Resultater KM Sør-Trøndelag - Langdistanse 2015



Resultater  KM Sør-Trøndelag - Langdistanse
Melhus, Sør-Trøndelag - 7. juni 2015

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 200 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Nora Halvorsen Freidig 14:01   11:40
  Oskar Falk-Larssen Krogsrud Malvik IL 25:04   20:53
  Wilma Falk-Larssen Krogsrud Malvik IL 26:44   22:16
  Gaute Romundstad Nidarøst OK 30:36   25:30

D -10

1 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Tora Kittilsen Freidig 11:41   9:44
  Maria Strømdal Wik Freidig 12:28   10:23
  Una Kittilsen Freidig diskvalifisert    

D 11-12

1 620 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathea Spets Storhov Freidig 19:36   12:05

D 13-14

3 040 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vilde Lereim Storli Freidig 1:01:50   20:20

D 15-16

4 170 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anine Lome Hamar OK 44:34   10:41
2 Ragnhild Eide Byåsen IL 44:53 +0:19 10:45
3 Marte Lien Johnsen Byåsen IL 52:12 +7:38 12:31
4 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 54:17 +9:43 13:01
5 Maria Ulseth Sylte Freidig 59:10 +14:36 14:11
6 Vera Melkild Freidig 1:04:30 +19:56 15:28
7 Andrine Viken Byåsen IL 1:05:08 +20:34 15:37
8 Sarah Brynhildsen Wing OK 1:22:15 +37:41 19:43
9 Martine Klock Fleten Wing OK 2:15:59 +1:31:25 32:36
  Marie Bakken Sørensen Freidig ikke startet    
  Anna Renolen Wing OK ikke startet    

D 17-A kort

4 170 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marit Schmid OL Trollelg 1:04:07   15:22
  Jorunn Kvakland NTNUI ikke startet    

D 17-18

5 740 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingeborg Eide Byåsen IL 1:01:21   10:41
2 Emma Arnesen Byåsen IL 1:01:32 +0:11 10:43
  Oda Q Fossum Freidig ikke startet    
  Pernille Opheim Freidig ikke startet    

D 19-20

7 620 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Frida Sæther Freidig 1:21:56   10:45
2 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 1:29:50 +7:54 11:47
3 Kristine Klock Fleten Wing OK 2:04:25 +42:29 16:19

D 21-

9 860 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gunhild Rogne Halland NTNUI 1:39:02   10:02
2 Ingrid Okkenhaug NTNUI 1:57:16 +18:14 11:53

D 35-

7 620 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gøril Eide Byåsen IL 1:25:44   11:15
2 Randi Lillealtern Freidig 1:31:32 +5:48 12:00
3 Kari Solem Aune Byåsen IL 1:35:41 +9:57 12:33

D 45-

5 740 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torunn Spets Storhov Freidig 1:04:23   11:12
2 Heidi Arnesen Freidig 1:10:08 +5:45 12:13
3 Tone Almås IL Leik 1:16:58 +12:35 13:24
4 Sigrid Melkild Freidig 1:32:36 +28:13 16:07

D 50-

4 940 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rine Hanssen Byåsen IL 1:00:45   12:17
2 Mona Høiås Sæther Freidig 1:06:10 +5:25 13:23
3 Elisabeth Sæthre Freidig 1:11:46 +11:01 14:31
4 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 1:13:39 +12:54 14:54

D 55-

4 940 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Guri Bjørndal Byåsen IL 1:05:19   13:13
2 Grete Berge Owren Freidig 1:11:31 +6:12 14:28
3 Karin Galaaen Selbu OK 1:21:50 +16:31 16:33

D 60-

4 170 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gerd Bjørseth Krokstadøra IL 1:01:27   14:44
2 Ruth Schmid OL Trollelg 1:19:59 +18:32 19:10
3 Anne-Sofie Gjermstad Nidarøst OK 1:56:36 +55:09 27:57

D 65-

4 170 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torid Kvaal Freidig 1:10:20   16:51
2 Stina Elfving Byåsen IL 1:16:31 +6:11 18:20
3 Gunn Kari Hygen Freidig 1:27:49 +17:29 21:03

H -10

1 200 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Jørgen Aune Byåsen IL 28:49   24:00
  Erik Windseth Bakk Melhus IL 9:46   8:08
  Tristan Halvorsen Freidig 10:34   8:48
  Kristoffer Strømdal Wik Freidig 9:24   7:50
  Hallvard Hellevik Freidig ikke startet    

H 11-12

1 620 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sverre Hellevik Freidig 26:05   16:06
2 Emil Leroyer Freidig 26:30 +0:25 16:21
3 Erlend Aune Byåsen IL 27:32 +1:27 16:59
4 Håkon Wærnes Øfsti Melhus IL 43:31 +17:26 26:51
5 Aapo Haukioja Nidarøst OK 45:59 +19:54 28:23
6 Tord Romundstad Nidarøst OK 46:43 +20:38 28:50

H 11-12N

1 200 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristoffer Lerli Melhus IL 14:16   11:53
2 Oskar Storler Melhus IL 16:41 +2:25 13:54
3 Espen Karlsen Melhus IL 17:02 +2:46 14:11
4 Michael Olsen Melhus IL 17:25 +3:09 14:30
  Peter Prytz Jensen Melhus IL ikke startet    

H 13-14

3 040 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vegard Kittilsen Freidig 31:19   10:18
2 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 36:27 +5:08 11:59
3 Simen Spets Storhov Freidig 37:03 +5:44 12:11
4 Mikkel Holt Freidig 47:58 +16:39 15:46
5 Einar Eide Byåsen IL 49:48 +18:29 16:22
6 Jostein Rø Freidig 50:39 +19:20 16:39

H 13-16C

1 620 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Nikolai Renolen Wing OK diskvalifisert    

H 13-16N

1 200 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sander Sandmo Melhus IL 16:57   14:07

H 15-16

4 940 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oskar Spets Storhov Freidig 44:34   9:01
2 Anders Haugskott OL Trollelg 54:41 +10:07 11:04
3 Mathias Hermstad Freidig 55:36 +11:02 11:15
4 Sivert Bellingmo OL Gaula 56:44 +12:10 11:29
5 Are Lodgaard Byåsen IL 1:02:55 +18:21 12:44
6 Filip Rønning Hoseth Melhus IL 1:41:45 +57:11 20:35

H 17-A kort

5 740 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Geir Arne Lodgaard Byåsen IL 1:18:48   13:43
2 Per Ivar Skinderhaug Wing OK 1:28:07 +9:19 15:21

H 17-18

7 620 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Adrian Opheim Freidig 1:08:25   8:58
2 Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF 1:09:13 +0:48 9:05
3 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 1:12:46 +4:21 9:32
4 Johannes K. Midtbø Wing OK 1:29:50 +21:25 11:47

H 19-20

9 860 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jonas Madslien Bakken NTNUI 1:25:03   8:37
2 Øyvind Wiggen Byåsen IL 1:29:35 +4:32 9:05
3 Ola Keiserås IL Leik 1:29:43 +4:40 9:05
4 Rein Helle Mårdalen Freidig 1:32:20 +7:17 9:21
5 Arvid Lyngstad Wing OK 1:41:52 +16:49 10:19
6 Matthias Leibundgut OLV Hindelbank 1:57:12 +32:09 11:53
  Ola Hjulstad Melhus IL diskvalifisert    

H 21-

12 480 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andreas Sølberg OL Trollelg 1:33:00   7:27
2 Jan Schmid OL Trollelg 1:35:49 +2:49 7:40
3 Pål Kittilsen Freidig 1:45:19 +12:19 8:26
4 Bjørn Lundanes NTNUI 1:49:35 +16:35 8:46
5 Roar Skulbørstad OL Trollelg 1:53:41 +20:41 9:06
6 Petter Reinemo Freidig 1:58:49 +25:49 9:31
7 Tommy Schmid OL Trollelg 2:14:07 +41:07 10:44
  Mihail Utkin Wing OK diskvalifisert    
  Joakim Blix Prestmo Wing OK diskvalifisert    
  Lars Owren Freidig diskvalifisert    
  Mathias Stensland Lillevold NTNUI ikke startet    
  Sindre Johannessen Freidig ikke startet    

H 35-

9 860 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørgen Tegdan OL Trollelg 1:25:37   8:40
2 Vegard Hansen OL Trollelg 1:37:25 +11:48 9:52
3 Brage Keiserås IL Leik 1:50:27 +24:50 11:12
4 Stein-Erik Fleten Wing OK 1:51:33 +25:56 11:18
5 Otto Richard Eide Byåsen IL 1:52:38 +27:01 11:25
6 Harald Storrønning Byåsen IL 1:55:55 +30:18 11:45

H 45-

7 620 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Røstum OL Gaula 1:14:12   9:44
2 Arild H Clausen Freidig 1:20:32 +6:20 10:34
3 Rune Stræte Wing OK 1:23:10 +8:58 10:54
4 Ingebrigt Fuglem Malvik IL 1:25:15 +11:03 11:11
5 Agnar Renolen Wing OK 1:26:52 +12:40 11:23
6 Bernt Brynhildsen Wing OK 1:27:10 +12:58 11:26
7 Bjørn P. Løvås Nidarøst OK 1:36:54 +22:42 12:42
8 Roy Seland Wing OK 1:41:29 +27:17 13:19

H 50-

5 740 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jostein Mårdalen Freidig 55:53   9:44
2 Bjarne Lien Byåsen IL 56:08 +0:15 9:46
3 Frode Haugskott OL Trollelg 59:44 +3:51 10:24
4 Sturla Sæther Freidig 1:02:46 +6:53 10:56
5 Bjørn Solhjem Melhus IL 1:03:37 +7:44 11:04
6 Knut Hagen Byåsen IL 1:06:33 +10:40 11:35
7 Stig Magnar Løvås Freidig 1:10:58 +15:05 12:21
8 Haakon Arnesen Byåsen IL 1:13:42 +17:49 12:50
9 Øistein Bøe Fana IL 1:13:59 +18:06 12:53
10 Øyvind Schjelderup Freidig 1:14:41 +18:48 13:00
  Terje Schjølberg Røros IL ikke startet    
  Eivind Hoff IL Tyrving ikke startet    

H 55-

5 740 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Geir Owren Freidig 1:04:57   11:18
2 Petter Gullikstad Røros IL 1:06:54 +1:57 11:39
3 Dag Stenersen Nidarøst OK 1:08:30 +3:33 11:56
3 Lasse Natvig Byåsen IL 1:08:30 +3:33 11:56
5 Kjell Maroni Byåsen IL 1:17:13 +12:16 13:27
6 Terje Midtbø Wing OK 1:17:53 +12:56 13:34
7 Vemund Jaren Freidig 1:21:07 +16:10 14:07
8 John Lerli Melhus IL 1:24:20 +19:23 14:41
9 Bjørn Erik Johnsen Byåsen IL 1:25:33 +20:36 14:54
  Helge Eriksen Byåsen IL ikke startet    
  Hans Boye Skogstad OL Gaula ikke startet    
  Svein Olav Åmot IL Leik ikke startet    

H 60-

4 940 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Frank Bjarkø Wing OK 1:02:24   12:37

H 65-

4 940 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Steinar Aasvang Wing OK 1:00:54   12:19
2 Tore Angell-Petersen Freidig 1:01:31 +0:37 12:27
3 Knut Lillealtern Freidig 1:05:41 +4:47 13:17
4 Nils Olav Vennevik Freidig 1:19:51 +18:57 16:09
  Tom Bugge Byåsen IL ikke startet    

H 70-

4 170 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Roar Forbord Malvik IL 53:28   12:49
2 Øistein Åsmul OL Trollelg 1:02:23 +8:55 14:57
3 Torleif Stephansen Nidarøst OK 1:09:23 +15:55 16:38
4 Magnus Landstad Freidig 1:09:37 +16:09 16:41
5 Robert Strøm Wing OK 1:37:39 +44:11 23:25
  Odd Musum OL Trollelg ikke startet    

H 75-

4 170 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gunnar Østerbø Freidig 50:42   12:09
2 Anders Lauglo OL Trollelg 1:02:55 +12:13 15:05
3 Henry Sundsetvik OL Trollelg 1:24:18 +33:36 20:12
  Arne Sæterhaug Byåsen IL diskvalifisert    

H 80-

3 040 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Paul Forseth OL Trollelg 56:29   18:34
2 Jostein Glesåen OL Gaula 1:34:51 +38:22 31:12

A-direkte

4 940 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erik Jonsson Sintef 43:40   8:50
2 Andreas Sylte Freidig 43:45 +0:05 8:51
3 Hans Aleksander Østhagen Byåsen IL 44:12 +0:32 8:56
4 Torgeir Aune Byåsen IL 49:22 +5:42 9:59
5 Jens Even Storhov Freidig 55:49 +12:09 11:17
6 Sina Blix Prestmo Wing OK 1:06:49 +23:09 13:31
7 Arild Heggeset Freidig 1:07:37 +23:57 13:41
8 Helge Rustad Freidig 1:08:42 +25:02 13:54
9 Marit Albinson Gimle IF 1:16:25 +32:45 15:28
10 Pauline Røstum Bellignmo Gaula OK 1:22:55 +39:15 16:47
11 Ole Gunnar Sølberg IL Leik 1:24:21 +40:41 17:04
12 Marianne Løvås Freidig 1:24:41 +41:01 17:08

B-direkte

3 040 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tina Vik Freidig 1:00:42   19:58
2 Oddvar Opland Trollelg OL 1:03:44 +3:02 20:57
3 Mai Iren Almås Leik 1:09:20 +8:38 22:48
4 Rune M Holt Freidig 1:11:46 +11:04 23:36
5 Kristin Sølberg IL Leik 1:15:16 +14:34 24:45
6 Runar Smistad Trollelg OL 1:16:00 +15:18 25:00
7 Rudolf Schmid Trollelg OL 1:18:03 +17:21 25:40
8 Susanna Brynhildsen Wing OK 1:44:44 +44:02 34:27

C-direkte

1 620 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gisle Bjørnø Gimle IF 25:20   15:38


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +