Resultater KM Akershus og Oslo - Sprint 2015

Resultater KM Akershus og Oslo, sprint
Drammen, Buskerud - 20. mai 2015

Arrangementstype: Orientering

D -10

1 820 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Alva Bredal-Andersen Ås-NMBU Orientering 16:03   8:49
  Signe Holo Fossum IF 16:00   8:47
  Camilla Lundqvist Ås-NMBU Orientering 29:00   15:56
  Johanne Moen Ås-NMBU Orientering 17:06   9:23
  Ingvild Berner Myhre Fossum IF 17:03   9:22
  Nora Christine Hansen Røyken OL ikke startet    
  Marte Koldsø Søreid Ås-NMBU Orientering ikke startet    

D 11-12

2 040 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Noor Dirro-Helu Måren OK 17:33   8:36
2 Tiril Lilleheier Ås-NMBU Orientering 17:35 +0:02 8:37
3 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 18:08 +0:35 8:53
4 Christine Kure Ås-NMBU Orientering 18:27 +0:54 9:02
5 Mari Brende Fossum IF 19:29 +1:56 9:33
5 Hilde Sogn Haug Fossum IF 19:29 +1:56 9:33
7 Andrea H. Rogndokken Fet OL 19:43 +2:10 9:39
8 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 24:28 +6:55 11:59
9 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 31:43 +14:10 15:32
  Sofie Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert    

D 13-14

2 180 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 13:50   6:20
2 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 14:12 +0:22 6:30
3 Oda Scheele Nydalens SK 14:38 +0:48 6:42
4 Marie Liland Nydalens SK 14:53 +1:03 6:49
5 Karoline Bjørnerød OK Moss 14:55 +1:05 6:50
6 Ada Wulfsberg Nydalens SK 14:58 +1:08 6:51
7 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 15:16 +1:26 7:00
8 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 15:49 +1:59 7:15
9 Ina Martini Asker Skiklubb 15:53 +2:03 7:17
10 Carmen Dirro Måren OK 16:25 +2:35 7:31
11 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 18:38 +4:48 8:32
12 Tina Kalleson Oppsal Orientering 18:58 +5:08 8:42
13 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 22:24 +8:34 10:16
14 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 24:23 +10:33 11:11
15 Kristina Johansen Fet OL 28:35 +14:45 13:06
  Kristine Eide Rapp Raumar Orientering ikke startet    
  Silje Marie Våge Asker Skiklubb ikke startet    
  Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering ikke startet    
  Kristin Helland Nydalens SK ikke startet    

D 15-16

2 440 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ragne Wiklund Nydalens SK 14:23   5:53
2 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 14:34 +0:11 5:58
3 Ingrid Tandberg Ryan Asker Skiklubb 15:05 +0:42 6:10
4 Ragne Norrud Fossum IF 15:24 +1:01 6:18
5 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 15:25 +1:02 6:19
6 Pernille Katla Fossum IF 15:26 +1:03 6:19
7 Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK 15:33 +1:10 6:22
8 Aurora Gjølsjø OK Moss 15:37 +1:14 6:24
9 Maren Norderud IL Tyrving 15:39 +1:16 6:24
9 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 15:39 +1:16 6:24
11 Frida Bakken Ulseth Nydalens SK 15:47 +1:24 6:28
12 Åsne Holo Fossum IF 16:08 +1:45 6:36
13 Ingrid Hasaas Fossum IF 16:13 +1:50 6:38
14 Synne Eikeland Røstadsand Nydalens SK 16:15 +1:52 6:39
15 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 16:35 +2:12 6:47
16 Rikke Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 16:50 +2:27 6:53
17 Synne Skjærstein IL Tyrving 17:16 +2:53 7:04
18 Hedvig Vollset Heming Orientering 17:21 +2:58 7:06
19 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 17:32 +3:09 7:11
20 Ingrid Aaslund Fet OL 17:47 +3:24 7:17
21 Linn Mei Waaler Måren OK 17:53 +3:30 7:19
22 Thea Charlotte Hansen Asker Skiklubb 18:15 +3:52 7:28
23 Marie Ullevålseter Nydalens SK 18:20 +3:57 7:30
24 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 19:40 +5:17 8:03
25 Julie Bakke Fossum IF 23:14 +8:51 9:31
  Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK diskvalifisert    
  Inger Marie Rødnes Oppsal Orientering ikke startet    
  Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving ikke startet    
  Emma Eithun Paulsen Nittedal OL ikke startet    
  Ingrid Madslien Nydalens SK ikke startet    

D 17-18

2 610 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 16:36   6:21
2 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 16:42 +0:06 6:23
3 Anine Hallén Nydalens SK 17:10 +0:34 6:34
4 Hedda Vonen Lillomarka OL 17:28 +0:52 6:41
5 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 17:57 +1:21 6:52
6 Synne Nesheim Flatebakken IL Tyrving 18:12 +1:36 6:58
7 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 18:27 +1:51 7:04
8 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 18:45 +2:09 7:11
9 Fanni Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 36:23 +19:47 13:56
  Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering ikke startet    

D 19-20

2 610 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anine Ahlsand Nydalens SK 14:49   5:40
2 Sigrid Alexandersen Fossum IF 15:16 +0:27 5:50
3 Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering 16:31 +1:42 6:19
4 Karen Bjergaard Nydalens SK 17:15 +2:26 6:36
5 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 17:42 +2:53 6:46
6 Silje Arntzen Asker Skiklubb 18:14 +3:25 6:59
7 Hege Ynn Jødal Bækkelagets SK 18:23 +3:34 7:02
8 Ragnhild Løvli Asker Skiklubb 20:20 +5:31 7:47

D 21-

2 790 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 14:10   5:04
2 Elise Egseth Nydalens SK 14:27 +0:17 5:10
3 Iliana Ilieva Halden SK 15:34 +1:24 5:34
4 Lone Brochmann Bækkelagets SK 15:38 +1:28 5:36
5 Anne Johanne Lind Nydalens SK 15:40 +1:30 5:36
6 Marion Huber Nydalens SK 16:14 +2:04 5:49
7 Sonja Mörsky Lillomarka OL 16:23 +2:13 5:52
8 Gunvor Hov Høydal Fossum IF 16:29 +2:19 5:54
9 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 16:47 +2:37 6:00
10 Guro Vassend Fossum IF 17:08 +2:58 6:08
11 Ida Tangen Nydalens SK 17:35 +3:25 6:18
12 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 17:38 +3:28 6:19
13 Marit Isachsen Asker Skiklubb 18:48 +4:38 6:44
14 Marie Hammer Håversen Østmarka OK 20:31 +6:21 7:21
15 Linda Fredh Måren OK 26:56 +12:46 9:39
  Melissa Trout Nydalens SK ikke startet    
  Maria Brodin Fossum IF ikke startet    
  Marianne Strandseter IL Tyrving ikke startet    
  Tone E Lye IL Tyrving ikke startet    
  Cristina Luis Nydalens SK ikke startet    

D 40-

2 440 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hilda Øfsthus Asker Skiklubb 16:34   6:47
2 Kine Odden Østmarka OK 16:38 +0:04 6:49
3 Kjersti Holt Hanssen Måren OK 17:11 +0:37 7:02
4 Gunn Mariken Bjerva Drangedal OL 17:34 +1:00 7:11
5 Ingrid Eide Rapp Raumar Orientering 18:48 +2:14 7:42
6 Katrine Bakke Fossum IF 19:44 +3:10 8:05
7 Nina Lundqvist Ås-NMBU Orientering 20:18 +3:44 8:19
8 Heidi Østli Raumar Orientering 20:20 +3:46 8:20
9 Marit-Elin Iden OK Moss 21:08 +4:34 8:39
10 Cathrine Palmgren Kolbotn og Skimt OL 23:32 +6:58 9:38
11 Monica Syrdal Heming Orientering 25:21 +8:47 10:23
12 Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering 26:17 +9:43 10:46
  Kari-Ann Ånensen Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Anne Madslien Nydalens SK diskvalifisert    
  Marit B. Eithun Nittedal OL ikke startet    

D 50-

2 440 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Dagrun Melkild Heming Orientering 16:45   6:51
2 Gunhild Hennum Lierbygda OL 17:33 +0:48 7:11
3 Mona Strand Måren OK 18:28 +1:43 7:34
4 Ingjerd Vestengen Lillomarka OL 19:35 +2:50 8:01
5 Runa Skyttersæter Heming Orientering 19:47 +3:02 8:06
6 Maria Torgersen Bækkelagets SK 20:42 +3:57 8:29
7 Grete Berntsen Måren OK 23:29 +6:44 9:37
  Gro Hege Ludvigsen Måren OK diskvalifisert    
  Randi Nicolaisen Asker Skiklubb ikke startet    

D 60-

1 970 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Strande Skien OK 16:01   8:07
  Jessica Kathle Måren OK ikke startet    

D 70-

1 970 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 21:06   10:42

H -10

1 820 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Benjamin Clewing Ås-NMBU Orientering 21:35   11:51
  Sondre Lundqvist Ås-NMBU Orientering 22:37   12:25
  Sondre Olaussen Oppsal Orientering 14:25   7:55
  Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 18:07   9:57
  Erlend Bjerknes Fagerlid Måren OK ikke startet    

H 11-12

2 040 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 11:51   5:48
2 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 11:58 +0:07 5:51
3 Jonas Myhr Asker Skiklubb 13:12 +1:21 6:28
4 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 14:25 +2:34 7:04
5 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 15:31 +3:40 7:36
6 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 15:40 +3:49 7:40
7 Mikkel Vaaje-Kolstad Ås-NMBU Orientering 15:55 +4:04 7:48
8 Jonas Krogh Oppsal Orientering 17:53 +6:02 8:45
9 Ask Olaussen Oppsal Orientering 18:52 +7:01 9:14
10 Andreas Gjetanger Måren OK 19:18 +7:27 9:27
11 Kristian Fredriksen Aas Asker Skiklubb 21:04 +9:13 10:19
12 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 23:00 +11:09 11:16
13 Christian Fredrik Borg IL Koll 23:11 +11:20 11:21
14 Kristoffer Engebretsen Raumar Orientering 28:55 +17:04 14:10
15 Simen Rønning Johansen Måren OK 30:18 +18:27 14:51
16 Magnus Endresen Måren OK 40:54 +29:03 20:02
17 Anders Bredal-Andersen Ås-NMBU Orientering 42:30 +30:39 20:50
  Gjermund Ihlebekk OK Moss ikke startet    
  Arthur Brunborg Nittedal OL ikke startet    

H 13-14

2 180 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 12:03   5:31
2 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 12:09 +0:06 5:34
3 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 12:45 +0:42 5:50
4 Sivert Sande Kverme Fossum IF 13:10 +1:07 6:02
5 Alexander Smeby Nydalens SK 13:13 +1:10 6:03
6 Isak Jonsson Nydalens SK 13:24 +1:21 6:08
7 Eivind Berner Myhre Fossum IF 14:05 +2:02 6:27
8 Felix Finsrud Asker Skiklubb 14:17 +2:14 6:33
9 Henrik Reusch Heming Orientering 14:19 +2:16 6:34
10 Jonas Rolfsen Haugmo Heming Orientering 14:46 +2:43 6:46
11 Ferdinand Fremming Heming Orientering 15:21 +3:18 7:02
12 Johannes Halvorsen Nydalens SK 15:22 +3:19 7:02
13 Mathias Pedersen Vold Lillomarka OL 15:36 +3:33 7:09
14 Ådne Skjærstein IL Tyrving 15:48 +3:45 7:14
15 August Syrdal Øen Heming Orientering 16:19 +4:16 7:29
16 Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK 16:22 +4:19 7:30
17 Mikkel Katla Fossum IF 17:27 +5:24 8:00
18 Vebjørn Blom Hagen Fossum IF 19:30 +7:27 8:56
19 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 19:31 +7:28 8:57
20 Erlend Børli Fossum IF 19:42 +7:39 9:02
21 Marius Bakke Fossum IF 22:32 +10:29 10:20
  Herman Brunborg Nittedal OL ikke startet    
  Tobias Mikael Espedal Nydalens SK ikke startet    

H 15-16

2 610 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kasper Fosser Heming Orientering 12:36   4:49
2 Elias Jonsson Nydalens SK 13:15 +0:39 5:04
3 Einar Melsom Fossum IF 13:42 +1:06 5:14
4 Lukas Liland Nydalens SK 13:47 +1:11 5:16
5 Øyvind Hjermstad Fossum IF 14:02 +1:26 5:22
6 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 14:23 +1:47 5:30
7 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 14:27 +1:51 5:32
8 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 14:36 +2:00 5:35
8 Joar Oldernes Lillomarka OL 14:36 +2:00 5:35
10 Michael Svoboda FWOC 14:37 +2:01 5:36
11 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 15:15 +2:39 5:50
12 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 15:28 +2:52 5:55
13 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 15:29 +2:53 5:55
14 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 15:30 +2:54 5:56
15 Olav Torgersen Bækkelagets SK 15:43 +3:07 6:01
16 Sander Arntzen Asker Skiklubb 15:46 +3:10 6:02
17 Andreas Ramberg Østmarka OK 16:17 +3:41 6:14
18 Trygve Myhr Asker Skiklubb 16:33 +3:57 6:20
19 Oliver Wallin Higgins IL Tyrving 16:35 +3:59 6:21
20 Vegard Løvli Asker Skiklubb 16:50 +4:14 6:26
21 Knut Selstad Fossum IF 16:53 +4:17 6:28
22 Peter Gisholt Fossum IF 16:59 +4:23 6:30
23 Martin Andresen Skotte Fossum IF 17:47 +5:11 6:48
24 Emil Størmer Fossum IF 17:57 +5:21 6:52
25 Sindre Vestengen Lian Lillomarka OL 18:08 +5:32 6:56
26 Kristian Markhus Brekke Lillomarka OL 18:30 +5:54 7:05
27 Truls Wegner Hodt Fossum IF 18:34 +5:58 7:06
28 Andreas Moldskred Oppsal Orientering 19:09 +6:33 7:20
29 Markus Månum Moen Måren OK 19:39 +7:03 7:31
30 Jesper Ugedal Østmarka OK 20:06 +7:30 7:42
31 Lukas Leonard Bjelde Fossheim Måren OK 21:52 +9:16 8:22
32 Sondre Kvalø Haug Fet OL 23:19 +10:43 8:56
  Styrk Hundseid Kamsvåg IL Tyrving diskvalifisert    
  Sindre Rolfsen Haugmo Heming Orientering ikke startet    
  Erik Rolfsen Haugmo Heming Orientering ikke startet    
  Erling Hjermstad Fossum IF ikke startet    

H 17-18

2 790 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Åsmund Aamodt Resell Nydalens SK 13:55   4:59
2 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 14:02 +0:07 5:01
3 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 14:11 +0:16 5:05
4 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 14:40 +0:45 5:15
5 Martin Borge Heir Fossum IF 14:53 +0:58 5:20
6 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 14:57 +1:02 5:21
7 Magnus Wølneberg IL Tyrving 15:15 +1:20 5:27
8 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 16:05 +2:10 5:45
9 Karl Kristen Gjølsjø OK Moss 16:09 +2:14 5:47
10 Tarjei Holo Fossum IF 16:15 +2:20 5:49
10 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 16:15 +2:20 5:49
12 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 16:35 +2:40 5:56
13 Skjalg Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 17:06 +3:11 6:07
14 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 22:17 +8:22 7:59
  Jostein Tandberg Nydalens SK diskvalifisert    
  Jørgen Vister Indre Østfold OK ikke startet    
  Knut Aasheim Oppsal Orientering ikke startet    

H 19-20

3 120 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oskar Størmer Fossum IF 15:23   4:55
2 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 15:52 +0:29 5:05
3 Bjørn André Aaslund Fet OL 16:04 +0:41 5:08
4 Vetle Christiansen Raumar Orientering 16:59 +1:36 5:26
5 Matej Sebo BAOC 18:07 +2:44 5:48
6 Runar Bjørhovde Bækkelagets SK 18:14 +2:51 5:50

H 21-

3 120 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Nordberg Nydalens SK 14:46   4:43
2 Emil Ahlbäck Fossum IF 15:08 +0:22 4:51
3 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 15:09 +0:23 4:51
4 Anders Vister Nydalens SK 15:33 +0:47 4:59
5 Sindre Rønning Fossum IF 15:41 +0:55 5:01
6 Borger Melsom Fossum IF 15:43 +0:57 5:02
7 Térence Risse Nydalens SK 15:45 +0:59 5:02
8 Felix Breitschädel Bækkelagets SK 16:13 +1:27 5:11
9 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 16:36 +1:50 5:19
10 Jørgen Madslien Nydalens SK 17:16 +2:30 5:32
11 Sondre Ruud Bråten Nydalens SK 17:26 +2:40 5:35
12 Simen Smestad Bækkelagets SK 19:17 +4:31 6:10
13 Daniel Mania Ås-NMBU Orientering 29:37 +14:51 9:29

H 40-

2 790 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arild Andresen Fossum IF 16:03   5:45
2 Sven Arne Gylterud Fossum IF 16:08 +0:05 5:46
3 Harald Bakke Fossum IF 16:11 +0:08 5:48
4 Ståle Sønsterudbråten Raumar Orientering 16:13 +0:10 5:48
5 Svein Nygård Lillomarka OL 16:28 +0:25 5:54
6 Tommy Jauhojärvi Asker Skiklubb 16:33 +0:30 5:55
7 Bjørn Martini Asker Skiklubb 16:37 +0:34 5:57
8 Christian Reusch Heming Orientering 16:56 +0:53 6:04
9 Einar Gisholt Fossum IF 17:10 +1:07 6:09
10 Martin Reichenbach Oppsal Orientering 17:14 +1:11 6:10
11 Trond Myhre Fossum IF 17:16 +1:13 6:11
12 Stein H. Hagen Fossum IF 17:46 +1:43 6:22
13 Bjørnar Olsrød Stokke IL 18:07 +2:04 6:29
14 Øystein Rapp Raumar Orientering 18:16 +2:13 6:32
15 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 18:31 +2:28 6:38
15 Runar Thorstensen Oppsal Orientering 18:31 +2:28 6:38
17 Christian Jomaas Fossum IF 19:00 +2:57 6:48
18 Eilert Aamodt Oppsal Orientering 19:18 +3:15 6:55
19 Sverre Wisløff Asker Skiklubb 19:31 +3:28 6:59
20 Håkon Børli Fossum IF 20:27 +4:24 7:19
21 Lars Petter Endresen Måren OK 23:01 +6:58 8:14
22 Magne Aas Asker Skiklubb 25:35 +9:32 9:10
23 Morten Engebretsen Raumar Orientering 32:04 +16:01 11:29
24 Leif Størmer Fossum IF 33:50 +17:47 12:07
  Audun Bjerknes Måren OK diskvalifisert    

H 50-

2 610 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 14:42   5:37
2 Stein Blomseth Lillomarka OL 15:53 +1:11 6:05
3 Frode Kamsvåg IL Tyrving 16:17 +1:35 6:14
4 Kim Farnes Hansen Lierbygda OL 16:29 +1:47 6:18
5 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 16:30 +1:48 6:19
6 Arne Torgersen Bækkelagets SK 16:45 +2:03 6:25
7 Gløer Winsvold Sentrum OK 16:53 +2:11 6:28
8 Øystein Holo Fossum IF 16:57 +2:15 6:29
9 Lasse Arnesen Heming Orientering 17:20 +2:38 6:38
10 Ove Kristian Jødal Bækkelagets SK 17:46 +3:04 6:48
11 Knut Bjørkelo Kolbotn og Skimt OL 17:47 +3:05 6:48
12 Per Anders Ytterbø Asker Skiklubb 18:12 +3:30 6:58
13 Morten Karlsen Måren OK 18:21 +3:39 7:01
14 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 18:36 +3:54 7:07
15 Øyvind Roger Hansen Røyken OL 18:48 +4:06 7:12
16 Terje Henriksen Asker Skiklubb 19:04 +4:22 7:18
17 Øyvind Helmersen Fet OL 20:07 +5:25 7:42
18 Per Arne Arnesen Kolbotn og Skimt OL 20:28 +5:46 7:50
  Børge Pedersen Nydalens SK diskvalifisert    
  Kjetil Karlsen OK Moss diskvalifisert    
  Knut Erling Øen Heming Orientering diskvalifisert    
  Bjørnar Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert    
  Bjørn Henning Grandal IL Tyrving ikke startet    

H 60-

2 440 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Are Eriksen Oslostudentenes IK 16:05   6:35
2 Jørn Bue Olsen Asker Skiklubb 18:49 +2:44 7:42
  Stein Turtumøygard Måren OK diskvalifisert    
  Harald Aasheim Oppsal Orientering ikke startet    

N-åpen

1 000 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Martin Kjos Barkenæs Fet OL 5:53   5:53
  Gunnar Bjerva Ås-NMBU Orientering 16:41   16:41
  Martin Christoffer Borg IL Koll 6:23   6:23
  Odin Schei Danevad Ås-NMBU Orientering 21:14   21:14
  Synne Schei Danevad Ås-NMBU Orientering 21:06   21:06
  Jonas Fjellstad Ås-NMBU Orientering 17:50   17:50
  Malin Gjetanger Måren OK 15:07   15:07
  Jørgen Rønning Johansen Måren OK 16:28   16:28
  Mathias Rønning Johansen Måren OK 16:43   16:43
  Mari Kalleson Oppsal Orientering 14:55   14:55
  Aksel Krog Ås-NMBU Orientering 16:38   16:38
  Wiel Marie Lillehammer Ås-NMBU Orientering 12:53   12:53
  Birk Lilleheier Ås-NMBU Orientering 6:12   6:12
  Eero Martomaa Ås-NMBU Orientering 12:08   12:08
  Dyre Meen Ås-NMBU Orientering 17:39   17:39
  Erlend Meen Ås-NMBU Orientering 17:52   17:52
  Johannes Salvesen-Lunde IL Koll 6:42   6:42
  Sigurd Storaunet Ås-NMBU Orientering 11:57   11:57
  Torbjørn Walker Ørka Ås-NMBU Orientering 13:16   13:16


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +