Resultater KM Akershus og Oslo, sprint 2014



Resultater Orientering
KM Akershus og Oslo, sprint
Akershus/Oslo - 14. mai 2014

N-åpen

24 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
  Christoffer Ånensen - Oppsal Orientering 9:51  
  Erlend Bakke Fossum IF 18:23  
  Lauritz Brunborg Nittedal OL 9:18  
  Madelen  Finstad Østmarka OK 12:03  
  Lina Habiebe Østmarka OK 11:59  
  Nora Christine Hansen Røyken O-lag 10:17  
  Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 8:08  
  Signe Holo Fossum IF 10:00  
  Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 11:49  
  Henriette Krokfoss Østmarka OK 12:23  
  Mathias Linløkken Østmarka OK 9:46  
  Andreas Alexander Martinsen Østmarka OK 8:30  
  Kristian Elias Martinsen Østmarka OK 19:04  
  Ingvild Berner Myhre Fossum IF 10:34  
  Erlend Otterlei Østmarka OK 16:16  
  Sebastian Prage-Weinholdt Østmarka OK 9:17  
  Annika Jarstadmarken  Price Østmarka OK 9:51  
  Andreas Rimstad Østmarka OK 20:40  
  Andrea Hildebrand Rogndokken Fet OL 8:58  
  Frida Skogseide Østmarka OK 9:50  
  Theo Winsents Sæter Måren OK 9:27  
  Karen Bredesen Ulseth Østmarka OK 12:55  
  Eira Skaarer Wiklund Østmarka OK 12:55  
  Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 9:17  
  Nora Sørberg Raumar Orientering ikke startet  

D 11-12

9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Oda Scheele Nydalens SK 8:19  
2 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 9:28 +1:09
3 Ina Martini Asker Skiklubb 10:49 +2:30
4 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 11:19 +3:00
5 Ida Kristine Nordvik Asker Skiklubb 11:34 +3:15
6 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 13:43 +5:24
7 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 15:10 +6:51
8 Siren Lohne Boehlke Fossum IF 17:11 +8:52
  Noor Dirro Måren OK diskvalifisert  
  Alexandra Linløkken Østmarka OK ikke startet  

D 13-14

33 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Ragne Wiklund Nydalens SK 11:29  
2 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 11:45 +0:16
3 Åsne Holo Fossum IF 12:10 +0:41
4 Ingrid Tandberg Ryan Asker Skiklubb 12:18 +0:49
5 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 12:34 +1:05
6 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 12:36 +1:07
7 Pernille Katla Fossum IF 12:50 +1:21
8 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 12:58 +1:29
9 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 13:25 +1:56
10 Thea Charlotte Hansen Asker Skiklubb 13:50 +2:21
11 Ingvild Høydal Nydalens SK 13:52 +2:23
12 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 14:01 +2:32
13 Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving 14:12 +2:43
14 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 14:35 +3:06
15 Elin Flø Lillomarka OL 14:53 +3:24
16 Ingrid Madslien Nydalens SK 14:54 +3:25
17 Maren Norderud IL Tyrving 14:57 +3:28
18 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 15:06 +3:37
19 Ingrid Hasaas Fossum IF 15:48 +4:19
20 Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK 15:54 +4:25
21 Tuva Eik Haave Oppsal Orientering 16:34 +5:05
22 Ada Wulfsberg Nydalens SK 16:41 +5:12
23 Silje Berner Myhre Fossum IF 16:53 +5:24
24 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 18:04 +6:35
25 Helene Krokfoss Østmarka OK 18:17 +6:48
26 Kaja Grefsrud Lillomarka OL 19:09 +7:40
27 Monica Brevik Østmarka OK 19:14 +7:45
28 Thea Sørberg Raumar Orientering 19:24 +7:55
29 Matilde Holen Østmarka OK 20:01 +8:32
30 Carmen Dirro Måren OK 21:13 +9:44
31 Marte Morgenlie Skei Nydalens SK 22:10 +10:41
  Åsne Line Østmarka OK diskvalifisert  
  Marie Liland Nydalens SK diskvalifisert  
  Lin Marte Andorsen Heming Orientering ikke startet  
  Thea Sofie Salvesen Asker Skiklubb ikke startet  
  Julie Elisabeth Åbyholm Fossum IF ikke startet  
  Ragne Norrud Fossum IF ikke startet  

D 15-16

31 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 14:24  
2 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 14:36 +0:12
3 Line Wegner Hodt Fossum IF 14:58 +0:34
4 Rannveig Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 15:28 +1:04
5 Fanni Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 15:55 +1:31
6 Stine Njåstein IL Tyrving 16:08 +1:44
7 Anniken Helland-Hansen IL Tyrving 16:11 +1:47
8 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 16:40 +2:16
8 Ingvild C. Fleisje Nittedal OL 16:40 +2:16
10 Synne Skjærstein IL Tyrving 16:43 +2:19
11 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 17:01 +2:37
12 Anine Hallén Nydalens SK 17:09 +2:45
13 Emma Eithun Paulsen Nittedal OL 18:06 +3:42
14 Åse Bergan Nydalens SK 18:11 +3:47
15 Nora Graffer Østmarka OK 18:19 +3:55
16 Maria Olsbø Østmarka OK 18:29 +4:05
17 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 18:42 +4:18
18 Marthe Ramstad Fet OL 18:44 +4:20
19 Ingrid Aaslund Fet OL 18:46 +4:22
20 Maria Nygaard-Østby Fossum IF 18:52 +4:28
20 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 18:52 +4:28
22 Synne Eikeland Røstadsand Nydalens SK 19:05 +4:41
23 Ylva Horten Østmarka OK 19:10 +4:46
24 Mina Haver Lillomarka OL 19:46 +5:22
25 Ingrid Bredalen Nittedal OL 20:18 +5:54
26 Marie Ullevålseter Nydalens SK 21:00 +6:36
27 Julie Bakke Fossum IF 21:57 +7:33
28 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 22:07 +7:43
29 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 23:30 +9:06
30 Thea Feiring Haltia IL Tyrving 27:28 +13:04
  Synne Eide Rapp Raumar Orientering diskvalifisert  
  Oda Sikkeland IL Tyrving ikke startet  
  Maiken Sandberg Nydalens SK ikke startet  
  Ingvil Ahlsand Nydalens SK ikke startet  

D 17-18

12 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Oda Lægran Nydalens SK 19:30  
2 Kristin Helland-Hansen IL Tyrving 20:16 +0:46
3 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 20:23 +0:53
4 Anine Ahlsand Nydalens SK 20:38 +1:08
5 Astrid Fiskum IL Tyrving 21:19 +1:49
6 Karen Bjergaard Nydalens SK 21:50 +2:20
7 Ida Feiring Haltia IL Tyrving 21:52 +2:22
9 Synne Nesheim Flatebakken IL Tyrving 22:53 +3:23
10 Siri Grandal IL Tyrving 22:55 +3:25
11 Ingrid Nytun Nergård Nittedal OL 22:59 +3:29
12 Nanna Norderud IL Tyrving 25:10 +5:40
13 Ragnhild Marie Holen Østmarka OK 29:15 +9:45
  Hedda Vonen Nittedal OL ikke startet  
  Sunniva Eik Haave Oppsal Orientering ikke startet  
  Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering ikke startet  
  Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering ikke startet  

D 19-20

3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Siri Kollerud Lillomarka OL 19:38  
2 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 20:40 +1:02
3 Anikken Gjerde Alnæs Raumar Orientering 23:31 +3:53
  Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb ikke startet  

D 21-

9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Anne Johanne Lind Nydalens SK 15:22  
2 Helen Palmer Lillomarka OL 17:21 +1:59
3 Emma Lähdekorpi Nydalens SK 18:33 +3:11
4 Cristina Luis Nydalens SK 18:57 +3:35
5 Mathilde Korvald Skaare Nydalens SK 20:04 +4:42
6 Maria Brodin Fossum IF 20:29 +5:07
7 Marie Hammer Håversen Raumar Orientering 21:01 +5:39
8 Gunn Mariken Bjerva Drangedal OL 21:23 +6:01
9 Linda Fredh Hamar OK 42:31 +27:09
  Louise Oram Nydalens SK ikke startet  
  Gunvor Hov Høydal Fossum IF ikke startet  

D 40-

21 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Eva Lill Kvisle Asker Skiklubb 15:43  
2 Hilda Øfsthus Asker Skiklubb 17:09 +1:26
3 Else Kari Scheele Nydalens SK 17:10 +1:27
4 Karianne Katla Fossum IF 17:24 +1:41
5 Anne Madslien Nydalens SK 17:37 +1:54
6 Marianne Njåstein IL Tyrving 17:42 +1:59
7 Marit B. Eithun Nittedal OL 17:48 +2:05
8 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 17:49 +2:06
9 Astrid Ruud Nittedal OL 17:58 +2:15
10 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 18:34 +2:51
11 Gry Anita Gjerde Alnæs Raumar Orientering 18:52 +3:09
12 Sigrun Hernes Ytterbø Asker Skiklubb 19:10 +3:27
13 Doris Larsson Lillomarka OL 20:07 +4:24
14 Heidi Østli Raumar Orientering 20:20 +4:37
15 Ingjerd Vestengen Lillomarka OL 21:06 +5:23
16 Åshild Flatebakken IL Tyrving 21:07 +5:24
17 Katrine Bakke Fossum IF 21:08 +5:25
18 Hilde Nytun Martinsen Nittedal OL 21:35 +5:52
19 Line Telje Høydal Nydalens SK 22:29 +6:46
20 Maria Torgersen Bækkelagets SK 24:49 +9:06
  Gunhild Myhr Asker Skiklubb diskvalifisert  

D 50-

13 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Mari Hernandez OL Toten-Troll 16:59  
2 Kari Natvig Nittedal OL 17:04 +0:05
3 Grethe K. Løvald Asker Skiklubb 18:41 +1:42
4 Kjersti Hov Fossum IF 18:51 +1:52
5 Hilde Tellesbø Nittedal OL 19:14 +2:15
6 Randi Nicolaisen Asker Skiklubb 19:37 +2:38
7 Berit Berge IL Tyrving 19:46 +2:47
8 Kristin Fleisje Nittedal OL 20:09 +3:10
9 Kristin Tandberg Asker Skiklubb 21:18 +4:19
10 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 21:57 +4:58
11 Ida Engen Raumar Orientering 22:50 +5:51
12 Marianne Hjermstad Fossum IF 24:28 +7:29
13 Grete Berntsen Måren OK 25:14 +8:15
  Mona Strand Måren OK ikke startet  
  Mette Hallén Nydalens SK ikke startet  

D 70-

1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 25:42  

H -10

1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
  Jonas Krogh Oppsal Orientering 9:52  

H 11-12

16 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 6:50  
2 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 7:41 +0:51
3 Jonas Myhr Asker Skiklubb 8:10 +1:20
4 Birk F. Sætnan Fossum IF 8:52 +2:02
5 Arthur Brunborg Nittedal OL 9:05 +2:15
6 Magnus Morgenlie Skei Nydalens SK 9:09 +2:19
7 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 9:54 +3:04
8 August Syrdal Øen Heming Orientering 10:06 +3:16
9 Petter Stige Asker Skiklubb 10:56 +4:06
10 Henrik Linløkken Østmarka OK 11:59 +5:09
11 Andreas Kastel Gjerdrum OL 12:36 +5:46
12 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 12:54 +6:04
13 Marius Bakke Fossum IF 13:02 +6:12
14 Bendik Mjøster Østmarka OK 14:26 +7:36
15 John Otterlei Østmarka OK 15:20 +8:30
  Mikkel Katla Fossum IF diskvalifisert  
  Gaute Bergan Nydalens SK ikke startet  
  Sindre Gisholt Fossum IF ikke startet  

H 13-14

35 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Sander Arntzen Asker Skiklubb 11:17  
2 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 11:34 +0:17
3 David Thorvik Nydalens SK 11:41 +0:24
4 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 11:50 +0:33
5 Audun Uglenes Bergan Nydalens SK 11:56 +0:39
6 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 12:02 +0:45
7 Truls Wegner Hodt Fossum IF 12:04 +0:47
8 Isak Jonsson Nydalens SK 12:14 +0:57
9 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 12:27 +1:10
10 Eirki Høst Fossgard Lillomarka OL 12:35 +1:18
11 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 12:38 +1:21
12 Håkon Sturød Nydalens SK 12:51 +1:34
12 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 12:51 +1:34
14 Andreas Ramberg Østmarka OK 13:08 +1:51
14 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 13:08 +1:51
16 Harald Ramm Haugland Fossum IF 13:12 +1:55
17 Trygve Myhr Asker Skiklubb 13:32 +2:15
18 Sivert Sande Kverme Fossum IF 13:33 +2:16
19 Kristoffer Prøis Kagnes Østmarka OK 14:33 +3:16
20 Peter Gisholt Fossum IF 15:01 +3:44
21 Eivind Berner Myhre Fossum IF 15:48 +4:31
22 Erik Kaland Olsen Nydalens SK 15:57 +4:40
23 Knut Selstad Fossum IF 16:17 +5:00
24 Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering 16:45 +5:28
25 Alexander Smeby Nydalens SK 16:53 +5:36
26 Sigurd Grevstad Fossum IF 16:55 +5:38
27 Jonas Aas Fet OL 17:09 +5:52
28 Mathias Pedersen Vold Lillomarka OL 17:25 +6:08
29 Herman Synnes Nittedal OL 21:05 +9:48
30 Even Nygaard Østreng Raumar Orientering 23:11 +11:54
  Eirik Hella Asker Skiklubb diskvalifisert  
  Olav Torgersen Bækkelagets SK diskvalifisert  
  Odin Tellesbø Østmarka OK diskvalifisert  
  Oliver Wallin Higgins IL Tyrving diskvalifisert  
  Herman Brunborg Nittedal OL diskvalifisert  
  Emil Størmer Fossum IF ikke startet  

H 15-16

38 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 15:13  
2 Kasper Fosser Heming Orientering 15:21 +0:08
3 Einar Melsom Fossum IF 15:53 +0:40
4 Elias Jonsson Nydalens SK 16:02 +0:49
5 Erling Hjermstad Fossum IF 16:15 +1:02
6 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 16:29 +1:16
7 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 16:48 +1:35
8 Jostein Tandberg Nydalens SK 16:59 +1:46
9 Lukas Liland Nydalens SK 17:01 +1:48
10 Øyvind Hjermstad Fossum IF 17:13 +2:00
11 Martin Borge Heir Fossum IF 17:27 +2:14
12 Johan Teodor Westly Asker Skiklubb 17:29 +2:16
13 Magnus Ramberg Østmarka OK 17:40 +2:27
14 Styrk Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 17:52 +2:39
15 Tarjei Holo Fossum IF 18:18 +3:05
16 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 18:29 +3:16
17 Anders Haga Raumar Orientering 18:37 +3:24
18 Peder Stenberg-Nilsen Nydalens SK 18:49 +3:36
19 Espen Hegstad Krüger Nydalens SK 18:59 +3:46
20 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 19:20 +4:07
21 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 19:41 +4:28
22 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 19:42 +4:29
23 Ola Løvald Bråten Asker Skiklubb 19:56 +4:43
24 Anders Brevik Østmarka OK 20:26 +5:13
25 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 20:33 +5:20
26 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 20:43 +5:30
27 Jørgen Aas Fet OL 21:00 +5:47
28 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 21:45 +6:32
29 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 21:50 +6:37
30 Peder Hornseth Nygaard Nittedal OL 22:12 +6:59
31 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 22:28 +7:15
32 Kasper Sørberg Raumar Orientering 24:53 +9:40
33 Martin Adelsten Røsholm Bækkelagets SK 26:22 +11:09
34 Sindre Vestengen Lian Lillomarka OL 26:36 +11:23
35 Jesper Ugedal Østmarka OK 26:41 +11:28
36 Aksel Arnesen Bækkelagets SK 31:39 +16:26
37 Elias O Almenningen Nittedal OL 35:42 +20:29
  Sebastian Eidem Heming Orientering diskvalifisert  
  Emil Morgenlie Skei Nydalens SK ikke startet  
  Sjur Kvisle Asker Skiklubb ikke startet  
  Martin Andresen Skotte Fossum IF ikke startet  
  Sam Lunøe Nydalens SK ikke startet  

H 17-18

19 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 13:54  
2 Elias T. Mølnvik Fossum IF 14:24 +0:30
3 Knut Aasheim Oppsal Orientering 14:31 +0:37
4 Amund Hoel Raumar Orientering 15:11 +1:17
5 Steinar Kollerud Lillomarka OL 15:31 +1:37
6 Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering 15:46 +1:52
7 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 16:10 +2:16
8 Are Wigaard Oppsal Orientering 16:13 +2:19
9 Åsmund Aamodt Resell Nydalens SK 16:18 +2:24
10 Vebjørn Tandberg Nydalens SK 16:59 +3:05
11 Magnus Wølneberg IL Tyrving 17:16 +3:22
12 Herman Moe Fet OL 17:24 +3:30
13 Oskar Størmer Fossum IF 17:26 +3:32
14 Skjalg Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 18:20 +4:26
15 Ludvig Andreas Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 18:36 +4:42
16 Anders Stiansen Nygaard Ås-NMBU Orientering 19:56 +6:02
17 Helge Nikolai Helmersen Fet OL 28:03 +14:09
  Erland Kvisle Asker Skiklubb diskvalifisert  
  Elias Wiklund Nydalens SK diskvalifisert  
  Sigurd Melsom Fossum IF ikke startet  

H 19-20

4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Jonas Madslien Bakken Nydalens SK 18:38  
2 Tord Haflan Nydalens SK 18:56 +0:18
3 Lars Bredalen Nittedal OL 21:53 +3:15
  Jørgen Madslien Nydalens SK diskvalifisert  

H 21-

18 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Anders Nordberg Nydalens SK 15:33  
2 Nicholas Okarsson Lillomarka OL 15:41 +0:08
3 Eirik Rustad Raumar Orientering 16:12 +0:39
4 Sindre Rønning Fossum IF 16:24 +0:51
5 Emil Ahlbäck Fossum IF 16:31 +0:58
6 Dag Aalvik Nydalens SK 16:35 +1:02
7 Håvard Haga Raumar Orientering 16:54 +1:21
8 Anders Vister Raumar Orientering 17:03 +1:30
9 Sindre Sandven Kongsberg OL 17:05 +1:32
10 Matthew Speake Lillomarka OL 17:12 +1:39
11 Mathias Nipen IL Tyrving 17:21 +1:48
12 Thomas Nipen IL Tyrving 17:42 +2:09
13 Torben Christian Wendler Raumar Orientering 18:00 +2:27
14 Leif Størmer Fossum IF 18:16 +2:43
15 Sondre Ruud Bråten Raumar Orientering 20:46 +5:13
16 Simen A Bjøringsøy Nydalens SK 20:57 +5:24
17 Morten Tangen Hamar OK 21:52 +6:19
18 Truls Kvaase Bækkelagets SK 23:48 +8:15
  Rune Brunborg Nittedal OL ikke startet  
  Magnus Mellbye Larsen Asker Skiklubb ikke startet  

H 40-

25 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Ståle Sønsterudbråten Raumar Orientering 16:13  
2 Geir Hoff IL Tyrving 16:35 +0:22
3 Sven Arne Gylterud Fossum IF 16:44 +0:31
4 Svein Nygård Lillomarka OL 16:49 +0:36
5 Knut Erling Øen Heming Orientering 17:08 +0:55
6 Svein Granerud Asker Skiklubb 17:10 +0:57
7 Arild Andresen Fossum IF 17:33 +1:20
8 Tommy Jauhojärvi Asker Skiklubb 17:41 +1:28
9 Dagfinn Aas Fet OL 18:02 +1:49
10 Tore Bredalen Nittedal OL 18:13 +2:00
11 Bjørn Martini Asker Skiklubb 18:47 +2:34
12 Henning Bratland Carlsen OK Moss 18:58 +2:45
13 Ivar Mølnvik Fossum IF 19:01 +2:48
14 Ole Petter Haugen Nydalens SK 19:28 +3:15
15 Kyrre Gran Fet OL 19:32 +3:19
16 Morten Kaare Moe Fet OL 19:37 +3:24
17 Ottar Wiklund Nydalens SK 20:16 +4:03
17 Lasse Arnesen Heming Orientering 20:16 +4:03
19 Bjørn Erik Reinseth Nydalens SK 20:35 +4:22
20 Olav Hasaas Fossum IF 20:36 +4:23
21 Trond Myhre Fossum IF 20:45 +4:32
22 Per Kristian Ramstad Fet OL 21:10 +4:57
23 Jørn Moe Fet OL 23:44 +7:31
24 Jarle Rogndokken Fet OL 24:53 +8:40
  Lars Krüger Nydalens SK diskvalifisert  
  Einar Lunøe Nydalens SK ikke startet  
  Pål Winsents Måren OK ikke startet  

H 50-

14 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Eivind Hoff IL Tyrving 18:20  
2 Nils Hæstad Fossum IF 19:51 +1:31
3 Terje Melsom Fossum IF 20:02 +1:42
4 Frode Kamsvåg IL Tyrving 20:03 +1:43
5 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving 20:05 +1:45
6 Einar Jensen Nydalens SK 20:58 +2:38
7 Morten Karlsen Måren OK 21:57 +3:37
8 Eirik Nordhagen Ås-NMBU Orientering 22:07 +3:47
9 Knut Engen Raumar Orientering 23:39 +5:19
10 Are Njåstein IL Tyrving 24:01 +5:41
11 Lars Arnesen Bækkelagets SK 24:21 +6:01
12 Øyvind Helmersen Fet OL 25:04 +6:44
13 Øyvind Grandum IL GeoForm 25:58 +7:38
14 Petter Fure Oppsal Orientering 30:50 +12:30
  Bård Natvig Nittedal OL ikke startet


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +