Resultater KM Buskerud - Mellomdistanse - Taubaneløpet 2015



Resultater KM Buskerud - Mellomdistanse - Taubaneløpet
Lier, Buskerud - 7. juni 2015

Arrangementstype: Orientering

D 17

3 900 m, 49 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lone Brochmann Bækkelagets SK 29:56   7:40
2 Maren Jansson Haverstad NTNUI 32:09 +2:13 8:14
3 Anette Juveli Konnerud IL 32:24 +2:28 8:18
4 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 34:11 +4:15 8:45
5 Therese Haare Konnerud IL 34:26 +4:30 8:49
6 Line Hagman Bækkelagets SK 34:42 +4:46 8:53
7 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 35:44 +5:48 9:09
8 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 36:07 +6:11 9:15
9 Anne Johanne Lind Nydalens SK 36:23 +6:27 9:19
10 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 36:48 +6:52 9:26
11 Tonje Vassend Porsgrunn OL 37:30 +7:34 9:36
12 Nicole Ragvin Nydalens SK 38:18 +8:22 9:49
13 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 38:31 +8:35 9:52
14 Guro Vassend Fossum IF 38:45 +8:49 9:56
15 Hege Kullerud Konnerud IL 39:07 +9:11 10:01
16 Marit Isachsen Asker Skiklubb 39:47 +9:51 10:12
17 Ane Baldishol Brevig Røyken OL 40:23 +10:27 10:21
18 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 40:34 +10:38 10:24
19 Anine Ahlsand Nydalens SK 41:32 +11:36 10:38
20 Fanni Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 42:17 +12:21 10:50
21 Silje Arntzen Asker Skiklubb 42:18 +12:22 10:50
22 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 42:44 +12:48 10:57
23 Åse Bergan Nydalens SK 45:01 +15:05 11:32
24 Torunn økern Jensen Ringerike OL 45:14 +15:18 11:35
25 Line Hodt Fossum IF 45:17 +15:21 11:36
26 Ida Svanberg Røyken OL 46:04 +16:08 11:48
27 Kirsti Kringhaug Ringerike OL 48:48 +18:52 12:30
28 Hanna E. Andersen Eiker OL 49:21 +19:25 12:39
29 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 50:29 +20:33 12:56
30 Marit Nersten Fossum IF 50:32 +20:36 12:57
31 Solveig Sletner Røyken OL 50:39 +20:43 12:59
32 Lisa Näsholm Nydalens SK 50:41 +20:45 12:59
33 Nanna Norderud IL Tyrving 51:58 +22:02 13:19
34 Siri Moholth Kongsberg OL 52:04 +22:08 13:21
35 Elise Ullern IL Tyrving 52:51 +22:55 13:33
36 Hanne Maria Vister Oslostudentenes IK 53:46 +23:50 13:47
37 Kjersti Myhre Kongsberg OL 56:33 +26:37 14:30
38 Idunn Haavengen Kongsberg OL 58:05 +28:09 14:53
39 Kristin Jæger Oppsal Orientering 58:28 +28:32 14:59
40 Monica Berglund Ringerike OL 1:00:38 +30:42 15:32
41 Anne Marthe Peveri Eiker OL 1:01:05 +31:09 15:39
42 Line Drange Ruud Røyken OL 1:05:09 +35:13 16:42
43 Sigrid Melander Vie Fossum IF 1:07:13 +37:17 17:14
44 Hanne Stenslet Raumar Orientering 1:10:56 +41:00 18:11
45 Ingrid Letmolie Eiker OL 1:20:25 +50:29 20:37
46 Kristin Sletner Røyken OL 1:20:44 +50:48 20:42
47 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 1:27:13 +57:17 22:21
  Ann-Karin Lesteberg Kongsberg OL diskvalifisert    
  Kaisa Svergja Raumar Orientering diskvalifisert    
  Kristin Brekke Lillomarka OL ikke startet    
  Anniken Helland-Hansen IL Tyrving ikke startet    
  Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering ikke startet    
  Maren Juveli Pedersen Oppsal Orientering ikke startet    
  Fride Sørensen Sturla, IF ikke startet    
  Siri Ulvestad Nydalens SK ikke startet    
  Ingunn Egeberg Vári Sturla, IF ikke startet    

 

D 40

3 800 m, 35 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kari-Ann Ånensen Oppsal Orientering 36:00   9:28
2 Berit Sofie Wiklund Nydalens SK 39:30 +3:30 10:23
3 Anne Borgen Sturød Nydalens SK 40:03 +4:03 10:32
4 Kine Odden Østmarka OK 41:16 +5:16 10:51
5 Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK 41:46 +5:46 10:59
6 Karianne Katla Fossum IF 42:53 +6:53 11:17
7 Milda Øhlckers IL Tyrving 42:56 +6:56 11:17
8 Ingrid Kvistad Kongsberg OL 43:17 +7:17 11:23
9 Monica Tørnqvist Halden Nydalens SK 44:01 +8:01 11:35
10 Isa Heggedal Konnerud IL 44:18 +8:18 11:39
11 Kari Strand Kongsberg OL 45:14 +9:14 11:54
12 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 46:03 +10:03 12:07
13 Arnhild Krogh Oppsal Orientering 46:26 +10:26 12:13
14 Aud Ellen Brevik Sturla, IF 46:39 +10:39 12:16
15 Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme Røyken OL 48:08 +12:08 12:40
16 Marit B. Eithun Nittedal OL 49:01 +13:01 12:53
17 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 49:42 +13:42 13:04
18 Ingeborg Øderud Modum OL 50:04 +14:04 13:10
19 Kari Madslien Nydalens SK 52:21 +16:21 13:46
20 Kristin Sørensen Sturla, IF 54:26 +18:26 14:19
21 Anne Mia Olsen Modum OL 56:35 +20:35 14:53
22 Else Kari Scheele Nydalens SK 57:15 +21:15 15:03
23 Barbara Willkommen Eiken Kongsberg OL 1:00:51 +24:51 16:00
24 Heidi Bjordal Oppsal Orientering 1:01:23 +25:23 16:09
25 Åshild Flatebakken IL Tyrving 1:02:47 +26:47 16:31
26 Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering 1:05:15 +29:15 17:10
27 Mette Spangberg Konnerud IL 1:05:57 +29:57 17:21
28 Heidi Myklemyr Eiker OL 1:06:42 +30:42 17:33
29 Tone Karina Ingesen Sarpsborg OL 1:07:16 +31:16 17:42
30 Ina Cecilie Landro Konnerud IL 1:09:26 +33:26 18:16
31 Eldri Holo Fossum IF 1:09:55 +33:55 18:23
32 Marianne Reusch Heming Orientering 1:11:04 +35:04 18:42
33 Lene Flesseberg Kongsberg OL 1:11:25 +35:25 18:47
34 Toril Wiig IL Tyrving 1:11:38 +35:38 18:51
35 Jane Rødder Kongsberg OL 1:45:21 +1:09:21 27:43
  Anne Guro Nøkleby Ringerike OL ikke startet    
  Ingrid Eide Rapp Raumar Orientering ikke startet    

 

D 50

3 400 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjersti Hov Fossum IF 35:20   10:23
2 Kjersti Stræte Ringerike OL 35:30 +0:10 10:26
3 Alix Young Vik Nydalens SK 37:14 +1:54 10:57
4 Marianne Njåstein IL Tyrving 37:24 +2:04 11:00
5 Helle Egeberg Vári Sturla, IF 38:37 +3:17 11:21
6 Dagrun Melkild Heming Orientering 38:53 +3:33 11:26
7 Anita Sørensen Drage Kongsberg OL 39:10 +3:50 11:31
8 Hilde Storløkken Kongsberg OL 39:23 +4:03 11:35
9 Nina Elise Jørgensen Nittedal OL 40:18 +4:58 11:51
10 Ellen Olsvik Nydalens SK 40:43 +5:23 11:58
11 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 41:41 +6:21 12:15
12 Kjersti Skantze IL Tyrving 42:17 +6:57 12:26
13 Kari Natvig Nittedal OL 43:30 +8:10 12:47
14 Solveig Sikkeland IL Tyrving 43:36 +8:16 12:49
15 Ingrid Opsahl Bredesen Fossum IF 44:00 +8:40 12:56
16 Veslemøy Solberg Konnerud IL 48:13 +12:53 14:10
17 Berit Berge IL Tyrving 48:56 +13:36 14:23
18 Anne Kristine Norderud IL Tyrving 49:28 +14:08 14:32
19 Eva Syversen Røyken OL 51:09 +15:49 15:02
20 Toril Eine Fossum IF 53:26 +18:06 15:42
21 Cathrine Norvik Røyken OL 58:08 +22:48 17:05
22 Gunn Astrid Jakobsen Fredrikstad SK 59:10 +23:50 17:24
23 Ingvill Sommerstad IL Tyrving 1:00:21 +25:01 17:45
24 Kirsti Grundnes Berg IL Tyrving 1:00:52 +25:32 17:54
25 Grete Berntsen Måren OK 1:01:54 +26:34 18:12
26 Anne-Elise Edstrøm Oppsal Orientering 1:03:59 +28:39 18:49
27 Anna Göhlman IL Tyrving 1:05:43 +30:23 19:19
28 Inger Johanne Eikeland Nydalens SK 1:12:26 +37:06 21:18
  Torun Dyrkorn Eiker OL ikke startet    

 

D 60

3 100 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørg Svanberg Røyken OL 36:33   11:47
2 Linda Verde Sturla, IF 38:19 +1:46 12:21
3 Tove Møller Eiker OL 42:55 +6:22 13:50
4 Emma Grete Feyling Haare Konnerud IL 43:14 +6:41 13:56
5 Aud Kjemperud Eiker OL 47:40 +11:07 15:22
6 Gry Bruland Vråle Sturla, IF 59:31 +22:58 19:11
7 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 1:00:29 +23:56 19:30
8 Hanne Marit Færden Kolbotn og Skimt OL 1:09:07 +32:34 22:17
9 Anne Elvsaas Mo Røyken OL 1:38:05 +1:01:32 31:38
  Elle M. Melbye Heming Orientering ikke startet    

 

D 70

3 100 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Unni Drage Haugerud IF 49:23   15:55
2 Birgitte Bekkelund Røyken OL 54:25 +5:02 17:33
3 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 1:01:13 +11:50 19:44
4 Torunn Hege Frøvoll Sturla, IF 1:10:18 +20:55 22:40
5 Hjørdis Øvreås Botne SK 1:11:08 +21:45 22:56
6 Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering 1:24:22 +34:59 27:12

 

D 13-14

2 700 m, 40 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jenny Baklid Konnerud IL 23:27   8:41
2 Tale Strand Kongsberg OL 24:11 +0:44 8:57
3 Ingvild Langeggen Kongsberg OL 25:03 +1:36 9:16
4 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 25:52 +2:25 9:34
5 Oda Scheele Nydalens SK 28:07 +4:40 10:24
6 Tuva Aas Stræte Ringerike OL 28:11 +4:44 10:26
7 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 28:31 +5:04 10:33
8 Mathilde Sæter Flesseberg Kongsberg OL 28:36 +5:09 10:35
8 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 28:36 +5:09 10:35
10 Marie Liland Nydalens SK 28:44 +5:17 10:38
11 Åsne Haavengen Kongsberg OL 29:04 +5:37 10:45
12 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 29:26 +5:59 10:54
13 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 29:42 +6:15 11:00
14 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 30:40 +7:13 11:21
15 Christine Hoen Eiker OL 30:41 +7:14 11:21
16 Carmen Dirro Måren OK 30:45 +7:18 11:23
17 Tomine Lysaker Sanden Eiker OL 30:52 +7:25 11:25
18 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 31:09 +7:42 11:32
19 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 31:14 +7:47 11:34
20 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 31:31 +8:04 11:40
21 Andrea Ranvik Konnerud IL 32:29 +9:02 12:01
22 Ina Martini Asker Skiklubb 32:51 +9:24 12:09
23 Elin Flø Lillomarka OL 33:03 +9:36 12:14
24 Ada Wulfsberg Nydalens SK 37:52 +14:25 14:01
25 Silje Morlandstø Eiker OL 38:18 +14:51 14:11
26 Marte Karine Larsen Kongsberg OL 40:08 +16:41 14:51
27 Mina Jørgensen IL Tyrving 40:32 +17:05 15:00
28 Monica Brevik Østmarka OK 42:05 +18:38 15:35
29 Tina Kalleson Oppsal Orientering 42:38 +19:11 15:47
30 Karoline Bjørnerød OK Moss 42:41 +19:14 15:48
31 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 42:45 +19:18 15:50
32 Theresa Fürstenberg Nydalens SK 45:16 +21:49 16:45
33 Ingeborg Kvarme Røyken OL 45:54 +22:27 17:00
34 Solveig Letmolie Eiker OL 46:40 +23:13 17:17
35 Anniken Ranvik Konnerud IL 52:48 +29:21 19:33
36 Thea Land Konnerud IL 58:15 +34:48 21:34
37 Anni Saarela Konnerud IL 59:41 +36:14 22:06
38 Dina Marie Salvesen Asker Skiklubb 1:00:43 +37:16 22:29
  Hanne Eide Rapp Raumar Orientering diskvalifisert    
  Mari Kjelle Røyken OL diskvalifisert    
  Petra Hoveid Asker Skiklubb ikke startet    
  Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL ikke startet    
  Kristine Eide Rapp Raumar Orientering ikke startet    
  Elisabeth Brandal Søfting Kongsberg OL ikke startet    
  Iselin Sørensen Sturla, IF ikke startet    

 

D 15-16

3 500 m, 47 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Synne Strand Asker Skiklubb 28:55   8:15
2 Marlin Haavengen Kongsberg OL 29:55 +1:00 8:32
3 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 30:47 +1:52 8:47
4 Åsne Holo Fossum IF 33:25 +4:30 9:32
5 Ragne Wiklund Nydalens SK 34:44 +5:49 9:55
6 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 35:20 +6:25 10:05
7 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 35:26 +6:31 10:07
8 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 35:38 +6:43 10:10
9 Pernille Katla Fossum IF 35:54 +6:59 10:15
10 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 36:32 +7:37 10:26
11 Aurora Moholth Kongsberg OL 36:53 +7:58 10:32
12 Thea Dyrkorn Eiker OL 37:12 +8:17 10:37
13 Ingrid Hasaas Fossum IF 37:53 +8:58 10:49
14 Synne Skjærstein IL Tyrving 37:57 +9:02 10:50
15 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 38:49 +9:54 11:05
16 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 38:51 +9:56 11:06
17 Frida Bakken Ulseth Nydalens SK 38:55 +10:00 11:07
18 Ane Dyrkorn Eiker OL 39:01 +10:06 11:08
19 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 40:47 +11:52 11:39
20 Emma Eithun Paulsen Nittedal OL 41:00 +12:05 11:42
21 Maren Norderud IL Tyrving 41:58 +13:03 11:59
22 Synne Eikeland Røstadsand Nydalens SK 42:23 +13:28 12:06
22 Solveig Eline Berg IL Tyrving 42:23 +13:28 12:06
24 Kathinka Rogstad Kongsberg OL 42:29 +13:34 12:08
25 Inger Marie Rødnes Oppsal Orientering 42:45 +13:50 12:12
26 Rikke Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 43:55 +15:00 12:32
27 Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK 44:06 +15:11 12:36
28 Ingrid Madslien Nydalens SK 44:43 +15:48 12:46
29 Ingrid Aaslund Fet OL 45:09 +16:14 12:54
30 Ingrid Tandberg Ryan Asker Skiklubb 45:26 +16:31 12:58
31 Thea Charlotte Hansen Asker Skiklubb 45:45 +16:50 13:04
32 Marie Ullevålseter Nydalens SK 46:15 +17:20 13:12
33 Ragne Norrud Fossum IF 47:47 +18:52 13:39
34 Rikke Hjelseth Larsen Kongsberg OL 48:02 +19:07 13:43
35 Sarah Wøllo Kongsberg OL 50:28 +21:33 14:25
36 Kristiane Rogstad Kongsberg OL 51:22 +22:27 14:40
37 Agnes Irene Longfjeld Modum OL 51:41 +22:46 14:46
38 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 54:36 +25:41 15:36
39 Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving 55:01 +26:06 15:43
40 Thea Morlandstø Eiker OL 58:41 +29:46 16:46
41 Oda Marie Colquhoun Nittedal OL 59:49 +30:54 17:05
42 Lotte Myklemyr Eiker OL 1:00:55 +32:00 17:24
43 Ingvild Høydal Nydalens SK 1:02:27 +33:32 17:50
44 Lin Marte Andorsen Nydalens SK 1:05:48 +36:53 18:48
45 Tilde Eine Fossum IF 1:09:12 +40:17 19:46
46 Thea Sofie Salvesen Asker Skiklubb 1:11:39 +42:44 20:28
  Aurora Gjølsjø OK Moss diskvalifisert    
  Andrea Willkommen Eiken Kongsberg OL ikke startet    
  Hedda Skatvedt Raumar Orientering ikke startet    
  Emilie Sommerstad Vee IL Tyrving ikke startet    
  Hedvig Vollset Heming Orientering ikke startet    

 

D 11-12

3 400 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eline Andersen Konnerud IL 22:54   6:44
2 Mille Jægtvik Konnerud IL 23:18 +0:24 6:51
3 Johanna Sofie Longfjeld Modum OL 24:03 +1:09 7:04
4 Hedda Spangberg Konnerud IL 24:37 +1:43 7:14
5 Nora Haakstad Ellingsen Konnerud IL 25:50 +2:56 7:35
6 Marie Kvarme Røyken OL 26:03 +3:09 7:39
7 Noor Dirro-Helu Måren OK 28:03 +5:09 8:15
8 Mina Akiko Johnsen Røyken OL 28:05 +5:11 8:15
9 Konstanse Moholth Kongsberg OL 29:39 +6:45 8:43
10 Selma Færden Kolbotn og Skimt OL 40:28 +17:34 11:54
11 Andrea Kirkenes Fjell Røyken OL 41:23 +18:29 12:10
12 Vida Helland-Hansen IL Tyrving 53:46 +30:52 15:48
  Emilie Pedersen Vold Lillomarka OL diskvalifisert    
  Tomine Ness Gundersveen Røyken OL ikke startet    
  Hannah Syrdal Øen Heming Orientering ikke startet    

 

D 10

3 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martha Wisløff Asker Skiklubb 44:46   13:10
2 Emilie Flø Lillomarka OL 46:44 +1:58 13:44
3 Henriette Krokfoss Østmarka OK 1:13:55 +29:09 21:44
  Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb ikke startet    
  Nora Christine Hansen Røyken OL ikke startet    
  Maren Aure Skogedal Asker Skiklubb ikke startet    

 

D 17 B

2 700 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Line Telje Høydal Nydalens SK 42:09   15:36
2 Marit Gano Røyken OL 44:49 +2:40 16:35
3 Birgit Sisjord Fossum IF 1:01:13 +19:04 22:40
  Merete Undeland Sturla, IF diskvalifisert    
  Hilde Moholth Kongsberg OL diskvalifisert    
  Marianne Ness Røyken OL ikke startet    

 

D 17 C

2 400 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Cecilie Warp Nydalens SK 26:06   10:52
2 Lene Colquhoun Nittedal OL 30:16 +4:10 12:36
3 Nina Marie Undeland Sturla, IF 41:00 +14:54 17:05
4 Linda Fredh Måren OK 49:19 +23:13 20:32
5 Grete Skotte Fossum IF 52:40 +26:34 21:56
  Heidi Berner Fossum IF ikke startet    
  Kristin Mortensen Østmarka OK ikke startet    

 

D 17 N

2 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vera Halsaa Asker Skiklubb 29:48   14:54
2 Lene Spilde Hasaas Fossum IF 32:32 +2:44 16:16
  Astrid Kjesbu IL Tyrving ikke startet    

 

D 13-16 C

2 400 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Linn Mei Waaler Måren OK 23:47   9:54
2 Ida Kristine Nordvik Asker Skiklubb 28:21 +4:34 11:48
3 Annette Bjørnås Krogstie Konnerud IL 31:47 +8:00 13:14
4 Nora Småge Hilsen Konnerud IL 39:59 +16:12 16:39
5 Vera Gano Mønnich Røyken OL 44:46 +20:59 18:39
6 Helene Krokfoss Østmarka OK 51:41 +27:54 21:32
  Guro Hjerpaasen Asker Skiklubb ikke startet    

 

D 13-16 N

2 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jenny Windsvold Sentrum 23:05   11:32
2 Jenny Emilie Brenni Herredsvela Østmarka OK 27:37 +4:32 13:48

 

D 11-12 N

2 000 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Penelope Lea OL Tønsberg og omegn 21:35   10:47
2 Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering 22:39 +1:04 11:19
3 Marte Ulven Jørgensen Asker Skiklubb 24:45 +3:10 12:22
4 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 27:08 +5:33 13:34
5 Alma Elise Hildrum Lillomarka OL 31:00 +9:25 15:30
6 Emma Kjesbu IL Tyrving 34:32 +12:57 17:16
7 Mina Vist Asker Skiklubb 35:34 +13:59 17:47
8 Magdalen Havnen Røyken OL 36:05 +14:30 18:02
  Hannah Westgaard Lillomarka OL diskvalifisert    
  Helene Brandal Søfting Kongsberg OL ikke startet    

 

H 17

4 200 m, 64 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Borger Melsom Fossum IF 25:59   6:11
2 Anders Tiltnes IL Tyrving 26:23 +0:24 6:16
3 Torgeir Nørbech IL Tyrving 27:11 +1:12 6:28
4 Eirik Kamstrup Hovind NTNUI 27:27 +1:28 6:32
5 Øystein Sørensen Nydalens SK 27:32 +1:33 6:33
6 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 27:38 +1:39 6:34
7 Espen Jakobsen IL Tyrving 28:56 +2:57 6:53
8 Kristoffer Fiane Pedersen Oppsal Orientering 30:07 +4:08 7:10
9 Felix Breitschädel Bækkelagets SK 30:50 +4:51 7:20
10 Sturla Frydenlund Sturla, IF 31:04 +5:05 7:23
11 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 31:05 +5:06 7:24
12 Eirik Rustad Raumar Orientering 31:27 +5:28 7:29
13 Ola Marius Pedersen Oppsal Orientering 31:46 +5:47 7:33
14 Rune Rystad Nydalens SK 32:31 +6:32 7:44
15 Inge Lindseth Nydalens SK 32:37 +6:38 7:45
16 Térence Risse Nydalens SK 32:39 +6:40 7:46
17 Sigur Heggedal Kongsberg OL 32:43 +6:44 7:47
18 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 33:03 +7:04 7:52
19 Sigurd Melsom Fossum IF 33:13 +7:14 7:54
20 Erik Feyling Haare Konnerud IL 33:46 +7:47 8:02
21 Kjell Arild Karlsen Fredrikstad SK 33:51 +7:52 8:03
22 Are Kristiansen IL Tyrving 33:54 +7:55 8:04
23 Bjørn Haavengen Kongsberg OL 34:05 +8:06 8:06
24 Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering 34:14 +8:15 8:09
25 Harald Kalager NTNUI 34:18 +8:19 8:10
25 Vetle Christiansen Raumar Orientering 34:18 +8:19 8:10
27 Gustav Fiskum NTNUI 34:22 +8:23 8:10
28 Håvard Myhre Kongsberg OL 34:48 +8:49 8:17
29 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 35:02 +9:03 8:20
29 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 35:02 +9:03 8:20
31 Kristian Kullerud Konnerud IL 35:07 +9:08 8:21
32 Ola Lesteberg Kongsberg OL 35:14 +9:15 8:23
33 Vegard Myklemyr Eiker OL 36:19 +10:20 8:38
34 Eirik W. Moe Lierbygda OL 36:21 +10:22 8:39
35 Per-Ivar Nikolaisen Oppsal Orientering 36:40 +10:41 8:43
36 Gunnar A Fiskum IL Tyrving 36:53 +10:54 8:46
37 Lars Enerhaugen Modum OL 37:09 +11:10 8:50
38 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 37:43 +11:44 8:58
39 Eirik Holth Johannessen Røyken OL 38:15 +12:16 9:06
40 Tarjei Holo Fossum IF 38:20 +12:21 9:07
41 Haakon Ingvaldsen Nydalens SK 38:37 +12:38 9:11
42 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 38:48 +12:49 9:14
43 Henrik Drange Ruud Røyken OL 39:45 +13:46 9:27
44 Harald Thon Sturla, IF 40:28 +14:29 9:38
45 Gjermund Røren Eiker OL 41:25 +15:26 9:51
46 Hallvard Koren OK Moss 41:34 +15:35 9:53
47 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 43:14 +17:15 10:17
48 Geir Nilsen Viul Orienteringsklubb 43:59 +18:00 10:28
49 Anders Løset Ringerike OL 45:12 +19:13 10:45
50 Vegard Østlid Bagstevold Kongsberg OL 45:48 +19:49 10:54
51 Øivind Myhre Kongsberg OL 46:13 +20:14 11:00
52 Jostein Tandberg Nydalens SK 46:22 +20:23 11:02
53 Mikael Olausson Oslostudentenes IK 47:45 +21:46 11:22
54 Håvard Landro Svingheim Konnerud IL 48:50 +22:51 11:37
55 Lars Treekrem Heming Orientering 49:01 +23:02 11:40
56 Markus Knapp Kongsberg IL Tyrving 49:56 +23:57 11:53
57 Jon Erik Kvarme Røyken OL 50:33 +24:34 12:02
58 Audun Rognerud Bøe Fossum IF 50:37 +24:38 12:03
59 Morten Tangen Måren OK 52:22 +26:23 12:28
60 Karl Kristen Gjølsjø OK Moss 54:35 +28:36 12:59
61 Leif Erik Havnen Røyken OL 57:03 +31:04 13:35
  Kristoffer Nesland NTNUI diskvalifisert    
  Jostein Andersen Nydalens SK diskvalifisert    
  Erik Trøen Modum OL diskvalifisert    
  Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering ikke startet    
  Erik Olsvik Dengerud Nydalens SK ikke startet    
  Mathias Drage Kongsberg OL ikke startet    
  Trygve Heggedal Kongsberg OL ikke startet    
  Sindre Sandven Fossum IF ikke startet    
  Elias Wiklund Nydalens SK ikke startet    

 

H 40

4 100 m, 41 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christian Holmboe IL Tyrving 31:22   7:39
2 Ståle Sønsterudbråten Raumar Orientering 31:46 +0:24 7:44
3 Bent Erik Skaug Oppsal Orientering 32:25 +1:03 7:54
4 Ole Kjell Langmyren Lillomarka OL 33:18 +1:56 8:07
5 Stein H. Hagen Fossum IF 35:01 +3:39 8:32
6 Dag Helland-Hansen IL Tyrving 37:33 +6:11 9:09
7 Arild Andresen Fossum IF 38:01 +6:39 9:16
8 Odd Strand Kongsberg OL 39:00 +7:38 9:30
9 Sven Arne Gylterud Fossum IF 39:39 +8:17 9:40
10 Bjørn Hauge Fet OL 40:04 +8:42 9:46
11 Knut Jostein Sætnan Fossum IF 40:06 +8:44 9:46
12 Øivind Due Trier Nydalens SK 40:11 +8:49 9:48
13 Henning Bratland Carlsen OK Moss 40:13 +8:51 9:48
14 Kjetil Espedal Nydalens SK 40:23 +9:01 9:50
15 Are Eriksen Oslostudentenes IK 41:35 +10:13 10:08
16 Ole Ingesen Sarpsborg OL 41:59 +10:37 10:14
17 Anders Færden Kolbotn og Skimt OL 42:05 +10:43 10:15
18 Christian Jomaas Fossum IF 42:16 +10:54 10:18
19 Lars Berglund Ringerike OL 42:17 +10:55 10:18
20 Lars Karelius Noer Brandval/Kongsvinger OK 42:51 +11:29 10:27
21 Jørn-Are Longfjeld Modum OL 44:45 +13:23 10:54
22 Eilert Aamodt Oppsal Orientering 44:52 +13:30 10:56
23 Christian Reusch Heming Orientering 44:55 +13:33 10:57
24 Kyrre Gran Fet OL 45:17 +13:55 11:02
25 Jørn Moe Fet OL 45:31 +14:09 11:06
26 Olav Hasaas Fossum IF 45:33 +14:11 11:06
27 Stig Melling Ringerike OL 46:06 +14:44 11:14
28 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 46:27 +15:05 11:19
29 Pål Winsents Måren OK 47:03 +15:41 11:28
30 Ole Myklemyr Eiker OL 48:47 +17:25 11:53
31 Runar Thorstensen Oppsal Orientering 49:03 +17:41 11:57
32 Odd Arne Lian Østmarka OK 49:12 +17:50 12:00
33 Anders Flågen Heming Orientering 50:54 +19:32 12:24
34 Trond Brevik Fossum IF 52:32 +21:10 12:48
35 Kjetil Kjernsmo Røyken OL 53:33 +22:11 13:03
36 Rune Sørensen Sturla, IF 55:11 +23:49 13:27
37 Trond Myhre Fossum IF 55:50 +24:28 13:37
38 Jan-Henrik Nilsen Oppsal Orientering 58:49 +27:27 14:20
39 Torstein Hole Nydalens SK 1:03:16 +31:54 15:25
40 Lars Audun Vold Lillomarka OL 1:14:01 +42:39 18:03
  Eirik Jørgensen IL Tyrving diskvalifisert    
  Jon Iver Bakken Nydalens SK ikke startet    
  Lars Baklid Konnerud IL ikke startet    
  Magne Brænden Lillomarka OL ikke startet    
  Henning Røberg Nittedal OL ikke startet    
  Ivar Hegbom Smeby Nydalens SK ikke startet    
  Magne Vollen Oslostudentenes IK ikke startet    

 

H 50

3 600 m, 46 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tore Bjørnerød OK Moss 28:47   7:59
2 Øystein Holo Fossum IF 28:58 +0:11 8:02
3 Yngvar Christiansen Bækkelagets SK 30:38 +1:51 8:30
4 Knut Erling Øen Heming Orientering 31:12 +2:25 8:40
5 Øyvind Drage Kongsberg OL 31:55 +3:08 8:51
6 Njål Svingheim Konnerud IL 32:25 +3:38 9:00
6 Nils Hæstad Fossum IF 32:25 +3:38 9:00
8 Børge Pedersen Nydalens SK 32:56 +4:09 9:08
9 Gløer Windsvold Sentrum 33:01 +4:14 9:10
10 Knut Aas Ringerike OL 33:27 +4:40 9:17
11 Tibor Vári Sturla, IF 33:31 +4:44 9:18
12 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 33:39 +4:52 9:20
13 Martin Granly Lillomarka OL 34:59 +6:12 9:43
14 Mons Kr. Løvfald Nydalens SK 35:07 +6:20 9:45
15 Hallvard Fjær Lillomarka OL 35:27 +6:40 9:50
16 Bjørn Are Carlsson Fossum IF 37:36 +8:49 10:26
17 Øyvind Roger Hansen Røyken OL 40:22 +11:35 11:12
18 Hallvard Berg IL Tyrving 41:19 +12:32 11:28
19 Snorre Frydenlund Sturla, IF 42:42 +13:55 11:51
20 Per-Arne Røstadsand Nydalens SK 43:37 +14:50 12:06
21 Jarl Øvstedal Nydalens SK 43:57 +15:10 12:12
22 Terje Melsom Fossum IF 44:27 +15:40 12:20
23 Frode Løset Ringerike OL 44:38 +15:51 12:23
24 Tormod Bøe Fossum IF 44:54 +16:07 12:28
25 Morten Karlsen Måren OK 45:13 +16:26 12:33
26 Morten Kongsberg IL Tyrving 45:33 +16:46 12:39
27 Bengt-Åke Jansson Främmestads IK 47:38 +18:51 13:13
28 Sigbjørn Modalsli Fossum IF 48:13 +19:26 13:23
29 Are Njåstein IL Tyrving 48:41 +19:54 13:31
30 Roar Tønnessen Kongsberg OL 48:54 +20:07 13:35
31 Bjørn Victor Larsen Kongsberg OL 48:57 +20:10 13:35
32 Øyvind Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 49:55 +21:08 13:51
33 Roy Gjerding OK Moss 50:28 +21:41 14:01
34 Vincent Eijsink Ås-NMBU Orientering 51:42 +22:55 14:21
35 Svein Helge Høydal Nydalens SK 52:43 +23:56 14:38
36 Terje Ulla Eiken Kongsberg OL 53:10 +24:23 14:46
37 Torgeir Brandal Kongsberg OL 54:54 +26:07 15:15
38 Don Skantze IL Tyrving 59:57 +31:10 16:39
39 Bo Emilsson Oppsal Orientering 1:02:24 +33:37 17:20
40 Petter Fure Oppsal Orientering 1:03:01 +34:14 17:30
41 Jo Wiklund Nydalens SK 1:06:01 +37:14 18:20
42 Anders Emil Olsen Nydalens SK 1:14:19 +45:32 20:38
  Lars Hjermstad Fossum IF diskvalifisert    
  Eirik Nordhagen Ås-NMBU Orientering diskvalifisert    
  Torkjel Nesheim IL Tyrving diskvalifisert    
  Thor Norderud IL Tyrving diskvalifisert    
  Roar Bye Modum OL ikke startet    
  Sven Ohrvik Konnerud IL ikke startet    
  Geir O. Rønning Nydalens SK ikke startet    

 

H 60

3 400 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Svein S Jacobsen IL Tyrving 31:13   9:10
2 Jørn Bue Olsen Asker Skiklubb 33:30 +2:17 9:51
3 Morten Johannessen Røyken OL 36:45 +5:32 10:48
4 Per Øhlckers IL Tyrving 37:11 +5:58 10:56
5 Eldar Børsum Bækkelagets SK 37:12 +5:59 10:56
6 Jørgen Holmboe IL Tyrving 37:58 +6:45 11:10
7 Kjell Svanberg Røyken OL 39:14 +8:01 11:32
8 Stein Turtumøygard Måren OK 39:23 +8:10 11:35
9 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 40:51 +9:38 12:00
10 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 42:29 +11:16 12:29
11 Bård Natvig Nittedal OL 42:38 +11:25 12:32
12 Hogne Kjærås Andebu IL 43:14 +12:01 12:42
13 Rolf Gunnar Bredesen Fossum IF 45:40 +14:27 13:25
14 Bjørn Spjelkavik IL Tyrving 51:03 +19:50 15:00
15 Hans Lyder Haare Konnerud IL 51:05 +19:52 15:01
16 Georg Kapperud Oppsal Orientering 1:08:58 +37:45 20:17
  Hans O Augedal Asker Skiklubb ikke startet    
  Bernt Tollefsen IL Geoform ikke startet    

 

H 70

3 100 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tore Langaard Oppsal Orientering 33:45   10:53
2 Bjørn W. Ludvigsen Sturla, IF 34:08 +0:23 11:00
3 Einar Hem Lillomarka OL 36:49 +3:04 11:52
4 Thorolf Trolsrud Botne SK 39:31 +5:46 12:44
5 Ole Kristoffer Throndsen Kongsberg OL 43:46 +10:01 14:07
6 Roar Bjordal Oppsal Orientering 44:19 +10:34 14:17
7 Kjell Stenstadvold IL Tyrving 44:49 +11:04 14:27
8 John Ivar Kjellevold Modum OL 45:54 +12:09 14:48
9 Erling Tidemann Lommedalens IL 47:32 +13:47 15:20
10 Tor Drage Haugerud IF 48:08 +14:23 15:31
11 Lasse Vråle Sturla, IF 49:20 +15:35 15:54
12 Steinar Ruud Konnerud IL 54:22 +20:37 17:32
13 Per Meiland Lommedalens IL 56:06 +22:21 18:05
14 Magnar Øvreås Botne SK 1:02:46 +29:01 20:14
15 Ole Einar Dalen Ringerike OL 1:06:49 +33:04 21:33
16 Olav Mo Røyken OL 1:07:05 +33:20 21:38
17 Dagfinn Føllesdal Oslostudentenes IK 1:16:32 +42:47 24:41
  Elling Frøvoll Sturla, IF diskvalifisert    
  Johan Theisen Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert    
  Helge Bjaaland Heming Orientering ikke startet    

 

H 13-14

2 800 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Young Vik Nydalens SK 22:01   7:51
2 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 23:24 +1:23 8:21
3 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 23:44 +1:43 8:28
4 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 25:51 +3:50 9:13
5 Eivind Berner Myhre Fossum IF 26:17 +4:16 9:23
6 Tobias Mikael Espedal Nydalens SK 27:36 +5:35 9:51
7 Alexander Smeby Nydalens SK 27:51 +5:50 9:56
8 Felix Finsrud Asker Skiklubb 28:46 +6:45 10:16
9 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 30:32 +8:31 10:54
10 Christopher Engebretsen OK Moss 31:38 +9:37 11:17
11 August Syrdal Øen Heming Orientering 32:35 +10:34 11:38
12 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 32:53 +10:52 11:44
13 Johan Kristian Undeland Sturla, IF 34:29 +12:28 12:18
14 Joakim Wilkens Jernberg Nydalens SK 34:59 +12:58 12:29
15 Rolf Trygve Haug Kongsberg OL 35:28 +13:27 12:40
16 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 36:25 +14:24 13:00
17 Eirik Øvstedal Nydalens SK 36:52 +14:51 13:10
18 Henrik Reusch Heming Orientering 37:05 +15:04 13:14
19 Vemund Heier Nydalens SK 37:21 +15:20 13:20
20 Mathias Pedersen Vold Lillomarka OL 38:47 +16:46 13:51
21 Jonas Rolfsen Haugmo Heming Orientering 41:11 +19:10 14:42
22 Jørgen Nøkleby Melling Ringerike OL 46:54 +24:53 16:45
23 Simen Fritzner Nittedal OL 48:55 +26:54 17:28
  Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Ådne Skjærstein IL Tyrving diskvalifisert    
  Vetle Drage Kongsberg OL diskvalifisert    
  Sindre Gisholt Fossum IF diskvalifisert    
  Egil Frydenlund Sturla, IF diskvalifisert    
  Vegard Aarstad Ås-NMBU Orientering diskvalifisert    
  Ole Jakob Frankrig Nydalens SK ikke startet    

 

H 15-16

3 800 m, 39 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kasper Fosser Heming Orientering 25:59   6:50
2 Lukas Liland Nydalens SK 27:42 +1:43 7:17
3 Erling Hjermstad Fossum IF 29:36 +3:37 7:47
4 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 29:41 +3:42 7:48
5 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 30:53 +4:54 8:07
6 Tord Strand Kongsberg OL 31:15 +5:16 8:13
7 Jørgen Baklid Konnerud IL 31:24 +5:25 8:15
8 Sander Arntzen Asker Skiklubb 32:46 +6:47 8:37
9 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 33:09 +7:10 8:43
10 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 33:37 +7:38 8:50
11 Øyvind Hjermstad Fossum IF 34:26 +8:27 9:03
12 Axel Hoveid Asker Skiklubb 35:40 +9:41 9:23
13 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 36:26 +10:27 9:35
14 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 36:48 +10:49 9:41
15 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 37:23 +11:24 9:50
16 Audun Uglenes Bergan Nydalens SK 37:33 +11:34 9:52
17 Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL 37:47 +11:48 9:56
18 Joar Gjerdahl Konnerud IL 39:45 +13:46 10:27
19 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 40:03 +14:04 10:32
20 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 40:30 +14:31 10:39
21 Sindre Vestengen Lian Lillomarka OL 40:58 +14:59 10:46
22 Erik Rolfsen Haugmo Heming Orientering 41:45 +15:46 10:59
23 Vegard Løvli Asker Skiklubb 42:23 +16:24 11:09
24 Knut Selstad Fossum IF 46:19 +20:20 12:11
25 Sølve Drage Kongsberg OL 46:51 +20:52 12:19
26 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 47:03 +21:04 12:22
27 Andreas Ramberg Østmarka OK 48:47 +22:48 12:50
28 Håkon Sturød Nydalens SK 49:04 +23:05 12:54
29 Henrik Haug Kongsberg OL 50:21 +24:22 13:15
30 Peter Gisholt Fossum IF 51:01 +25:02 13:25
31 Trygve Myhr Asker Skiklubb 54:07 +28:08 14:14
32 Johan Teodor Westly Asker Skiklubb 54:13 +28:14 14:16
33 Martin Andresen Skotte Fossum IF 54:34 +28:35 14:21
34 William Resvoll Skaug Oppsal Orientering 1:02:16 +36:17 16:23
35 Truls Wegner Hodt Fossum IF 1:02:25 +36:26 16:25
36 Ole Jørgen Bogen Arenth Sturla, IF 1:03:10 +37:11 16:37
37 Sindre Rolfsen Haugmo Heming Orientering 1:07:23 +41:24 17:43
38 Andreas Moldskred Oppsal Orientering 1:08:45 +42:46 18:05
39 Sverre Graffer Ringerike OL 1:22:19 +56:20 21:39
  Einar Melsom Fossum IF ikke startet    
  Torjus Ullern IL Tyrving ikke startet    
  Håkon Thunshelle Øvstedal Nydalens SK ikke startet    

 

H 11-12

2 400 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jonas Myhr Asker Skiklubb 18:05   7:32
2 Tor Erling Gjølsjø OK Moss 18:09 +0:04 7:33
3 Birk F. Sætnan Fossum IF 18:51 +0:46 7:51
4 Mikkel Berglund Ringerike OL 19:39 +1:34 8:11
5 Atle Nikolai Wøllo Kongsberg OL 19:41 +1:36 8:12
6 Alfred Bjørnerød OK Moss 19:42 +1:37 8:12
7 Sondre Engebretsen OK Moss 20:11 +2:06 8:24
8 Jonas Krogh Oppsal Orientering 20:22 +2:17 8:29
9 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 21:18 +3:13 8:52
10 Vegard Holm Johannesen Kongsberg OL 22:44 +4:39 9:28
11 Eivind Bogen Arenth Sturla, IF 23:38 +5:33 9:50
12 Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 23:51 +5:46 9:56
13 Kristoffer Øhlckers IL Tyrving 25:08 +7:03 10:28
14 Lukas Klausen Sturla, IF 25:40 +7:35 10:41
15 Bram Langerød Fossum IF 26:32 +8:27 11:03
16 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 26:40 +8:35 11:06
17 Jakob Backer-Tellnes Asker Skiklubb 26:46 +8:41 11:09
18 Fridtjof Reusch Heming Orientering 27:20 +9:15 11:23
19 Jonas Hasaas Fossum IF 28:32 +10:27 11:53
20 Stein Aas Stræte Ringerike OL 29:38 +11:33 12:20
21 Oskar Baklid Konnerud IL 33:20 +15:15 13:53
22 Eirik Vie Strisland Fossum IF 33:22 +15:17 13:54
23 Sindre Vie Strisland Fossum IF 33:36 +15:31 14:00
24 Emil Ruud Fossheim Asker Skiklubb 38:59 +20:54 16:14
25 Simen Hagen Strømsnes Asker Skiklubb 44:26 +26:21 18:30
26 Bo Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering 53:33 +35:28 22:18
27 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 56:01 +37:56 23:20
  Marius E. Aamodt Oppsal Orientering ikke startet    
  Kristian Fredriksen Aas Asker Skiklubb ikke startet    
  Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb ikke startet    

 

H 10

2 400 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rasmus Berglund Ringerike OL 26:40   11:06
2 Mathias Linløkken Østmarka OK 38:08 +11:28 15:53
3 Theo Winsents Sæter Måren OK 39:49 +13:09 16:35
4 Eskil Brænden Lillomarka OL 42:09 +15:29 17:33
5 Håvard Rekve Lian Fossum IF 49:35 +22:55 20:39
6 Vebjørn Emil Blindheim Lillomarka OL 52:57 +26:17 22:03

 

H 17 B

2 800 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ove Hildrum Lillomarka OL 32:44   11:41
2 Kjetil Hagen Asker Skiklubb 37:22 +4:38 13:20
3 Jarle Rogndokken Fet OL 41:58 +9:14 14:59
4 Pål Espen Nordhaug Konnerud IL 45:00 +12:16 16:04
5 Torbjørn Bogen Sturla, IF 48:23 +15:39 17:16
6 Kjell Petter Småge Konnerud IL 49:25 +16:41 17:38
7 Karl Anton Undeland Sturla, IF 51:15 +18:31 18:18
8 Kjetil Jacobsen Hamar OK 52:18 +19:34 18:40
9 Ola Nilsen Oppsal Orientering 52:25 +19:41 18:43
10 Haakon Dolven Asker Skiklubb 53:23 +20:39 19:03
  Bjørn Nordvik Kolbotn og Skimt OL ikke startet    

 

H 17 C

2 400 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørn Idar Ellingsen Konnerud IL 29:58   12:29
2 Johan Bondi Asker Skiklubb 34:42 +4:44 14:27
3 Knut Bjerknes Røyken OL 35:24 +5:26 14:45
4 Claus Fritzner Nittedal OL 36:10 +6:12 15:04
  Jon OIav Hjerpaasen Asker Skiklubb ikke startet    

 

H 17 N

2 000 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stian Lillegård Lillomarka OL 17:47   8:53
  Tord Kjesbu IL Tyrving ikke startet    

 

H 15-16 B

2 800 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nikolai Nordhaug Konnerud IL 44:31   15:53
2 Bernhard Bryhn Sturla, IF 49:26 +4:55 17:39

 

H 13-16 C

2 400 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eilev Kvaale Asker Skiklubb 28:35   11:54
2 Brede Tolo Haugland Asker Skiklubb 35:49 +7:14 14:55
3 Jonas Emil Neuman Nydalens SK 36:58 +8:23 15:24
4 Olaf Halsaa Dolven Asker Skiklubb 37:01 +8:26 15:25
5 Andreas Hegland Simensen Fossum IF 40:42 +12:07 16:57
6 Ty Sævareid Ellefsen Kongsberg OL 1:01:05 +32:30 25:27
7 Adrian Gunnar Lauterer Asker Skiklubb 1:39:50 +1:11:15 41:35
  Ole Henrik Woxholth Asker Skiklubb ikke startet    

 

H 13-16 N

2 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Noor Esmatjar Lillomarka OL 31:45   15:52
2 Philip Bergsveen Nydalens SK 35:35 +3:50 17:47

 

H 11-12 N

2 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Simen Kolbergsrud Røyken OL 26:23   13:11
2 Vetle Bøch IL Tyrving 31:28 +5:05 15:44

 

N-åpen

1 900 m, 34 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mats Olsen Bye Modum OL 18:30   9:44
2 Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 18:37   9:47
3 Sofia Øhlckers IL Tyrving 19:07   10:03
4 Kristoffer Katla Fossum IF 20:28   10:46
5 Ask Felland Sætnan Fossum IF 21:24   11:15
6 Jon Strand Kongsberg OL 22:19   11:44
7 Linea Kalleson Røed Oppsal Orientering 22:34   11:52
8 Maja Kalleson Røed Oppsal Orientering 22:37   11:54
9 Mikkel Rastad Asker Skiklubb 22:40   11:55
10 Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 23:09   12:11
11 Synne Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering 23:48   12:31
12 Olav Iversland Sturla, IF 24:02   12:38
13 Tiril Ebon Espedal Nydalens SK 24:06   12:41
14 August Lea Kabbe OL Tønsberg og omegn 24:16   12:46
15 Kristine Kjesbu IL Tyrving 24:17   12:46
16 Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 27:09   14:17
17 Pernille Nor-Woll Østmarka OK 27:24   14:25
18 Andreas Daniel Holmboe IL Tyrving 27:29   14:27
19 Cora Helene Hildrum Lillomarka OL 29:33   15:33
20 Karin Halsaa Dolven Asker Skiklubb 30:16   15:55
21 Sivert Knutheim Sturla, IF 30:29   16:02
22 Magnus Baklid Konnerud IL 32:02   16:51
23 Ingrid Haugmo Heming Orientering 32:23   17:02
24 Mari Kalleson Oppsal Orientering 32:28   17:05
25 Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 33:46   17:46
26 Silje Ruud Fossheim Asker Skiklubb 33:49   17:47
27 Ingrid Lesteberg Kongsberg OL 33:53