Resultater KM Nord-Trøndelag - Langdistanse 2015



Resultater  KM Nord-Trøndelag - Langdistanse
Steinkjer, Nord-Trøndelag - 7. juni 2015

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

2 000 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Laura Hegstad OK Skøynar 42:07   21:03
  Mateo Henderson Steinkjer OK 37:09   18:34
  Noelle Henderson Steinkjer OK 37:09   18:34
  Hans Mathias Økern Hågård Stjørdals-Blink Orientering 29:30   14:45
  Emilie Nubdal Frøseth Verdal OK 53:14   26:37
  Martine Nubdal Frøseth Verdal OK 53:54   26:57

D -10

2 300 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Guro Hegstad OK Skøynar 35:27   15:24

D 11-12

2 300 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Iselina Myhr Imsland Frol IL 22:25   9:44
2 June Munkeby Frol IL 24:32 +2:07 10:40
3 Camilla Brørs Steinkjer OK 24:55 +2:30 10:50
4 Trude Markhus Verdal OK 26:08 +3:43 11:21

D 13-14

3 100 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mari Kilskar Grevskott Frol IL 26:57   8:41
2 Louise Ronglan OK Skøynar 33:56 +6:59 10:56
3 Randi Marie Glomsrud Stjørdals-Blink Orientering 36:46 +9:49 11:51
4 Hege Hallan OK Skøynar 46:57 +20:00 15:08

D 15-16

4 300 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigrid Vehus Skjerve Verdal OK 46:02   10:42
2 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 51:27 +5:25 11:57
3 Ragne Munkeby Frol IL 55:18 +9:16 12:51
4 Ane Marte Vatn Frol IL 58:12 +12:10 13:32
5 Lina Kvitvang Benan Steinkjer OK 1:07:36 +21:34 15:43
  Vibeke Kvistad Dengerud Steinkjer OK diskvalifisert    
  Sofie Hallem Verdal OK brutt    

D 17-18

6 100 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Maiken Økern Hågård Stjørdals-Blink Orientering 1:04:09   10:30
2 Marie Dale Steinkjer OK 1:09:39 +5:30 11:25
3 Kjersti Kvistad Dengerud Steinkjer OK 1:39:41 +35:32 16:20
4 Frida Dahl Steinkjer OK 1:41:35 +37:26 16:39
5 Marit Ishol Skogan Steinkjer OK 1:47:35 +43:26 17:38

D 19-20

6 100 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 59:12   9:42
2 Norunn Kvistad Dengerud Steinkjer OK 1:11:39 +12:27 11:44
3 Kajsa Stina Sandstad Frol IL 1:17:15 +18:03 12:39

D 21-

7 400 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Line Sundsvik Frol IL 1:12:13   9:45
2 Sara Profors Frol IL 1:15:26 +3:13 10:11
3 Kari Svingheim Frol IL 1:17:37 +5:24 10:29
4 Kirsten Marie Lynum OK Skøynar 1:30:51 +18:38 12:16
5 Elise Taylor Spets Frol IL 1:47:47 +35:34 14:33

D 45-

4 300 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bente H. Sundsvik Frol IL 58:06   13:30
2 Mari Ann Landsem Melhus Steinkjer OK 1:04:36 +6:30 15:01
3 Randi Jensen Frol IL 1:06:07 +8:01 15:22
4 Monica Hægstad Stjørdals-Blink Orientering 1:11:36 +13:30 16:39
  Kari Grindberg Steinkjer OK diskvalifisert    

D 55-

4 300 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magnhild Forseth Frol IL 54:32   12:40
2 Magnhild Kvaal Verdal OK 1:09:05 +14:33 16:03

H 11-12

2 300 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Niklas Landsem Melhus Steinkjer OK 18:42   8:07
2 Vegard Jermstad Steinkjer OK 22:47 +4:05 9:54
3 Sigurd Vatn Frol IL 25:39 +6:57 11:09
4 Fredrik Møller Stjørdals-Blink Orientering 28:36 +9:54 12:26

H 13-14

3 100 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trym Nergård Rønning OK Skøynar 24:31   7:54
2 Simen Hegstad OK Skøynar 24:48 +0:17 8:00
3 Marius Møller Stjørdals-Blink Orientering 26:52 +2:21 8:40
4 Hallvar Hallan OK Skøynar 27:04 +2:33 8:43
5 Yngve Aaen Stjørdals-Blink Orientering 47:52 +23:21 15:26

H 15-16

6 100 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oscar Lyngen Frol IL 49:55   8:10
2 Sigurd Landsem Melhus Steinkjer OK 56:01 +6:06 9:10
2 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 56:01 +6:06 9:10
4 Jørgen Rannem Halse Steinkjer OK 58:23 +8:28 9:34
5 Emil Aaen Stjørdals-Blink Orientering 1:08:58 +19:03 11:18
6 Simen Eliassen Kvarme Steinkjer OK 1:10:27 +20:32 11:32
7 Morten Svendgård OK Skøynar 1:17:24 +27:29 12:41
8 Håkon Grande Verdal OK 1:31:05 +41:10 14:55
9 Andreas Glomsrud Stjørdals-Blink Orientering 1:31:18 +41:23 14:58
10 Andreas Ronglan OK Skøynar 1:32:44 +42:49 15:12

H 17-18

7 400 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marius Landsem Melhus Steinkjer OK 59:24   8:01
1 Marius Landsem Melhus Steinkjer OK 59:24   8:01
3 Ole Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 1:04:58 +5:34 8:46
4 Petter Markhus Verdal OK 1:08:38 +9:14 9:16

H 19-20

9 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jonas Ressem Frol IL 1:03:13   6:52
2 Johan Otto Munkeby Frol IL 1:24:06 +20:53 9:08
3 Endre Aaen Stjørdals-Blink Orientering 1:25:14 +22:01 9:15

H 21-

11 700 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Sandstad Skjeset Frol IL 1:14:14   6:20
2 Kjetil Okkenhaug NTNUI 1:18:33 +4:19 6:42
3 Carl Petter Lyngen Frol IL 1:20:05 +5:51 6:50
4 Johan Asphjell Bjørnaas Frol IL 1:21:39 +7:25 6:58
5 Anton Bjartnes Verdal OK 1:22:56 +8:42 7:05
6 Paul Sirum Frol IL 1:22:59 +8:45 7:05
7 Øystein Haug Frol IL 1:26:01 +11:47 7:21
8 Jørgen Fiskum Frol IL 1:27:36 +13:22 7:29
9 Andreas Magerøy Frol IL 1:30:02 +15:48 7:41
9 Andreas Magerøy Frol IL 1:30:02 +15:48 7:41
11 Gisle Holberg OK Skøynar 1:38:06 +23:52 8:23
12 Jon Sivertsen Verdal OK 1:43:24 +29:10 8:50
13 Per Grande Verdal OK 1:56:18 +42:04 9:56
14 Erik Frøseth Verdal OK 1:56:40 +42:26 9:58
15 Svein Inge Ydse Verdal OK 2:14:09 +59:55 11:27
16 Ole Morten Frøseth Verdal OK 2:15:49 +1:01:35 11:36

H 35-

7 400 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gunnar Vatn Frol IL 57:31   7:46
2 Jon Arne Glomsrud Stjørdals-Blink Orientering 58:53 +1:22 7:57
3 Svein Anders Melhus Steinkjer OK 1:01:54 +4:23 8:21
4 Kurt Ove Melbye Verdal OK 1:01:59 +4:28 8:22
5 Joar Svendgård OK Skøynar 1:13:04 +15:33 9:52
6 Frank Robert Rysgård Frol IL 1:13:26 +15:55 9:55
7 Jon Olaf Olaussen Malvik IL 1:40:37 +43:06 13:35

H 45-

6 100 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håvard Hågård Stjørdals-Blink Orientering 52:07   8:32
2 Jakob Haugen Stjørdals-Blink Orientering 54:26 +2:19 8:55
3 Vidar Skjerve Verdal OK 56:21 +4:14 9:14
4 Robert Ressem Frol IL 1:02:27 +10:20 10:14
5 Bård Øyvind Solberg Stjørdals-Blink Orientering 1:13:18 +21:11 12:00
6 Inge Hafstad Verdal OK 2:09:09 +1:17:02 21:10

H 55-

4 300 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Terje Rønning OK Skøynar 38:34   8:58
2 Karl Arne Melbye Verdal OK 50:28 +11:54 11:44
3 Olav Martin Indgaard Frol IL 51:26 +12:52 11:57
4 Tore Solheim Stjørdals-Blink Orientering 58:34 +20:00 13:37

H 65-

4 300 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 John Kvaal Verdal OK 49:45   11:34
2 Egil Eriksen Grong IL 51:55 +2:10 12:04
3 Rolf Karset Steinkjer OK 57:50 +8:05 13:26
4 Ole Jørgen Mjøsund Spillum IL 59:05 +9:20 13:44
5 Olav Magne Svendgård OK Skøynar 1:06:08 +16:23 15:22
6 Kjell Olav Melbye Verdal OK 1:08:23 +18:38 15:54
7 Kristian Midthjell Verdal OK 1:22:27 +32:42 19:10

H 75-

3 100 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stig Arild Haugskott OL Trollelg 39:48   12:50
2 Johannes Sollid Verdal OK 48:26 +8:38 15:37

H 15-20 B

3 100 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Noah Henderson Steinkjer OK 41:19   13:19

Dir B

3 100 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hege Hegstad OK Skøynar 34:06   11:00
2 Sigrid Solheim Stjørdals-Blink Orientering 37:12 +3:06 12:00
3 Sigrid Ishol Steinkjer OK 50:57 +16:51 16:26
4 Åse Græe Steinkjer OK 1:13:10 +39:04 23:36
 


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +