Resultater KM Rogaland Mellom 2018



Resultater KM Rogaland - Mellomdistanse
Ganddal, Rogaland - 1. september 2018

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

 990 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Pernille Breivold Ganddal IL 20:15   20:27
  Brage Laugaland Ålgård Orientering 8:57   9:02
  Lars Oftedal Sandnes IL (Rogaland) 17:18   17:28
  Ulrik Olsen Rachor Haugesund IL Orientering 13:44   13:52
  Lea Stokkeland Ålgård Orientering 24:21   24:35
  Tea Stokkeland Ålgård Orientering 24:22   24:36
  Ingrid Sveen Haugesund IL Orientering 16:15   16:24
  Trym Undheim Sandnes IL (Rogaland) 15:18   15:27
  Amalie Sofie Kalsaas Urstad Ålgård Orientering 21:14   21:26

D -10

1 790 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Ingeborg Roth Aarskog Sandnes IL (Rogaland) 51:54   28:59
  Sarah Jongenburger Sandnes IL (Rogaland) 34:30   19:16
  Maren Oftedal Ålgård Orientering 32:00   17:52
  Frida Richter Sandnes IL (Rogaland) ikke startet    

D 11-12

1 790 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Miriam Sveen Haugesund IL Orientering 14:26   8:03
2 Amalie Wathne Thingbø Sandnes IL (Rogaland) 16:21 +1:55 9:08
3 Alva Christiansen Sandnes IL (Rogaland) 18:05 +3:39 10:06
4 Ada C Stokkeland Ålgård Orientering 18:06 +3:40 10:06
5 Oda Fjermestad Helgesen Sandnes IL (Rogaland) 21:43 +7:17 12:07
  Norah Breivold Ganddal IL ikke startet    
  Mari Richter Sandnes IL (Rogaland) ikke startet    
  Synne Skeie Petterson Egersund OK ikke startet    

D 13-14

2 110 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kaja Peikli Sandnes IL (Rogaland) 16:48   7:57
2 Anna Taksdal Ganddal IL 17:30 +0:42 8:17
3 Selma Steinsvåg Haugesund IL Orientering 23:27 +6:39 11:06
4 Hanna Lindtner Haugesund IL Orientering 27:44 +10:56 13:08
5 Marte Roth Aarskog Sandnes IL (Rogaland) 29:33 +12:45 14:00
6 Thea Beate Puntervold Egersund OK 29:37 +12:49 14:02
  Evelyn Fernandes Nødland Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert    
  Sara Hetland Haugesund IL Orientering diskvalifisert    
  Selma Lothine Fridheim Torp Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert    
  Hilde Ohr Ganddal IL ikke startet    

D 15-16

2 840 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vilde Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 21:49   7:40
2 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 23:29 +1:40 8:16
3 Ingrid Lamark Ganddal IL 27:24 +5:35 9:38
4 Dina Torgersen Stavanger Orienteringsklubb 38:34 +16:45 13:34

D 17-

3 060 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 23:17   7:36
2 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 23:55 +0:38 7:48
3 Tone Torgersen Stavanger Orienteringsklubb 28:23 +5:06 9:16
4 Nora Svendsen Ganddal IL 29:08 +5:51 9:31
5 Berit-Kristine Lima Ganddal IL 31:48 +8:31 10:23
6 Wenche Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 33:46 +10:29 11:02
7 Ann-Cathrin Nybak Urdal Ganddal IL 34:00 +10:43 11:06
8 Vibeke Lamark Ganddal IL 40:44 +17:27 13:18
9 Anita Glenne Kallhovd Egersund OK 40:58 +17:41 13:23
10 Ingeborg Wathne Sandnes IL (Rogaland) 42:39 +19:22 13:56
11 Margrethe Roalsø Sandnes IL (Rogaland) 44:19 +21:02 14:28
12 Tone Cecilie Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 44:48 +21:31 14:38
13 Trine Selvikvåg Frøyland IL 45:06 +21:49 14:44
14 Mariann Sveinsvoll Ganddal IL 45:39 +22:22 14:55
15 Grethe Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 48:48 +25:31 15:56
16 Anne Marie Gausel Ganddal IL 1:05:10 +41:53 21:17
  Ane Oftedal Sandnes IL (Rogaland) ikke startet    
  Ragnhild Richter Sandnes IL (Rogaland) ikke startet    

D 17-20B

2 110 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tiril Olaussen Haugesund IL Orientering 32:20   15:19

D 50-

2 840 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger Tone Nygård Egersund OK 26:04   9:10
2 Elisabeth Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 30:57 +4:53 10:53
3 Jorunn Johannesen Sandnes IL (Rogaland) 32:56 +6:52 11:35
4 Ann Karin Tjørhom Ganddal IL 33:08 +7:04 11:40
5 Irene Rummelhoff Stavanger Orienteringsklubb 34:42 +8:38 12:13
6 Liv Omdal Sandnes IL (Rogaland) 41:52 +15:48 14:44
7 Kristin Skadsem Ganddal IL 47:08 +21:04 16:35
  Marit Haavardsholm Sandnes IL (Rogaland) ikke startet    

D 60-

2 840 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Garsrud Stavanger Orienteringsklubb 27:55   9:49
2 Tove Bjerkreim Frøyland IL 34:37 +6:42 12:11
3 May Meling Stavanger Orienteringsklubb 1:00:36 +32:41 21:20

D 70-

2 840 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gry Vikhamar Thengs Stavanger Orienteringsklubb 39:11   13:47
2 Turid Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 40:58 +1:47 14:25
3 Haldis Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 45:57 +6:46 16:10

H -10

1 790 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Vebjørn Breiland Sandnes IL (Rogaland) 22:22   12:29
  Magnus Haug Sandnes IL (Rogaland) 20:15   11:18
  Sebastian Jørgensen Haugesund IL Orientering 24:09   13:29
  Tormod Levang Sandnes IL (Rogaland) 51:14   28:37
  Vebjørn Oftedal Sandnes IL (Rogaland) 19:51   11:05
  Emil Olsen Rachor Haugesund IL Orientering 24:05   13:27
  Sjur Undheim Sandnes IL (Rogaland) 26:50   14:59
  Filip Sveen Haugesund IL Orientering ikke startet    
  Aslak Wathne Sandnes IL (Rogaland) ikke startet    

H 11-12

1 790 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Peter Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 14:14   7:57
2 Livar Oftedal Ålgård Orientering 22:06 +7:52 12:20
3 Eirik Wathne Sandnes IL (Rogaland) 23:45 +9:31 13:16
4 Marius Rødde Ganddal IL 28:31 +14:17 15:55
  Tord Øglænd Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert    
  Arve Lunde Ganddal IL ikke startet    

H 13-14

2 110 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Edvin Aakre Egersund OK 15:53   7:31
2 Arne Jacob Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 16:06 +0:13 7:37
3 Omund Thu Landstad Sandnes IL (Rogaland) 16:39 +0:46 7:53
4 Stian Haugvaldstad Sandnes IL (Rogaland) 17:11 +1:18 8:08
5 Markus Richter Sandnes IL (Rogaland) 18:01 +2:08 8:32
6 Andreas Vistnes Myklebost Sandnes IL (Rogaland) 18:37 +2:44 8:49
7 Kalle Jongenburger Sandnes IL (Rogaland) 18:42 +2:49 8:51
8 Bjørnar Peikli Sandnes IL (Rogaland) 19:13 +3:20 9:06
9 Joel Skoge Sandnes IL (Rogaland) 19:30 +3:37 9:14
10 Øyvind Lamark Ganddal IL 20:01 +4:08 9:29
11 Ola Wathne Thingbø Sandnes IL (Rogaland) 20:47 +4:54 9:50
12 Simon Fjermestad Helgesen Sandnes IL (Rogaland) 20:55 +5:02 9:54
13 Gustav Levang Sandnes IL (Rogaland) 23:33 +7:40 11:09
14 Aksel Dommersnes Ganddal IL 28:14 +12:21 13:22
  Gabriel Årsvoll Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert    
  Samuel A Stokkeland Ålgård Orientering diskvalifisert    

H 13-16N

1 770 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stig Adrian G. Albrecht Ganddal IL 36:14   20:28

H 15-16

3 060 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias Rødde Ganddal IL 24:27   7:59
2 Markus Andreas Breivold Ganddal IL 24:43 +0:16 8:04
3 Ole Kristian Taksdal Ganddal IL 28:25 +3:58 9:17
4 Thomas Valdal Sandnes IL (Rogaland) 30:20 +5:53 9:54
5 Sindre Skeie Petterson Egersund OK 30:45 +6:18 10:02
6 Andreas Nybak Urdal Ganddal IL 31:42 +7:15 10:21
7 Aleksander Jørgensen Haugesund IL Orientering 32:03 +7:36 10:28
8 Elias Eidsvåg Ganddal IL 37:04 +12:37 12:06
9 Åsmund Lauritz Vaaland Ganddal IL 37:43 +13:16 12:19
10 Thomas Barvik Mæland Ganddal IL 39:10 +14:43 12:47

H 17-

3 790 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjarthe Westerheim Stord Orientering 24:43   6:31
2 Johan Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 24:55 +0:12 6:34
3 Sigurd R. Oftedal Sandnes IL (Rogaland) 25:15 +0:32 6:39
4 Ola Magnus Laugaland Ålgård Orientering 25:21 +0:38 6:41
5 Fredrik Omdal Ganddal IL 26:41 +1:58 7:02
6 Sigurd Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 26:56 +2:13 7:06
7 Morten Bjerga Sundli Ganddal IL 26:59 +2:16 7:07
8 Lars Sigve Oftedal Ålgård Orientering 29:49 +5:06 7:52
9 Erik Lima Ganddal IL 29:55 +5:12 7:53
10 Arild Aasheim Ganddal IL 30:20 +5:37 8:00
11 Magnus Landstad Sandnes IL (Rogaland) 30:21 +5:38 8:00
12 Tom Furland Sandnes IL (Rogaland) 31:19 +6:36 8:15
13 Sturla Stokkeland Ålgård Orientering 33:14 +8:31 8:46
14 Fredrik Sandal Ganddal IL 33:59 +9:16 8:57
15 Sigleif Steinsvåg Haugesund IL Orientering 34:38 +9:55 9:08
16 Jørgen Breivold Ganddal IL 35:15 +10:32 9:18
17 Tallak Langmyr Ganddal IL 37:16 +12:33 9:49
18 Fridtjof Rachor Haugesund IL Orientering 39:06 +14:23 10:18
19 Øystein Amundrud Stavanger Orienteringsklubb 42:54 +18:11 11:19
20 Rune Svihus Frøyland IL 43:06 +18:23 11:22
21 Jone Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 43:55 +19:12 11:35
22 Gunnar Petterson Egersund OK 44:10 +19:27 11:39
23 John Breiland Klepp IL 45:54 +21:11 12:06
24 Bjørnar Sandsmark Frøyland IL 47:31 +22:48 12:32
25 Håvard Svihus Frøyland IL 47:32 +22:49 12:32
  Clemens Sundby Øxnevad Ganddal IL diskvalifisert    
  Ørjan Ravndal Ålgård Orientering diskvalifisert    
  Vegard Peikli Sandnes IL (Rogaland) ikke startet    
  Kim Richter Sandnes IL (Rogaland) ikke startet    
  Bjørnar André Haug Sandnes IL (Rogaland) ikke startet    
  Alf Inge Lindtner Haugesund IL Orientering ikke startet    

H 17-20B

2 110 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Alexander Horpestad Egersund OK 22:51   10:49

H 50-

3 060 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Njål F. Vadla Sandnes IL (Rogaland) 21:13   6:56
2 Stein Arne Olsen Stavanger Orienteringsklubb 21:57 +0:44 7:10
3 Morten Aamodt Sandnes IL (Rogaland) 22:37 +1:24 7:23
4 Oddgeir Eikeskog Sandnes IL (Rogaland) 23:56 +2:43 7:49
5 Kjell Dale Sandnes IL (Rogaland) 24:21 +3:08 7:57
6 Nils John Vestøl Stavanger Orienteringsklubb 25:00 +3:47 8:10
7 Trond Lamark Ganddal IL 25:58 +4:45 8:29
8 Per Olav Haarr Ganddal IL 26:37 +5:24 8:41
9 Gisle Wathne Sandnes IL (Rogaland) 27:28 +6:15 8:58
10 Øyvind Rummelhoff Stavanger Orienteringsklubb 28:12 +6:59 9:12
11 Henning Sundby Ganddal IL 28:18 +7:05 9:14
12 Jan Einar Øvremo Ålgård Orientering 28:48 +7:35 9:24
13 Sturle Omdal Sandnes IL (Rogaland) 29:26 +8:13 9:37
14 Pål Bårdsen Stavanger Orienteringsklubb 29:36 +8:23 9:40
15 Per Ingar Hadland Ganddal IL 30:31 +9:18 9:58
16 Rune Christiansen Sandnes IL (Rogaland) 33:19 +12:06 10:53
17 Sveinung Svebestad Sandnes IL (Rogaland) 33:59 +12:46 11:06
18 Knut Feldmann Stavanger Orienteringsklubb 37:08 +15:55 12:08
  Tore Rødde Ganddal IL ikke startet    

H 60-

2 840 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Alsaker Stavanger Orienteringsklubb 24:54   8:46
2 Arne Kristian Espedal Stavanger Orienteringsklubb 27:21 +2:27 9:37
3 Terje Stokkeland Ålgård Orientering 29:10 +4:16 10:16
4 Asgeir Bell Stavanger Orienteringsklubb 30:06 +5:12 10:35
5 Paul Andreas Paulsen Stavanger Orienteringsklubb 31:48 +6:54 11:11
6 Ove Oaland Ganddal IL 32:44 +7:50 11:31
7 Jan Hetland Egersund OK 32:52 +7:58 11:34
8 Ivar Johan Larsen Stavanger Orienteringsklubb 33:56 +9:02 11:56
9 Eivind Lars Rake Sandnes IL (Rogaland) 36:29 +11:35 12:50
10 Bjarne Gimre Ganddal IL 38:27 +13:33 13:32
11 Jan Inge Lunde Ganddal IL 39:32 +14:38 13:55
  Cato Molthe Stavanger Orienteringsklubb ikke startet    

H 70-

2 840 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Finn-Morten Årstad Stavanger Orienteringsklubb 32:17   11:22
2 Kjell Svihus Ganddal IL 32:32 +0:15 11:27
3 Svein Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 33:46 +1:29 11:53
4 Hermann Skogsholm Sandnes IL (Rogaland) 38:50 +6:33 13:40
5 Magnar Nerheim Suldal Orienteringslag 40:59 +8:42 14:25
6 Geir Husdal T IF VIKING 48:04 +15:47 16:55
  Svein Eliassen Stavanger Orienteringsklubb ikke startet    

C-Åpen

1 790 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Wikstrøm Haugesund IL Orientering 30:06   16:48
2 Tuva Christiansen Sandnes IL (Rogaland) 30:44 +0:38 17:10
3 Åsa Christiansen Sandnes IL (Rogaland) 32:23 +2:17 18:05
  Gry Stangeland Lunde Ganddal IL ikke startet    

B-åpen

2 110 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole Morten Thingbø Sandnes IL (Rogaland) 18:27   8:44
2 Hilde Hetland Egersund OK 22:20 +3:53 10:35
3 Madli Hjermann Haugesund IL Orientering 23:23 +4:56 11:04
4 Roar Fjermestad Eie Sandnes IL (Rogaland) 24:54 +6:27 11:48
5 Kristin Breivold Ganddal IL 31:49 +13:22 15:04
6 Kristin Barvik Ganddal IL 34:38 +16:11 16:24
7 Jan Henrik Neuenkirchen Ganddal IL 35:31 +17:04 16:49
8 Arild Svihus Ganddal IL 37:41 +19:14 17:51
9 Stein Undheim Sandnes IL (Rogaland) 37:49 +19:22 17:55
10 Arne Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 43:26 +24:59 20:35
  Gezien Jongenburger Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert    
  Bente Fjermestad-Eie Sandnes IL (Rogaland) ikke startet    
  Dag Abel Sveen Haugesund IL Orientering ikke startet


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +