Resultater KM Nord-Trøndelag Mellom 2018



Resultater KM Nord-Trøndelag - Mellomdistanse
Inderøy, Trøndelag - 1. september 2018

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 700 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Jonatan Aarnes Stjørdals-Blink Orientering fullført    
  Sverre Berfjord Inderøy Il fullført    
  Tale Berfjord Inderøy Il fullført    
  Tone Flægstad OK Skøynar fullført    
  Lise Gustad OK Skøynar fullført    
  Jessica Hjelde OK Skøynar fullført    
  Eirik Lie Bolstad OK Skøynar fullført    
  Mads Stensland Melbye Verdal OK fullført    
  Ingrid  Strøm OK Skøynar fullført    
  Simon Mitchell Iversen Verdal OK ikke startet    

D -10

1 900 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Nora Sofie Aarnes Stjørdals-Blink Orientering 22:57   12:04
  Helmine Laksholm Grindberg Verdal OK 24:46   13:02
  Noelle Henderson Steinkjer OK 31:29   16:34
  Mia Stensland Melbye Verdal OK 22:45   11:58
  Emilie Nubdal Frøseth Verdal OK 19:04   10:02
  Martine Nubdal Frøseth Verdal OK 25:43   13:32

D 11-12

1 900 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Eline Vehus Skjerve Verdal OK 13:24   7:03
2 Hannah Gustad Strøm OK Skøynar 13:59 +0:35 7:21
3 Nikoline Munkeby Frol IL 16:22 +2:58 8:36

D 13-14

2 300 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Fredrikke Baglo Bjørkeng Verdal OK 26:45   11:37
2 Mathea Baglo Bjørkeng Verdal OK 32:01 +5:16 13:55

D 15-16

3 200 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marie Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 43:13   13:30
2 Trude Markhus Verdal OK 47:26 +4:13 14:49
3 Linnea Munkeby Frol IL 49:15 +6:02 15:23
4 June Munkeby Frol IL 53:17 +10:04 16:39
5 Hege Hallan OK Skøynar 1:16:19 +33:06 23:50

D 17-

3 400 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 29:52   8:47
2 Matilde Munkeby Frol IL 44:42 +14:50 13:08

D 40-

3 200 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mette Wanvik Stjørdals-Blink Orientering 48:00   15:00

D 50-

3 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gunhild Kvistad Steinkjer OK 49:08   15:21
  Randi Jensen Frol IL diskvalifisert    
  Gunhild Bredesen Verdal OK diskvalifisert    

D 60-

2 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magnhild Forseth Frol IL 32:01   13:20
2 Marit Hæreid Sandstad Frol IL 34:26 +2:25 14:20
  Kari Halvorsen Melbye Verdal OK diskvalifisert    

H -10

1 900 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Jonas Alstad Frol IL 11:19   5:57
  Xin Adian Benum Luong Steinkjer OK 16:41   8:46
  Ovid Baglo Bjørkeng Verdal OK 14:46   7:46
  Mateo Henderson Steinkjer OK 15:16   8:02
  William Mitchell Iversen Verdal OK 12:48   6:44

H 11-12

1 900 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Filip Mitchell Iversen Verdal OK 11:47   6:12
2 Julian Fei Benum Luong Steinkjer OK 13:18 +1:31 7:00
3 Sondre Aalberg Bylund Steinkjer OK 15:12 +3:25 8:00
4 Sigve Lie Bolstad OK Skøynar 18:12 +6:25 9:34
5 Ludvik Laksholm Grindberg Verdal OK 19:01 +7:14 10:00
  Håkon Hallan OK Skøynar ikke startet    

H 13-14

2 300 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aleksander Tanem Iversen Verdal OK 25:07   10:55
2 Magnus Alstad Frol IL 26:39 +1:32 11:35
3 Ådne Krogstad Stendahl Frol IL 27:26 +2:19 11:55
4 Aksel Lie Bolstad OK Skøynar 29:51 +4:44 12:58

H 15-16

3 400 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias Alstad Frol IL 25:29   7:29
2 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 31:28 +5:59 9:15
3 Hallvar Hallan OK Skøynar 38:40 +13:11 11:22
4 Håvard Veie OK Skøynar 39:54 +14:25 11:44

H 17-

4 200 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 28:07   6:41
2 Stian Sundsvik Frol IL 28:28 +0:21 6:46
3 Fredrik Vehus Skjerve Verdal OK 32:41 +4:34 7:46
4 Simon Jakobsson Långhundra IF 36:28 +8:21 8:40
5 Samuel Hedlund Långhundra IF 38:08 +10:01 9:04
6 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 40:04 +11:57 9:32
7 Mattis Myhre Stjørdals-Blink Orientering 41:32 +13:25 9:53
8 Henrik Kraft Stjørdals-Blink Orientering 56:36 +28:29 13:28
  Rolf Alstad Frol IL ikke startet    

H 40-

3 400 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anton Bjartnes Verdal OK 28:46   8:27
2 Kurt Ove Melbye Verdal OK 30:00 +1:14 8:49
3 Gunnar Vatn Frol IL 31:36 +2:50 9:17
4 Espen Aarnes Stjørdals-Blink Orientering 40:06 +11:20 11:47
5 Lars Strøm OK Skøynar 40:39 +11:53 11:57

H 50-

3 200 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Atle Dengerud Steinkjer OK 27:15   8:30
2 Arne Okkenhaug Verdal OK 29:40 +2:25 9:16
3 Vidar Skjerve Verdal OK 31:30 +4:15 9:50
4 Terje Rønning OK Skøynar 33:46 +6:31 10:33
5 Trond Svanøe-Hafstad Steinkjer OK 35:18 +8:03 11:01
6 Andreas Bolstad OK Skøynar 37:40 +10:25 11:46
7 Tor Ove Hallem Verdal OK 40:31 +13:16 12:39

H 60-

3 200 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Olav Martin Indgaard Frol IL 43:13   13:30
2 Karl Arne Melbye Verdal OK 43:23 +0:10 13:33
3 Tore Solheim Stjørdals-Blink Orientering 46:55 +3:42 14:39
4 Edvin Sivertsen Verdal OK 47:32 +4:19 14:51
5 Fritjof Sandstad Frol IL 48:40 +5:27 15:12

H 70-

2 400 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Egil Eriksen Grong IL 27:53   11:37
2 Sverre Kristoffersen Verdal OK 37:16 +9:23 15:31
3 Rolf Karset Steinkjer OK 41:41 +13:48 17:22
4 Kristian Midthjell Verdal OK 46:15 +18:22 19:16
5 Ole Jørgen Mjøsund Spillum IL 48:08 +20:15 20:03
6 Johannes Sollid Verdal OK 56:53 +29:00 23:42

C 2

2 100 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Heidi Krogstad Stendahl Frol IL 25:31   12:09

B 2,5

2 300 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lena Lyngsaunet Alstad Frol IL 26:36   11:33
2 Stein Otto Bjørkeng Verdal OK 30:09 +3:33 13:06
3 Ingeborg Gurine Kraft Stjørdals-Blink Orientering 31:47 +5:11 13:49

A 3

3 200 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingolf Zeiner Pettersen Inderøy Il 58:21   18:14


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +