Resultater KM Hedmark og Oppland - Mellomdistanse 2015



Resultater  KM Hedmark og Oppland - Mellomdistanse
Gjøvik, Oppland - 6. juni 2015

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 500 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Sindre Jøranli Torpa OL 13:35   9:03
0 Oline Forberg Rond OL 40:00 +20:37 26:40
0 Herman Eid Gjø-Vard OL 12:19   8:12
0 Sofie Rolsdorph Grue IL 21:11 +1:48 14:07
0 Einar Lønstad Juul Gjø-Vard OL 12:32   8:21
0 Bjørnaa Torje Strand Lillehammer OK 12:38   8:25
0 Louisa Tyldum Rudsbygd IL 25:24 +6:01 16:56
0 Tora Tyldum Rudsbygd IL 25:28 +6:05 16:58
0 Eiril Erlien Solerød Gjø-Vard OL 16:57   11:18
0 Ida Øverli Støen Lillehammer OK 17:57   11:58
0 Even Lien Gjø-Vard OL 9:16   6:10
0 Mats Ligaarden Gjø-Vard OL 15:04   10:02
0 Ylva Slotnæs Lyshaug Snertingdal IF Orientering 17:37   11:44
0 Endre Solberg Gjø-Vard OL 16:01   10:40
0 Even Nordli Eriksen Gjø-Vard OL 10:45   7:10
0 Eline Kravdal Gjø-Vard OL 23:00 +3:37 15:20
0 Nikolai Teslo Hadeland OL 20:41 +1:18 13:47
0 Emina Liné Halmstad Andersen Gjø-Vard OL 19:23   12:55
0 Henrik Berg Gjø-Vard OL 10:18   6:52
0 Ivar Kleppa Madslien Lillehammer OK 21:13 +1:50 14:08
0 Sigurd Hatterud Eid Gjø-Vard OL 20:56 +1:33 13:57
0 Magnhild Kleppa Madslien Lillehammer OK 22:19 +2:56 14:52
0 Karen Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 17:16   11:30
0 Kjersti Gjerdingen Hadeland OL 24:14 +4:51 16:09
0 Oda Olstad-Hamar Gjø-Vard OL 23:58 +4:35 15:58
0 Isabel Elin Halmstad Andersen Gjø-Vard OL 35:18 +15:55 23:32
0 Sivert Isak Torseth Gjø-Vard OL 26:03 +6:40 17:22
0 Martin Berg Gjø-Vard OL 8:31   5:40
0 Øyvind Telstø Etnedal IL 14:56   9:57
0 Selma Byfuglien Ulsrud Gjø-Vard OL 16:12   10:48
0 Selma Bekkelund Gjø-Vard OL 17:07   11:24
0 Anne Marte Telstø Etnedal IL 15:04   10:02
0 Tage Raknes Sogstad Gjø-Vard OL 12:57   8:38

Direkte C

2 960 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gaute Skjelsvik Lillehammer OK 28:24   9:35
2 Karoline Skjelsvik Lillehammer OK 33:36 +5:12 11:21

Direkte B

3 130 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erik Haugen Ringsaker OK 32:19   10:19
2 Trygve Hestad Hamar OK 50:37 +18:18 16:10
3 Aase Ranheim Ringsaker OK 56:02 +23:43 17:54

Direkte A

3 360 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Klaus Tyldum Rudsbygd IL 25:44   7:39
2 Asgeir Takle Nydalens SK 26:50 +1:06 7:59
3 Toril Hallan Lillomarka O-Lag 28:37 +2:53 8:31
4 Trygve Rognstad Hadeland OL 29:54 +4:10 8:53
5 Mari Hernandez OL Toten-Troll 30:46 +5:02 9:09
6 Bjørnar Kregnes Kristiansand OK 31:07 +5:23 9:15
7 Vigleik Takle NTNUI 31:12 +5:28 9:17
8 Stian Lundteppen NOTEAM 31:13 +5:29 9:17
9 Tore Lindaas Elverum OK 35:10 +9:26 10:27
10 Øystein Holmen Snertingdal IF Orientering 36:34 +10:50 10:52
11 Tømmervold Trond Ivar Hamar OK 36:53 +11:09 10:58
12 Asle Kregnes Kristiansand OK 38:47 +13:03 11:32

D -10

1 980 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 18:50   9:30
0 Mari Ovidia Ranestad Hamar OK 30:52 +0:49 15:35
0 Marte Stensby Fuglehaug Gjø-Vard OL 30:03   15:10

D 11-12

2 160 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emma Bangstad Bergersen Hamar OK 18:17   8:27
2 Guro Stensby Fuglehaug Gjø-Vard OL 18:50 +0:33 8:43
3 Birgit Kleppa Madslien Lillehammer OK 19:47 +1:30 9:09
4 Live Raknes Sogstad Gjø-Vard OL 22:37 +4:20 10:28
5 Emma Visted-Hansen Gjø-Vard OL 24:21 +6:04 11:16
6 Serine Jørgensen Lillehammer OK 26:44 +8:27 12:22
7 Launy Wiseth Lillehammer OK 42:55 +24:38 19:52

D 11-12N

1 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hannah Schjetne Gjø-Vard OL 12:19   8:12
2 Hanna Lerche Fodstad Gjø-Vard OL 19:40 +7:21 13:06

D 13-14

3 130 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 25:02   7:59
2 Silje Kregnes Kristiansand OK 31:00 +5:58 9:54
3 Ingeborg Rognstad Hadeland OL 35:07 +10:05 11:13
4 Kamilla Lome Hamar OK 37:31 +12:29 11:59
5 Ingvild Snuggerud Gjø-Vard OL 47:45 +22:43 15:15
6 Silje Ballangrud Raufoss IL Orientering 53:58 +28:56 17:14
  Inger-Lise Halmstad Andersen Gjø-Vard OL diskvalifisert    

D 15-16

3 820 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristine Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 32:50   8:35
2 Heidi Therese Wiest Vang OL 33:56 +1:06 8:52
3 Agnethe Hasli Snertingdal IF Orientering 39:38 +6:48 10:22
4 Synne Solberg Gjø-Vard OL 48:59 +16:09 12:49
5 Anna Emilie Torseth Gjø-Vard OL 1:27:07 +54:17 22:48

D 13-16C

2 160 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marion Halvorsen Nustad Øyer-Tretten IF 20:17   9:23
2 Hanna Gjerdingen Hadeland OL 21:51 +1:34 10:06

D15-16B

3 130 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erna Marie Tøfting Bakke Gjø-Vard OL 49:45   15:53
2 Lise Hveem Krogsti Ringsaker OK 1:20:01 +30:16 25:33

D 17-20

4 560 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Dorte Narum Hamar OK 35:09   7:42
2 Sigrid Bjørgen Hamar OK 36:33 +1:24 8:00
3 Stine Frogner Tømmervold Hamar OK 42:40 +7:31 9:21
4 Kristine Fjeld Ringsaker OK 44:22 +9:13 9:43

D17B

3 130 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ragnhild Skogsrud OL Vallset/Stange 37:23   11:56
2 Mari Gotteberg Hamar OK 38:50 +1:27 12:24
3 Marte Bjørke Sollien OL Toten-Troll 43:46 +6:23 13:58
4 Gro Ellegaard Vang OL 47:37 +10:14 15:12
5 Sigrun Sigurjonsdottir Ringsaker OK 54:15 +16:52 17:19

D17C

2 960 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hilde| Brobakken Snertingdal IF Orientering 30:36   10:20
2 Kjersti Andresen Hadeland OL 30:57 +0:21 10:27
3 Hanne Holmen Snertingdal IF Orientering 33:38 +3:02 11:21
4 Guro Ingvaldsen Gjø-Vard OL 35:00 +4:24 11:49
5 Tiril Reksnes Hadeland OL 37:34 +6:58 12:41
6 Rita Wiest Vang OL 40:39 +10:03 13:43
7 Thea Slotnæs Snertingdal IF Orientering 55:33 +24:57 18:46
8 Mona Sveen Vang OL 1:00:19 +29:43 20:22

D17N

2 190 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Tina Bjørnstad Raumar Orientering brutt    

D 21-

4 740 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 30:07   6:21
2 Hildegunn Lindstad OL Toten-Troll 49:02 +18:55 10:20
3 Unni Øygard Løten o-lag 49:55 +19:48 10:31

D 35-

4 560 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Valborg Madslien Lillehammer OK 36:13   7:56
2 Tone Bleken Rud Vang OL 40:21 +4:08 8:50
3 Kristine Sollien Flaskerud OL Toten-Troll 43:55 +7:42 9:37
4 Mari Jøranli Torpa OL 46:26 +10:13 10:10
5 Lisbeth Gråv Vang OL 47:51 +11:38 10:29
6 Gunn Elin Rudi Hadeland OL 48:00 +11:47 10:31

D 45-

3 820 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hilde Grøneng Lillehammer OK 32:57   8:37
2 Vanja Staff OL Toten-Troll 36:07 +3:10 9:27
3 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF Orientering 40:40 +7:43 10:38
4 Anne-Grete Austad Raumar Orientering 44:02 +11:05 11:31
5 Anita Østgård Olsen Løten o-lag 44:04 +11:07 11:32
6 Anita Stenseth Snertingdal IF Orientering 44:15 +11:18 11:35
7 Unni Halvorsen Nustad Øyer-Tretten IF 50:24 +17:27 13:11
8 Marianne Myklebust Hamar OK 54:57 +22:00 14:23
9 Hege Heiberg Hadeland OL 59:50 +26:53 15:39
  Ane Bjørnsgaard Lillehammer OK diskvalifisert    
  Åse Reidun Kregnes Kristiansand OK diskvalifisert    
  Gry Anita Gjerde Alnæs Raumar Orientering diskvalifisert    
  Mona Lome Hamar OK diskvalifisert    
  Anne Marit Bordal Ringsaker OK diskvalifisert    

D 55-

3 360 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 30:58   9:12
2 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 31:29 +0:31 9:22
3 Anne Sørum Ringsaker OK 32:58 +2:00 9:48
4 Lis Dæhli Løten o-lag 33:56 +2:58 10:05
5 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 35:48 +4:50 10:39
6 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 35:50 +4:52 10:39
7 Tove Bakken Lillehammer OK 43:02 +12:04 12:48
8 Gunnhild Ljones Hamar OK 45:19 +14:21 13:29
9 Bente Grøndalen Hamar OK 59:49 +28:51 17:48

D 65-

2 740 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marit Tyldum Rudsbygd IL 35:01   12:46
2 Tea Forberg Rond OL 38:11 +3:10 13:56
3 Berit Røste Ringsaker OK 38:24 +3:23 14:00
4 Odbjørg Nordeng Rudsbygd IL 39:28 +4:27 14:24

D 75-

2 370 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger E. Vamnes Hamar OK 33:40   14:12
2 Solveig Aasen Tormod Skilag 1:02:30 +28:50 26:22

H -10

1 980 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Amund Flaskerud OL Toten-Troll 41:53 +41:53 21:09
0 Johannes Bjørke Sollien OL Toten-Troll 37:32 +37:32 18:57
0 Iver Nordli Eriksen Gjø-Vard OL 20:16 +20:16 10:14
0 Aksel Holmen Snertingdal IF Orientering 57:53 +57:53 29:14
  Eskil Brobakken Snertingdal IF Orientering brutt    

H 11-12

2 160 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Alfred Bjørnerød OK Moss 14:15   6:35
2 Lars Lien Gjø-Vard OL 14:17 +0:02 6:36
3 Sjur Holm Grøneng Lillehammer OK 15:37 +1:22 7:13
4 Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer OK 16:39 +2:24 7:42
5 Vegard Ranestad Hamar OK 17:36 +3:21 8:08
6 Mats Lindaas Elverum OK 17:46 +3:31 8:13
7 Ole Edvard Snuggerud Gjø-Vard OL 21:35 +7:20 9:59
8 Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL 22:54 +8:39 10:36
9 Lars Wallin Snertingdal IF Orientering 30:59 +16:44 14:20
10 Tobias Halmstad Andersen Gjø-Vard OL 40:39 +26:24 18:49

H 11-12N

1 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jo Randar Holmøy Hadeland OL 24:52   16:34

H 13-14

3 130 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Even Karlsen Lillehammer OK 23:45   7:35
2 Even Bordal Ringsaker OK 25:19 +1:34 8:05
3 Jostein Karlsen Lillehammer OK 26:01 +2:16 8:18
4 Frikk Dukefoss Lillehammer OK 27:32 +3:47 8:47
5 Lars Ranheim Brynestad Ringsaker OK 28:54 +5:09 9:13
6 Jakob Mo OL Toten-Troll 29:56 +6:11 9:33
7 Martin Alfei Løten o-lag 30:10 +6:25 9:38
8 Birk Strand Bjørnaa Lillehammer OK 37:05 +13:20 11:50
9 Noak Øhman Gjø-Vard OL 44:33 +20:48 14:13

H 15-16

4 560 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Simen Ballangrud Raufoss IL Orientering 29:54   6:33
2 Even Lindaas Elverum OK 30:26 +0:32 6:40
3 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 32:03 +2:09 7:01
4 Sverre Narum OL Vallset/Stange 32:04 +2:10 7:01
5 Eskil Frøisland Vang OL 33:05 +3:11 7:15
6 Sigurd Gjerdingen Hadeland OL 35:15 +5:21 7:43
7 Sigurd Ranheim Brynestad Ringsaker OK 37:13 +7:19 8:09
8 Elias Øhman Gjø-Vard OL 37:20 +7:26 8:11
9 Håvard Hovde Ringsaker OK 42:55 +13:01 9:24
10 Fredrik Sveen Vang OL 46:07 +16:13 10:06
11 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 57:16 +27:22 12:33

H 13-16C

2 160 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristian Larsen Ringsaker OK 16:15   7:31
2 Håvard Gjestvang OL Toten-Troll 19:26 +3:11 8:59

H15-16B

3 130 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emil Bjørnstad Strand Raumar Orientering 39:01   12:27

H 17-20

4 740 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Johannes Bordal Ringsaker OK 28:45   6:03
2 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 29:58 +1:13 6:19
3 Simen Bordal Fossum IF 30:11 +1:26 6:22
4 Øystein Tallhaug Engelstad Ringsaker OK 30:59 +2:14 6:32
5 Sverre Bang Støeng Hamar OK 32:18 +3:33 6:48
6 Henrik Bordal Ringsaker OK 32:57 +4:12 6:57
7 Elling Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 33:35 +4:50 7:05
8 Even Lindstad Børresen Hamar OK 34:22 +5:37 7:15
9 Jonas Mo OL Toten-Troll 35:09 +6:24 7:24
10 Krister Hovde Ringsaker OK 36:01 +7:16 7:35
11 Tor-Arve Bjørnstad Strand Raumar Orientering 36:23 +7:38 7:40
12 Erik Dukefoss Lillehammer OK 40:02 +11:17 8:26
13 Torstein Storlien Ringsaker OK 48:23 +19:38 10:12

H17B

3 130 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sondre Østbye Elverum OK 37:37   12:01
2 Andreas Bjørke Sollien OL Toten-Troll 41:16 +3:39 13:11

H17C

2 960 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Arne Schjetne Gjø-Vard OL 20:24   6:53
2 Per Aasen Tormod Skilag 29:44 +9:20 10:02
3 Are Bekkelund Gjø-Vard OL 31:13 +10:49 10:32
4 Lasse Juul Gjø-Vard OL 36:07 +15:43 12:12

H 21-

5 540 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Dag Lofthus NTNUI 32:27   5:51
2 Kenneth Bilstad Vang OL 33:11 +0:44 5:59
3 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 34:16 +1:49 6:11
4 Øyvind Steinbekken Odal OL - Orientering 36:03 +3:36 6:30
5 Jan Ola Pedersen Vang OL 36:27 +4:00 6:34
6 Jon-Anders Bordal Ringsaker OK 36:49 +4:22 6:38
7 Yngve Volden Løten o-lag 36:58 +4:31 6:40
8 Geir Myhr Øien Ringsaker OK 37:13 +4:46 6:43
9 Pål Stenberg Vang OL 38:55 +6:28 7:01
10 Anders Skjeset Vang OL 40:30 +8:03 7:18
11 Petter Skedsmo Hadeland OL 42:06 +9:39 7:35
12 Steinar Lyshaug Snertingdal IF Orientering 42:22 +9:55 7:38
13 Håvard Telstø Etnedal IL 42:52 +10:25 7:44
14 Christopher Rolsdorph Grue IL 50:22 +17:55 9:05
15 Marius Staff OL Toten-Troll 54:09 +21:42 9:46
  Asbjørn Olsen NTNUI diskvalifisert    

H 35-

4 740 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Sollien OL Toten-Troll 33:23   7:02
2 Henrik Bleken Rud Vang OL 35:43 +2:20 7:32
3 Trond Flaskerud OL Toten-Troll 42:50 +9:27 9:02
4 Tormod Kleppa Lillehammer OK 48:27 +15:04 10:13

H 45-

4 560 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erlend Slokvik Nydalens SK 29:32   6:28
2 Frode Haug Hamar OK 30:07 +0:35 6:36
3 Esten Koren Nydalens SK 30:37 +1:05 6:42
4 Tore Bjørnerød OK Moss 30:53 +1:21 6:46
5 Svein Erik Larsen Ringsaker OK 32:07 +2:35 7:02
6 Gunnar Engen Vik Nydalens SK 34:24 +4:52 7:32
7 Lars Gøran Kletthagen Snertingdal IF Orientering 34:36 +5:04 7:35
8 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 35:59 +6:27 7:53
9 Peter Lerche Raadal Gjø-Vard OL 38:14 +8:42 8:23
10 Terje Gudbrandsen Hamar OK 38:23 +8:51 8:25
11 Jon Gunnar Mork Nydalens SK 39:15 +9:43 8:36
12 Øyvind Edvardsen Ringsaker OK 41:36 +12:04 9:07
13 Svein Thorsberg Grue IL 42:18 +12:46 9:16
14 Stein Arne Negård Vang OL 43:45 +14:13 9:35
  Ole Christian Bang Hamar OK diskvalifisert    

H 55-

3 820 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigurd Dæhli Løten o-lag 25:04   6:33
2 Arild Nordsveen Ringsaker OK 26:59 +1:55 7:03
3 Onno Verberne OL Toten-Troll 27:50 +2:46 7:17
4 Einar Jensen Nydalens SK 28:15 +3:11 7:23
5 Bjørn Solbergseter Austmarka IL 28:29 +3:25 7:27
6 Trond Olsen Løten o-lag 29:59 +4:55 7:50
7 Ola Brox OL Toten-Troll 30:24 +5:20 7:57
8 Frode Bergersen Hamar OK 32:21 +7:17 8:28
9 Terje Wikstrøm Ringsaker OK 32:35 +7:31 8:31
10 Bjarte Lindstad OL Toten-Troll 33:12 +8:08 8:41
11 Øyvind Sørlie Hadeland OL 33:39 +8:35 8:48
12 Jon Kaarby Nydalens SK 33:52 +8:48 8:51
13 Tor Strand Raumar Orientering 35:27 +10:23 9:16
14 Arne Arnesen Hamar OK 36:20 +11:16 9:30
15 Erik Grøndalen Hamar OK 42:56 +17:52 11:14
16 Jan Sveen Raumar Orientering 45:45 +20:41 11:58
  Kjell Joar Rognstad Lillehammer OK diskvalifisert    
  Harald Østbye Elverum OK diskvalifisert    
  Bjørn Olav Bergsløkken Grue IL diskvalifisert    

H 65-

3 360 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Einar Lund Hamar OK 27:23   8:08
2 Tor Trøan Hadeland OL 27:44 +0:21 8:15
3 Stein Nordvi Elverum OK 28:13 +0:50 8:23
4 Knut Skjeset Vang OL 29:20 +1:57 8:43
5 Trond Feiring Hamar OK 31:23 +4:00 9:20
6 Tormod Prestrud Rudsbygd IL 32:19 +4:56 9:37
7 Knut Malmo Ringsaker OK 33:44 +6:21 10:02
8 Paul Skjaker Hadeland OL 34:20 +6:57 10:13
9 John Birger Skansen Rudsbygd IL 35:20 +7:57 10:30
10 Ludvig Bjerke-Narud Hamar OK 36:15 +8:52 10:47
11 Olav Høiås Vang OL 37:53 +10:30 11:16
12 Terje Malm Hamar OK 43:02 +15:39 12:48
13 Knut Wikstrøm Ringsaker OK 44:47 +17:24 13:19
14 Arne Sørensen Hadeland OL 45:38 +18:15 13:34
  Hans Petter Jevanord Ringsaker OK diskvalifisert    

H 75-

2 740 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Svein Solerød OL Toten-Troll 31:07   11:21
2 Jon Tyldum Rudsbygd IL 31:48 +0:41 11:36
3 Eivind Hagen Hadeland OL 35:05 +3:58 12:48
4 Jon Vegard Lunde Lillehammer OK 35:55 +4:48 13:06
5 Willy Johansen Ringsaker OK 37:14 +6:07 13:35
6 Kåre Østgård OL Vallset/Stange 40:32 +9:25 14:47
7 Bjørn Myhrmoen Rond OL 42:07 +11:00 15:22
 


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +