 1:45:39 +57:24 25:42

D 35-

6 570 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Dana Stene Nydalens SK 1:19:58   12:10
2 Mila Zaharinova Oppsal Orientering 1:21:00 +1:02 12:19

D 40-

5 730 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Berit Sofie Wiklund Nydalens SK 1:02:22   10:53
2 Milda Øhlckers IL Tyrving 1:11:18 +8:56 12:26
3 Line Nybakken Ås-NMBU Orientering 1:12:51 +10:29 12:42
4 Kristine Sollien Flaskerud OL Toten-Troll 1:15:37 +13:15 13:11
5 Stine Aarstad Ås-NMBU Orientering 1:39:01 +36:39 17:16
  Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK diskvalifisert    

D 45-

5 180 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hilda Øfsthus Asker Skiklubb 54:31   10:31
2 Kari Madslien Nydalens SK 56:30 +1:59 10:54
3 Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK 59:01 +4:30 11:23
4 Maria Jonsson Nydalens SK 1:00:49 +6:18 11:44
5 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 1:04:44 +10:13 12:29
6 Sigrun Hernes Ytterbø Asker Skiklubb 1:09:00 +14:29 13:19
7 Hege Feiring IL Tyrving 1:11:22 +16:51 13:46
8 Synnøve Lyssand Sandberg Nydalens SK 1:14:10 +19:39 14:19
9 Marit B. Eithun Nittedal OL 1:15:16 +20:45 14:31
10 Katrine Bakke Fossum IF 1:28:49 +34:18 17:08
11 Marianne Reusch Heming Orientering 1:35:32 +41:01 18:26
12 Ann Elin Flågen Heming Orientering 2:00:25 +1:05:54 23:14
13 Kristin Falk Fossum IF 2:05:23 +1:10:52 24:12
  Åshild Flatebakken IL Tyrving diskvalifisert    

D 45-A kort

2 440 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arnhild Krogh Oppsal Orientering 26:55   11:01
2 Cathrine Palmgren Kolbotn og Skimt OL 32:41 +5:46 13:23
3 Anne Margrete Hammer Østmarka OK 42:03 +15:08 17:14
4 Maria Persson Asker Skiklubb 42:28 +15:33 17:24
5 Kathrine Lunøe Nydalens SK 42:46 +15:51 17:31
6 Anne-Grete Austad Raumar Orientering 43:35 +16:40 17:51
7 Inger Johanne Eikeland Nydalens SK 53:39 +26:44 21:59

D 50-

4 490 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Berit Eid Nydalens SK 59:19   13:12
2 Marianne Njåstein IL Tyrving 1:01:09 +1:50 13:37
3 Dagrun Melkild Heming Orientering 1:01:10 +1:51 13:37
4 Ann Katrin Olsen Asker Skiklubb 1:04:47 +5:28 14:25
5 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 1:07:01 +7:42 14:55
6 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 1:07:29 +8:10 15:01
7 Trude Fixdal IL Koll 1:07:39 +8:20 15:04
8 Anne Danielsen Lyn Ski 1:07:54 +8:35 15:07
9 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 1:13:02 +13:43 16:15
10 Maria Torgersen Bækkelagets SK 1:16:48 +17:29 17:06
11 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 1:17:39 +18:20 17:17
12 Ellen-Christine Koren Ås-NMBU Orientering 1:20:33 +21:14 17:56
13 Gro Hege Ludvigsen Måren OK 1:22:38 +23:19 18:24
14 Mona Strand Måren OK 1:24:37 +25:18 18:50
15 Anna Göhlman IL Tyrving 1:47:27 +48:08 23:55
16 Ingrid Tveite Ås-NMBU Orientering 1:47:57 +48:38 24:02
17 Kirsti Grundnes Berg IL Tyrving 1:50:11 +50:52 24:32
  Anne-Kristin Eriksrud Karlsen Oppsal Orientering diskvalifisert    

D 55-

3 510 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Runa Skyttersæter Heming Orientering 43:00   12:15
2 Berit Danielsen IL Tyrving 45:24 +2:24 12:56
3 Ellen Marie Turter Nydalens SK 46:55 +3:55 13:21
4 Kjersti Skantze IL Tyrving 47:23 +4:23 13:29
5 Heidi Falck IL Tyrving 48:03 +5:03 13:41
6 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 49:07 +6:07 13:59
7 Berit Berge IL Tyrving 50:25 +7:25 14:21
8 Anne Sørum Ringsaker OK 51:59 +8:59 14:48
9 Unni Rye Asker Skiklubb 53:39 +10:39 15:17
10 Randi Nilstad IL Tyrving 59:28 +16:28 16:56
11 Toril Eine Fossum IF 1:02:46 +19:46 17:52

D 60-

3 510 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elle M. Melbye Heming Orientering 1:02:48   17:53
2 Bjørg Ingunn Fjogstad Oppsal Orientering 1:05:45 +2:57 18:43
3 Eilen Arctander Vik IL Koll 1:09:06 +6:18 19:41
4 Ingeborg Bakken Måren OK 1:10:46 +7:58 20:09

D 65-

3 220 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Marie Timenes Hadeland OL 51:26   15:58
2 Kjersti Tho Stabæk IF 53:14 +1:48 16:31
3 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 59:35 +8:09 18:30
4 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 1:01:06 +9:40 18:58

D 70-

3 220 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Lome-Hagman Kolbotn og Skimt OL 56:19   17:29
2 Aase Tove Golden Måren OK 1:03:23 +7:04 19:41
3 Inger Elisabeth Kvaase Bækkelagets SK 1:14:52 +18:33 23:15
4 Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering 1:23:01 +26:42 25:46
5 Aud Margret Kirkhorn Måren OK 1:31:07 +34:48 28:17

D 75-

2 440 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Unni Drage Haugerud IF 42:39   17:28

D 80-

2 440 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eva Fixdal Heming Orientering 1:30:15   36:59

H -10

2 380 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Jakob Bell Lillomarka OL 36:38   15:23
  Vebjørn Emil Blindheim Lillomarka OL 37:05   15:34
  Eskil Brænden Lillomarka OL 21:43   9:07
  Rasmus D. Eastwood Lillomarka OL 20:58   8:48
  Øystein Kveseth Ingebretsen Lillomarka OL 26:16   11:02
  Håvard Rekve Lian Fossum IF 34:54   14:39
  Mathias Linløkken Østmarka OK 25:41   10:47
  Vetle Frydenlund Norling Nydalens SK 35:22   14:51
  Sondre Olaussen Oppsal Orientering 28:44   12:04
  Theo Winsents Sæter Måren OK 27:51   11:42
  Jonathan Woodhouse Lillomarka OL 21:40   9:06
  Einar Østvold Heming Orientering 33:45   14:10

H 11-12

2 950 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 20:03   6:47
2 Gaute Bergan Nydalens SK 22:16 +2:13 7:32
3 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 24:01 +3:58 8:08
4 Bram Langerød Fossum IF 27:08 +7:05 9:11
5 Anders Håvard Larsen Nydalens SK 29:19 +9:16 9:56
6 Christian Fredrik Borg IL Koll 30:50 +10:47 10:27
7 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 31:14 +11:11 10:35
8 Eirik Frydenlund Norling Nydalens SK 35:56 +15:53 12:10
9 Martin Størmer-Antonsen Nydalens SK 41:28 +21:25 14:03
10 Jakob Wallenius Lillomarka OL 42:44 +22:41 14:29
11 Ask Olaussen Oppsal Orientering 43:16 +23:13 14:40
12 William Woodhouse Lillomarka OL 44:19 +24:16 15:01
13 Trond Oldernes Lillomarka OL 46:48 +26:45 15:51
14 Stian Måseide Sørlie Raumar Orientering 47:31 +27:28 16:06
15 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 53:06 +33:03 18:00
16 Lars Sigurd Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 53:17 +33:14 18:03
17 Balder Gammelli-Messel IL Koll 55:50 +35:47 18:55
18 Eirik Nytun Nergård Nittedal OL 2:15:50 +1:55:47 46:02
  Jonas Krogh Oppsal Orientering diskvalifisert    

H 13-14

3 530 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 27:49   7:52
2 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 30:33 +2:44 8:39
3 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 30:47 +2:58 8:43
4 Lars Young Vik Nydalens SK 31:18 +3:29 8:52
5 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 31:34 +3:45 8:56
6 Isak Jonsson Nydalens SK 31:58 +4:09 9:03
7 Sivert Sande Kverme Fossum IF 37:50 +10:01 10:43
8 Eivind Berner Myhre Fossum IF 38:06 +10:17 10:47
9 Erlend Børli Fossum IF 39:02 +11:13 11:03
10 Kristian Østermann Heming Orientering 41:25 +13:36 11:43
11 Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF 43:06 +15:17 12:12
12 August Syrdal Øen Heming Orientering 43:08 +15:19 12:13
13 Mathias Pedersen Vold Lillomarka OL 43:58 +16:09 12:27
14 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 45:53 +18:04 12:59
15 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 45:59 +18:10 13:01
16 Joakim Wilkens Jernberg Nydalens SK 46:13 +18:24 13:05
17 Vegard Aarstad Ås-NMBU Orientering 46:31 +18:42 13:10
18 Thomas Howell Southern Navigators 48:49 +21:00 13:49
19 Ferdinand Fremming Heming Orientering 51:49 +24:00 14:40
20 Simen Masdal Lillomarka OL 1:03:43 +35:54 18:03
21 Olav Birkeland Fossum IF 1:05:34 +37:45 18:34
  Ole Jakob Frankrig Nydalens SK diskvalifisert    
  Ådne Skjærstein IL Tyrving diskvalifisert    
  Vemund Heier Nydalens SK diskvalifisert    

H 13-16C

3 480 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eilev Kvaale Asker Skiklubb 46:47   13:26

H 15-16

5 180 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kasper Fosser Heming Orientering 38:16   7:23
2 Elias Jonsson Nydalens SK 40:47 +2:31 7:52
3 Einar Melsom Fossum IF 41:19 +3:03 7:58
4 Lukas Liland Nydalens SK 42:20 +4:04 8:10
5 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 44:13 +5:57 8:32
6 Sander Arntzen Asker Skiklubb 44:32 +6:16 8:35
7 Erling Hjermstad Fossum IF 45:12 +6:56 8:43
8 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 46:40 +8:24 9:00
9 Styrk Hundseid Kamsvåg Fossum IF 46:58 +8:42 9:04
10 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 47:32 +9:16 9:10
11 Øyvind Hjermstad Fossum IF 49:03 +10:47 9:28
12 Axel Hoveid Asker Skiklubb 52:38 +14:22 10:09
13 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 52:48 +14:32 10:11
14 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 55:09 +16:53 10:38
15 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 56:25 +18:09 10:53
16 Audun Uglenes Bergan Nydalens SK 57:14 +18:58 11:02
17 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 58:29 +20:13 11:17
18 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 59:37 +21:21 11:30
19 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 1:01:18 +23:02 11:50
20 Håkon Thunshelle Øvstedal Nydalens SK 1:01:25 +23:09 11:51
21 Truls Wegner Hodt Fossum IF 1:05:16 +27:00 12:35
22 Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL 1:05:36 +27:20 12:39
23 Emil Størmer Fossum IF 1:06:18 +28:02 12:47
24 Sindre Rolfsen Haugmo Heming Orientering 1:06:41 +28:25 12:52
25 Erik Rolfsen Haugmo Heming Orientering 1:07:21 +29:05 13:00
26 Knut Selstad Fossum IF 1:08:15 +29:59 13:10
27 Andreas Ramberg Østmarka OK 1:13:17 +35:01 14:08
28 Martin Andresen Skotte Fossum IF 1:18:30 +40:14 15:09
29 Jesper Ugedal Østmarka OK 1:34:18 +56:02 18:12
  Kristian Markhus Brekke Lillomarka OL diskvalifisert    
  Joar Oldernes Lillomarka OL diskvalifisert    

H 17-18

6 570 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 48:58   7:27
2 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 52:00 +3:02 7:54
3 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 52:11 +3:13 7:56
4 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 54:12 +5:14 8:14
5 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 56:25 +7:27 8:35
6 Knut Aasheim Oppsal Orientering 58:27 +9:29 8:53
7 Sam Lunøe Nydalens SK 58:41 +9:43 8:55
8 Are Wigaard Oppsal Orientering 1:01:52 +12:54 9:24
9 Tarjei Holo Fossum IF 1:08:37 +19:39 10:26
10 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 1:11:12 +22:14 10:50
11 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 1:13:13 +24:15 11:08
12 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 1:13:15 +24:17 11:08
13 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 1:26:02 +37:04 13:05
14 Audun Midttun Systad Lyn Ski 1:44:46 +55:48 15:56
15 Peter Martinus Freyborg Uran Gimle IF 2:05:53 +1:16:55 19:09

H 17-20B

4 110 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andreas Hammer Håversen Østmarka OK 1:03:19   15:24

H 17-A kort

5 730 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Halvor Saunes Nydalens SK 47:56   8:21
2 Rune Rystad Nydalens SK 49:13 +1:17 8:35
3 Sondre Ruud Bråten Nydalens SK 50:07 +2:11 8:44
4 Morten Taraldsten Brunes Nydalens SK 52:17 +4:21 9:07
5 Petter Skedsmo Hadeland OL 52:43 +4:47 9:12
6 Odd Arne Lian Østmarka OK 1:04:24 +16:28 11:14
7 Lars Bredalen Nittedal OL 1:08:29 +20:33 11:57
8 Mats Olav Berg IL Tyrving 1:11:57 +24:01 12:33
9 Torjus Lyng Kallerud Oppsal Orientering 1:15:36 +27:40 13:11

H 17-C

3 480 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Sørberg Raumar Orientering 42:37   12:14
2 Michael Eckmann Jensen Lillomarka OL 45:54 +3:17 13:11
3 Yngve Finkenhavn Nittedal OL 46:22 +3:45 13:19
4 Jon OIav Hjerpaasen Asker Skiklubb 47:38 +5:01 13:41
5 Harald Aulie IL Koll 48:01 +5:24 13:47
6 Yngve Røe Nydalens SK 58:44 +16:07 16:52

H 17-N

2 630 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stian Lillegård Lillomarka OL 25:53   9:50

H 19-20

8 260 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering 1:21:36   9:52

H 21-

10 100 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Audun Weltzien IL Tyrving 1:11:31   7:04
2 Sigve Vågsnes Oppsal Orientering 1:18:53 +7:22 7:48
3 Anders Vister Nydalens SK 1:21:24 +9:53 8:03
4 Jim Øystein Nybråten IL Tyrving 1:21:25 +9:54 8:03
5 Sindre Rønning Fossum IF 1:22:03 +10:32 8:07
6 Espen Jakobsen IL Tyrving 1:22:05 +10:34 8:07
7 Vetle Christiansen Raumar Orientering 1:22:08 +10:37 8:07
8 Torbjørn Sagberg IL Tyrving 1:22:21 +10:50 8:09
9 Martin Grotle Soukup Bækkelagets SK 1:22:49 +11:18 8:11
10 Christian Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 1:23:16 +11:45 8:14
11 Per Øyvind Stene Nydalens SK 1:24:34 +13:03 8:22
12 Ragnar Tonjer Nydalens SK 1:25:02 +13:31 8:25
13 Borger Melsom Fossum IF 1:26:08 +14:37 8:31
14 Anders Haga Raumar Orientering 1:27:45 +16:14 8:41
15 Ulf Brenna Bækkelagets SK 1:29:09 +17:38 8:49
16 Eirik Rustad Raumar Orientering 1:29:22 +17:51 8:50
17 Bojan Blumenstein Nydalens SK 1:29:26 +17:55 8:51
18 Erik Persson Oppsal Orientering 1:34:26 +22:55 9:20
19 Ola Lesteberg Kongsberg OL 1:36:05 +24:34 9:30
20 Raphael Ferrand Bækkelagets SK 1:39:00 +27:29 9:48
21 Charles Halaas Fossum IF 1:39:56 +28:25 9:53
22 Einar Tommelstad Nydalens SK 1:40:06 +28:35 9:54
23 Markus Living Ulricehamns OK 1:48:44 +37:13 10:45
24 Simen A Bjøringsøy Nydalens SK 1:52:21 +40:50 11:07
25 Oskar Jensen Nydalens SK 1:56:46 +45:15 11:33
  Sindre Fjogstad Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Håvard Tveite Ås-NMBU Orientering diskvalifisert    

H 21-B

4 110 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arild Nyhaug Asker Skiklubb 1:02:55   15:18
2 Ola Nilsen Oppsal Orientering 1:15:21 +12:26 18:20
3 Per Anders Ytterbø Asker Skiklubb 1:23:14 +20:19 20:15
  Bjørn Nordvik Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert    
  Erling Strand Bergens TF diskvalifisert    

H 40-

7 510 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torbjørn Blom-hagen Fossum IF 1:07:06   8:56
2 Harald Bakke Fossum IF 1:08:15 +1:09 9:05
3 Håvard Telstø Etnedal IL 1:10:27 +3:21 9:22
4 Erik Paulsrud IL Koll 1:11:14 +4:08 9:29
5 Audun Bjerknes Måren OK 1:16:29 +9:23 10:11
6 Kjetil Molund IL Tyrving 1:18:39 +11:33 10:28
7 Geir Hoff IL Tyrving 1:18:44 +11:38 10:29
8 Johs Hjelmstad Bækkelagets SK 1:21:10 +14:04 10:48
9 Kyrre Gran Fet OL 1:26:58 +19:52 11:34
  Anders Færden Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert    
  Trond Myhre Fossum IF diskvalifisert    

H 45-

6 570 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Leif Størmer Fossum IF 51:09   7:47
2 Rune Scheele Nydalens SK 55:22 +4:13 8:25
3 Sven Arne Gylterud Fossum IF 56:06 +4:57 8:32
4 Jon Iver Bakken Nydalens SK 58:08 +6:59 8:50
5 Per Henning Bjerva Ås-NMBU Orientering 59:30 +8:21 9:03
6 Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering 1:00:23 +9:14 9:11
7 Tommy Jauhojärvi Asker Skiklubb 1:01:04 +9:55 9:17
8 Bjørn Martini Asker Skiklubb 1:01:37 +10:28 9:22
9 Gjermund Gravir Asker Skiklubb 1:04:10 +13:01 9:45
10 Espen Wigaard Oppsal Orientering 1:05:45 +14:36 10:00
11 Arild Andresen Fossum IF 1:07:37 +16:28 10:17
12 Stein H. Hagen Fossum IF 1:09:37 +18:28 10:35
13 Ottar Wiklund Nydalens SK 1:10:12 +19:03 10:41
14 Christian Reusch Heming Orientering 1:15:27 +24:18 11:29
15 Dag Håvard Larsen Nydalens SK 1:18:07 +26:58 11:53
16 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 1:19:03 +27:54 12:01
17 Eilert Aamodt Oppsal Orientering 1:19:37 +28:28 12:07
18 Nils Bergan Nydalens SK 1:19:55 +28:46 12:09
19 Anders Flågen Heming Orientering 1:21:08 +29:59 12:20
20 Gunnar Engen Vik Nydalens SK 1:21:40 +30:31 12:25

H 45-A kort

3 510 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øystein Holo Fossum IF 30:12   8:36
2 Pål Winsents Måren OK 37:43 +7:31 10:44
3 Torstein Kvaale Asker Skiklubb 40:45 +10:33 11:36
4 Vegard Halden Nydalens SK 41:39 +11:27 11:51
5 Tore Sundtjønn Årvoll IL 42:32 +12:20 12:07
5 Gunnar Pedersen Asker Skiklubb 42:32 +12:20 12:07
7 Olav Hasaas Fossum IF 42:41 +12:29 12:09
8 Sverre Wisløff Asker Skiklubb 45:09 +14:57 12:51
9 Roar Pedersen Oppsal Orientering 46:57 +16:45 13:22
10 Arne Olaussen Oppsal Orientering 48:06 +17:54 13:42
11 Pål Woldstad Hanssen Eiker OL 53:16 +23:04 15:10
12 Jarle Rogndokken Fet OL 59:39 +29:27 16:59
13 Petter Fure Oppsal Orientering 1:00:14 +30:02 17:09
14 Are Njåstein IL Tyrving 1:09:24 +39:12 19:46

H 50-

5 730 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 48:45   8:30
2 Nils Petter Fremming Heming Orientering 49:53 +1:08 8:42
3 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 50:22 +1:37 8:47
4 Rolv Anders Systad Lyn Ski 51:55 +3:10 9:03
5 Einar Lunøe Nydalens SK 52:26 +3:41 9:09
6 Knut Edvard Helland Østmarka OK 53:58 +5:13 9:25
7 Sindre Langaas Nydalens SK 54:22 +5:37 9:29
8 Knut Erling Øen Heming Orientering 54:28 +5:43 9:30
9 Øystein Østermann Heming Orientering 54:35 +5:50 9:31
10 Gunnar Tenge Ås-NMBU Orientering 55:31 +6:46 9:41
11 Børge Pedersen Nydalens SK 56:17 +7:32 9:49
12 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 57:13 +8:28 9:59
13 Eivind Hoff IL Tyrving 57:19 +8:34 10:00
14 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving 58:55 +10:10 10:16
15 Hallvard Koren OK Moss 58:57 +10:12 10:17
16 Idar Brekke Ås-NMBU Orientering 1:00:15 +11:30 10:30
17 Johan Lunde IL Koll 1:00:17 +11:32 10:31
18 Jo Wiklund Nydalens SK 1:01:11 +12:26 10:40
19 Håvar Brevik Østmarka OK 1:01:37 +12:52 10:45
20 Mons Kr. Løvfald Nydalens SK 1:03:03 +14:18 11:00
21 Erlend Råheim OK Øst 1:03:07 +14:22 11:00
22 Terje Melsom Fossum IF 1:03:57 +15:12 11:09
23 Arne Torgersen Bækkelagets SK 1:04:24 +15:39 11:14
24 Jarl Øvstedal Nydalens SK 1:05:02 +16:17 11:20
25 Roger Birkeland Fossum IF 1:08:02 +19:17 11:52
26 Øyvind Helmersen Fet OL 1:09:01 +20:16 12:02
27 Erik Borg IL Koll 1:20:00 +31:15 13:57
  Per-Arne Røstadsand Nydalens SK diskvalifisert    

H 55-

5 060 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ove Martinsen Hauketo IF 52:38   10:24
2 Eirik Næss-Ulseth Nydalens SK 52:41 +0:03 10:24
3 Trond Rønneberg Asker Skiklubb 52:53 +0:15 10:27
4 Einar Jensen Nydalens SK 53:04 +0:26 10:29
5 Sören Jonsson Nydalens SK 53:27 +0:49 10:33
6 Tore Kjølseth Nydalens SK 54:29 +1:51 10:46
7 Lars Hjermstad Fossum IF 54:46 +2:08 10:49
8 Tormod Strand Måren OK 55:06 +2:28 10:53
9 Leif S. Thingsrud Østmarka OK 55:13 +2:35 10:54
10 Lars-Erik Fiskum IL Tyrving 55:30 +2:52 10:58
11 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 55:53 +3:15 11:02
12 Egil Wickstrand Iversen Heming Orientering 56:20 +3:42 11:07
13 Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering 57:26 +4:48 11:21
14 Geir O. Rønning Nydalens SK 59:53 +7:15 11:50
15 Per Sandberg Nydalens SK 1:00:39 +8:01 11:59
16 Eirik Nordhagen Ås-NMBU Orientering 1:02:29 +9:51 12:20
17 Bjørn Willadssen Heming Orientering 1:02:58 +10:20 12:26
18 Morten Karlsen Måren OK 1:05:12 +12:34 12:53
19 Peer Stiansen Nydalens SK 1:05:55 +13:17 13:01
20 Per Kaarby Fossum IF 1:08:31 +15:53 13:32
21 Kristian Kalager Asker Skiklubb 1:08:47 +16:09 13:35
22 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 1:15:20 +22:42 14:53
23 Donald Skantze IL Tyrving 1:31:06 +38:28 18:00

H 60-

4 490 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Arvid Fossum Asker Skiklubb 45:43   10:10
2 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 46:09 +0:26 10:16
3 Are Eriksen Oslostudentenes IK 49:31 +3:48 11:01
4 Anders Fjogstad Oppsal Orientering 51:46 +6:03 11:31
5 Bård Natvig Nittedal OL 55:08 +9:25 12:16
6 Per Osen Vestre Akers SK 57:35 +11:52 12:49
7 Alf Pettersen IL Tyrving 1:00:17 +14:34 13:25
8 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 1:04:21 +18:38 14:19
9 Stein Turtumøygard Måren OK 1:07:20 +21:37 14:59
10 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 1:08:26 +22:43 15:14
11 Jon Gunnar Henriksen Rudsbygd IL 1:09:35 +23:52 15:29
12 Erlend Aamodt Nydalens SK 1:10:00 +24:17 15:35
13 Jan Sveen Raumar Orientering 1:34:17 +48:34 20:59
14 Tom Edvardsen IL Koll 1:46:29 +1:00:46 23:42
  Magne Vollen Oslostudentenes IK diskvalifisert    

H 65-

3 510 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjell Winther Oppsal Orientering 35:32   10:07
2 Eldar Børsum Bækkelagets SK 38:02 +2:30 10:50
3 Tor Trøan Hadeland OL 38:18 +2:46 10:54
4 Vidar Berteig Fossum IF 38:32 +3:00 10:58
5 Jørn Bue Olsen Asker Skiklubb 42:41 +7:09 12:09
6 John Thomas Petersen Nittedal OL 43:52 +8:20 12:29
7 Per Øhlckers IL Tyrving 48:17 +12:45 13:45
8 Øyvind Hoveid Asker Skiklubb 51:23 +15:51 14:38
9 Knut Vidar Johansen Måren OK 55:42 +20:10 15:52
10 Eystein Weltzien IL Tyrving 1:02:43 +27:11 17:52

H 70-

3 510 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tore Langaard Oppsal Orientering 39:37   11:17
2 Roar Bjordal Oppsal Orientering 45:06 +5:29 12:50
3 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 47:08 +7:31 13:25
4 Einar Hem Lillomarka OL 47:48 +8:11 13:37
5 Helge Bjaaland Heming Orientering 47:51 +8:14 13:37
6 Kjell Stenstadvold IL Tyrving 51:00 +11:23 14:31
7 Thor Palmgren Halden SK 51:56 +12:19 14:47

H 75-

3 220 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Willy Johansen Ringsaker OK 55:10   17:07
2 Eivind Hagen Hadeland OL 55:17 +0:07 17:10
3 Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb 1:03:00 +7:50 19:33
4 Tor Henriksen Årvoll IL 1:10:01 +14:51 21:44

H 80-

2 440 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tor Drage Haugerud IF 37:20   15:18
2 Bjørn Tveite Ås-NMBU Orientering 37:40 +0:20 15:26
3 Hans Larsen Raumar Orientering 39:34 +2:14 16:12
4 Kjell H. Eriksen Fossum IF 41:33 +4:13 17:01
5 Carl-Fred. Kolderup Stabæk IF 44:37 +7:17 18:17
6 Dagfinn Føllesdal Oslostudentenes IK 1:16:00 +38:40 31:08
  Helge Kvaase Bækkelagets SK diskvalifisert    

Skogsløp og Militær

5 750 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Runar Thorstensen Oppsal Orientering 1:01:11   10:38
2 Mini2 Mini2 NOTEAM 1:17:31 +16:20 13:28


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +