Resultater KM Akershus og Oslo Natt 2016



Resultater KM Akershus og Oslo Natt
Ås, Akershus - 13. april 2016

Arrangementstype: Orientering

H21

31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anders Nordberg Nydalens SK 52:17  
2 Øystein Sørensen Nydalens SK 52:52 +0:35
3 Jim Øystein Nybråten IL Tyrving 52:57 +0:40
4 Matthew Speake Lillomarka OL 53:19 +1:02
5 Tim Robertson Fossum IF 53:49 +1:32
6 Sindre Sandven Fossum IF 54:09 +1:52
7 Christian Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 54:35 +2:18
8 Per Øyvind Stene Nydalens SK 54:52 +2:35
9 Johan Svedberg Heming Orientering 56:54 +4:37
10 Jarl Magnus Berge Søgne og Songdalen OK 1:02:24 +10:07
11 Esten Koren Nydalens SK 1:02:35 +10:18
12 Trond Kortner Østmarka OK 1:02:49 +10:32
13 Ola Marius Pedersen Oppsal Orientering 1:03:23 +11:06
14 Knut Harald Hylleseth Sentrum OK 1:07:13 +14:56
15 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 1:07:21 +15:04
16 Markus Glad Nydalens SK 1:07:25 +15:08
17 Øystein Holo Fossum IF 1:07:55 +15:38
18 Harald Bakke Fossum IF 1:08:01 +15:44
19 Håkon Heggedal Nydalens SK 1:08:12 +15:55
20 Erling Sommerfeldt Turun Metsänkävijät 1:12:33 +20:16
23 Kristoffer Fiane Pedersen Oppsal Orientering 1:16:51 +24:34
24 Niklas Norman Heming Orientering 1:17:12 +24:55
25 Sören Jonsson Nydalens SK 1:17:34 +25:17
26 Kjetil Karlsen OK Moss 1:22:03 +29:46
27 Torstein Hole Nydalens SK 1:27:53 +35:36
  Sondre Ruud Bråten Nydalens SK diskvalifisert  
  Terje Melsom Fossum IF diskvalifisert  
  Arild Andresen Fossum IF brutt  
  Helge Bakkehøi Østmarka OK brutt  
  Håvard Haga Nydalens SK brutt  
  Christian Jomaas Fossum IF brutt  
  Harald Astrup Arnesen Heming Orientering ikke startet  
  Stein H. Hagen Fossum IF ikke startet  
  Oskar Jensen Nydalens SK ikke startet  
  Per-Ivar Nikolaisen Oppsal Orientering ikke startet  
  Magnus Nordbrøden Halden SK ikke startet  
  Torbjørn Sagberg IL Tyrving ikke startet  
  Anders Tiltnes IL Tyrving ikke startet  
  Per Wiréhn Asker Skiklubb ikke startet  

H17-20

22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kasper Fosser Heming Orientering 52:47  
2 Einar Melsom Fossum IF 53:04 +0:17
3 Riccardo Scalet Lillomarka OL 53:25 +0:38
4 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 53:37 +0:50
5 Styrk Hundseid Kamsvåg Fossum IF 54:04 +1:17
6 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 54:07 +1:20
7 Elias Jonsson Nydalens SK 54:22 +1:35
8 Henrik Eijsink Nydalens SK 54:24 +1:37
9 Elias T. Mølnvik Fossum IF 55:14 +2:27
10 Erling Hjermstad Fossum IF 57:31 +4:44
11 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 1:03:34 +10:47
12 Jostein Tandberg Nydalens SK 1:06:35 +13:48
13 Lukas Liland Nydalens SK 1:07:15 +14:28
14 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 1:07:31 +14:44
15 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 1:07:40 +14:53
16 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 1:09:10 +16:23
17 Bjørn André Aaslund Fet OL 1:20:15 +27:28
18 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 1:20:25 +27:38
19 Tarjei Holo Fossum IF 1:26:39 +33:52
20 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 1:45:32 +52:45
  Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF brutt  
  Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering brutt  
  Axel Hoveid Asker Skiklubb ikke startet  
  Sam Lunøe Nydalens SK ikke startet  
  Lavran Thorstensen Oppsal Orientering ikke startet  

D21

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 41:23  
2 Malin Sørensen Nydalens SK 41:47 +0:24
3 Mari Brøndbo Dahl Ås-NMBU Orientering 58:29 +17:06

D17-20

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 42:06  
2 Synne Strand Asker Skiklubb 42:12 +0:06
3 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 44:14 +2:08
4 Kristin Brekke Lillomarka OL 47:54 +5:48
5 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 53:16 +11:10
6 Julie Bakke Fossum IF 1:14:15 +32:09
  Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering diskvalifisert  
  Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss ikke startet  

H15-16

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 35:29  
2 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 41:26 +5:57
3 Sander Arntzen Asker Skiklubb 41:51 +6:22
4 Andreas Ramberg Østmarka OK 48:46 +13:17
5 Sivert Sande Kverme Fossum IF 51:50 +16:21
6 Isak Jonsson Nydalens SK 53:16 +17:47
7 Peter Gisholt Fossum IF 55:47 +20:18
8 Eivind Berner Myhre Fossum IF 1:04:11 +28:42
  Jens Johan Brekke Lillomarka OL ikke startet  

Åpen A

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Nils Hæstad Fossum IF 50:04  
2 Terje Wiig Mathisen Nydalens SK 52:11 +2:07
3 Ivar Mølnvik Fossum IF 52:32 +2:28
4 Knut Bjørkelo Kolbotn og Skimt OL 54:19 +4:15
5 Karl Aasmund Erøy OK Moss 57:12 +7:08
6 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 57:37 +7:33
7 Donatas Kontautas OK Moss 59:37 +9:33
8 Henning Bratland Carlsen OK Moss 1:00:31 +10:27
9 Ove Martinsen Hauketo IF 1:02:05 +12:01
  Einar Lunøe Nydalens SK ikke startet  
  Martin Andresen Skotte Fossum IF ikke startet  

D15-16

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Åsne Holo Fossum IF 39:39  
2 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 48:10 +8:31
  Emma Meyer Larsson IL Tyrving brutt  
  Karen Hoel Jomaas Fossum IF brutt  

Åpen A-kort

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 43:55  
2 Dag Haugland Østmarka OK 1:05:09 +21:14

Åpen C

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Trond Myhre Fossum IF 43:14  
2 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 44:02 +0:48
3 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 47:34 +4:20
4 Marthe Lundqvist Ås-NMBU Orientering 48:26 +5:12
5 Anne Nilsen Ås-NMBU Orientering 1:04:50 +21:36
  Sondre Zahl Hagen Fossum IF ikke startet


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +