Resultater KM Buskerud Lang 2019



Resultater KM Buskerud Langdistanse
Norefjell, Buskerud - 31. august 2019

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
  Marina Sandvold Eiker OL 21.47    
  Sindre Elias Lysheden-Vogt Konnerud IL 20.41    
  Valdemar Hellerud Sire Konnerud IL 20.36    
  Aylien Arvesen Røyken OL 26.11    
  Ronia Robin Marston Hemsedal IL 32.42    
  Mathis Renard Kongsberg OL 15.54    
  Erik Bergan Kongsberg OL 18.52    
  Eirik Lesteberg Kongsberg OL 18.48    
  Trym Fuglseth Olsen Asker Skiklubb 50.58    
  Magnus Lesteberg Kongsberg OL 17.09    
  Aksel Klausen Sturla, IF 16.13    
  Julie Wold Sturla, IF 30.51    
  Julie Olsen Bye Modum OL 22.38    
  Sofie S. Molenaar Modum OL 22.35    

D 11-12

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Amalie Myrvold Skovlyst Kongsberg OL 30.24    
2 Elise Renard Kongsberg OL 33.45 +3.21  
3 Ine Marie Fagerland Sturla, IF 42.31 +12.07  
4 Marte Eger Kongsberg OL 46.11 +15.47  
5 Mareike Keilholz Røyken OL 53.10 +22.46  
6 Mone Småge-Hilsen Konnerud IL 57.40 +27.16  
7 Josefine Beata Piepiorka-Svensson Røyken OL 1.12.35 +42.11  
8 Hedda Wessel Pettersen Berger og Svelvik OL 1.21.12 +50.48  
9 Kari Kollstrøm Ringerike OL 1.26.33 +56.09  

D 13-14

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Synne Sommerstad Røste Kongsberg OL 36.08    
2 Iselin Høivold Kongsberg OL 50.09 +14.01  
3 Marthe Graff-Wiik Sturla, IF 50.42 +14.34  
4 Ylva Klausen Sturla, IF 53.46 +17.38  
5 Martine Gjermstad Pettersen Konnerud IL 56.36 +20.28  
6 Ane Kristine Eid Kongsberg OL 58.20 +22.12  
7 Hanna Spangberg Konnerud IL 1.12.51 +36.43  
8 Ingrid Lesteberg Kongsberg OL 1.19.51 +43.43  
9 Johanne Storhaug Konnerud IL 1.20.55 +44.47  
  Annabell Aunmo Kjellevold Modum OL ikke startet    
  Elsa Sofie Lysheden-Vogt Konnerud IL ikke startet    

D 15-16

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Ingvild Gustafsson Kongsberg OL 49.55    
2 Mina Akiko Johnsen Sturla, IF 50.03 +0.08  
3 Mille Vasshaug Jægtvik Konnerud IL 51.40 +1.45  
4 Konstanse Moholth Kongsberg OL 58.24 +8.29  
5 Hedda Spangberg Konnerud IL 59.17 +9.22  
6 Tiril Holen Konnerud IL 1.03.36 +13.41  
7 Marie Kvarme Sturla, IF 1.04.31 +14.36  
8 Selma Høivold Kongsberg OL 1.09.06 +19.11  
9 Helene Brandal Søfting Kongsberg OL 2.12.38 +1.22.43  
  Tiril Kihle Konnerud IL diskvalifisert    
  Mari Øverby Kongsberg OL ikke startet    

D 17-A kort

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Anette Juveli Konnerud IL 47.02    
2 Hege Kullerud Konnerud IL 51.49 +4.47  
3 Mathilde Sæter Flesseberg Kongsberg OL 1.05.26 +18.24  
4 Ingrid Lundin Bergan Kongsberg OL 1.10.47 +23.45  

D 17-B

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Elisabeth Holth Johannessen Røyken OL 1.02.30    
2 Ann-Karin Lesteberg Kongsberg OL 1.20.44 +18.14  

D 17-C

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Camilla Hovland Konnerud IL 43.55    
2 Berit Grønhovd Wiersdalen Nedre Sigdal IF 57.30 +13.35  
3 Ellen Sofie Ruud Eiker OL 1.37.25 +53.30  
4 Nina Eidsten Sturla, IF 1.52.33 +1.08.38  

D 17-18

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Jenny Baklid Konnerud IL 52.02    
2 Åsne Haavengen Kongsberg OL 56.43 +4.41  
3 Ingvild Langeggen Kongsberg OL 58.40 +6.38  
4 Solveig Moen Letmolie Eiker OL 1.02.08 +10.06  
5 Malene Instanes Sturla, IF 1.04.06 +12.04  
6 Anniken Ranvik Konnerud IL 1.04.30 +12.28  
7 Nora Småge Hilsen Konnerud IL 1.08.35 +16.33  
8 Oda Isnes Tyse Eiker OL 1.10.35 +18.33  
9 Christine Hoen Eiker OL 1.14.37 +22.35  
10 Ine Instanes Sturla, IF 1.21.18 +29.16  
11 Elisabeth Brandal Søfting Kongsberg OL 1.22.38 +30.36  
12 Ingeborg Kvarme Sturla, IF 1.26.06 +34.04  
  Tale Strand Kongsberg OL diskvalifisert    
  Adine Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK diskvalifisert    
  Andrea Ranvik Konnerud IL ikke startet    

D 21-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Linnea Olofsson Kongsberg OL 1.02.56    
2 Vendula Sramkova Hemsedal IL 1.12.17 +9.21  
3 Celine Renard Kongsberg OL 1.12.25 +9.29  
4 Mari Jellum Helgerud Tyrving IL 1.30.43 +27.47  
  Therese Haare Konnerud IL diskvalifisert    
  Ingrid Disch Løset Ås-NMBU Orientering ikke startet    

D 40-

15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Ragnhild Myrvold Skovlyst Kongsberg OL 49.04    
2 Ingjerd Sommerstad Kongsberg OL 57.45 +8.41  
3 Monica Berglund Ringerike OL 59.22 +10.18  
4 Anne Guro Nøkleby Ringerike OL 59.37 +10.33  
5 Kjersti Fuglseth Olsen Asker Skiklubb 1.02.24 +13.20  
6 Ellen Gustafsson Kongsberg OL 1.03.32 +14.28  
7 Karoline Bredland Kongsberg OL 1.05.37 +16.33  
8 Line Skjevik Arnevik Ringerike OL 1.13.12 +24.08  
9 Larisa Miranova Modum OL 1.15.08 +26.04  
10 Birgit Økern Jensen Konnerud IL 1.20.17 +31.13  
11 Tanja Instanes Sturla, IF 1.21.17 +32.13  
12 Trude Hansen Berger og Svelvik OL 1.27.34 +38.30  
12 Stine Kaiser Sturla, IF 1.27.34 +38.30  
14 Karen Backe Langum Ringerike OL 1.37.32 +48.28  
15 Kristin Eger Kongsberg OL 1.49.24 +1.00.20  
  Synnøve Nybø Konnerud IL ikke startet    

D 50-

15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Ingrid Kvistad Kongsberg OL 47.26    
2 Kirsti Kringhaug Ringerike OL 48.12 +0.46  
3 Kjersti Stræte Ringerike OL 49.34 +2.08  
4 Unn Hilde Heggedal Kongsberg OL 52.51 +5.25  
5 Tove Heimdal Konnerud IL 54.18 +6.52  
6 Isa Heggedal Konnerud IL 55.31 +8.05  
7 Sissel Skovly Ringerike OL 1.02.58 +15.32  
8 Barbara Willkommen Eiken Kongsberg OL 1.04.46 +17.20  
9 Elisabeth Hetlevik Kongsberg OL 1.07.14 +19.48  
10 Marianne Omdal Kongsberg OL 1.17.03 +29.37  
11 Charlotte Skourup Sturla, IF 1.18.29 +31.03  
12 Hilde Moholth Kongsberg OL 1.53.23 +1.05.57  
13 Jane Rødder Kongsberg OL 1.59.56 +1.12.30  
14 Line Bjørnås Konnerud IL 2.09.54 +1.22.28  
  Aud Ellen Brevik Sturla, IF diskvalifisert    
  Anita Sørensen Drage Kongsberg OL ikke startet    

D 60-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Helga Haverstad Lierbygda OL 47.17    
2 Marianne Spanli Lierbygda OL 59.28 +12.11  
3 Kari Lyngbakken Konnerud IL 1.16.44 +29.27  
  Eli Tufte Hanssen Eiker OL diskvalifisert    
  Gunhild Hennum Lierbygda OL diskvalifisert    

D 65-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Emma Grete Feyling Haare Konnerud IL 37.25    
2 Linda Verde Sturla, IF 40.38 +3.13  
3 Ingunn Ytrehus Rollag og Veggli IL 46.11 +8.46  
4 Aud Kjemperud Eiker OL 47.37 +10.12  
5 Live Joronn Ytrehus Ringerike OL 51.02 +13.37 Last ned GPS-spor i gpx-format

D 70-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Berit Grosvold Eiker OL 1.01.42    

D 75-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Birgitte Bekkelund Røyken OL 41.32    

H 11-12

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Simen Sommerstad Røste Kongsberg OL 20.43    
2 Jonatan Herman Lysheden-Vogt Konnerud IL 23.23 +2.40  
3 Brage Fuglseth Olsen Asker Skiklubb 29.21 +8.38  
4 Jon Strand Kongsberg OL 32.33 +11.50  
5 Håkon Øverby Kongsberg OL 34.28 +13.45  
6 Ola Gjermstad Pettersen Konnerud IL 34.34 +13.51  
7 Arne Biseth Kongsberg OL 42.34 +21.51  
8 Hans Mathias Økern Hågård Konnerud IL 46.55 +26.12  
  Jan Olav Bergan Kongsberg OL diskvalifisert    

H 13-14

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Andreas Myrvold Skovlyst Kongsberg OL 31.28    
2 Magnus Skourup Rognebakke Sturla, IF 32.46 +1.18  
3 Henrik Kaiser Sturla, IF 35.01 +3.33  
4 August Hellerud Sire Konnerud IL 35.29 +4.01  
5 Erlend Ulsaker Hemsedal IL 37.06 +5.38  
6 Isak Fagerland Sturla, IF 39.12 +7.44  
6 Mats Johnsen Sturla, IF 39.12 +7.44  
8 Rasmus Berglund Ringerike OL 40.25 +8.57  
9 Jens Wold Sturla, IF 46.08 +14.40  
10 Sivert Knutheim Sturla, IF 1.02.44 +31.16  
11 Reidar Kollstrøm Ringerike OL 1.05.53 +34.25  
12 Oskar Knutheim Sturla, IF 1.54.24 +1.22.56  
  Linus Hognestad Sennels Røyken OL diskvalifisert    
  Ingar Aarvik-Hansen Sturla, IF diskvalifisert    
  Fredrik Fet Andersen Konnerud IL ikke startet    

H 15-16

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Atle Nikolai Wøllo Kongsberg OL 48.07    
2 Halvor Løken Kongsberg OL 48.35 +0.28  
3 Johan Eger Kongsberg OL 50.10 +2.03  
4 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 50.26 +2.19  
5 Mikkel Berglund Ringerike OL 52.48 +4.41  
6 Arne Bergan Kongsberg OL 55.39 +7.32  
7 Sindre Ulsaker Hemsedal IL 56.26 +8.19  
8 Lukas Klausen Sturla, IF 1.01.22 +13.15  
9 Olav Melheim Sturla, IF 1.17.23 +29.16  
  Martin Kaiser Sturla, IF diskvalifisert    

H 17-A kort

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Kristian Kullerud Konnerud IL 44.47    
2 Thomas Olsen Asker Skiklubb 53.01 +8.14  
3 Endre Ulsaker Hemsedal IL 1.00.27 +15.40  
4 Eivind Bøhn Heiebråten Røyken OL 1.04.36 +19.49  
5 Espen Melheim Sturla, IF 1.10.25 +25.38  

H 17-B

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Harald Bergan Kongsberg OL 43.09    
2 Pål Pedersen Konnerud IL 1.01.56 +18.47  

H 17-C

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Jørgen Rundtom Nedre Sigdal IF 40.36    
2 Kjetil Spangberg Konnerud IL 42.52 +2.16  
3 Kristian Grønhovd Wiersdalen Nedre Sigdal IF 58.43 +18.07  

H 17-18

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Mathias Skourup Rognebakke Sturla, IF 48.16    
2 Johan Kristian Undeland Sturla, IF 56.30 +8.14  
3 Olav Kristian Lund Kongsberg OL 1.28.43 +40.27  
  Vetle Drage Kongsberg OL diskvalifisert    
  Egil Frydenlund Sturla, IF diskvalifisert    
  Sigurd Smemo Sturla, IF diskvalifisert    

H 19-20

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Kristen Mikkelsplass Nesbyen IL 52.55    
2 Kristian Mikkelsplass Nesbyen IL 59.27 +6.32  
3 Oskar Arnevik Ringerike OL 1.13.12 +20.17  

H 21-

16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Øystein Sørensen Eiker OL 1.02.47    
2 Vetle Christiansen Bækkelagets SK 1.04.59 +2.12  
3 Damien Renard Kongsberg OL 1.09.29 +6.42  
4 Jonas Sommerstad Juveli Konnerud IL 1.09.30 +6.43  
5 Vegard Myklemyr Eiker OL 1.12.03 +9.16  
6 Bjørn Haavengen Kongsberg OL 1.12.33 +9.46  
7 Lars-Inge Arnevik Ringerike OL 1.16.08 +13.21  
8 Sindre Jansson Haverstad Lierbygda OL 1.18.05 +15.18  
9 Emil Jönsson Tyrving IL 1.20.59 +18.12  
10 Kenneth Sandvold Eiker OL 1.22.30 +19.43  
11 Erik Feyling Haare Konnerud IL 1.23.41 +20.54  
12 Pål Skogedal Asker Skiklubb 1.30.02 +27.15  
13 Ola Lesteberg Kongsberg OL 1.30.06 +27.19  
14 Eirik Holth Johannessen Røyken OL 1.40.35 +37.48  
15 Geir Nilsen Viul Orienteringsklubb 1.41.48 +39.01  
16 Lars Berglund Ringerike OL 1.52.05 +49.18  
  Håvard Myhre Bækkelagets SK ikke startet    

H 40-

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Espen Røste Kongsberg OL 55.43    
2 Håkon Wold Sturla, IF 1.01.11 +5.28  
3 Terje W. Pettersen Berger og Svelvik OL 1.01.25 +5.42  
4 Neil Marston Hemsedal IL 1.04.14 +8.31  
5 Geir Thomas Knutheim Sturla, IF 1.05.19 +9.36  
6 Anders Gustafsson Sturla, IF 1.06.25 +10.42  
7 Pål Martin Eid Kongsberg OL 1.12.38 +16.55  
8 Øystein Wiersdalen Nedre Sigdal IF 1.16.18 +20.35  
9 Holger Keilholz Røyken OL 1.28.07 +32.24  
  Stig Instanes Sturla, IF diskvalifisert    
  Morten Herman Vogt Konnerud IL ikke startet    

H 50-

29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Odd Strand Kongsberg OL 45.46    
2 Svein-Erik Søgård Kongsberg OL 48.23 +2.37  
3 Pål Gunnar Mikkelsplass Nesbyen IL 48.40 +2.54  
4 Syver Løken Kongsberg OL 49.15 +3.29  
5 Øyvind Drage Kongsberg OL 49.20 +3.34  
6 Håvard Hågård Konnerud IL 50.10 +4.24  
7 Olav Høgset Fossekallen IL 50.57 +5.11  
8 Håvard Halvorsen Konnerud IL 55.24 +9.38  
9 Roger Wiik Sturla, IF 55.31 +9.45  
10 Kim Farnes Hansen Lierbygda OL 55.38 +9.52  
11 Yngvar Christiansen Bækkelagets SK 57.12 +11.26  
12 Knut Aas Ringerike OL 57.38 +11.52  
13 Lars Baklid Konnerud IL 57.45 +11.59  
14 Per Øivind Eger Kongsberg OL 59.11 +13.25  
15 Jon Erik Kvarme Sturla, IF 59.35 +13.49  
16 Bjørn Victor Larsen Kongsberg OL 1.03.51 +18.05  
17 Kjell Petter Småge Konnerud IL 1.04.42 +18.56  
18 Snorre Frydenlund Sturla, IF 1.06.14 +20.28  
19 Gunnar Hope Modum OL 1.06.54 +21.08  
20 Thomas Kaiser Sturla, IF 1.09.00 +23.14  
21 Erik Saugerud Konnerud IL 1.09.49 +24.03  
22 Nils Inge Brurberg IF Sturla 1.12.21 +26.35  
23 Terje Ulla Eiken Kongsberg OL 1.13.26 +27.40  
24 Erik Høivold Kongsberg OL 1.14.27 +28.41  
25 Hans Jørgen Krogstie Konnerud IL 1.16.04 +30.18  
26 Knut Ivar Kollstrøm Ringerike OL 1.20.48 +35.02  
27 Roger Andre Vanebo Kongsberg OL 1.27.37 +41.51  
28 Torgeir Brandal Kongsberg OL 1.29.18 +43.32  
29 Håvard W. Pettersen Berger og Svelvik OL 1.37.40 +51.54  
  Hans Otto Øverby Kongsberg OL ikke startet    

H 60-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Ingemar Jansson Haverstad Lierbygda OL 58.14    
2 Frode Løset Ringerike OL 1.03.56 +5.42  
3 Geir Holm Gundersen Konnerud IL 1.06.20 +8.06  

H 65-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Rolf Lunde Eiker OL 1.08.41    
  Morten Johannessen Røyken OL diskvalifisert    

H 70-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Helge Revhaug Ringerike OL 49.12    
2 Åmund Tonna Eiker OL 52.05 +2.53  
3 Hasse Bergstrøm Tyrving IL 53.28 +4.16  
4 Brede Høibak Gundersen Ringerike OL 1.19.47 +30.35  

H 75-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Ingar Håkonsen Kongsberg OL 37.47    
2 Bjørn W. Ludvigsen Sturla, IF 44.39 +6.52  
3 Ole Kristoffer Throndsen Kongsberg OL 47.29 +9.42  

H 80-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Knut Kjemhus Kongsberg OL 31.56    
2 Elling Frøvoll Sturla, IF 34.37 +2.41  
3 Finn Åge Østern Kongsberg OL 42.01 +10.05  
  Ivar Louis Berg Sturla, IF diskvalifisert    

Utvikling N

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
  Gaute Fuglseth Olsen Asker Skiklubb 17.42    
  Julie Økern Hågård Konnerud IL 41.25    

Utvikling C

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
  Marius Grønhovd Wiersdalen Nedre Sigdal IF 34.45    
  Kristian Kaiser Sturla, IF 40.59    
  Mina Hobbelstad Eiker OL 39.10    
  Filip S. Molenaar Modum OL 43.07    
  Jakob Bredland Eid Kongsberg OL 40.38    
  Mathias Bredland Eid Kongsberg OL 30.29    
  Marlene Keilholz Røyken OL 1.21.39    
  Marius Grønhovd Wiersdalen Nedre Sigdal IF diskvalifisert    

Utvikling B

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
  Anne Maren Eidsten Sturla, IF 46.43    
  Hedda Kind Kjellevold Modum OL 1.03.50    
  Oskar Baklid Konnerud IL diskvalifisert


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +