Resultater KM Rogaland - Stafett 2016



Resultater KM Rogaland - Stafett
Sveio, Rogaland - 28. august 2016

Arrangementstype: Orientering

H17

8 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Ganddal IL 1       2:00:20        
  1. Per Ivar Stokland 47:53 4 +7:11 47:53 4   +7:11  
  2. Arild Aasheim 37:10 2 +0:35 1:25:03 2 -2 +1:14 -5:57
  3. Fredrik Omdal 35:17 1   2:00:20 1 -1    
2 Sandnes IL (Rogaland) 1       2:00:21     +0:01  
  1. Magnus Landstad 40:42 1   40:42 1      
  2. Tor Gunnar Aksland 43:07 3 +6:32 1:23:49 1 0   0:00
  3. Vegard Peikli 36:32 3 +1:15 2:00:21 2 +1 +0:01 +0:01
3 Ålgård Orientering 1       2:05:51     +5:31  
  1. Sturla Stokkeland 53:56 7 +13:14 53:56 7   +13:14  
  2. Sigurd R. Oftedal 36:35 1   1:30:31 3 -4 +6:42  
  3. Ørjan Ravndal 35:20 2 +0:03 2:05:51 3 0 +5:31 -1:11
4 Haugesund IL Orientering 1       2:10:06     +9:46  
  1. Fredrik Steinsvik 46:18 3 +5:36 46:18 3   +5:36  
  2. Sigleif Steinsvåg 44:20 4 +7:45 1:30:38 5 +2 +6:49 +1:13
  3. Knut Steffen Kvala 39:28 4 +4:11 2:10:06 4 -1 +9:46 +2:57
5 Stavanger Orienteringsklubb 1       2:23:54     +23:34  
  1. Øyvind Rummelhoff 53:49 5 +13:07 53:49 5   +13:07  
  2. Johan Christie Ørke 46:53 5 +10:18 1:40:42 6 +1 +16:53 +3:46
  3. Stein Arne Olsen 43:12 5 +7:55 2:23:54 5 -1 +23:34 +6:41
6 Ganddal IL 2       2:39:57     +39:37  
  1. Alf Johan Walgermo Lima 43:31 2 +2:49 43:31 2   +2:49  
  2. Kristian Frafjord Haarr 47:03 6 +10:28 1:30:34 4 +2 +6:45 +3:56
  3. Per Martin Stokland 1:09:23 7 +34:06 2:39:57 6 +2 +39:37 +32:52
7 Haugesund IL Orientering 2       2:57:57     +57:37  
  1. Johannes Djupesland 53:53 6 +13:11 53:53 6   +13:11  
  2. John Arvid Djupesland 56:17 7 +19:42 1:50:10 7 +1 +26:21 +13:10
  3. Jostein Baustad 1:07:47 6 +32:30 2:57:57 7 0 +57:37 +31:16
8 Stavanger Orienteringsklubb 2       3:12:11     +1:11:51  
  1. Jone Sabbø 1:08:19 8 +27:37 1:08:19 8   +27:37  
  2. Espen F. Nilsen 1:02:02 8 +25:27 2:10:21 8 0 +46:32 +18:55
  3. Espen Karlsen 1:01:50 8 +26:33 3:12:11 8 0 +1:11:51 +25:19

D17

8 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Ganddal IL 1       1:54:11        
  1. Janne Tjørhom Aasheim 40:34 2 +0:16 40:34 2   +0:16  
  2. Trine Bolstad 44:04 2 +4:10 1:24:38 2 0 +4:26 +4:10
  3. Aud Hognestad Taksdal 29:33 1   1:54:11 1 -1    
2 Sandnes IL (Rogaland) 1       1:56:40     +2:29  
  1. Sunniva Omdal 40:18 1   40:18 1      
  2. Marthe Svihus 39:54 1   1:20:12 1 0    
  3. Marie Line Furland 36:28 3 +6:55 1:56:40 2 +1 +2:29 +2:29
3 Egersund OK 1       2:04:16     +10:05  
  1. Inger Tone Nygård 44:19 4 +4:01 44:19 4   +4:01  
  2. Randi L.H. Birkeland 47:48 3 +7:54 1:32:07 4 0 +11:55 +7:54
  3. Jorunn Hadland 32:09 2 +2:36 2:04:16 3 -1 +10:05 -1:50
4 Haugesund IL Orientering 1       2:14:07     +19:56  
  1. Rannveig Jørgensen 41:05 3 +0:47 41:05 3   +0:47  
  2. Kristina Voll 50:49 4 +10:55 1:31:54 3 0 +11:42 +10:55
  3. Ingvild Paulsen Vie 42:13 4 +12:40 2:14:07 4 +1 +19:56 +8:14
5 Ganddal IL 2       2:26:29     +32:18  
  1. Ann Karin Tjørhom 47:40 6 +7:22 47:40 6   +7:22  
  2. Vibeke Lamark 52:30 5 +12:36 1:40:10 5 -1 +19:58 +12:36
  3. Ann-Cathrin Nybak Urdal 46:19 5 +16:46 2:26:29 5 0 +32:18 +12:20
6 Stavanger Orienteringsklubb 1       2:40:15     +46:04  
  1. Wenche Margrethe Sæbbø 44:30 5 +4:12 44:30 5   +4:12  
  2. Tone Cecilie Nystrøm 58:27 6 +18:33 1:42:57 6 +1 +22:45 +18:33
  3. Brit Nilsen 57:18 6 +27:45 2:40:15 6 0 +46:04 +23:19
  Haugesund IL Orientering 2       diskvalifisert        
  1. Ingrid Eggen diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Anita Sælevik diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Randi Engløkk diskvalifisert     diskvalifisert        
  Sandnes IL (Rogaland) 2       diskvalifisert        
  1. Marit Haavardsholm diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Anne Sæbø Vik diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Ingeborg Wathne diskvalifisert     diskvalifisert        

H156

5 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Ganddal IL 1       1:54:26        
  1. Paul Terje Haarr 42:25 1   42:25 1      
  2. Otte Omdal 39:13 2 +1:18 1:21:38 1 0   0:00
  3. Oddvar Taksdal 32:48 1   1:54:26 1 0    
2 Stavanger Orienteringsklubb 1       2:17:22     +22:56  
  1. Ivar Johan Larsen 1:01:20 3 +18:55 1:01:20 3   +18:55  
  2. Pål Bårdsen 37:55 1   1:39:15 2 -1 +17:37  
  3. Bjørn Alsaker 38:07 2 +5:19 2:17:22 2 0 +22:56 +5:19
3 Sauda Orienteringsklubb 1       2:28:29     +34:03  
  1. Peter Dirksen 1:01:02 2 +18:37 1:01:02 2   +18:37  
  2. Jon Grindheim 48:34 3 +10:39 1:49:36 3 +1 +27:58 +9:21
  3. Knut Ove Lien 38:53 3 +6:05 2:28:29 3 0 +34:03 +6:05
  Ganddal IL 2       diskvalifisert        
  1. Bjarne Gimre diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Kjell Svihus diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Trond Lamark diskvalifisert     diskvalifisert        
  Haugesund IL Orientering 1       diskvalifisert        
  1. Jan Steffensen diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Arne Stakkestad diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Sigved Gramstad diskvalifisert     diskvalifisert        

D/H13-16

7 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Haugesund IL Orientering 1       59:58        
  1. Aleksander Jørgensen 21:59 3 +0:18 21:59 3   +0:18  
  2. Magnus Engløkk 12:51 1   34:50 1 -2    
  3. Sigurd Paulsen Vie 25:08 1   59:58 1 0    
2 Sandnes IL (Rogaland) 1       1:05:07     +5:09  
  1. Jonas Aksland 21:41 1   21:41 1      
  2. Brostrup Landstad 13:12 2 +0:21 34:53 2 +1 +0:03 +0:03
  3. Thomas Valdal 30:14 2 +5:06 1:05:07 2 0 +5:09 +5:06
3 Haugesund IL Orientering 2       1:32:29     +32:31  
  1. Henrik Haga Nesse 21:45 2 +0:04 21:45 2   +0:04  
  2. Vegard Wiig Nystad 18:50 3 +5:59 40:35 3 +1 +5:45 +5:41
  3. Tiril Olaussen 51:54 3 +26:46 1:32:29 3 0 +32:31 +26:46
  Egersund OK 1       diskvalifisert        
  1. Alexander Horpestad diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Ole Andre Brandsberg diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Sindre Skeie Petterson diskvalifisert     diskvalifisert        
  Egersund OK 2       diskvalifisert        
  1. Julie Puntervold diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Celina Iversen Åse diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Ida Monsen diskvalifisert     diskvalifisert        
  Ganddal IL 1       diskvalifisert        
  1. Ingrid Lamark diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Elias Eidsvåg diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Tobias Rødde diskvalifisert     diskvalifisert        
  Stavanger Orienteringsklubb 1       diskvalifisert        
  1. Vilde Margrethe Sæbbø diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Dina Sofie Falkenberg Torgersen diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Sara Nystrøm Olsen diskvalifisert     diskvalifisert        

D/H11-12

8 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Sandnes IL (Rogaland) 1       25:32        
  1. Markus Richter 12:55 1   12:55 1      
  2. Kaia Peikli 12:37 1   25:32 1 0    
2 Sandnes IL (Rogaland) 3       31:33     +6:01  
  1. Stian Haugvaldstad 13:53 4 +0:58 13:53 4   +0:58  
  2. Omund Thu Landstad 17:40 4 +5:03 31:33 2 -2 +6:01 +5:03
3 Ganddal IL 1       32:54     +7:22  
  1. Anna Taksdal 16:14 6 +3:19 16:14 6   +3:19  
  2. Øyvind Lamark 16:40 3 +4:03 32:54 3 -3 +7:22 +4:03
4 Haugesund IL Orientering 1       33:08     +7:36  
  1. Sara Hetland 17:45 8 +4:50 17:45 8   +4:50  
  2. Selma Steinsvåg 15:23 2 +2:46 33:08 4 -4 +7:36 +2:46
5 Sandnes IL (Rogaland) 4       35:58     +10:26  
  1. Kalle Jongenburger 13:43 2 +0:48 13:43 2   +0:48  
  2. Julie Aksland 22:15 5 +9:38 35:58 5 +3 +10:26 +9:38
6 Sandnes IL (Rogaland) 5       40:49     +15:17  
  1. Bjørnar Peikli 13:44 3 +0:49 13:44 3   +0:49  
  2. Marthe Aarskog 27:05 7 +14:28 40:49 6 +3 +15:17 +14:28
7 Egersund OK 1       40:51     +15:19  
  1. Karine Aarstad Torgersen 17:33 7 +4:38 17:33 7   +4:38  
  2. Thea Beate Puntervold 23:18 6 +10:41 40:51 7 0 +15:19 +10:41
8 Sandnes IL (Rogaland) 2       49:14     +23:42  
  1. Ola Wathne Thingbø 16:07 5 +3:12 16:07 5   +3:12  
  2. Eirik Watne 33:07 8 +20:30 49:14 8 +3 +23:42 +20:30

Åpen

7 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Sveio OL - Orientering 1       1:09:08        
  1. Kjetil Fiskå 24:22 1   24:22 1      
  2. Bjørnar S. Førde 13:03 1   37:25 1 0    
  3. Kristian S. Førde 31:43 3 +9:39 1:09:08 1 0   0:00
2 Egersund OK 1       1:33:45     +24:37  
  1. Kjetil Torgersen 51:54 5 +27:32 51:54 5   +27:32  
  2. Synne Skeie Petterson 19:47 4 +6:44 1:11:41 5 0 +34:16 +6:44
  3. Gunnar Petterson 22:04 1   1:33:45 2 -3 +24:37  
3 Haugesund IL Orientering 1       1:35:51     +26:43  
  1. Grethe Vie 52:36 7 +28:14 52:36 7   +28:14  
  2. Linn Wikstrøm 19:09 3 +6:06 1:11:45 6 -1 +34:20 +6:06
  3. Erik Engløkk 24:06 2 +2:02 1:35:51 3 -3 +26:43 -7:37
4 Sandnes IL (Rogaland) 1       1:39:17     +30:09  
  1. Ragnhild Richter 31:01 3 +6:39 31:01 3   +6:39  
  2. Cecilie Hiorth 17:16 2 +4:13 48:17 2 -1 +10:52 +4:13
  3. Randi Roth 51:00 5 +28:56 1:39:17 4 +2 +30:09 +19:17
5 Stavanger Orienteringsklubb 2       1:54:44     +45:36  
  1. Arne J. N. Olsen 52:13 6 +27:51 52:13 6   +27:51  
  2. Møyfrid Larsen 23:26 5 +10:23 1:15:39 7 +1 +38:14 +10:23
  3. Turid Nystrøm 39:05 4 +17:01 1:54:44 5 -2 +45:36 +7:22
6 Sandnes IL (Rogaland) 2       2:04:08     +55:00  
  1. Kim Richter 30:05 2 +5:43 30:05 2   +5:43  
  2. Jon Myklatun 25:57 7 +12:54 56:02 3 +1 +18:37 +12:54
  3. Leif Eriksson 1:08:06 7 +46:02 2:04:08 6 +3 +55:00 +36:23
7 Ganddal IL 1       2:09:46     +1:00:38  
  1. Arild Svihus 45:49 4 +21:27 45:49 4   +21:27  
  2. Maria Nilsson 23:38 6 +10:35 1:09:27 4 0 +32:02 +10:35
  3. Tore Rødde 1:00:19 6 +38:15 2:09:46 7 +3 +1:00:38 +28:36


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +