Resultater KM Sør-Trøndelag, sprint - STAR-cup 1 - 2014



Resultater Orientering
KM Sør-Trøndelag, sprint - STAR-cup 1
Trondheim, Sør-Trøndelag - 18. mai 2014

N-åpen

1 000 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
  Lars Endreseth baasland Freidig 20:52   20:52
  Annika Bjerkan Wing OK 19:07   19:07
  Hallvard Hellevik Freidig 11:59   11:59
  Tora Kittilsen Freidig 11:04   11:04
  Una Kittilsen Freidig 10:28   10:28
  Alf Petter Lynum Freidig 10:27   10:27
  Solveig Louise Nissen Freidig 12:18   12:18
  Andreas Bruun Rui Freidig 20:54   20:54
  Linnea Skaufel Simonsen Freidig 12:00   12:00
  Ida Tangvold Freidig 16:38   16:38
  Jakob Tangvold Freidig 12:02   12:02
  Ine Bohnhorst Tegdan Freidig 20:04   20:04
  Jørgen Moseid Ulven Freidig 17:15   17:15

 

D -10

1 200 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
  Ella Fiskum Ness Freidig 11:44   9:46
  Anna Aurora Nolte Freidig 15:01   12:30
  Astrid Oline Rinnan Green Wing OK 14:24   12:00
  Silje Skaufel Simensen Freidig 13:45   11:27
  Mathea Spets Storhov Freidig 9:43   8:05
  Emma Støver Wollebæk Freidig 9:56   8:16

 

D 11-12

1 700 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Vilde Lereim Storli Freidig 11:33   6:47
2 Ingri Moseid Ulven Freidig 14:08 +2:35 8:18
3 Tale Tannvik Skei Freidig 14:41 +3:08 8:38
4 Mari Eidsmo Freidig 15:58 +4:25 9:23
5 Ane Malene Kolstad Freidig 16:54 +5:21 9:56
6 Maren Viken Byåsen IL 17:07 +5:34 10:04

 

D 11-12N

1 200 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Silje Marie Nissen Freidig 17:04   14:13

 

D 13-14

2 100 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 16:39   7:55
2 Ingrid Wanvik Krogstadmo Selbu OK 18:38 +1:59 8:52
3 Kristine Gjersvold Haug Freidig 19:30 +2:51 9:17
4 Hedda Hoff Hagen Byåsen IL 19:46 +3:07 9:24
5 Sarah Brynhildsen Wing OK 19:55 +3:16 9:29
6 Dina Reitan Freidig 22:36 +5:57 10:45
7 Mona Ulseth Sylte Freidig 23:00 +6:21 10:57
8 Anna Renolen Wing OK 23:33 +6:54 11:12

 

D 15-16

2 200 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ragnhild Eide Byåsen IL 18:52   8:34
2 Vera Melkild Freidig 21:32 +2:40 9:47
3 Line Sølberg IL Leik 21:40 +2:48 9:50
4 Marte Lien Johnsen Byåsen IL 23:03 +4:11 10:28
5 Maria Ulseth Sylte Freidig 23:50 +4:58 10:49
6 Sanna Fiskum Ness Freidig 24:11 +5:19 10:59
7 Marie Bakken Sørensen Freidig 24:37 +5:45 11:11
8 Oda Q Fossum Freidig 24:59 +6:07 11:21
9 Malin Opøien OL Trollelg 25:13 +6:21 11:27
10 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 27:09 +8:17 12:20
11 Malin Sandstad Freidig 29:54 +11:02 13:35
12 Eldrid Bratsberg Wing OK 30:00 +11:08 13:38
13 Andrine Viken Byåsen IL 35:55 +17:03 16:19
  Martine Klock Fleten Wing OK ikke startet    
  Pernille Opheim Freidig ikke startet    

 

D 17-C

2 300 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Cecilie Paulsen Aarstein OL Trollelg 53:35   23:17

 

D 17-18

2 300 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ingeborg Eide Byåsen IL 17:49   7:44
2 Frida Sæther Freidig 18:36 +0:47 8:05
3 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 20:57 +3:08 9:06
4 Sigrid Merete Moen Pedersli OL Trollelg 22:00 +4:11 9:33
5 Maren Grande Verdal OK 22:12 +4:23 9:39
6 Ida Berg Hanssen Byåsen IL 28:54 +11:05 12:33
7 Ane Svegård Bye Byåsen IL 31:38 +13:49 13:45
  Emma Arnesen Byåsen IL diskvalifisert    
  Kristine Klock Fleten Wing OK ikke startet    

 

D 19-20

2 300 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Mathilde Rundhaug Frol IL 20:30   8:54
2 Jorunn Kvakland NTNUI 20:50 +0:20 9:03
3 Kjersti Elisabeth Midtbø Wing OK 28:43 +8:13 12:29
4 Sigrid Bratsberg Wing OK 31:29 +10:59 13:41

 

D 21-

2 300 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Mari Fasting Halden SK 16:02   6:58
2 Ingjerd Myhre Järla Orientering 18:06 +2:04 7:52
3 Hanne Sandstad Freidig 18:25 +2:23 8:00
4 Gunhild Rogne Halland NTNUI 18:28 +2:26 8:01
5 Kristine Fjellanger Varegg Fleridrett 18:38 +2:36 8:06
6 Britt Ingunn Nydal NTNUI 18:58 +2:56 8:14
7 Kristine Fjeldbo NTNUI 19:15 +3:13 8:22
8 Kari Svingheim Frol IL 20:40 +4:38 8:59
9 Mari Angell-Petersen Freidig 21:24 +5:22 9:18
10 Sara Profors Frol IL 21:31 +5:29 9:21
11 Ingrid Marie Dromnes OL Trollelg 21:44 +5:42 9:26
12 Jenny Persson Byåsen IL 22:38 +6:36 9:50
13 Marit Isachsen Asker Skiklubb 22:54 +6:52 9:57
14 Rannveig Jørgensen NTNUI 23:06 +7:04 10:02
15 Mathilde Korvald Skaare Nydalens SK 23:16 +7:14 10:06
16 Martine Åstebøl NTNUI 23:32 +7:30 10:13
16 Melanie Simpson Wing OK 23:32 +7:30 10:13
18 Hanne Vefsnmo Byåsen IL 24:19 +8:17 10:34
19 Marte Fallbakken Berge NTNUI 24:33 +8:31 10:40
20 Kine Sofie Sandstad Frol IL 24:43 +8:41 10:44
21 Elise Taylor Spets Frol IL 24:52 +8:50 10:48
22 Thorlene Egerton Wing OK 25:28 +9:26 11:04
23 Kristin Høydalsvik Byåsen IL 27:34 +11:32 11:59
24 Marte Bysting Willumsen Nidarøst 33:41 +17:39 14:38
25 Randi Johanne Skjerve Frol IL 35:28 +19:26 15:25
26 Idunn Assev Luftkrigsskolen 36:39 +20:37 15:56
27 Renate Evensen Luftkrigsskolen 41:51 +25:49 18:11
28 Anniken Eriksen Luftkrigsskolen 44:52 +28:50 19:30
29 Wenche Rydning Luftkrigsskolen 45:49 +29:47 19:55
  Elin-Kristin Hem NTNUI diskvalifisert    
  Gøril Rønning Sund Frol IL diskvalifisert    
  Katharina Rogstad NTNUI ikke startet    
  Vibeke Falck Freidig ikke startet    
  Maja Berger Byåsen IL ikke startet    

 

D 35-

2 300 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Randi Lillealtern Freidig 22:45   9:53
2 Tonje Bostad OK Nidarøst 25:21 +2:36 11:01
3 Ingunn Skaufel Freidig 27:32 +4:47 11:58
4 Kristin Sølberg IL Leik 42:35 +19:50 18:30
5 Ingvild Bostad OK Nidarøst 48:40 +25:55 21:09

 

D 40-

2 200 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Gøril Eide Byåsen IL 20:38   9:22
2 Margot Bolstad Lynum Freidig 22:47 +2:09 10:21
3 Kari Ulseth Freidig 23:59 +3:21 10:54
4 Liv Tennes Wing OK 30:24 +9:46 13:49
5 Vibeke Klock Fleten Wing OK 33:55 +13:17 15:25
  Gro Sandstad Eidsmo Freidig ikke startet    

 

D 45-

2 200 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Torunn Spets Storhov Freidig 21:55   9:57
2 Rine Hanssen Byåsen IL 23:01 +1:06 10:27
3 Sigrid Melkild Freidig 23:26 +1:31 10:39
4 Ingrid Gjersvold Ålen IL 24:52 +2:57 11:18
5 Tone Almås IL Leik 25:44 +3:49 11:41
6 Hilde Forbord Malvik IL 28:41 +6:46 13:02
7 Mari Hoff Byåsen IL 29:42 +7:47 13:29

 

D 50-

2 200 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Hanne Svegård Byåsen IL 26:43   12:08
2 Turid Arnesen Byåsen IL 26:51 +0:08 12:12
3 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 27:25 +0:42 12:27
4 Åse Rita Ellingsen Wing OK 31:36 +4:53 14:21
5 Gunn-Marit Wanvik Selbu OK 47:02 +20:19 21:22

 

D 55-

2 200 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Lien Johnsen Byåsen IL 29:17   13:18
  Guri Bjørndal Byåsen IL diskvalifisert    

 

D 70-

2 100 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Randi Helland Wing OK 58:36   27:54

 

H -10

1 200 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
  Fredrik Bjerkan Wing OK 11:07   9:15
  Emil Grønli Freidig 11:35   9:39
  Sverre Hellevik Freidig 12:41   10:34
  Iver Dalsaune Thun Freidig 11:08   9:16
  Martin Moseid Ulven Freidig 11:33   9:37

 

H 11-12

1 700 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Mikkel Holt Freidig 11:46   6:55
2 Sebastian Bjerkan Wing OK 13:38 +1:52 8:01
3 Einar Eide Byåsen IL 13:55 +2:09 8:11
4 Nikolai Renolen Wing OK 16:04 +4:18 9:27
5 Mathias Enebak Iversen Freidig 21:36 +9:50 12:42
  Vegard Ulseth Sylte Freidig diskvalifisert    
  Vemund Mølnvik Freidig diskvalifisert    
  Laurits J. Time Freidig diskvalifisert    

 

H 11-12N

1 200 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Brage Asplem Freidig 11:53   9:54
  Oskar Tangvold Freidig diskvalifisert    

 

H 13-14

2 100 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Mats Eidsmo Freidig 15:04   7:10
2 Jo Even Kolstad Freidig 15:12 +0:08 7:14
3 Lars Sandstad Freidig 15:41 +0:37 7:28
4 Jonas Grønli Freidig 16:09 +1:05 7:41
5 Kristian Fredrik Lynum Freidig 16:30 +1:26 7:51
6 Even Kjøsen Unsgård IL Leik 17:29 +2:25 8:19
7 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 17:48 +2:44 8:28
8 Jonas Vindal Wing OK 17:59 +2:55 8:33
9 Are Lodgaard Byåsen IL 20:48 +5:44 9:54
10 Matias Nissen Freidig 21:20 +6:16 10:09
11 Håkon Holstad Freidig 23:35 +8:31 11:13
  Simen Spets Storhov Freidig diskvalifisert    
  Vegard Kittilsen Freidig diskvalifisert    
  Ådne Skjæveland Jøssing Wing OK ikke startet    
  Vegard Mehammer Eidsmo Wing OK ikke startet    
  Ulrik Harsha Vasseljen Lundbo Wing OK ikke startet    

 

H 13-16C

1 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Jostein Aanes Freidig 14:18   8:24

 

H 15-16

2 200 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kjetil Mølnvik Freidig 16:56   7:41
2 Oskar Spets Storhov Freidig 17:28 +0:32 7:56
3 Jonas Unsgård IL Leik 17:41 +0:45 8:02
4 Håvard Eidsmo Freidig 18:10 +1:14 8:15
5 Mathias Vindal Freidig 18:34 +1:38 8:26
6 Adrian Opheim Freidig 20:17 +3:21 9:13
7 Sivert Bellingmo OL Gaula 21:01 +4:05 9:33
8 Mathias Hermstad Freidig 22:32 +5:36 10:14
9 Anders Haugskott OL Trollelg 25:51 +8:55 11:44
10 Even Svegård Bye Byåsen IL 29:12 +12:16 13:16
11 Andreas Helland Eriksen Wing OK 43:04 +26:08 19:34
12 Sondre Mehammer Eidsmo Wing OK 1:00:00 +43:04 27:16

 

H 17-C

2 300 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Per Grande Verdal OK 17:06   7:26

 

H 17-18

2 300 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Hallvard Seim Grøvlen OL Trollelg 15:44   6:50
2 Øyvind Wiggen Byåsen IL 16:45 +1:01 7:16
3 Brage Jørum Byåsen IL 17:34 +1:50 7:38
4 Rein Helle Mårdalen Freidig 19:48 +4:04 8:36
5 Johannes Løvås Byåsen IL 20:23 +4:39 8:51
6 Asbjørn Midtbø Wing OK 20:36 +4:52 8:57
7 Johannes K. Midtbø Wing OK 21:28 +5:44 9:20
8 Martin Løvås OK Nidarøst 38:08 +22:24 16:34
  Brynjar Forseth OL Trollelg diskvalifisert    
  Olav Andreas Remmen OL Trollelg ikke startet    

 

H 19-20

2 700 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Andreas Sølberg OL Trollelg 18:00   6:39
2 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 18:20 +0:20 6:47
3 Paul Sirum Frol IL 18:23 +0:23 6:48
4 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 18:28 +0:28 6:50
5 Mattis Holt Freidig 18:30 +0:30 6:51
6 Ola Keiserås IL Leik 29:13 +11:13 10:49
  Sigve Wanvik Krogstadmo Selbu OK ikke startet    

 

H 21-

2 700 m, 42 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Lars Sandstad Skjeset Frol IL 16:12   6:00
2 Torgeir Nørbech IL Tyrving 16:16 +0:04 6:01
3 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 16:55 +0:43 6:15
4 Simen Aamodt NTNUI 17:02 +0:50 6:18
5 Carl Petter Lyngen Frol IL 17:21 +1:09 6:25
6 Eirik Kamstrup Hovind NTNUI 17:33 +1:21 6:29
7 Per Melander Often NTNUI 17:34 +1:22 6:30
8 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 17:41 +1:29 6:32
9 Ståle Gjelsten NTNUI 17:53 +1:41 6:37
10 Sindre Johannessen Freidig 17:55 +1:43 6:38
11 Torkil Eide Solstad NTNUI 17:58 +1:46 6:39
12 Terje Maroni Byåsen IL 18:12 +2:00 6:44
13 Hans Petter Mathisen NTNUI 18:23 +2:11 6:48
13 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 18:23 +2:11 6:48
15 Jan Schmid OL Trollelg 18:27 +2:15 6:49
16 Andreas Magerøy Frol IL 18:31 +2:19 6:51
17 Johan Asphjell Bjørnaas Frol IL 18:39 +2:27 6:54
18 Mathias Stensland Lillevold NTNUI 18:41 +2:29 6:55
19 Trygve Olsen NTNUI 19:00 +2:48 7:02
20 Halvor Eid Nielsen NTNUI 19:31 +3:19 7:13
21 Truls Wanvik Krogstadmo Selbu OK 19:37 +3:25 7:15
22 Øystein Haug Frol IL 19:45 +3:33 7:18
23 Jørgen Fiskum Frol IL 20:05 +3:53 7:26
24 Hallvard Moian Nydal NTNUI 20:11 +3:59 7:28
25 Niklas Profors Varegg Fleridrett 20:35 +4:23 7:37
26 Erik Gustafsson NTNUI 20:36 +4:24 7:37
27 Roar Skulbørstad OL Trollelg 20:39 +4:27 7:38
28 Fredrik Omdal NTNUI 20:43 +4:31 7:40
29 Bjørn Lundanes NTNUI 20:45 +4:33 7:41
30 Tommy Schmid OL Trollelg 21:12 +5:00 7:51
31 Jakob Kalvig Skogan NTNUI 21:40 +5:28 8:01
32 Simen Jevne Arnesen NTNUI 21:49 +5:37 8:04
33 Per Wiréhn Byåsen IL 22:04 +5:52 8:10
34 Snorre Hansen Byåsen IL 22:12 +6:00 8:13
35 Mihail Utkin Wing OK 22:51 +6:39 8:27
36 Henrik Svaland Aas NTNUI 23:53 +7:41 8:50
37 Fredrik Steinsvik NTNUI 25:36 +9:24 9:28
38 Sveinung Heide Vaskinn Byåsen IL 28:02 +11:50 10:22
39 Terje Magnus Bakken Sørensen Freidig 28:36 +12:24 10:35
40 Otto A Brustad Verdal OK 36:00 +19:48 13:19
41 Frank Sandberg Luftkrigsskolen 36:43 +20:31 13:35
  Eivind Schjelderup Skarpsno NTNUI diskvalifisert    
  Ola Berger Byåsen IL ikke startet    
  Adrian Opheim NTNUI ikke startet    
  Bjørn Johannessen Field NTNUI ikke startet    
  Terje Faugstad Bjertnes NTNUI ikke startet    

 

H 40-

2 300 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Andreas Sylte Freidig 17:17   7:30
2 Jørgen Tegdan OL Trollelg 18:23 +1:06 7:59
3 Brage Keiserås IL Leik 18:39 +1:22 8:06
4 Vegard Grønli Freidig 18:40 +1:23 8:06
5 Bjørnar Lynum Freidig 20:45 +3:28 9:01
6 Stein-Erik Fleten Wing OK 27:16 +9:59 11:51
  Olle Malmring Freidig ikke startet    

 

H 45-

2 300 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Svein Erik Bratsberg Wing OK 18:06   7:52
2 Jon Røstum OL Gaula 18:38 +0:32 8:06
3 Jakob Haugen Stjørdals-Blink Orientering 19:15 +1:09 8:22
4 Jens Kjetil Mehammer Wing OK 20:25 +2:19 8:52
5 Håvard Lorange Freidig 21:01 +2:55 9:08
6 Arild H Clausen Freidig 21:11 +3:05 9:12
7 Bernt Brynhildsen Wing OK 21:19 +3:13 9:16
8 Frode Haugskott OL Trollelg 21:41 +3:35 9:25
9 Agnar Renolen Wing OK 22:36 +4:30 9:49
10 Jon Holstad Freidig 23:02 +4:56 10:00
11 Bjørn P. Løvås OK Nidarøst 23:35 +5:29 10:15
12 Jon Vindal Wing OK 23:54 +5:48 10:23
13 Arild Heggeset Freidig 24:12 +6:06 10:31
14 Roy Seland Wing OK 24:50 +6:44 10:47
15 Geir Arne Lodgaard Byåsen IL 25:30 +7:24 11:05
16 Per Ivar Skinderhaug Wing OK 25:44 +7:38 11:11
17 Jan Hage IL Leik 26:01 +7:55 11:18
  Harald Storrønning Byåsen IL ikke startet    
  Øystein Wiggen Byåsen IL ikke startet    

 

H 50-

2 300 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Håvard Eidnes OL Trollelg 23:43   10:18
2 Haakon Arnesen Byåsen IL 23:44 +0:01 10:19
3 Gavin Smith South Ribble OC 24:06 +0:23 10:28
4 Bjørn Erik Johnsen Byåsen IL 26:06 +2:23 11:20
5 Terje Midtbø Wing OK 27:11 +3:28 11:49
6 Jonathan Sutcliffe Wing OK 28:23 +4:40 12:20
7 Geir Paulsen OL Trollelg 28:43 +5:00 12:29
8 Dag Stenersen OK Nidarøst 29:52 +6:09 12:59
9 Erik Blake Byåsen IL 31:10 +7:27 13:33
  Jostein Mårdalen Freidig ikke startet    

 

H 55-

2 300 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kjell Maroni Byåsen IL 22:29   9:46
2 Jostein Alvestad Wing OK 22:45 +0:16 9:53
3 Eirik Vefsnmo Byåsen IL 25:49 +3:20 11:13
4 Svein Olav Åmot IL Leik 27:38 +5:09 12:00
  Geir Owren Freidig ikke startet    
  Hans Boye Skogstad OL Gaula ikke startet    

 

H 60-

2 200 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Tor Gjermstad Wing OK 30:46   13:59
2 Rune M Holt Freidig 47:57 +17:11 21:47
  Frank Bjarkø Wing OK diskvalifisert    
  Rolf Wærnes Orkanger IF diskvalifisert    

 

H 65-

2 200 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Helge Revhaug Ringerike OL 24:13   11:00
2 Tom Bugge Byåsen IL 26:10 +1:57 11:53
3 Svein Endre Hove Byåsen IL 26:43 +2:30 12:08
4 Anders Waage Freidig 36:45 +12:32 16:42

 

H 70-

2 100 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Roar Forbord Malvik IL 21:37   10:17
2 Robert Strøm Wing OK 22:28 +0:51 10:41
3 Knut Skjesol Wing OK 23:48 +2:11 11:20
4 Henry Sundsetvik OL Trollelg 37:41 +16:04 17:56

 

H 75-

2 100 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Stig Arild Haugskott OL Trollelg 26:09   12:27
2 Arne Sæterhaug Byåsen IL 26:40 +0:31 12:41
3 Jardar Sandstad Selbu OK 28:08 +1:59 13:23
4 Anders Lauglo OL Trollelg 35:29 +9:20 16:53

 

H 80-

2 100 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Arne Kjell Foldvik OK Nidarøst 24:09   11:30
2 Paul Forseth OL Trollelg 32:08 +7:59 15:18
  Gunnar Smistad OL Trollelg ikke startet    

 

Direkte 5

2 300 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Trond Simensen Freidig 19:31   8:29

 



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +