Resultater KM Akershus og Oslo Natt 2018



Resultater KM Akershus og Oslo Natt
Ås, Akershus - 10. oktober 2018

Arrangementstype: Orientering

H 11-12

2 100 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathias Linløkken Østmarka OK 11:22   5:24
2 Erlend Otterlei Østmarka OK 12:23 +1:01 5:53
3 Aksel Eide Bækkelagets SK 12:58 +1:36 6:10
4 Erlend Falch Bækkelagets SK 13:37 +2:15 6:29
4 Viktor Meland-Tangen Bækkelagets SK 13:37 +2:15 6:29
6 Markus Hirsch Bækkelagets SK 15:36 +4:14 7:25
7 Vemund O Hatlen Oppsal Orientering 17:40 +6:18 8:24
7 Gabriel Solem Oppsal Orientering 17:40 +6:18 8:24
9 Oscar Johansen Bækkelagets SK 20:09 +8:47 9:35
10 Alfred Nikolaisen Oppsal Orientering 20:17 +8:55 9:39
11 Kasper Krohn Mørland Oppsal Orientering 31:21 +19:59 14:55
  Aksel Nikolai Aubert Oppsal Orientering ikke startet    
  Eskil Olaussen Oppsal Orientering ikke startet    

D 15-16

3 850 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Pia Young Vik Nydalens SK 30:06   7:49
2 Alva Marika Niklasson Kolbotn og Skimt OL 30:13 +0:07 7:50
3 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 35:05 +4:59 9:06
4 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 36:51 +6:45 9:34
5 Tina Kalleson Oppsal Orientering 40:20 +10:14 10:28
6 Stella Holmboe IL Tyrving 53:23 +23:17 13:51
7 Ella Berstad Heming Orientering 1:01:39 +31:33 16:00
  Ingrid Blindheim Lillomarka OL diskvalifisert    
  Eline Henriksen Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Mathilde Messel Moland Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK diskvalifisert    
  Ingrid Solheim Undeberget Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF ikke startet    
  Alexandra Linløkken Østmarka OK ikke startet    
  Oda Scheele Nydalens SK ikke startet    

D 17-20

5 480 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Synne Strand Asker Skiklubb 46:19   8:27
2 Åsne Naadland Holo Fossum IF 53:58 +7:39 9:50
3 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 54:41 +8:22 9:58
4 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 58:18 +11:59 10:38
5 Rikke Blakkestad Ingesen Fossum IF 1:12:19 +26:00 13:11
  Emma Meyer Larsson IL Tyrving ikke startet    

D 21

5 480 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 46:17   8:26
2 Charlotte Watson Lillomarka OL 52:12 +5:55 9:31
3 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 52:14 +5:57 9:31
4 Solveig Blandkjenn IL Tyrving 55:19 +9:02 10:05
5 Heidi Tronbøl Fet OL 56:45 +10:28 10:21
6 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 59:44 +13:27 10:54
7 Maiken Skirstad Mo Nydalens SK 1:10:12 +23:55 12:48
  Britta Fismen Fossum IF diskvalifisert    
  Gunvor Hov Høydal Fossum IF ikke startet    

H 15-16

5 480 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henrik Reusch Heming Orientering 45:01   8:12
2 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 45:06 +0:05 8:13
3 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 45:09 +0:08 8:14
4 Anders Håvard Larsen Nydalens SK 45:15 +0:14 8:15
5 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 46:11 +1:10 8:25
6 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 52:37 +7:36 9:36
7 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 53:06 +8:05 9:41
8 Marius Bakke Fossum IF 55:46 +10:45 10:10
9 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 55:47 +10:46 10:10
10 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 1:00:10 +15:09 10:58
11 Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK 1:11:37 +26:36 13:04
12 Birk Felland Sætnan Fossum IF 1:29:22 +44:21 16:18
  August Syrdal Øen Heming Orientering diskvalifisert    
  Jonas Aarseth Nydalens SK ikke startet    
  Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF ikke startet    

H 17-20

8 730 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 1:15:28   8:38
2 Lars Young Vik Nydalens SK 1:15:38 +0:10 8:39
3 William Resvoll Skaug Oppsal Orientering 1:20:42 +5:14 9:14
4 Johan Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 1:27:00 +11:32 9:57
5 Mathias Pedersen Vold Lillomarka OL 1:31:06 +15:38 10:26
  Peter Gisholt Fossum IF diskvalifisert    
  Tor Magnus Grøstad Østmarka OK diskvalifisert    
  Petter Astrup Arnesen Heming Orientering ikke startet    

H 21

8 730 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 1:00:12   6:53
2 Henrik Eijsink Nydalens SK 1:00:18 +0:06 6:54
3 Sindre Sandven Bækkelagets SK 1:04:11 +3:59 7:21
4 Eirik Rustad Bækkelagets SK 1:07:04 +6:52 7:40
5 Jarl Magnus Berge IL Koll 1:07:17 +7:05 7:42
6 Jim Øystein Nybråten IL Tyrving 1:07:20 +7:08 7:42
7 Andreas G. Polden Gneist, IL 1:13:32 +13:20 8:25
8 Vegard Ølstad Dalberg Bækkelagets SK 1:16:00 +15:48 8:42
9 Karl Even Rygh Heming Orientering 1:17:06 +16:54 8:49
10 Bent Erik Skaug Oppsal Orientering 1:23:27 +23:15 9:33
11 Skage Grønneberg Heming Orientering 1:26:50 +26:38 9:56
12 Sveinung Syversen Oppsal Orientering 1:35:13 +35:01 10:54
13 Håkon Meland-Tangen Bækkelagets SK 1:41:00 +40:48 11:34
14 Morten Tangen OK Moss 1:49:29 +49:17 12:32
  Christian Holmboe IL Tyrving diskvalifisert    
  Espen Jakobsen IL Tyrving diskvalifisert    
  Per-Ivar Nikolaisen Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Torgeir Nørbech IL Tyrving ikke startet    

D 13-14

2 660 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 21:44   8:10
2 Ingeborg Roll Mosland Oppsal Orientering 21:56 +0:12 8:14
3 Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering 23:28 +1:44 8:49
4 Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF 24:42 +2:58 9:17
5 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 24:52 +3:08 9:20
6 Marie Saugestad Nydalens SK 25:27 +3:43 9:34
7 Marie Scheele Nydalens SK 26:02 +4:18 9:47
8 Pauline Myklebust IL Koll 26:33 +4:49 9:58
9 Sofie Solheim Undeberget Oppsal Orientering 26:56 +5:12 10:07
10 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 28:31 +6:47 10:43
11 Sigrid Nermoen Østmarka OK 29:12 +7:28 10:58
12 Mari Aarseth Nydalens SK 29:59 +8:15 11:16
13 Ingrid Johansen-Barli Oppsal Orientering 35:38 +13:54 13:23
14 Ingrid Lurås Oppsal Orientering 37:08 +15:24 13:57
15 Tale Nordby Hvenekilde Oppsal Orientering 42:43 +20:59 16:03
  Maja Mo Hjelseth Nydalens SK ikke startet    
  Signe Holo Fossum IF ikke startet    

H 13-14

2 660 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ask Olaussen Oppsal Orientering 16:18   6:07
2 Nils Anders Niklasson Kolbotn og Skimt OL 18:16 +1:58 6:52
3 Sigurd Rødnes Oppsal Orientering 18:37 +2:19 6:59
3 Philip Lehmann Romøren Fossum IF 18:37 +2:19 6:59
5 Sondre Olaussen Oppsal Orientering 19:04 +2:46 7:10
6 Martin Christoffer Borg IL Koll 19:46 +3:28 7:25
7 Eskil Kolshus Oppsal Orientering 20:05 +3:47 7:33
8 Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 20:18 +4:00 7:37
9 Mikael Birkelund Asker Skiklubb 20:28 +4:10 7:41
10 Jonas Fenne Ingierd Bækkelagets SK 21:05 +4:47 7:55
11 Martin Størmer-Antonsen Nydalens SK 21:09 +4:51 7:57
12 Christian Fredrik Borg IL Koll 21:22 +5:04 8:01
13 Sindre Vie Strisland Fossum IF 21:55 +5:37 8:14
14 Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 22:19 +6:01 8:23
15 Eirik Vie Strisland Fossum IF 22:32 +6:14 8:28
16 Jakob A. Gjedebo Oppsal Orientering 22:47 +6:29 8:33
16 Axel Aalde Nydalens SK 22:47 +6:29 8:33
18 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 23:20 +7:02 8:46
19 Håvard Rønningen Østmarka OK 25:35 +9:17 9:37
20 Vilmer Nyberg Asker Skiklubb 26:59 +10:41 10:08
21 Tobias Tronbøl Lium IL Koll 28:36 +12:18 10:45
  Jonas Hicken IL Koll diskvalifisert    
  Trym Holme-Brinch Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Johannes Salvesen-Lunde IL Koll ikke startet    
  Jakob Gilljam Østmarka OK ikke startet    

D 11-12

2 100 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martine Arntzen Haug Østmarka OK 13:31   6:26
2 Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 13:40 +0:09 6:30
3 Pernille Nor-Woll Østmarka OK 14:00 +0:29 6:40
4 Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 14:57 +1:26 7:07
5 Tuva Berger Gjelstad Oppsal Orientering 18:43 +5:12 8:54
6 Synne Nordby Hvenekilde Oppsal Orientering 18:47 +5:16 8:56
7 Åse Lurås Oppsal Orientering 18:52 +5:21 8:59
8 Wiona Resvoll Skaug Oppsal Orientering 20:17 +6:46 9:39
9 Erika Andersen Gjedebo Oppsal Orientering 20:25 +6:54 9:43
10 Synne Syversen Gihle Oppsal Orientering 23:03 +9:32 10:58
11 Iben Johansen-Barli Oppsal Orientering 23:16 +9:45 11:04

H 50

5 480 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 51:02   9:18
2 Terje Wiig Mathisen Nydalens SK 51:05 +0:03 9:19
3 Karl Aasmund Erøy OK Moss 51:08 +0:06 9:19
4 Egil Eide IL Tyrving 51:17 +0:15 9:21
5 Einar Lunøe Nydalens SK 51:46 +0:44 9:26
6 Jon Iver Bakken Nydalens SK 52:20 +1:18 9:32
7 Ove Martinsen Hauketo IF 52:27 +1:25 9:34
8 Asbjørn Byggland Høydalsmo IL 52:29 +1:27 9:34
9 Carl Erik Wasberg Oppsal Orientering 53:26 +2:24 9:45
10 Eivind Hoff IL Tyrving 54:09 +3:07 9:52
11 Øystein Holo Fossum IF 55:54 +4:52 10:12
12 Lasse Arnesen Heming Orientering 56:41 +5:39 10:20
13 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 57:02 +6:00 10:24
14 Svein Nygård Lillomarka OL 57:52 +6:50 10:33
15 Knut Bjørkelo Kolbotn og Skimt OL 58:14 +7:12 10:37
16 Hallvard Koren OK Moss 58:16 +7:14 10:37
17 Harald Eide-Fredriksen Heming Orientering 58:29 +7:27 10:40
18 Bengt Niklasson Kolbotn og Skimt OL 58:39 +7:37 10:42
19 Martin Granly Lillomarka OL 59:21 +8:19 10:49
20 Helge Stubberud Nydalens SK 1:00:03 +9:01 10:57
21 Christian Jomaas Fossum IF 1:00:06 +9:04 10:58
22 Stein H. Hagen Fossum IF 1:00:28 +9:26 11:02
23 Øyvind Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 1:00:29 +9:27 11:02
24 Bjørn Bakkevig IL Heming 1:00:35 +9:33 11:03
25 Knut Erling Øen Heming Orientering 1:00:59 +9:57 11:07
26 Are Eriksen Oslostudentenes IK 1:10:49 +19:47 12:55
27 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 1:15:18 +24:16 13:44
28 Ketil Åstebøl Oppsal Orientering 1:36:06 +45:04 17:32
  Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering diskvalifisert    
  Jan Tore Henriksen Nydalens SK diskvalifisert    
  Stig Hultgreen Karlsen IL GeoForm diskvalifisert    
  Lars Klyve Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering diskvalifisert    
  Kjetil Espedal Nydalens SK ikke startet    
  Håkon Jendal Fossum IF ikke startet    
  Per Ola Ulseth Nydalens SK ikke startet    

D 40

3 850 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 46:31   12:04
2 Elisabeth Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 1:27:38 +41:07 22:45
  Linda Hanssen Østmarka OK diskvalifisert    

Åpen A-kort

3 850 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Harald Bakke Fossum IF 30:38   7:57
2 Vidar Gjelstad Oppsal Orientering 41:24 +10:46 10:45
3 Eilert Aamodt Oppsal Orientering 44:21 +13:43 11:31
4 Fredrik Saugestad Nydalens SK 46:15 +15:37 12:00
  Helena Axelsson Nydalens SK ikke startet    

D15-20B

2 660 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mina Jørgensen IL Tyrving 19:56   7:29
2 Wilmine Resvoll Skaug Oppsal Orientering 27:52 +7:56 10:28
3 Selma Tørudbakken Jendal Fossum IF 29:49 +9:53 11:12
4 Diane Ninauve-Jutulstad Bækkelagets SK 33:30 +13:34 12:35
5 Mina Espolin Johnson Bækkelagets SK 33:38 +13:42 12:38

H21B

2 660 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eirik Jørgensen IL Tyrving 21:20   8:01
2 Vidar Berteig IL GeoForm 24:04 +2:44 9:02
3 Martin Reichenbach Oppsal Orientering 27:39 +6:19 10:23
4 Pål Myklebust IL Koll 32:35 +11:15 12:14
5 Audun Hvenekilde Oppsal Orientering 38:59 +17:39 14:39
6 Arne Kongsnes Oppsal Orientering 43:08 +21:48 16:12
  Fredrik Norløff-Mathisen Nydalens SK diskvalifisert    

D21B

2 660 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 May Ingela Hope Modum OL 24:02   9:02
2 Ingrid Nermoen Østmarka OK 30:50 +6:48 11:35
3 Beate Undberget Oppsal Orientering 35:28 +11:26 13:20
4 Sharon Broadwell IL GeoForm 35:42 +11:40 13:25
  Linda Fredh OK Moss ikke startet    

N-åpen

2 100 m, 35 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Vegard Andersen Bækkelagets SK 13:54   6:37
0 Oskar Arnesen Oppsal Orientering 22:10   10:33
0 Siri Boye-Alsos Bækkelagets SK 27:55   13:17
0 Julia Malathi Brox Rayamajhi Oppsal Orientering 28:52   13:44
0 Agnes Landet Danielsen Bækkelagets SK 27:45   13:12
0 Ingrid Olivia Djupedal Bækkelagets SK 35:08   16:43
0 Samuel Djupedal Bækkelagets SK 23:35   11:13
0 Oscar K. Enggrav Oppsal Orientering 25:25   12:06
0 August Gilbrant Sekne Bækkelagets SK 30:48   14:40
0 Kidus Girma IL Koll 20:03   9:32
0 Øyvind Andreas Haslund Oppsal Orientering 22:10   10:33
0 Henrik Johansen Hicken IL Koll 28:40   13:39
0 Jonas Hirsch Bækkelagets SK 19:33   9:18
0 Rasmus Holm Bækkelagets SK 20:07   9:34
0 Selja Hylbak Oppsal Orientering 34:20   16:20
0 Håkon Fenne Ingierd Bækkelagets SK 22:23   10:39
0 Viljar Godager Kaas Bækkelagets SK 42:21   20:10
0 Jakob Refvem Kolderup IL Koll 24:42   11:45
0 Eirin Kolshus Oppsal Orientering 37:34   17:53
0 Sufian Malik Bækkelagets SK 26:55   12:49
0 Amund Christen Medhus IL Koll 30:57   14:44
0 Teodor Nysæther Mikkelsen IL Koll 17:49   8:29
0 Oda Amrud Pedersen Oppsal Orientering 37:34   17:53
0 Tomine Ravn Oppsal Orientering 34:13   16:17
0 Ingeborg Rødhjell Oppsal Orientering 27:25   13:03
0 Eivind Røed Bækkelagets SK 22:55   10:54
0 Alfred Holtan Sanderud Lillomarka OL 19:06   9:05
0 Oskar Skamsar Thorsen Bækkelagets SK 22:24   10:40
  Joakim Eckhoff Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Agnes Gilbrant Sekne Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Aksel Grimstad Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Thomas Myhre Lindvik Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Ester Sørbrøden Stokset Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Sven August Tjernshaugen Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Jørgen Sand Bækkelagets SK brutt    
  Vemund Grimmer Oppsal Orientering ikke startet    
  Ida Marie Grosvol Maudal IL Koll ikke startet    
  Simen Ånensen Oppsal Orientering ikke startet