Resultater KM Telemark og Vestfold - Langdistanse 2015



Resultater KM Telemark og Vestfold - Langdistanse
Sandefjord, Vestfold - 29. august 2015

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 890 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Catharina Bakke Hegvik Sandefjord OK 32:53   17:23
  Sondre Dahl Borkamo Notodden OL 31:33   16:41
  Martin Dybvik Stokke IL 48:15   25:31
  Dea Eikedalen Porsgrunn OL 44:49   23:42
  Rasmus Engehult Notodden OL 19:28   10:17
  Sindre Flatin Erichsen Skien OK 23:46   12:34
  Wilma Evensen OL Tønsberg og omegn 36:51   19:29
  Hilde Ekeberg Fliid Skien OK 24:41   13:03
  Stian Fliid Skien OK 21:32   11:23
  Kajsa Barsnes Frøyd Sogndal IL 24:28   12:56
  Lilly Mari Høgetveit Hedrum OL 33:21   17:38
  Ole Gunnar Høgetveit Hedrum OL 34:08   18:03
  Ada Josefine Knoop OL Tønsberg og omegn 41:31   21:57
  Mona Lolland Sandefjord OK 28:44   15:12
  Henrik Mathisen OL Tønsberg og omegn 25:18   13:23
  Kristian Mork Notodden OL 29:25   15:33
  Alexandra T Rognlidalen Sandefjord OK 28:52   15:16
  Magnus Sigurdsson Stokke IL 19:44   10:26
  Henrik Storemyr IL Hauken 22:48   12:03
  Ole Magnus Storemyr IL Hauken 39:44   21:01

D -10

1 890 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Isabel Aaltvedt Ramirez Porsgrunn OL 19:14   10:10
  Ada Othilie Dahl Borkamo Notodden OL 19:37   10:22
  Ingrid Stigen Byggland Høydalsmo IL 14:44   7:47
  Serine Kierulf Dirdal Larvik OK 16:50   8:54
  Ingeborg Eikås Sandefjord OK 28:39   15:09
  Emilie Holtskog-Feremans Skien OK 23:13   12:17
  Ragne Klavenes Sandefjord OK 19:26   10:16
  Vilde Aakre Leistad Skien OK 20:47   10:59
  Annika van Raaij Hedrum OL 29:01   15:21
  Synne Sandven Notodden OL 13:11   6:58

D 11-12

2 780 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eline Schjerven Lardal OL 27:47   9:59
2 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 29:42 +1:55 10:41
3 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 31:11 +3:24 11:13
4 Emma Engehult Notodden OL 42:18 +14:31 15:12
5 Nora Røed Stokke IL 46:41 +18:54 16:47
6 Lise Strøm Sandefjord OK 51:01 +23:14 18:21
7 Gjendine Gjelstad Rebård Sandefjord OK 51:04 +23:17 18:22
8 Sigrid Steinmoen Notodden OL 58:35 +30:48 21:04
9 Lerke Hjelseth OL Tønsberg og omegn 1:01:04 +33:17 21:57

D 11-12N

1 890 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marie Nysæter Skien OK 19:57   10:33

D 13-14

3 170 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elise Ausen Porsgrunn OL 37:11   11:43
2 Hanna Johansson Hedrum OL 38:03 +0:52 12:00
3 Malene Nysæter Skien OK 44:15 +7:04 13:57
4 Ida Sofie Hjortland Larvik OK 50:36 +13:25 15:57
5 Bethina Staulen Fredin Skien OK 1:00:04 +22:53 18:56
  Ragnhild Marie Kristensen Stokke IL diskvalifisert    

D 13-16C

2 780 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emilie Myhre Skien OK 31:19   11:15
  Silje Skatvedt Stensrud OK Horten diskvalifisert    

D 15-16

4 260 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 42:11   9:54
2 Hanne Vassend Porsgrunn OL 42:37 +0:26 10:00
3 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 50:24 +8:13 11:49
4 Hanna Nysæter Skien OK 52:32 +10:21 12:19
5 Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL 53:59 +11:48 12:40
6 Anna Meen Porsgrunn OL 1:00:08 +17:57 14:06

D 17-A kort

4 260 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anja Sidseldatter Husebye Solstua 44:10   10:22
2 Tonje Rasmussen OL Tønsberg og omegn 51:47 +7:37 12:09
3 Pernille Nauf Hedrum OL 1:05:08 +20:58 15:17
4 Silje Borge Hovi Skien OK 1:11:27 +27:17 16:46
5 Trude Nysæter Skien OK 1:17:23 +33:13 18:09
6 Torill Hynne Fjære Hedrum OL 1:21:34 +37:24 19:08
7 Anne Berg Gjølberg Larvik OK 1:21:43 +37:33 19:10
8 Kari Rød Aakre Andebu IL 1:23:09 +38:59 19:31
9 Anikken Gjein Dybvik Stokke IL 1:38:35 +54:25 23:08

D 17-C

2 780 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rita Raastad Skien OK 33:02   11:52
2 Gry Aakre Skien OK 33:07 +0:05 11:54
3 Lene Meen Porsgrunn OL 34:58 +1:56 12:34
4 Kristine Aaltvedt Porsgrunn OL 39:27 +6:25 14:11
5 Anne Carine Dahl Borkamo Notodden OL 41:55 +8:53 15:04
6 Kristin Johansson Hedrum OL 44:01 +10:59 15:50
7 Elin Slokvik Notodden OL 45:31 +12:29 16:22
8 Inger Marie Johansson Porsgrunn OL 45:51 +12:49 16:29
9 Mia Engehult Notodden OL 49:35 +16:33 17:50
10 Linnea Evensen OL Tønsberg og omegn 53:04 +20:02 19:05

D 17-N

2 660 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger-Lene Flatin Skien OK 30:23   11:25
2 Anne Gro Høgetveit Hedrum OL 44:07 +13:44 16:35

D 17-18

4 710 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martine Topstad Larvik OK 50:55   10:48
2 Emilie Westin Porsgrunn OL 55:57 +5:02 11:52
3 Sandra B. Robertsen OL Tønsberg og omegn 1:02:45 +11:50 13:19
4 Linn Hege Roso Lardal OL 1:14:37 +23:42 15:50
5 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 1:23:31 +32:36 17:43

D 21-

6 810 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elin Bjerva Larvik OK 1:02:23   9:09
2 Marthe Gløersen OL Tønsberg og omegn 1:05:31 +3:08 9:37
3 Jannicke Ødegård OL Tønsberg og omegn 1:18:40 +16:17 11:33
  Kristin Bruserud OL Trollo diskvalifisert    

D 40-

4 710 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Merete Lysebo Lardal OL 52:05   11:03
2 Gyri Myhre Skien OK 55:56 +3:51 11:52
3 Sara Mathisen Porsgrunn OL 1:02:04 +9:59 13:10
4 Åse Nysæter Skien OK 1:15:06 +23:01 15:56
5 Kari Reppesgård Holt Hedrum OL 1:17:45 +25:40 16:30
6 Lenka Westin Porsgrunn OL 1:19:46 +27:41 16:56
7 Liv Knudtzon OL Tønsberg og omegn 1:39:36 +47:31 21:08

D 45-

4 260 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marianne Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 44:16   10:23
2 Hilde Vassend Porsgrunn OL 48:43 +4:27 11:26
3 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 52:23 +8:07 12:17
4 Ida Vår Dirdal Larvik OK 54:38 +10:22 12:49
5 Kristin Sandven Notodden OL 54:42 +10:26 12:50
6 Hege Melby Lardal OL 58:59 +14:43 13:50
7 Heidi Ravndal Johnsen Arnadal IL 1:03:10 +18:54 14:49
8 Anniken Ausen Porsgrunn OL 1:05:50 +21:34 15:27
9 Kristin Hjortland Larvik OK 1:06:41 +22:25 15:39
10 Tone Sølie Lysnes Hedrum OL 1:16:26 +32:10 17:56
11 Åse Hanne Kristensen Stokke IL 1:22:14 +37:58 19:18
  Eli Sæterdal Skien OK diskvalifisert    

D 50-

3 540 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Heidi Schatvet Notodden OL 48:37   13:44
2 Turid Vongraven Skien OK 1:04:29 +15:52 18:12

D 55-

3 540 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Grete Hovi Skien OK 43:34   12:18

D 60-

3 280 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Lise Saga Kjose IL 40:33   12:21
2 Inger Nergaard Stokke IL 55:18 +14:45 16:51
3 Randi Hansen Arnadal IL 57:04 +16:31 17:23
4 Anne Marit Nauf Hedrum OL 1:01:15 +20:42 18:40

D 65-

3 280 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torill Nebell Mikkelsen Berger og Svelvik OL 50:35   15:25
2 Margareta Brynhildsen Stokke IL 1:04:58 +14:23 19:48
3 Karin Kittilsen Stokke IL 1:09:09 +18:34 21:04
4 Margit Ryen Steen Bø OL 1:11:05 +20:30 21:40

D 70-

3 280 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Synnøve Dalva Bø OL 1:10:12   21:24
2 Hjørdis Øvreås Botne SK 1:25:05 +14:53 25:56
3 Inger Lise Solberg Bø OL 1:31:27 +21:15 27:52
  Eli Jorid Klovning Porsgrunn OL diskvalifisert    

D 75-

3 280 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tirill Liby Seip OK Skeidi 1:27:02   26:32

H -10

1 890 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Brage Eikås Sandefjord OK 15:54   8:24
  Kristian Ekeberg Fliid Skien OK 22:46   12:02
  Sindre Mathisen OL Tønsberg og omegn 21:01   11:07
  Gaute Nysæter Skien OK 17:14   9:07

H 11-12

2 780 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 23:56   8:36
2 Anders Klavenes Sandefjord OK 29:02 +5:06 10:26
3 Ola Meen Porsgrunn OL 29:53 +5:57 10:44
4 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 30:57 +7:01 11:07
5 Oscar Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 31:06 +7:10 11:11
6 Hallvard Tjentland Lardal OL 33:01 +9:05 11:52
7 Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL 37:50 +13:54 13:36
8 Martin Ausen Porsgrunn OL 37:54 +13:58 13:37
9 Theodor Bjørk Sandefjord OK 42:28 +18:32 15:16

H 11-12N

1 890 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Fredrik Myhre Skien OK 13:04   6:54
2 Henrik Kaupang Lye Larvik OK 14:27 +1:23 7:38

H 13-14

3 170 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 32:15   10:10
2 Viljan van Raaij Hedrum OL 33:37 +1:22 10:36
3 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 37:10 +4:55 11:43
4 Even Gravningen Stokke IL 37:59 +5:44 11:58
5 Iver Ringheim Larvik OK 38:10 +5:55 12:02
6 Halvard Kornmo Porsgrunn OL 40:31 +8:16 12:46
7 Åsmund Slokvik Notodden OL 40:33 +8:18 12:47
8 Jonas Eikås Sandefjord OK 41:55 +9:40 13:13
9 Håvard Skriubakken Porsgrunn OL 45:11 +12:56 14:15
10 Henrik R Holt Hedrum OL 46:22 +14:07 14:37
11 Snorre Slokvik Notodden OL 49:16 +17:01 15:32
12 Kristoffer Fjære Hedrum OL 1:01:42 +29:27 19:27
  Morten Krona Haflan OL Tønsberg og omegn diskvalifisert    

H 15-16

4 710 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sindre R Holt Hedrum OL 43:32   9:14
2 Skjalg Nysæter Skien OK 44:45 +1:13 9:30
3 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 47:16 +3:44 10:02
4 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 50:08 +6:36 10:38
5 Audun Melby Jacobsen Lardal OL 51:41 +8:09 10:58
6 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 53:44 +10:12 11:24
7 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 58:23 +14:51 12:23
8 Even Andre Thorbjørnsen Notodden OL 59:58 +16:26 12:43
9 Georg S. Andresen Skien OK 1:36:15 +52:43 20:26

H 17-A kort

4 710 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Asbjørn Byggland Høydalsmo IL 44:06   9:21
2 Hans Christian Meen Porsgrunn OL 47:35 +3:29 10:06
3 Eirik Larsen Skien OK 53:49 +9:43 11:25
4 Rune Kristian Mork Notodden OL 58:42 +14:36 12:27
5 Tor Sverre Gravningen Stokke IL 1:05:08 +21:02 13:49
6 Atle Borgersen Hedrum OL 1:29:42 +45:36 19:02
7 Hans Petter Bettum Stokke IL 1:37:44 +53:38 20:45
8 Kenneth Dybvik Stokke IL 1:47:36 +1:03:30 22:50
  Ivar Valstad Solstua diskvalifisert    
  Erling Dahl Borkamo Notodden OL diskvalifisert    
  David Solli Skien OK diskvalifisert    

H 17-C

2 780 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arnfinn Sørum Skien OK 36:23   13:05
2 Stig Hjelseth OL Tønsberg og omegn 38:25 +2:02 13:49
  Brede Ekeberg Fliid Skien OK diskvalifisert    
  Bjørn Carlsen Notodden OL diskvalifisert    

H 17-N

2 660 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Knut Erichsen Skien OK 34:19   12:54

H 17-18

6 150 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 46:38   7:34
2 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 48:36 +1:58 7:54
3 Tobias Kristensen Larvik OK 49:27 +2:49 8:02
4 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 49:50 +3:12 8:06
5 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 50:38 +4:00 8:13
6 Ole Flaatten OK Skeidi 1:05:53 +19:15 10:42
7 Jarle Lysnes Hedrum OL 1:07:24 +20:46 10:57
8 Simon Nysæter Skien OK 1:09:15 +22:37 11:15
9 Fredrik Polland OK Skeidi 1:11:30 +24:52 11:37
10 Jens Didrik Berg Larvik OK 1:19:47 +33:09 12:58
11 Petter Tobias Bettum Stokke IL 1:58:41 +1:12:03 19:17
  Ole Jakob Olsrød Stokke IL diskvalifisert    

H 21-

8 090 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Thore Kornmo Porsgrunn OL 1:00:16   7:26
2 Erik Haug Stokke IL 1:01:37 +1:21 7:36
3 Magnus Aarhus Kinn Porsgrunn OL 1:02:43 +2:27 7:45
4 Dag Steinar Ragvin Bø OL 1:03:28 +3:12 7:50
5 Jørn Sundby Larvik OK 1:04:30 +4:14 7:58
6 Gisle Nysæter Skien OK 1:06:10 +5:54 8:10
7 Christian Frøyd Sogndal IL 1:07:33 +7:17 8:20
8 Jørgen Frøyd Larvik OK 1:11:21 +11:05 8:49
9 Øyvind Hylleseth Skien OK 1:11:54 +11:38 8:53
10 Eivind Romberg Kvaale Bø OL 1:12:36 +12:20 8:58
11 Steinar Lande Bø OL 1:14:54 +14:38 9:15
12 Frode Nysæter Skien OK 1:17:54 +17:38 9:37
13 Harald Kvisli Notodden OL 1:20:41 +20:25 9:58
14 Harald Hovi Skien OK 1:22:44 +22:28 10:13
15 Lars Steinar Hefre Bø OL 1:25:25 +25:09 10:33
16 Arne Nåtedal OL Trollo 1:31:16 +31:00 11:16
17 Hans-Petter Eikedalen Porsgrunn OL 1:40:31 +40:15 12:25
18 Lars Ole Thunold Porsgrunn OL 1:41:16 +41:00 12:31
19 Robert Fredriksen Notodden OL 1:42:52 +42:36 12:42

H 40-

6 810 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magne Wiig Mathisen Porsgrunn OL 1:01:16   8:59
2 Jens Tjentland Lardal OL 1:13:04 +11:48 10:43
3 Trond Evensen OL Tønsberg og omegn 1:21:22 +20:06 11:56

H 45-

6 150 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helge Gisholt OK Skeidi 52:33   8:32
2 Øyvind Flaatten OK Skeidi 53:29 +0:56 8:41
3 Tor Ivar Christiansen OL Tønsberg og omegn 58:22 +5:49 9:29
4 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 59:48 +7:15 9:43
5 Anders Kristian Holt Hedrum OL 1:00:49 +8:16 9:53
6 Bjørn Polland OK Skeidi 1:00:59 +8:26 9:54
7 Rune Engehult Notodden OL 1:01:12 +8:39 9:57
8 Kjell Westin Porsgrunn OL 1:04:02 +11:29 10:24
9 Roar Mathisen OL Tønsberg og omegn 1:09:16 +16:43 11:15
10 Jon Skriubakken Porsgrunn OL 1:11:42 +19:09 11:39
11 Ingar Aasestad Hedrum OL 1:13:26 +20:53 11:56
12 Tom Kristensen Larvik OK 1:23:36 +31:03 13:35
13 Ian Ringheim OL Trollo 1:23:52 +31:19 13:38
  Bjørnar Olsrød Stokke IL brutt    

H 50-

4 710 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Petter Løe Notodden OL 45:38   9:41
2 Frode Robertsen OL Tønsberg og omegn 47:46 +2:08 10:08
3 Jan Gatevold Porsgrunn OL 48:20 +2:42 10:15
4 Morten Johnsen Arnadal IL 49:59 +4:21 10:36
5 Tom Aasrum Hedrum OL 53:15 +7:37 11:18
6 Bjørn Richard Kirste Skien OK 1:06:33 +20:55 14:07
7 Arne Kristensen Stokke IL 1:09:51 +24:13 14:49
8 Rune Røed Stokke IL 1:20:23 +34:45 17:03

H 55-

4 260 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tom Saga Skien OK 46:43   10:57
2 Espen Raastad Skien OK 49:13 +2:30 11:33
3 Bent Haflan OL Tønsberg og omegn 50:42 +3:59 11:54
4 Åge-Geir Skatter Notodden OL 52:49 +6:06 12:23
5 Tov Arne Bondal Notodden OL 1:14:52 +28:09 17:34
  Rune Laurantsen Skien OK diskvalifisert    

H 60-

3 540 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Morten Aaltvedt Porsgrunn OL 37:43   10:39
2 Dagfinn Torpe Porsgrunn OL 38:06 +0:23 10:45
3 Per Chr. Hagen Bø OL 39:24 +1:41 11:07
4 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 41:55 +4:12 11:50
5 Hugo Christensen Notodden OL 42:30 +4:47 12:00
6 Sveinung Rekaa Notodden OL 45:05 +7:22 12:44
7 Ragnar Niemi Berg Stokke IL 45:47 +8:04 12:55
8 Arne Næss Johnsen Porsgrunn OL 50:18 +12:35 14:12
9 Ole Johansson Porsgrunn OL 50:58 +13:15 14:23
10 Terje Rasmussen OL Tønsberg og omegn 51:39 +13:56 14:35
11 Odd Harald Nilsen OL Tønsberg og omegn 59:01 +21:18 16:40
12 Arnulf Rulnes Notodden OL 1:03:26 +25:43 17:55

H 65-

3 540 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kay Jørgensen Porsgrunn OL 38:24   10:50
2 Dag Rønning Jensen OL Trollo 40:41 +2:17 11:29
3 Bjørn Steen Bø OL 42:13 +3:49 11:55
4 Hogne Kjærås Andebu IL 42:20 +3:56 11:57
5 Runar Kittilsen Stokke IL 42:39 +4:15 12:02
6 Rolf Gjølberg Larvik OK 44:17 +5:53 12:30
7 Atle Remme Porsgrunn OL 45:43 +7:19 12:54
8 Harald Wold Notodden OL 46:24 +8:00 13:06
9 Elling Aakre Andebu IL 46:33 +8:09 13:08
10 Martin Nauf Hedrum OL 48:21 +9:57 13:39
11 Kjell Dolva Skien OK 48:26 +10:02 13:40
12 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 48:44 +10:20 13:45
13 Helge Fossheim Hedrum OL 50:19 +11:55 14:12
14 Jakob Kløverød Porsgrunn OL 50:39 +12:15 14:18
15 Kåre Thorbjørnsen Larvik OK 51:52 +13:28 14:39
16 Odd Egil Frogner OL Tønsberg og omegn 1:00:55 +22:31 17:12
17 Bjørn Helge Ceeberg Hedrum OL 1:16:15 +37:51 21:32

H 70-

3 280 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjell Meen Porsgrunn OL 40:39   12:23
2 Anton Lomme Hedrum OL 42:43 +2:04 13:01
3 Ragnar Hillestad Lardal OL 44:30 +3:51 13:34
4 Arne Kristensen Arnadal IL 47:16 +6:37 14:24
5 Per Øystein Andersen Larvik OK 47:38 +6:59 14:31
6 Lars Martin Gjein Stokke IL 48:49 +8:10 14:52
7 Magnar Øvreås Botne SK 52:16 +11:37 15:56
8 Kåre Nilsen Sandefjord TIF 54:39 +14:00 16:39
9 Olav Solberg Bø OL 57:23 +16:44 17:29
10 Svein Thorsen Sandefjord TIF 57:53 +17:14 17:38
11 Ronald Bjerva Drangedal OL 1:00:24 +19:45 18:24
12 Lars Magne Klovning Porsgrunn OL 1:06:42 +26:03 20:20

H 75-

3 280 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Thor Edvardsen Larvik OK 49:25   15:03
2 Oddvar Bruun OL Tønsberg og omegn 51:16 +1:51 15:37
3 Eigil Kongsfjell OL Tønsberg og omegn 57:26 +8:01 17:30
4 Tore S. Rasmussen OL Tønsberg og omegn 1:05:37 +16:12 20:00

H 80-

3 280 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arne Lie Stokke IL 47:31   14:29

H 85-

3 280 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helge Tvedten Larvik OK 1:21:25   24:49


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +