Resultater KM Akershus og Oslo - Natt 2015

Resultater KM Akershus og Oslo - Nattorientering
Oslo - 16. april 2015

Arrangementstype: Orientering

D 13-14

2 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
  Karen Hoel Jomaas Fossum IF diskvalifisert    
  Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK ikke startet    
  Ea Lunøe Nydalens SK ikke startet    
  Alexandra Linløkken Østmarka OK ikke startet    

D 15-16

4 200 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ragne Wiklund Nydalens SK 37:23   8:54
2 Synne Strand Asker Skiklubb 37:57 +0:34 9:02
3 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 41:38 +4:15 9:54
4 Åsne Holo Fossum IF 44:28 +7:05 10:35
5 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 47:12 +9:49 11:14
6 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 54:34 +17:11 12:59

D 17-20

4 500 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 40:36   9:01
2 Ingvild Wang Lillomarka OL 44:48 +4:12 9:57
3 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 46:59 +6:23 10:26
4 Åse Bergan Nydalens SK 47:39 +7:03 10:35
5 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 47:40 +7:04 10:35
6 Nora Woxholt Asker Skiklubb 47:53 +7:17 10:38
7 Astrid Fiskum IL Tyrving 50:06 +9:30 11:08
8 Fanni Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 50:29 +9:53 11:13
9 Anine Hallén Nydalens SK 56:30 +15:54 12:33
10 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 59:25 +18:49 13:12
11 Siri Grandal IL Tyrving 59:35 +18:59 13:14
  Maiken Sandberg Nydalens SK diskvalifisert    

D 21-

4 900 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Malin Jakobsson Nydalens SK 43:32   8:53
2 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 50:05 +6:33 10:13
3 Marit Isachsen Asker Skiklubb 50:33 +7:01 10:18
4 Berit Sofie Wiklund Nydalens SK 52:53 +9:21 10:47
5 Karoline Andersen Asker Skiklubb 54:35 +11:03 11:08
6 Anniken Alnes Raumar 1:05:19 +21:47 13:19

H 13-14

2 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Isak Jonsson Nydalens SK 42:49   15:17
  Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK ikke startet    

H 15-16

4 500 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Elias Jonsson Nydalens SK 31:49   7:04
2 Øyvind Hjermstad Fossum IF 32:50 +1:01 7:17
3 Einar Melsom Fossum IF 33:08 +1:19 7:21
4 Sander Arntzen Asker Skiklubb 35:46 +3:57 7:56
5 Andreas Ramberg Østmarka OK 40:09 +8:20 8:55
6 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 41:28 +9:39 9:12
7 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 41:54 +10:05 9:18
8 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 43:30 +11:41 9:40
9 Lukas Liland Nydalens SK 43:51 +12:02 9:44
10 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 48:28 +16:39 10:46
11 Joar Oldernes Lillomarka OL 50:10 +18:21 11:08
12 Peter Gisholt Fossum IF 59:03 +27:14 13:07
13 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 1:01:01 +29:12 13:33
14 Jesper Ugedal Østmarka OK 1:03:01 +31:12 14:00
  Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF diskvalifisert    
  Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL ikke startet    

H 17-20

9 000 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Steinar Kollerud Lillomarka OL 1:02:51   6:59
2 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 1:03:11 +0:20 7:01
3 Harald Astrup Arnesen Heming Orientering 1:03:15 +0:24 7:01
4 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 1:03:22 +0:31 7:02
5 Elias Mølvik Fossum IF 1:07:38 +4:47 7:30
6 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 1:10:53 +8:02 7:52
7 Eivind Høydal Nydalens SK 1:10:56 +8:05 7:52
8 Are Wigaard Oppsal Orientering 1:11:02 +8:11 7:53
9 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 1:11:05 +8:14 7:53
10 Oskar Størmer Fossum IF 1:11:33 +8:42 7:57
11 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 1:13:14 +10:23 8:08
12 Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering 1:15:24 +12:33 8:22
13 Tarjei Holo Fossum IF 1:15:42 +12:51 8:24
14 Martin Borge Heir Fossum IF 1:21:16 +18:25 9:01
15 Jostein Tandberg Nydalens SK 1:32:17 +29:26 10:15
16 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 1:42:44 +39:53 11:24
  Eirik Langedal Breivik Nydalens SK diskvalifisert    
  Oskar Jensen Nydalens SK diskvalifisert    
  Sam Lunøe Nydalens SK diskvalifisert    

H 21-

9 000 m, 37 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Anders Nordberg Nydalens SK 1:02:28   6:56
2 Sindre Sandven Fossum IF 1:02:30 +0:02 6:56
3 Ola Martner Göteborg Majorna OK 1:02:38 +0:10 6:57
4 Sigve Vågsnes Oppsal Orientering 1:02:45 +0:17 6:58
5 Allan Cherry Varegg 1:02:46 +0:18 6:58
6 Anders Vister Nydalens SK 1:02:47 +0:19 6:58
7 Matthew Speake Lillomarka OL 1:03:06 +0:38 7:00
8 Dag Aalvik Nydalens SK 1:03:08 +0:40 7:00
9 Bojan Blumenstein Nydalens SK 1:03:16 +0:48 7:01
10 Anders Tiltnes IL Tyrving 1:03:17 +0:49 7:01
11 Lars-Christian Unger Nydalens SK 1:03:27 +0:59 7:03
12 Jostein Andersen Nydalens SK 1:04:27 +1:59 7:09
13 Øystein Sørensen Nydalens SK 1:06:54 +4:26 7:26
14 Leon Russell - Keely Lillomarka OL 1:07:41 +5:13 7:31
15 Jim Øystein Nybråten IL Tyrving 1:07:46 +5:18 7:31
16 Espen Jakobsen IL Tyrving 1:07:55 +5:27 7:32
17 Petter Kaarby Nydalens SK 1:11:01 +8:33 7:53
18 Felix Breitschädel Bækkelagets SK 1:11:13 +8:45 7:54
19 Øystein Pettersen Nydalens SK 1:11:28 +9:00 7:56
20 Torbjørn Sagberg IL Tyrving 1:11:33 +9:05 7:57
21 Trond Kortner Østmarka OK 1:11:44 +9:16 7:58
22 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 1:12:43 +10:15 8:04
23 Ragnar Tonjer Nydalens SK 1:14:17 +11:49 8:15
24 Ola Marius Pedersen Oppsal Orientering 1:15:26 +12:58 8:22
25 Esten Koren Nydalens SK 1:18:01 +15:33 8:40
26 Håvard Haga Nydalens SK 1:19:22 +16:54 8:49
27 Svein Nygård Lillomarka OL 1:32:29 +30:01 10:16
28 Stein Blomseth Lillomarka OL 1:39:17 +36:49 11:01
29 Erik Persson Oppsal Orientering 1:42:28 +40:00 11:23
30 Audun Bjerknes Måren OK 1:47:58 +45:30 11:59
31 Niklas Norman Heming 1:48:14 +45:46 12:01
  Halvor Aurmo Heming Orientering diskvalifisert    
  Sondre Ruud Bråten Nydalens SK diskvalifisert    
  Sondre Gullord NTNUI diskvalifisert    
  Per Øyvind Stene Nydalens SK diskvalifisert    
  Leif Størmer Fossum IF diskvalifisert    
  David Gottfridsson Lillomarka OL brutt    
  Per-Ivar Nikolaisen Oppsal Orientering ikke startet    

H 50-

4 900 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Thor Mella Oppsal Orientering 42:18   8:37
2 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 44:07 +1:49 9:00
3 Sören Jonsson Nydalens SK 45:50 +3:32 9:21
4 Nils Hæstad Fossum IF 46:46 +4:28 9:32
5 Einar Lunøe Nydalens SK 48:09 +5:51 9:49
6 Øystein Holo Fossum IF 48:16 +5:58 9:51
7 Idar Brekke Ås-NMBU Orientering 51:37 +9:19 10:32
8 Carl Erik Wasberg Oppsal Orientering 52:27 +10:09 10:42
9 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving 54:24 +12:06 11:06
10 Lasse Arnesen Heming Orientering 54:57 +12:39 11:12
11 Eivind Hoff IL Tyrving 56:50 +14:32 11:35
12 Stein Arne Alnes Raumar 1:01:30 +19:12 12:33
  Per Sandberg Nydalens SK brutt    
  Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering ikke startet    

Åpen A-kort

4 200 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Eirik Watterdal Bækkelagets SK 30:47   7:19
2 Jon Iver Bakken Nydalens SK 38:27 +7:40 9:09
2 Tommy Jauhojärvi Asker Skiklubb 38:27 +7:40 9:09
4 Magnus Nordbrøden Halden SK 38:55 +8:08 9:15
5 Christian Jomaas Fossum IF 40:20 +9:33 9:36
6 Øyvind Gløersen Nydalens SK 46:24 +15:37 11:02
7 Einar Gisholt Fossum IF 46:45 +15:58 11:07
8 Kyongsa Ri Nydalens SK 48:22 +17:35 11:30
9 Halvor Hobøl Oppsal Orientering 50:08 +19:21 11:56
10 Inge Ramberg Østmarka OK 55:19 +24:32 13:10
11 Terje Melsom Fossum IF 56:28 +25:41 13:26
12 Kjetil Hagtvedt Dammen Nydalens SK 56:55 +26:08 13:33

D21B

2 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Trine Oldernes Lillomarka OL 40:27   14:26

H15-20B

2 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kristian Markhus Brekke Lillomarka OL 56:48   20:17


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +