Resultater KM Sør-Trøndelag - Mellomdistanse 2018



Resultater KM Sør-Trøndelag - Mellomdistanse
Malvik, Trøndelag - 27. mai 2018

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 400 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Ole Einar Andresen Malvik IL 25:57   18:32
  Maja Sjøgren Carlsen Freidig 45:15   32:19
  Marit Storler Snøfugl Freidig 28:19   20:13
  Irene Storler Snøfugl Freidig 18:11   12:59
  Linus Fossum Malmring Freidig 19:53   14:12
  Ludvik Tronvoll Stjørdals-Blink 33:06   23:38
  Tuva Husbyn Stjørdals-Blink 36:34   26:07
  Sverre Blix Prestmo WING 34:11   24:25
  Mia Rossvold Otterlei Byåsen 22:56   16:22
  Nora Rossvold Otterlei Byåsen 21:58   15:41
  Eva Falck Holte Freidig 47:22   33:50
  Imre Leander Gangaune Wing OK ikke startet    
  Clara Leroyer Freidig ikke startet    

 

D -10

1 800 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Lily Alexandra Morgan Malvik IL 25:37   14:13
  Solveig Fougner Nordhagen Nidarøst OK 34:34   19:12

 

D 11-12

1 800 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Wollan Benum Byåsen IL 17:37   9:47
2 Marie Wollan Benum Byåsen IL 18:34 +0:57 10:18
3 Nora Halvorsen Freidig 29:35 +11:58 16:26
4 Ine Bohnhorst Tegdan Freidig 29:38 +12:01 16:27

 

D 11-12N

1 400 m, 0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Nardos Kidane Emahatsion Selbu OK ikke startet    

 

D 13-14

2 300 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathea Spets Storhov Freidig 26:05   11:20
2 Selma Nevin Freidig 30:06 +4:01 13:05
3 Tora Kittilsen Freidig 30:58 +4:53 13:27
4 Vilde Talgø-Kristiansen Freidig 31:38 +5:33 13:45
5 Una Kittilsen Freidig 32:24 +6:19 14:05
6 Maria Strømdal Wik Freidig 35:08 +9:03 15:16
7 Lina Storler Snøfugl Freidig 35:28 +9:23 15:25
8 Anna Aurora Nolte Freidig 41:00 +14:55 17:49
9 Ella Sandstad Freidig 53:56 +27:51 23:26
  Sigrid Haugskott OL Trollelg ikke startet    

 

D 15-16

2 700 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tale Tannvik Skei Freidig 37:06   13:44
2 Marie Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 39:22 +2:16 14:34
3 Ane Malene Kolstad Freidig 40:23 +3:17 14:57
4 Maren Viken Byåsen IL 56:41 +19:35 20:59
5 Vilde Lereim Storli Freidig 57:42 +20:36 21:22
  Stine Aune Nidarøst OK diskvalifisert    
  Mari Eidsmo Freidig ikke startet    
  Frida Haugskott OL Trollelg ikke startet    

 

D 17-C

1 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elin Synøve Mjølnerød Lerud Eidskog OL 27:34   15:18

 

D 17-18

3 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hanne Helmine Rogstad Nidarøst OK 1:10:54   20:51

 

D 19-20

3 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Idunn Haavengen NTNUI 57:40   15:10
2 Tonje Aasheim Nymark NTNUI 1:00:35 +2:55 15:56
  Ane Nilsen Solberg Størdals-Blink diskvalifisert    
  Anniken Eriksrud Karlsen NTNUI ikke startet    

 

D 21-

3 800 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Karen Oline Kolstad NTNUI 39:56   10:30
2 Mathilde Rundhaug Frol IL 39:57 +0:01 10:30
3 Ida Lidquist NTNUI 41:40 +1:44 10:57
4 Åsne Skram Trømborg NTNUI 42:20 +2:24 11:08
5 Ingrid Gulbrandsen NTNUI 43:18 +3:22 11:23
6 Aurora Fossøy NTNUI 46:03 +6:07 12:07
7 Ronja Björklund NTNUI 48:30 +8:34 12:45
8 Solveig Blindheim NTNUI 51:49 +11:53 13:38
9 Kristin Brekke NTNUI 56:23 +16:27 14:50
10 Ingeborg Ellegaard Melby NTNUI 56:34 +16:38 14:53
11 Marit Schmid OL Trollelg 58:22 +18:26 15:21
11 Ingrid Okkenhaug NTNUI 58:22 +18:26 15:21
13 Ingvild Ramtvedt Næsset NTNUI 1:01:54 +21:58 16:17
14 Trine Disch Kihle NTNUI 1:02:23 +22:27 16:25
15 Line Hovdenak Lyng Nidarøst OK 1:03:38 +23:42 16:44
16 Astrid Øyre Slind Oppdal IL 1:09:23 +29:27 18:15
17 Karoline Dahl Fosby NTNUI 1:23:36 +43:40 22:00
  Ingunn Egeberg Vári NTNUI diskvalifisert    
  Maria Dahl Fosby NTNUI diskvalifisert    
  Helen Palmer Byåsen IL ikke startet    

 

D 35-

3 400 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jenny Persson Byåsen IL 43:39   12:50
2 Kristin Høydalsvik Wells Byåsen IL 56:57 +13:18 16:45
3 Mette Resell Nolte Freidig 57:52 +14:13 17:01
4 Tina Strømdal Wik Freidig 1:00:14 +16:35 17:42
5 Beth Paludan Carlsen Freidig 1:09:26 +25:47 20:25
6 Kristin Jæger Wing OK 1:16:49 +33:10 22:35
  Kari Solem Aune Byåsen IL ikke startet    
  Randi Lillealtern Freidig ikke startet    

 

D 45-

3 400 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Haugskott OL Trollelg 40:30   11:54
2 Mette Wanvik Stjørdals-Blink Orientering 1:09:34 +29:04 20:27

 

D 50-

2 700 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torunn Spets Storhov Freidig 40:25   14:58
2 Hilde Forbord Malvik IL 43:11 +2:46 15:59

 

D 55-

2 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Guri Bjørndal Byåsen IL 41:42   15:26

 

D 60-

2 700 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gerd Bjørseth Krokstadøra IL 43:05   15:57
2 Grete Berge Owren Freidig 47:49 +4:44 17:42
3 Karin Galaaen Selbu OK 56:41 +13:36 20:59
4 Kjellrun Sporild Malvik IL 58:43 +15:38 21:44

 

D 65-

2 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kari Lillealtern Freidig 59:32   22:53

 

D 75-

2 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torid Kvaal Freidig 57:09   21:58

 

H -10

1 800 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Dagfinn Stenvik Byåsen IL 16:20   9:04
  Finn Einar Brandsen Malvik IL 20:51   11:35
  Jens Anton Andresen Malvik IL 25:44   14:17
  Mathias Leroyer Freidig 13:47   7:39
  Leo Benjamin Morgan Malvik IL 17:02   9:27

 

H 11-12

1 800 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ludvik Storler Snøfugl Freidig 20:12   11:13
2 Sven Nevin Freidig 26:39 +6:27 14:48
3 Johannes Stordal Byåsen IL 31:50 +11:38 17:41
4 Hallvard Hellevik Freidig 35:25 +15:13 19:40
5 Sivert Aalmo Malvik IL 38:45 +18:33 21:31

 

H 13-14

2 300 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristoffer Strømdal Wik Freidig 22:20   9:42
2 Emil Reinertsen Leroyer Freidig 26:15 +3:55 11:24
3 Tristan Halvorsen Freidig 27:08 +4:48 11:47
4 Tord Romundstad Nidarøst OK 30:23 +8:03 13:12
5 Emil Grønli Freidig 32:34 +10:14 14:09
6 Sverre Hellevik Freidig 35:36 +13:16 15:28
7 Vegard Lereim Storli Freidig 36:55 +14:35 16:03
8 Ådne Stordal Byåsen IL 37:16 +14:56 16:12
9 Jørgen Aune Byåsen IL 59:12 +36:52 25:44

 

H 15-16

3 400 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias Alstad Frol IL 30:33   8:59
2 Mikkel Holt Freidig 34:51 +4:18 10:15
3 Petter Andreas Lona Wing OK 41:49 +11:16 12:17
4 Kasper Sæterhaug Knudsen Freidig 47:49 +17:16 14:03
5 Vetle Grønvik Ekra Freidig 50:37 +20:04 14:53
6 Erlend Aune Byåsen IL 59:00 +28:27 17:21
  Trym Nergård Rønning OK Skøynar diskvalifisert    
  August Maske Freidig diskvalifisert    
  Antonius Herskedal Amundsen Freidig diskvalifisert    

 

H 17-C

1 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trond Taraldsen Malvik IL 32:01   17:47

 

H 17-18

3 800 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ludvig Williams Strømsnes Malvik IL 46:57   12:21
2 Jonas Vindal Wing OK 51:19 +4:22 13:30
3 Øystein Vidarsson Haukaas Stjørdals-Blink Orientering 52:44 +5:47 13:52
4 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 54:56 +7:59 14:27
5 Øystein Moltumyr Malvik IL 1:15:16 +28:19 19:48
6 Johannes Langaas Nidarøst OK 1:28:15 +41:18 23:13

 

H 19-20

4 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias Kristensen NTNUI 45:20   10:04
2 Ole Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 51:08 +5:48 11:21

 

H 21-

4 500 m, 32 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 34:42   7:42
2 Lars Sandstad Skjeset Frol IL 34:44 +0:02 7:43
3 Nicolas Rio NTNUI 34:59 +0:17 7:46
4 Vegard Jarvis Westergård NTNUI 35:00 +0:18 7:46
5 Anton Sjökvist Stora Tuna OK 35:02 +0:20 7:47
6 Håkon Raadal Bjørlo NTNUI 35:25 +0:43 7:52
7 Martin Vister Frol IL 36:03 +1:21 8:00
8 Isak Bergset Frol IL 37:39 +2:57 8:22
9 Erlend Nilsen Sandnes NTNUI 38:49 +4:07 8:37
10 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 38:51 +4:09 8:38
11 Mikkel Sørensen NTNUI 39:28 +4:46 8:46
12 Raffael Huber Svensson 40:23 +5:41 8:58
13 Sindre Østgulen Deisz NTNUI 40:34 +5:52 9:00
14 Johan Ivarsson Freidig 41:18 +6:36 9:10
15 Jan Schmid OL Trollelg 41:40 +6:58 9:15
16 Simen Eid Nielsen NTNUI 41:50 +7:08 9:17
17 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 42:10 +7:28 9:22
18 Jørgen Fiskum Frol IL 44:32 +9:50 9:53
19 Erik Gustafsson NTNUI 45:37 +10:55 10:08
20 Jonas Madslien Bakken NTNUI 45:50 +11:08 10:11
21 Sverre Bang Støeng NTNUI 46:32 +11:50 10:20
22 Kristian Nilsen Sandnes NTNUI 47:37 +12:55 10:34
23 Håvard Mo Vaadal NTNUI 47:46 +13:04 10:36
24 Mattis Myhre Stjørdals-Blink Orientering 47:50 +13:08 10:37
25 Sindre Engzelius Gylver NTNUI 57:58 +23:16 12:52
26 Sigurd Stenvik Byåsen IL 58:54 +24:12 13:05
27 Jérôme Soulard Byåsen IL 1:06:02 +31:20 14:40
28 Arne Johannes Løkken NTNUI 1:09:27 +34:45 15:26
29 Per Didrik Nonstad WING OK 1:30:29 +55:47 20:06
30 Philip Føyen Eidskog OL 1:34:58 +1:00:16 21:06
  Anders Felde Olaussen NTNUI diskvalifisert    
  Morten Jørgensen Kristiansand OK brutt    
  Henrik Upsal NTNUI ikke startet    

 

H 35-

3 800 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andreas Haaland Wing OK 39:06   10:17
2 Lars O. Løseth OL Trollelg 39:39 +0:33 10:26
3 Roar Skulbørstad OL Trollelg 40:31 +1:25 10:39
4 Joakim Blix Prestmo Wing OK 47:24 +8:18 12:28
5 Eivind Lona Wing OK 50:15 +11:09 13:13
6 Lars Martin Hafstad Byåsen IL 55:42 +16:36 14:39
7 Snorre Gangaune OL Trollelg 1:14:37 +35:31 19:38

 

H 45-

3 800 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørgen Tegdan Freidig 35:54   9:26
2 Skjalg Stordal Byåsen IL 42:52 +6:58 11:16
3 Håvard Kjesbu Stjørdals-Blink Orientering 44:50 +8:56 11:47
4 Arild H Clausen Freidig 48:53 +12:59 12:51
5 Torgeir Aune Byåsen IL 49:55 +14:01 13:08
6 Olle Malmring Freidig 1:09:01 +33:07 18:09
7 Morten Løberg OK Fjell 1:29:03 +53:09 23:26
  Pål Kittilsen Freidig ikke startet    

 

H 50-

3 400 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jens Even Storhov Freidig 34:48   10:14
2 Svein Erik Bratsberg Wing OK 36:59 +2:11 10:52
3 Håvard Lorange Freidig 39:06 +4:18 11:30
4 Atle Pedersen Melhus IL 40:25 +5:37 11:53
5 Øyvind Schjelderup Wing OK 40:35 +5:47 11:56
6 Agnar Renolen Wing OK 43:14 +8:26 12:42
7 Jan Hage IL Leik 44:03 +9:15 12:57
8 Bjørn P. Løvås Nidarøst OK 45:22 +10:34 13:20
9 Geir Paulsen OL Trollelg 45:43 +10:55 13:26
10 Per Ivar Skinderhaug Wing OK 49:51 +15:03 14:39
11 Arild Heggeset Freidig 52:43 +17:55 15:30
12 Øystein Wiggen Byåsen IL 53:42 +18:54 15:47
13 Geir Willumsen Freidig 1:09:15 +34:27 20:22
  Jakob Haugen Stjørdals-Blink Orientering ikke startet    
  Bård Øyvind Solberg Stjørdals-Blink Orientering ikke startet    

 

H 55-

3 400 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Terje Rønning OK Skøynar 39:59   11:45
2 Dag Stenersen Nidarøst OK 42:53 +2:54 12:36
3 Terje Schjølberg Røros IL 43:19 +3:20 12:44
4 Haakon Arnesen Byåsen IL 45:50 +5:51 13:28
5 Stig Magnar Løvås Freidig 47:25 +7:26 13:56
6 Geir Arnesen Freidig 47:55 +7:56 14:05
7 Petter Gullikstad Røros IL 48:42 +8:43 14:19

 

H 60-

3 400 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jostein Alvestad Wing OK 40:13   11:49
2 Kjell Maroni Byåsen IL 47:14 +7:01 13:53

 

H 65-

2 700 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Knut Lillealtern Freidig 38:55   14:24
2 Rolf Wærnes Orkanger IF 46:04 +7:09 17:03
3 Jakob Hygen Freidig 1:11:13 +32:18 26:22
  Steinar Aasvang Wing OK ikke startet    

 

H 70-

2 700 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tom Bugge Byåsen IL 48:41   18:01
2 Tore Angell-Petersen Freidig 49:26 +0:45 18:18
3 Nils Olav Vennevik Freidig 49:31 +0:50 18:20
4 Leif Engen Nidarøst ok 55:03 +6:22 20:23
5 Helge Revhaug Ringerike OL 57:39 +8:58 21:21
6 Rolf Karset Steinkjer OK 57:58 +9:17 21:28
7 Øistein Åsmul OL Trollelg 1:00:56 +12:15 22:34
  Anders Waage Freidig diskvalifisert    
  Svein Endre Hove Byåsen IL diskvalifisert    

 

H 75-

2 700 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jardar Sandstad Selbu OK 59:09   21:54
2 Stig Arild Haugskott OL Trollelg 1:02:12 +3:03 23:02
3 Robert Strøm Wing OK 1:14:03 +14:54 27:25
  Gunnar Østerbø Freidig diskvalifisert    

 

H 80-

2 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arne Sæterhaug Byåsen IL 41:23   15:55

 

H 85-

2 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Paul Forseth OL Trollelg 48:06   18:30
  Gunnar Smistad OL Trollelg ikke startet    

 

Direktepåmelding A

3 400 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sina Blix Prestmo WING 45:38   13:25
2 Snorre Sæternes Byåsen IL 45:47 +0:09 13:27
3 Dorte Narum Hamar OK 46:39 +1:01 13:43
4 Trond Benum Byåsen 47:59 +2:21 14:06
5 Robert Otterlei Byåsen 52:14 +6:36 15:21
6 Christian Andre Andresen Malvik IL 58:02 +12:24 17:04
7 Petter Norgren Noclas 1:13:18 +27:40 21:33
  Vibeke Falck Holte Freidig diskvalifisert    

 

Direktepåmelding B

2 300 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magnus Berger Sjøstad Størdals-Blink 30:43   13:21
2 Stine Lyngvi Fougner Nidarøst OK 39:49 +9:06 17:18
3 Rune M Holt Byåsen 43:18 +12:35 18:49
4 Martin Munkeby NOCLAS 44:51 +14:08 19:30
5 Maria Stuifbergen Malvik IL 46:00 +15:17 20:00
6 Lars Talgø-Kristiansen Freidig 51:05 +20:22 22:12
7 Ingerid Reinertsen Freidig 54:13 +23:30 23:34
8 Tormod Langås Nidarøst 55:19 +24:36 24:03
9 Susanna Brynhildsen Wing OK 1:01:44 +31:01 26:50
10 Are Rogstad Nidarøst OK 1:01:47 +31:04 26:51
  Lars Halvorsen Freidig ikke startet    
  Leif Rune Hellevik Freidig ikke startet    

 

Direktepåmelding C

1 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingvil Snøfugl Freidig 24:17   13:29


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +