Resultater KM Buskerud - Sprint - Drammen City Cup 4 - 2015



Resultater KM Buskerud, sprint - Drammen City Cup 4
Drammen, Buskerud - 16. mai 2015

Arrangementstype: Orientering

Rekrutt

1 610 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Rasmus Berglund Ringerike OL 12:35   7:48
  Lauritz Brunborg Nittedal OL 25:38   15:55
  Marte Eger Kongsberg OL 22:42   14:05
  Amalie Frydenlund Konnerud IL 34:07   21:11
  Hermine Sol Heggedal Aamodt Fet OL 35:01   21:44
  Pernille Snø Heggedal Aamodt Fet OL 29:14   18:09
  Isabel Heitmann Konnerud IL 32:18   20:03
  Hedda Wessel Pettersen Berger og Svelvik OL 42:33   26:25
  Hanna Spangberg Konnerud IL 32:23   20:06
  Johanne Storhaug Konnerud IL 21:15   13:11
  Iben Liveng Braadland Konnerud IL diskvalifisert    
  Magnus Baklid Konnerud IL brutt    
  Magnus Skourup Rognebakke Sturla, IF ikke startet    

D 11-12

1 610 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mille Jægtvik Konnerud IL 10:31   6:31
2 Hedda Spangberg Konnerud IL 12:07 +1:36 7:31
3 Konstanse Moholth Kongsberg OL 14:16 +3:45 8:51
4 Marie Kvarme Røyken OL 15:12 +4:41 9:26
5 Johanna Sofie Longfjeld Modum OL 15:25 +4:54 9:34
6 Nora Haakstad Ellingsen Konnerud IL 18:23 +7:52 11:25
7 Sunniva Morlandsto Eiker OL 18:30 +7:59 11:29
8 Eline Andersen Konnerud IL 24:24 +13:53 15:09
9 Elin Heitmann Konnerud IL 29:46 +19:15 18:29
  Helene Brandal Søfting Kongsberg OL ikke startet    

D 13-14*

2 030 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jenny Baklid Konnerud IL 13:52   6:49
2 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 14:39 +0:47 7:13
3 Åsne Haavengen Kongsberg OL 14:49 +0:57 7:17
4 Tale Strand Kongsberg OL 15:18 +1:26 7:32
5 Andrea Ranvik Konnerud IL 15:41 +1:49 7:43
6 Mari Kjelle Røyken OL 16:29 +2:37 8:07
7 Mathilde Sæter Flesseberg Kongsberg OL 16:50 +2:58 8:17
8 Marte Karine Larsen Kongsberg OL 17:41 +3:49 8:42
9 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 18:05 +4:13 8:54
10 Ingvild Langeggen Kongsberg OL 18:10 +4:18 8:56
11 Anniken Ranvik Konnerud IL 19:00 +5:08 9:21
12 Christine Hoen Eiker OL 19:02 +5:10 9:22
13 Alvilde Lysaker Sanden Eiker OL 19:05 +5:13 9:24
14 Ingrid Bogen Arenth Sturla, IF 19:42 +5:50 9:42
15 Thea Land Konnerud IL 19:59 +6:07 9:50
16 Nora Småge Hilsen Konnerud IL 21:07 +7:15 10:24
17 Tonje Malin Rhrich Konnerud IL 21:22 +7:30 10:31
18 Silje Morlandstø Eiker OL 21:27 +7:35 10:33
19 Iselin Sørensen Sturla, IF 22:19 +8:27 10:59
20 Oda Gjerdahl Berger og Svelvik OL 22:46 +8:54 11:12
21 Carolina Hernandez Vråle Konnerud IL 24:25 +10:33 12:01
22 Anni Saarela Konnerud IL 24:35 +10:43 12:06
23 Elisabeth Brandal Søfting Kongsberg OL 25:27 +11:35 12:32
24 Oda Isnes Tyse Eiker OL 27:42 +13:50 13:38
  Tomine Lysaker Sanden Eiker OL diskvalifisert    
  Tuva Aas Stræte Ringerike OL ikke startet    
  Ingeborg Kvarme Røyken OL ikke startet    
  Christoffer Vråle Rønning Konnerud IL ikke startet    

D 15-16*

2 030 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 13:47   6:47
2 Helene Eger Kongsberg OL 13:57 +0:10 6:52
3 Marlin Haavengen Kongsberg OL 14:24 +0:37 7:05
4 Thea Sildnes Baklid Konnerud IL 14:45 +0:58 7:15
5 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 14:55 +1:08 7:20
6 Aurora Moholth Kongsberg OL 14:58 +1:11 7:22
7 Ane Dyrkorn Eiker OL 15:18 +1:31 7:32
8 Agnes Irene Longfjeld Modum OL 15:50 +2:03 7:47
9 Kornelia Lønning Brurberg Sturla, IF 15:55 +2:08 7:50
10 Kathinka Rogstad Kongsberg OL 17:25 +3:38 8:34
11 Ingvild Marie Haug Konnerud IL 17:39 +3:52 8:41
12 Rikke Hjelseth Larsen Kongsberg OL 17:51 +4:04 8:47
13 Lotte Myklemyr Eiker OL 18:02 +4:15 8:53
14 Kristiane Rogstad Kongsberg OL 18:27 +4:40 9:05
15 Sarah Wøllo Kongsberg OL 19:04 +5:17 9:23
16 Andrea Vanebo Kongsberg OL 19:06 +5:19 9:24
17 Anna Isnes Tyse Eiker OL 19:45 +5:58 9:43
18 Annette Bjørnås Krogstie Konnerud IL 19:56 +6:09 9:49
19 Solveig Hernandez Vråle Konnerud IL 20:32 +6:45 10:06
20 Åshild Egeberg Vári IF Sturla 23:18 +9:31 11:28
  Thea Dyrkorn Eiker OL diskvalifisert    
  Vibeke Kvistad Dengerud Steinkjer OK ikke startet    

D 17-*

2 240 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lone Brochmann Bækkelagets SK 15:06   6:44
2 Runa Fremstad Larvik OK 15:39 +0:33 6:59
3 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 17:37 +2:31 7:51
4 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 18:03 +2:57 8:03
5 Ingunn Egeberg Vári IF Sturla 18:43 +3:37 8:21
6 Siri Moholth Kongsberg OL 18:57 +3:51 8:27
7 Monica Berglund Ringerike OL 20:05 +4:59 8:57
8 Kari Strand Kongsberg OL 22:12 +7:06 9:54
9 Idunn Haavengen Kongsberg OL 22:41 +7:35 10:07
10 Solveig Sletner Røyken OL 24:02 +8:56 10:43
11 Anne Marthe Peveri Eiker OL 25:04 +9:58 11:11
12 Marianne Strandseter IL Tyrving 26:14 +11:08 11:42
13 Stine Heggedal Fet OL 26:47 +11:41 11:57
14 Linda Fredh Måren OK 34:29 +19:23 15:23
  Kjersti Kvistad Dengerud Steinkjer OK ikke startet    

D 40-

2 240 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 kari Jussie Lønning Sturla, IF 20:09   8:59
2 Aud Ellen Brevik Sturla, IF 20:38 +0:29 9:12
3 Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme Røyken OL 22:38 +2:29 10:06
4 Kristin Sørensen Sturla, IF 22:55 +2:46 10:13
5 Kristin Eger Kongsberg OL 24:07 +3:58 10:45
6 Marianne Reusch Heming Orientering 26:34 +6:25 11:51
7 Cecilie Christin Kverme Fossum IF 27:16 +7:07 12:10
8 Heidi Myklemyr Eiker OL 28:19 +8:10 12:38
9 Jane Rødder Kongsberg OL 44:47 +24:38 19:59

D 50-

2 030 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torun Dyrkorn Eiker OL 18:04   8:53
2 Elisabeth Hetlevik Kongsberg OL 18:06 +0:02 8:54
3 Helga Haverstad Lierbygda OL 18:10 +0:06 8:56
4 Anita Sørensen Drage Kongsberg OL 18:42 +0:38 9:12
5 Gunhild Hennum Lierbygda OL 18:59 +0:55 9:21
6 Ann Elisabeth Gunnulfsen Modum OL 20:20 +2:16 10:00
7 Hilde Moholth Kongsberg OL 24:34 +6:30 12:06
8 Anne Gro Styrvold Larvik OK 25:18 +7:14 12:27
9 Katrine Hjelsteh Larsen Kongsberg OL 26:48 +8:44 13:12
  Beth Nicolaysen Kongsberg OL ikke startet    
  Kjersti Stræte Ringerike OL ikke startet    

D 60-

2 030 m, 0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Torill Nebell Mikkelsen Berger og Svelvik OL ikke startet    

D 70-

2 030 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Birgitte Bekkelund Røyken OL 33:48   16:39

H 11-12

1 610 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mikkel Berglund Ringerike OL 10:32   6:32
2 Atle Nikolai Wøllo Kongsberg OL 11:03 +0:31 6:51
3 Vetle Lysaker Norbom Konnerud IL 11:06 +0:34 6:53
4 Johan Eger Kongsberg OL 11:22 +0:50 7:03
5 Reno Pape Konnerud IL 12:10 +1:38 7:33
6 Vegard Holm Johannesen Kongsberg OL 13:03 +2:31 8:06
7 Eivind Bogen Arenth Sturla, IF 14:47 +4:15 9:10
8 Fridtjof Reusch Heming Orientering 17:16 +6:44 10:43
9 Ola Kjølstad Røyken OL 20:13 +9:41 12:33
10 Anders Amundsen Konnerud IL 21:08 +10:36 13:07
11 Oskar Baklid Konnerud IL 22:46 +12:14 14:08
  Stein Aas Stræte Ringerike OL diskvalifisert    
  Arthur Brunborg Nittedal OL ikke startet    
  Bernard W. Moczulski Røyken OL ikke startet    

H 13-14*

2 240 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sindre Lysaker Norbom Konnerud IL 17:40   7:53
2 Henrik Reusch Heming Orientering 18:13 +0:33 8:07
3 Herman Brunborg Nittedal OL 19:01 +1:21 8:29
4 Sivert Sande Kverme Fossum IF 19:26 +1:46 8:40
5 Vetle Drage Kongsberg OL 19:54 +2:14 8:53
6 Ferdinand Fremming Heming Orientering 20:06 +2:26 8:58
7 Rolf Trygve Haug Kongsberg OL 21:31 +3:51 9:36
8 Sigurd Smemo Sturla, IF 25:54 +8:14 11:33
  Mathias Skourup Rognebakke Sturla, IF diskvalifisert    
  Egil Frydenlund Sturla, IF ikke startet    

H 15-16*

2 240 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tord Strand Kongsberg OL 14:56   6:39
2 Aslak Heimdal Konnerud IL 15:08 +0:12 6:45
3 Håkon Lund Kongsberg OL 16:09 +1:13 7:12
4 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 16:35 +1:39 7:24
5 Joar Gjerdahl Konnerud IL 16:41 +1:45 7:26
6 Henrik André Larsen Kongsberg OL 17:14 +2:18 7:41
7 Henrik Haug Kongsberg OL 19:37 +4:41 8:45
8 Ole Jørgen Bogen Arenth Sturla, IF 19:50 +4:54 8:51
9 Vegard Øverli Berg Kongsberg OL 20:01 +5:05 8:56
10 Patrick Thomassen Modum OL 20:55 +5:59 9:20
11 Nikolai Nordhaug Konnerud IL 22:53 +7:57 10:12
  Sølve Drage Kongsberg OL ikke startet    

H 17-*

2 340 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Yngvar Høimyr Solberg Sturla, IF 16:00   6:50
2 Sturla Frydenlund Sturla, IF 16:29 +0:29 7:02
3 Jørgen Madslien Nydalens SK 16:57 +0:57 7:14
4 Trygve Heggedal Kongsberg OL 17:23 +1:23 7:25
5 Lars Henrik Thon Sturla, IF 17:49 +1:49 7:36
6 Håvard Landro Svingheim Konnerud IL 17:59 +1:59 7:41
7 Vegard Myklemyr Eiker OL 18:12 +2:12 7:46
8 Kenneth Sandvold Eiker OL 18:37 +2:37 7:57
9 Karsten Alexander Kopland Modum OL 18:45 +2:45 8:00
10 William Ekberg Kongsberg OL 18:49 +2:49 8:02
11 Morten Tangen Måren OK 19:35 +3:35 8:22
12 Jørgen Teigen Søgård Kongsberg OL 20:34 +4:34 8:47
13 Lars Berglund Ringerike OL 21:02 +5:02 8:59
14 Truls Sildnes Baklid Konnerud IL 21:09 +5:09 9:02
15 Ole Andre Skonnord Konnerud IL 24:34 +8:34 10:29
16 Jonas Solem Tronrud Eiker OL 24:42 +8:42 10:33
  Odd Strand Kongsberg OL ikke startet    
  Rune Brunborg Nittedal OL ikke startet    
  Gard Dahlen Kongsberg OL ikke startet    

H 40-

2 340 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christian Reusch Heming Orientering 21:26   9:09
2 Peter Carlsen Røyken OL 21:33 +0:07 9:12
3 Jørn-Are Longfjeld Modum OL 23:21 +1:55 9:58
4 Jon Erik Kvarme Røyken OL 23:37 +2:11 10:05
5 Ole Myklemyr Eiker OL 25:23 +3:57 10:50
6 Atle Wøllo Kongsberg OL 27:01 +5:35 11:32
7 Lars-Erik Østerud Eiker OL 38:01 +16:35 16:14
  Øystein Rognebakke Sturla, IF diskvalifisert    
  Rune Sørensen Sturla, IF diskvalifisert    
  Trond Smemo Sturla, IF ikke startet    
  Håvard W. Pettersen Berger og Svelvik OL ikke startet    

H 50-

2 240 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Drage Kongsberg OL 15:39   6:59
2 Svein-Erik Søgård Kongsberg OL 16:42 +1:03 7:27
3 Lars Fremstad Larvik OK 16:51 +1:12 7:31
4 Nils Hæstad Fossum IF 17:38 +1:59 7:52
5 Knut Aas Ringerike OL 17:45 +2:06 7:55
6 Tibor Vári Sturla, IF 18:07 +2:28 8:05
7 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 18:47 +3:08 8:23
8 Ingemar Jansson Haverstad Lierbygda OL 19:05 +3:26 8:31
9 Snorre Frydenlund Sturla, IF 19:36 +3:57 8:44
10 Nils Inge Brurberg Sturla, IF 19:45 +4:06 8:49
11 Per Arne Arnesen Kolbotn og Skimt OL 20:32 +4:53 9:09
12 Roar Tønnessen Kongsberg OL 21:30 +5:51 9:35
13 Sigbjørn Modalsli Fossum IF 22:57 +7:18 10:14
14 Bjørn Nordvik Kolbotn og Skimt OL 23:40 +8:01 10:33
15 Rune Moian Asker Skiklubb 29:56 +14:17 13:21
16 Torgeir Brandal Kongsberg OL 44:43 +29:04 19:57
  Kim Farnes Hansen Lierbygda OL ikke startet    

H 60-

2 030 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torgeir Strandhagen Røyken OL 16:07   7:56

H 70-

2 030 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arild Moen Konnerud IL 20:34   10:07
  Bjørn W. Ludvigsen Sturla, IF diskvalifisert    
  Oddvar Bruun OL Tønsberg og omegn ikke startet


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +