Resultater KM Buskerud Sprint 2019



Resultater KM Buskerud - Sprint
Røyken, Buskerud - 1. mai 2019

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Casper Velstadbråten Bangås Botne SK 20.14  
  Idun Hasle Bruksås Røyken OL 22.08  
  Jonas Wirum Bøen Sturla, IF 29.19  
  Eivor Hesten Røyken OL 23.48  
  Vilje Hilleren Eiker OL 15.23  
  Mina Keilholz Røyken OL 39.12  
  Magnus Lesteberg Kongsberg OL 13.15  
  Tiril Holth Rekaa Røyken OL 31.20  
  Signe Drange Ruud Røyken OL 23.48  
  Sunniva Drange Ruud Røyken OL 23.49  
  Agnes Solhaug Berger og Svelvik OL 16.15  
  Sanna Solhaug Berger og Svelvik OL 26.16  
  Erik Bergan Kongsberg OL ikke startet  

D 9-10

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Nila Hilleren Eiker OL 31.02  
  Julie Økern Hågård Konnerud IL 20.40  
  Marlene Keilholz Røyken OL 32.08  

D 11-12

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Amalie Myrvold Skovlyst Kongsberg OL 15.03  
2 Selma Aure Skogedal Asker Skiklubb 15.13 +0.10
3 Frida Hope Modum OL 21.24 +6.21
4 Kaisa Hovland Konnerud IL 22.09 +7.06
5 Mone Småge-Hilsen Konnerud IL 22.10 +7.07
6 Mareike Keilholz Røyken OL 23.26 +8.23
7 Hedda Wessel Pettersen Berger og Svelvik OL 25.38 +10.35

D 13-14

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Synne Sommerstad Røste Kongsberg OL 19.23  
2 Nora Christine Hansen Asker Skiklubb 22.12 +2.49
3 Maren Aure Skogedal Asker Skiklubb 22.19 +2.56
4 Martine Gjermstad Pettersen Konnerud IL 22.23 +3.00
5 Elsa Sofie Lysheden-Vogt Konnerud IL 25.35 +6.12
6 Hanna Spangberg Konnerud IL 26.11 +6.48
7 Marthe Graff-Wiik Sturla, IF 27.13 +7.50
8 Johanne Storhaug Konnerud IL 29.48 +10.25
  Ingrid Lesteberg Kongsberg OL diskvalifisert  
  Ylva Klausen Sturla, IF ikke startet  

D 15-16

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mille Vasshaug Jægtvik Konnerud IL 18.07  
2 Konstanse Moholth Kongsberg OL 20.16 +2.09
3 Tiril Holen Konnerud IL 20.43 +2.36
4 Marie Kvarme Sturla, IF 21.00 +2.53
5 Mina Akiko Horni Johnsen Sturla, IF 21.09 +3.02
6 Hedda Spangberg Konnerud IL 21.27 +3.20
7 Mari Øverby Kongsberg OL 22.04 +3.57
8 Tiril Kihle Konnerud IL 27.12 +9.05
9 Johanna Sofie Longfjeld Modum OL 30.17 +12.10
  Ingvild Gustafsson Kongsberg OL ikke startet  

D 17-

18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Lone Brochmann Bækkelagets SK 17.26  
2 Anniken Ranvik Konnerud IL 18.35 +1.09
3 Synne Strand Asker Skiklubb 18.41 +1.15
4 Jenny Baklid Konnerud IL 19.25 +1.59
5 Andrea Ranvik Konnerud IL 21.12 +3.46
6 Anita Hilleren Eiker OL 22.43 +5.17
7 Malene Instanes Sturla, IF 23.08 +5.42
8 Thea Sildnes Baklid Konnerud IL 23.27 +6.01
9 Ine Instanes Sturla, IF 23.40 +6.14
10 Nora Småge Hilsen Konnerud IL 24.19 +6.53
11 Kristin Sletner IL GeoForm 24.38 +7.12
12 Solveig Moen Letmolie Eiker OL 25.46 +8.20
13 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 26.15 +8.49
14 Sølvi Fossøy Eiker OL 26.17 +8.51
15 Thea Land Konnerud IL 28.27 +11.01
16 Oda Isnes Tyse Eiker OL 29.43 +12.17
17 Anne Marthe Peveri Eiker OL 31.44 +14.18
18 Eirill Dalan Røyken OL 45.07 +27.41

D 40-

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hannele Tonna Asker Skiklubb 21.53  
2 Monica Berglund Ringerike OL 23.26 +1.33
3 May Ingela Hope Modum OL 24.34 +2.41
4 Ingjerd Sommerstad Kongsberg OL 24.48 +2.55
5 Synnøve Nybø Konnerud IL 25.50 +3.57
6 Ann-Karin Lesteberg Kongsberg OL 30.47 +8.54
7 Kirsten Gjermstad Konnerud IL 33.38 +11.45
8 Cora Ebner Kongsberg OL 35.33 +13.40

D 50-

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kjersti Stræte Ringerike OL 20.03  
2 Charlotte Skourup Sturla, IF 20.25 +0.22
3 Anita Sørensen Drage Kongsberg OL 21.49 +1.46
4 Tove Heimdal Konnerud IL 22.02 +1.59
5 Aud Ellen Brevik Sturla, IF 22.13 +2.10
6 Randi Nicolaisen Asker Skiklubb 23.53 +3.50
7 Toini Skyttersæter Konnerud IL 24.31 +4.28
8 Ida Syversen Røyken OL 24.50 +4.47
9 Maria Torgersen Bækkelagets SK 25.10 +5.07
10 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 31.12 +11.09
11 Merete Undeland Sturla, IF 33.26 +13.23
12 Hilde Moholth Kongsberg OL 42.39 +22.36
  Line Bjørnås Konnerud IL diskvalifisert  
  Isa Heggedal Konnerud IL ikke startet  
  Annemarie Ranvik Konnerud IL ikke startet  

D 60-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Gunhild Hennum Lierbygda OL 23.46  
2 Linda Verde Sturla, IF 23.48 +0.02
3 Helga Haverstad Lierbygda OL 24.54 +1.08
4 Edel Sofie Nilsen Asker Skiklubb 30.23 +6.37
5 Kari Lyngbakken Konnerud IL 56.16 +32.30

D 70-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 37.45  

H 9-10

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Kristian Kaiser Sturla, IF 12.43  
  Aksel Klausen Sturla, IF 13.34  
  Eirik Lesteberg Kongsberg OL 30.29  
  Oscar Wilhelmsen Sturla, IF 20.23  

H 11-12

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Simen Sommerstad Røste Kongsberg OL 12.56  
2 Jarand Gustafsson Kongsberg OL 13.14 +0.18
3 Erlend Hellerud Øpstad Asker Skiklubb 14.05 +1.09
4 Jan Olav Bergan Kongsberg OL 14.12 +1.16
5 Simen Dalen Eriksen Asker Skiklubb 14.32 +1.36
6 Ola Gjermstad Pettersen Konnerud IL 14.38 +1.42
7 Hans Mathias Økern Hågård Konnerud IL 15.37 +2.41
8 Jonatan Herman Lysheden-Vogt Konnerud IL 16.03 +3.07
9 Jon Strand Kongsberg OL 17.20 +4.24
10 Håkon Øverby Kongsberg OL 24.02 +11.06
11 Andreas Melheim Sturla, IF 27.35 +14.39
  Roald Christian Digre Sturla, IF diskvalifisert  
  Lars Wirum Bøen Sturla, IF diskvalifisert  

H 13-14

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Magnus Skourup Rognebakke Sturla, IF 20.15  
2 Mats Johnsen Sturla, IF 23.19 +3.04
3 Fredrik Fet Andersen Konnerud IL 27.41 +7.26
4 Jens Wold Sturla, IF 29.29 +9.14
5 August Hellerud Sire Konnerud IL 31.37 +11.22
  Henrik Kaiser Sturla, IF diskvalifisert  
  Oskar Hope Modum OL diskvalifisert  
  Andreas Myrvold Skovlyst Kongsberg OL diskvalifisert  
  Ingar Aarvik-Hansen Sturla, IF ikke startet  
  Rasmus Berglund Ringerike OL ikke startet  
  Oskar Knutheim Sturla, IF ikke startet  
  Sivert Knutheim Sturla, IF ikke startet  

H 15-16

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Atle Nikolai Wøllo Kongsberg OL 18.16  
2 Stein Aas Stræte Ringerike OL 18.28 +0.12
3 Lukas Klausen Sturla, IF 19.27 +1.11
4 Mikkel Berglund Ringerike OL 19.31 +1.15
5 Halvor Løken Kongsberg OL 19.36 +1.20
6 Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 21.32 +3.16
7 Olav Melheim Sturla, IF 21.46 +3.30
8 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 22.32 +4.16
9 Martin Kaiser Sturla, IF 22.55 +4.39
10 Simen Kolbergsrud Røyken OL 39.42 +21.26
  Arne Bergan Kongsberg OL diskvalifisert  

H 17-

17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Audun Heimdal NTNUI 15.16  
2 Jørgen Baklid Konnerud IL 17.34 +2.18
3 Aslak Heimdal Konnerud IL 17.51 +2.35
4 David Gottfridsson Lillomarka OL 19.15 +3.59
5 Vetle Drage Kongsberg OL 19.18 +4.02
6 Rolf Trygve Haug Kongsberg OL 20.55 +5.39
7 Johan Kristian Undeland Sturla, IF 21.11 +5.55
8 Knut Sveinung Holth Rekaa Røyken OL 21.32 +6.16
9 Kenneth Sandvold Eiker OL 21.35 +6.19
10 Truls Lindholm Sundsvalls OK 21.43 +6.27
11 Mathias Skourup Rognebakke Sturla, IF 21.54 +6.38
12 Andre Wilhelmsen Sturla, IF 26.51 +11.35
13 Harald Heiaas Røyken OL 29.13 +13.57
14 Glenn Ekholdt Hilleren Eiker OL 33.39 +18.23
15 Magnus Myrvang Hagen Røyken OL 34.50 +19.34
16 Tom André Alstadsæther Eiker OL 35.56 +20.40
  Sturla Frydenlund NTNUI diskvalifisert  

H 40-

18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eivind Tonna Asker Skiklubb 20.00  
2 Odd Strand Kongsberg OL 20.52 +0.52
3 Espen Røste Kongsberg OL 21.16 +1.16
4 Geir Thomas Knutheim Sturla, IF 22.18 +2.18
5 André Jægtvik Konnerud IL 22.28 +2.28
6 Ola Lesteberg Kongsberg OL 22.53 +2.53
7 Anders Gustafsson Sturla, IF 23.33 +3.33
8 Stig Melling Ringerike OL 23.39 +3.39
9 Anders Øpstad Asker Skiklubb 24.26 +4.26
10 Øystein Rognebakke Sturla, IF 25.57 +5.57
11 Morten Vogt Konnerud IL 27.06 +7.06
12 Lars Berglund Ringerike OL 28.44 +8.44
13 Jørn-Are Longfjeld Modum OL 33.57 +13.57
14 Ole Kristian V Bangås Botne SK 37.54 +17.54
15 Tore Deinboll Sturla, IF 43.41 +23.41
  Espen Melheim Sturla, IF diskvalifisert  
  Anton Plaian Asker Skiklubb diskvalifisert  
  Holger Keilholz Røyken OL brutt  
  Terje W. Pettersen Berger og Svelvik OL ikke startet  

H 50-

19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Øyvind Drage Kongsberg OL 16.43  
2 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 17.02 +0.19
3 Håvard Hågård Konnerud IL 17.22 +0.39
4 Håvard Halvorsen Konnerud IL 18.51 +2.08
5 Roger Wiik Sturla, IF 18.56 +2.13
6 Knut Aas Ringerike OL 19.03 +2.20
7 Gunnar Hope Modum OL 20.54 +4.11
8 Snorre Frydenlund Sturla, IF 21.04 +4.21
9 Peter Carlsen Sturla, IF 21.22 +4.39
10 Thomas Kaiser Sturla, IF 21.51 +5.08
11 Arne Torgersen Bækkelagets SK 22.35 +5.52
12 Roar Bye Modum OL 22.50 +6.07
13 Per Gustafsson Kongsberg OL 23.23 +6.40
14 Hans Jørgen Krogstie Konnerud IL 23.36 +6.53
15 Bjørn Bendiktsen Konnerud IL 24.32 +7.49
16 Brynjar Holen Konnerud IL 31.04 +14.21
17 Torgeir Brandal Kongsberg OL 31.10 +14.27
18 Nils Inge Brurberg Sturla, IF 32.43 +16.00
19 Karl Anton Undeland Sturla, IF 41.34 +24.51
  Erlend Haug Kongsberg OL ikke startet  

H 60-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Øystein Ruud Fredrikstad SK 19.04  
2 Per Schanche Asker Skiklubb 19.31 +0.27
3 Reidar Fossum Asker Skiklubb 20.22 +1.18
4 Geir Holm Gundersen Konnerud IL 21.32 +2.28
5 Vidar Elvekrok Eiker OL 22.39 +3.35
6 Roy Gjerding OK Moss 26.22 +7.18

H 70-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Øystein Madsen Haugerud IF 37.48  
2 Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb 41.53 +4.05
  Torgeir Brochmann Eiker OL diskvalifisert  

Utvikling C

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Camilla Hovland Konnerud IL 16.00  
  Terje Skram Røyken OL 22.22  

Utvikling B

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Ingerid Bergan Kongsberg OL 25.27  
  Martin Thorén Røyken OL 27.54


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +