Resultater KM Hordaland og Rogaland Natt 2016



Resultater KM Hordaland og Rogaland Natt
Stord, Hordaland - 15. april 2016

Arrangementstype: Orientering

H19- Hordaland / H17- Rogaland

6 160 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Alan Cherry Varegg Fleridrett 43:35   7:04
2 Jonathan Albon Varegg Fleridrett 45:37 +2:02 7:24
3 Bjarthe Westerheim Stord Orientering 46:56 +3:21 7:37
4 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 47:44 +4:09 7:44
5 Vyacheslav Mukhidinov Varegg Fleridrett 49:41 +6:06 8:03
6 Jan Kocbach Fana IL 49:45 +6:10 8:04
7 Oskar Røen Varegg Fleridrett 50:20 +6:45 8:10
8 Andreas G. Polden Gneist, IL 52:57 +9:22 8:35
9 Per Arne Aadland Samnanger IL 55:56 +12:21 9:04
10 Arild Aasheim Ganddal IL 56:19 +12:44 9:08
11 Øyvind Johannessen Gneist, IL 56:20 +12:45 9:08
12 Tore Nymark Askøy OL 57:47 +14:12 9:22
13 Ørjan Svaland Aas Varegg Fleridrett 57:58 +14:23 9:24
14 Ronny Rykkje Varegg Fleridrett 58:00 +14:25 9:24
15 Jon Magne Svendsbøe Vikebygd IL 58:12 +14:37 9:26
16 Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering 1:01:04 +17:29 9:54
17 Per Ivar Stokland Ganddal IL 1:01:18 +17:43 9:57
18 Helge Tiger Haugland Varegg Fleridrett 1:05:03 +21:28 10:33
19 Gernot Doppelhofer Varegg Fleridrett 1:18:54 +35:19 12:48
20 Kjetil Damm TIF Viking 1:20:24 +36:49 13:03
21 Kim-Andrè Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 1:22:21 +38:46 13:22
22 Alf Inge Lindtner Haugesund IL Orientering 2:17:25 +1:33:50 22:18
  Sveinung Rykkje Stord Orientering diskvalifisert    
  Knut Steffen Kvala Haugesund IL Orientering diskvalifisert    

D19- Hordaland / D17- Rogaland

4 560 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 44:03   9:39
2 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 45:39 +1:36 10:00
3 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 47:59 +3:56 10:31
4 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 49:21 +5:18 10:49
5 Ida Johanne Aadland Samnanger IL 50:40 +6:37 11:06
6 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 51:59 +7:56 11:23
7 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 1:00:09 +16:06 13:11
8 Kristina Voll Haugesund IL Orientering 1:00:30 +16:27 13:16
9 Tove Aasheim Askøy OL 1:08:35 +24:32 15:02

H15-18 Hordaland / H15-16 Rogaland

3 430 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Knut Kyrkjebø TIF Viking 34:36   10:05
2 Stian Rykkje Stord Orientering 36:24 +1:48 10:36
3 Kristian Rykkje Varegg Fleridrett 38:14 +3:38 11:08
4 Mathias Rosenlund Varegg Fleridrett 38:47 +4:11 11:18
5 Johan Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 41:48 +7:12 12:11
6 Kristian Fredrik Thomassen Varegg Fleridrett 49:23 +14:47 14:23

D15-18 Hordaland / D15-16 Rogaland

2 810 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 39:45   14:08
2 Tora Aasheim Nymark TIF Viking 44:40 +4:55 15:53

A-OPEN L2

4 560 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ove Haugvaldstad Sandnes IL (Rogaland) 47:55   10:30
2 Arne Henrik Hovden Stord Orientering 48:34 +0:39 10:39

B-OPEN L4

2 810 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erik Bohne Varegg Fleridrett 45:15   16:06
  Astrid Oline Ervik Varegg Fleridrett diskvalifisert    
  Kristoffer Kjenes Haugland Varegg Fleridrett diskvalifisert    

C-OPEN

1 990 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Geir Arne Isdahl Fitjar IL 36:52   18:31
2 Eirun Husby Nordstad Varegg Fleridrett 41:04 +4:12 20:38
3 Halvor L. Aga Fitjar IL 44:40 +7:48 22:26
4 Jørgen Skram Isdahl Fitjar IL 44:42 +7:50 22:27
5 Oddvar de Fine Fitjar IL 1:03:19 +26:27 31:49
6 Oda Volden de Fine Fitjar IL 1:03:20 +26:28 31:49


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +