Resultater KM Telemark og Vestfold - Langdistanse 2016



Resultater KM Telemark og Vestfold - Langdistanse
Skien, Telemark - 27. august 2016

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

2 120 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Hilde Ekeberg Fliid Skien OK 30:56   14:35
  Maren Sofie Fremstad Larvik OK 22:49   10:45
  Sindre Furland Sandefjord OK 25:21   11:57
  Ane Røed Gjertsen Stokke IL 38:32   18:10
  Georg Røed Gjertsen Stokke IL 37:20   17:36
  Jesper Hagland Stokke IL 30:26   14:21
  Martin Halvorsen Stokke IL 38:07   17:58
  Ludvik Hiis Stokke IL 27:06   12:46
  Teodor Hiis Stokke IL 32:26   15:17
  Kristian Kaupang Lye Larvik OK 30:36   14:26
  Ragne Klavenes Sandefjord OK 27:57   13:11
  Sondre Kornmo Porsgrunn OL 38:11   18:00
  Mathilde Kristensen Stokke IL 38:49   18:18
  Henrik Mathisen OL Tønsberg og omegn 40:12   18:57
  Sander Ravndal Johnsen Stokke IL 26:53   12:40
  Majken Rypdal Stokke IL 41:44   19:41
  Maike Röhrs Stokke IL 45:45   21:34
  Vigdis Sigurdsdottir Stokke IL 31:28   14:50
  Magnus Sigurdsson Stokke IL 24:09   11:23
  Snorre Bøen Wiik Notodden OL 35:39   16:48

D -10

2 670 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Ingvild Buchacz Eie Notodden OL 1:21:14   30:25
  Dea Eikedalen Porsgrunn OL 59:36   22:19
  Wilma Evensen OL Tønsberg og omegn 1:08:56   25:49
  Emilie Holtskog-Feremans Skien OK 1:12:27   27:08
  Vilde Aakre Leistad Skien OK 46:44   17:30
  Sofie Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 44:50   16:47

D 11-12

2 880 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Synne Sandven Notodden OL 40:44   14:08
2 Iril Ringheim Larvik OK 42:44 +2:00 14:50
3 Ida Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 47:48 +7:04 16:35
4 Ada Othilie Dahl Borkamo Notodden OL 50:22 +9:38 17:29
5 Line Borgejordet Simones Notodden OL 1:13:24 +32:40 25:29
6 Ingeborg Eikås Sandefjord OK 1:39:42 +58:58 34:37
  Sigrid Buchazc Eie Notodden OL diskvalifisert    
  Serine Dirdal Larvik OK brutt    

D 11-12N

2 120 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ea Torranger Lysbakken Notodden OL 24:58   11:46
2 Johanna Kristiensen Stokke IL 29:22 +4:24 13:51
3 Maria Schau Olsen Notodden OL 34:09 +9:11 16:06

D 13-14

3 340 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 33:45   10:06
2 Mina Schjerven Lardal OL 38:07 +4:22 11:24
3 Maria Gammelsæter Mehammer Porsgrunn OL 40:33 +6:48 12:08
4 Eline Schjerven Lardal OL 44:06 +10:21 13:12
5 Ida Sofie Hjortland Larvik OK 46:23 +12:38 13:53
6 Emma Engehult Notodden OL 57:55 +24:10 17:20
7 Anine Kjørholt Lie Porsgrunn OL 1:02:52 +29:07 18:49
8 Mari Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 1:09:20 +35:35 20:45
9 Lita Lerke Leodine Hjelseth OL Tønsberg og omegn 1:16:48 +43:03 22:59
  Anny Rogne OL Tønsberg og omegn diskvalifisert    

D 13-16C

2 880 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emilie Johansen Sandefjord OK 1:06:06   22:57
2 Mina Borgejordet Simones Notodden OL 1:08:37 +2:31 23:49
3 Pernille Halvorsen Stokke IL 1:17:29 +11:23 26:54

D 13-16N

2 670 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Silje Hagen Drangedal OL 1:08:45   25:44
2 Gro Hagen Drangedal OL 1:19:52 +11:07 29:54

D 15-16

4 660 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andrine Harriet Fremstad Larvik OK 48:10   10:20
2 Elise Ausen Porsgrunn OL 51:01 +2:51 10:56
3 Anna Meen Porsgrunn OL 53:09 +4:59 11:24
4 Hanne Vassend Porsgrunn OL 56:49 +8:39 12:11
5 Elise Støren Bø OL 59:34 +11:24 12:46
  Hanna Nysæter Skien OK diskvalifisert    

D 15-16B

3 340 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Julie Eikeland OL Tønsberg og omegn 1:14:12   22:12
  Ragnhild Marie Kristensen Stokke IL diskvalifisert    

D 17-A kort

4 060 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jannicke Ødegård OL Tønsberg og omegn 43:35   10:44

D 17-B

3 340 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gry Aakre Skien OK 54:16   16:14
2 Anne Berg Gjølberg Larvik OK 54:50 +0:34 16:25
3 Anne Carine Dahl Borkamo Notodden OL 58:08 +3:52 17:24
4 Mia Engehult Notodden OL 1:05:27 +11:11 19:35
5 Kjersti Småstuen OL Toten-Troll 1:07:27 +13:11 20:11
6 Elin Slokvik Notodden OL 1:13:29 +19:13 22:00
7 Anikken Gjein Dybvik Stokke IL 1:18:16 +24:00 23:25
8 Linnea Evensen OL Tønsberg og omegn 1:24:31 +30:15 25:18
9 Hilde Gunn Hellenes OK Skeidi 1:39:46 +45:30 29:52

D 17-C

2 880 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lene Meen Porsgrunn OL 36:14   12:34
2 Mariann Roe Bø OL 45:28 +9:14 15:47
3 Lill Birkelund Porsgrunn OL 1:16:07 +39:53 26:25
  Kristin Storemyr IL Hauken diskvalifisert    
  Inger-Lene Flatin Skien OK brutt    

D 17-N

2 670 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eirunn Hiis Stokke IL 31:43   11:52
2 Marit Röhrs Stokke IL 33:23 +1:40 12:30
3 Gunn Marit Sand Hagen Drangedal OL 54:17 +22:34 20:19
4 Lene Olsrød Stokke IL 1:07:03 +35:20 25:06
5 Julie Synnøve Bøe Stokke IL 1:07:59 +36:16 25:27

D 17-18

5 060 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 49:07   9:42
2 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 54:10 +5:03 10:42
3 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 54:37 +5:30 10:47
4 Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL 1:07:39 +18:32 13:22
5 Linn Hege Roso Lardal OL 1:32:47 +43:40 18:20

D 21-

5 960 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Undstad Larvik OK 59:28   9:58
2 Elin Bjerva Larvik OK 1:02:27 +2:59 10:28
3 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 1:07:31 +8:03 11:19
4 Sølvi Fossøy Eiker OL 1:16:18 +16:50 12:48

D 40-

4 660 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingvild Eckdahl OK Horten 49:01   10:31
2 Liv Schjerven Lardal OL 49:42 +0:41 10:39
3 Mariann Øren Arvesen Sandefjord OK 51:55 +2:54 11:08
4 Lene Loftesnes OL Tønsberg og omegn 1:01:24 +12:23 13:10
5 Sara Mathisen Porsgrunn OL 1:03:52 +14:51 13:42
6 Siv Wiersdalen Porsgrunn OL 1:09:21 +20:20 14:52
7 Åse Nysæter Skien OK 1:18:48 +29:47 16:54
8 Jorunn Isaksen Porsgrunn OL 1:20:21 +31:20 17:14
9 Trude Nysæter Skien OK 1:21:07 +32:06 17:24
10 Elin Gravningen Stokke IL 1:21:29 +32:28 17:29

D 45-

4 060 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hilde Vassend Porsgrunn OL 50:45   12:30
2 Kristin Sandven Notodden OL 52:20 +1:35 12:53
3 Stine Arntzen Sandefjord OK 54:25 +3:40 13:24
4 Ida Vår Dirdal Larvik OK 55:48 +5:03 13:44
5 Heidi Ravndal Johnsen Stokke IL 1:24:26 +33:41 20:47
  Åse Hanne Kristensen Stokke IL diskvalifisert    
  Anne Berit Bredholt Sandefjord OK diskvalifisert    
  Astrid Brevik Stokke IL diskvalifisert    

D 50-

4 060 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Heidi Schatvet Notodden OL 44:29   10:57
2 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 49:05 +4:36 12:05
3 Emma Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 54:32 +10:03 13:25
4 Tonje Røgeberg OL Tønsberg og omegn 56:15 +11:46 13:51

D 55-

3 440 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Grete S B Hovi Skien OK 39:21   11:26
2 Eli Marie Wiig Porsgrunn OL 40:14 +0:53 11:41
3 Turid Ødegård OL Tønsberg og omegn 59:36 +20:15 17:19
4 Turid Vongraven Skien OK 1:25:57 +46:36 24:59

D 60-

3 440 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Strande Skien OK 46:20   13:28
2 Aud Kjemperud Eiker OL 57:10 +10:50 16:37
3 Randi Hansen Stokke IL 1:06:19 +19:59 19:16
  Inger Marie Johansson Porsgrunn OL diskvalifisert    

D 65-

3 090 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Margareta Brynhildsen Stokke IL 45:07   14:36
2 Bjørg Mostaul Bø OL 47:25 +2:18 15:20
3 Margit Ryen Steen Bø OL 1:05:52 +20:45 21:18
4 Astrid Lunde Drangedal OL 1:12:40 +27:33 23:31
5 Marit Odden Drangedal OL 1:53:56 +1:08:49 36:52
  Karin Kittilsen Stokke IL diskvalifisert    

D 70-

3 090 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torill Nebell Mikkelsen Berger og Svelvik OL 45:01   14:34
2 Kari Timenes Laugen IL Imås 45:04 +0:03 14:35
3 Gerd Langseth Larvik OK 53:52 +8:51 17:25
4 May Helene Hansen Sandefjord OK 57:18 +12:17 18:32
5 Eli Klovning Porsgrunn OL 59:21 +14:20 19:12
6 Henny Helgeland Reinhold Drangedal OL 1:25:41 +40:40 27:43
7 Synnøve Dalva Bø OL 1:30:03 +45:02 29:08
8 Astrid Gjelstad Sandefjord OK 2:00:44 +1:15:43 39:04

D 75-

3 090 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tirill Liby Seip OK Skeidi 1:24:25   27:19
  Anne-Lise Blomhoff Ronæss Porsgrunn OL diskvalifisert    

D 80-

3 090 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Olaug F. Johansen Skien OK 1:18:23   25:22

H -10

2 670 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Sondre Dahl Borkamo Notodden OL 51:36   19:19
  Rasmus Engehult Notodden OL 23:39   8:51
  Sindre Flatin Erichsen Skien OK 33:47   12:39
  Kristian Ekeberg Fliid Skien OK 30:01   11:14
  Gaute Nysæter Skien OK 25:20   9:29
  Ole Magnus Stormyr IL Hauken 1:05:19   24:27

H 11-12

2 880 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henrik Kaupang Lye Larvik OK 24:05   8:21
2 Anders Klavenes Sandefjord OK 33:06 +9:01 11:29
3 Sindre Mathisen OL Tønsberg og omegn 33:35 +9:30 11:39
4 Brage Eikås Sandefjord OK 34:34 +10:29 12:00
5 Kristoffer Eckdahl OK Horten 34:38 +10:33 12:01
6 Oscar Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 35:30 +11:25 12:19
7 Ola Meen Porsgrunn OL 35:52 +11:47 12:27
8 Theodor Bjørk Sandefjord OK 39:08 +15:03 13:35
9 Hallvard Tjentland Lardal OL 40:40 +16:35 14:07
10 Magnus Brodin Porsgrunn OL 42:02 +17:57 14:35
11 Martin Dybvik Stokke IL 51:57 +27:52 18:02
12 Henrik Repstad Storemyr IL Hauken 1:00:29 +36:24 21:00

H 11-12N

2 120 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bendik Schia Løe Notodden OL 23:42   11:10
2 Adrian Hagen Porsgrunn OL 30:37 +6:55 14:26
3 Lars Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 31:01 +7:19 14:37
4 Niclas Gunnerød Stokke IL 38:50 +15:08 18:19

H 13-14

3 340 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 28:03   8:23
2 Viljan van Raaij Hedrum OL 29:45 +1:42 8:54
3 Iver Ringheim Larvik OK 31:17 +3:14 9:21
4 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 34:03 +6:00 10:11
5 Snorre Slokvik Notodden OL 36:33 +8:30 10:56
6 Jonas Eikås Sandefjord OK 37:09 +9:06 11:07
7 Åsmund Slokvik Notodden OL 37:33 +9:30 11:14
8 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 39:52 +11:49 11:56
9 Halvard Kornmo Porsgrunn OL 40:28 +12:25 12:06
10 Simen Gravningen Stokke IL 45:05 +17:02 13:29
11 Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL 46:24 +18:21 13:53
12 Hallgeir Brevik Stokke IL 1:34:35 +1:06:32 28:19

H 13-16C

2 880 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håvard Røgeberg Magelssen OL Tønsberg og omegn 33:52   11:45

H 15-16

5 060 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 41:54   8:16
2 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 46:52 +4:58 9:15
3 Skjalg Nysæter Skien OK 47:51 +5:57 9:27
4 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 50:22 +8:28 9:57
5 Audun Melby Jacobsen Lardal OL 51:49 +9:55 10:14
6 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 53:26 +11:32 10:33
7 Olav Aasmundtveit Hoff OL Tønsberg og omegn 58:52 +16:58 11:38
8 Morten Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 1:02:59 +21:05 12:26
9 Even-Andre Thorbjørnsen Notodden OL 1:03:17 +21:23 12:30
10 Even Gravningen Stokke IL 1:03:20 +21:26 12:30
11 Audun Brevik Stokke IL 1:05:51 +23:57 13:00
12 Per Anders Eckdahl OK Horten 1:13:55 +32:01 14:36
13 Håvard Skriubakken Porsgrunn OL 1:21:55 +40:01 16:11
  Kristian Juel Johannessen Hedrum OL diskvalifisert    

H 17-A kort

4 660 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Herman Aarstrand Kirste Skien OK 42:12   9:03
2 Tor Sverre Gravningen Stokke IL 52:55 +10:43 11:21
3 Trond Foss Sandefjord OK 1:06:14 +24:02 14:12
4 Erling Dahl Borkamo Notodden OL 1:07:52 +25:40 14:33
5 Kenneth Dybvik Stokke IL 1:27:33 +45:21 18:47

H 17-B

3 340 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Morten Andresen OK Skeidi 41:36   12:27
2 Tom André Alstadsæther Eiker OL 44:56 +3:20 13:27
3 Lars Georg Gjertsen Stokke IL 45:18 +3:42 13:33
4 Per Jarle Eikeland OL Tønsberg og omegn 46:20 +4:44 13:52
5 Even Tore Steinsholt Lardal OL 53:11 +11:35 15:55
  Ole Petter Ruud OK Horten diskvalifisert    

H 17-C

2 880 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigurdur Freyr Sigurdsson Stokke IL 34:08   11:51
2 Ernst Hiis Stokke IL 36:31 +2:23 12:40
3 Arnfinn Sørum Skien OK 50:13 +16:05 17:26
4 Brede Ekeberg Fliid Skien OK 1:11:23 +37:15 24:47

H 17-18

5 960 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sindre R Holt Hedrum OL 46:59   7:52
2 Tobias Kristensen Larvik OK 48:15 +1:16 8:05
3 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 51:09 +4:10 8:34
4 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 56:42 +9:43 9:30
5 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 57:15 +10:16 9:36
6 Simon Nysæter Skien OK 1:02:36 +15:37 10:30
7 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 1:09:22 +22:23 11:38
8 Bjørnar Brevik Stokke IL 1:19:20 +32:21 13:18

H 19-20

8 070 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 1:17:00   9:32
2 Jarle Lysnes Hedrum OL 1:50:32 +33:32 13:41
3 Anders Bjørningstad Kristoffersen Larvik OK 2:06:24 +49:24 15:39

H 21-

8 070 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Dag Steinar Ragvin Bø OL 1:05:14   8:05
2 Thore Kornmo Porsgrunn OL 1:08:20 +3:06 8:28
3 Sten Åge Nygårdseter Vegårshei IL 1:10:44 +5:30 8:45
4 Gisle Nysæter Skien OK 1:11:04 +5:50 8:48
5 Trond Gjelstad Sandefjord OK 1:12:30 +7:16 8:59
6 Øyvind Hylleseth Skien OK 1:14:36 +9:22 9:14
7 Frode Nysæter Skien OK 1:16:06 +10:52 9:25
8 Steinar Lande Bø OL 1:16:36 +11:22 9:29
9 Jørgen Frøyd Larvik OK 1:17:50 +12:36 9:38
10 Arne Nåtedal OL Trollo 1:26:22 +21:08 10:42
11 Robert Fredriksen Notodden OL 1:58:19 +53:05 14:39
12 Hans-Petter Eikedalen Porsgrunn OL 2:09:55 +1:04:41 16:05

H 40-

5 960 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjetil Eckdahl OK Horten 1:21:08   13:36
2 Lars Ole Thunold Porsgrunn OL 1:23:02 +1:54 13:55
3 Lars Rune Lie OK Skeidi 1:35:08 +14:00 15:57
4 Thomas Brodin Porsgrunn OL 1:37:45 +16:37 16:24
5 Kent Morgan Storemyr IL Hauken 2:32:11 +1:11:03 25:32
  Sigurd Holtskog Skien OK diskvalifisert    

H 45-

5 960 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans Christian Meen Porsgrunn OL 57:46   9:41
2 Bjørnar Olsrød Stokke IL 1:02:12 +4:26 10:26
3 Øyvind Flaatten OK Skeidi 1:02:40 +4:54 10:30
4 Jørn Myrland Notodden OL 1:04:02 +6:16 10:44
5 Rune Engehult Notodden OL 1:04:17 +6:31 10:47
6 Knut Ivar Johansen Sandefjord OK 1:05:35 +7:49 11:00
7 Jon Skriubakken Porsgrunn OL 1:06:03 +8:17 11:04
8 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 1:06:42 +8:56 11:11
9 Morten Hamre IL Hauken 1:07:02 +9:16 11:14
10 Asgeir Fremstad Larvik OK 1:13:10 +15:24 12:16
11 Anders Kristian Holt Hedrum OL 1:17:59 +20:13 13:05
12 Roar Mathisen OL Tønsberg og omegn 1:22:43 +24:57 13:52
13 Jo Børre Eikås Sandefjord OK 1:25:33 +27:47 14:21
14 Bjørn Lie Porsgrunn OL 1:55:42 +57:56 19:24

H 50-

4 660 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gjermund Røren Eiker OL 32:56   7:04
2 Erlend Slokvik OL Toten-Troll 35:10 +2:14 7:32
3 Jan Gatevold Porsgrunn OL 38:42 +5:46 8:18
4 Tor Ivar Christiansen OL Tønsberg og omegn 39:10 +6:14 8:24
5 Petter Løe Notodden OL 39:38 +6:42 8:30
6 Harald Kvisli Notodden OL 40:01 +7:05 8:35
7 Roar Nilsen Sandefjord OK 42:09 +9:13 9:02
8 Morten Johnsen Stokke IL 42:37 +9:41 9:08
9 Arne Håkon Jørgensen Sandefjord OK 45:31 +12:35 9:46
10 Bjørn Richard Kirste Skien OK 51:36 +18:40 11:04
11 Arne Kristensen Stokke IL 51:54 +18:58 11:08
12 Rune Røed Stokke IL 1:09:31 +36:35 14:55

H 55-

4 660 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tom Saga Skien OK 51:34   11:03
2 Espen Raastad Skien OK 53:22 +1:48 11:27
3 Roy Gjerding OK Moss 1:02:50 +11:16 13:29
4 Harald Omland Skien OK 1:03:17 +11:43 13:34

H 60-

4 060 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Chr. Hagen Bø OL 46:52   11:32
2 Hugo Christensen Notodden OL 47:26 +0:34 11:40
3 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 49:46 +2:54 12:15
4 Jarle Botnen Bø OL 51:15 +4:23 12:37
5 Dag Kristensen OK Skeidi 55:13 +8:21 13:36
6 Stein Ødegård OL Tønsberg og omegn 1:06:23 +19:31 16:21
7 Arne Næss Johnsen Porsgrunn OL 1:06:25 +19:33 16:21
  Odd Harald Nilsen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert    

H 65-

3 440 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Runar Kittilsen Stokke IL 38:40   11:14
2 Atle Remme Porsgrunn OL 41:35 +2:55 12:05
3 Kay Jørgensen Porsgrunn OL 42:03 +3:23 12:13
4 Dag Rønning Jensen OL Trollo 43:57 +5:17 12:46
5 Sveinung Rekaa Notodden OL 46:31 +7:51 13:31
6 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 47:46 +9:06 13:53
7 Elling Aakre Andebu IL 51:19 +12:39 14:55
8 Bjørn Steen Bø OL 1:00:39 +21:59 17:37

H 70-

3 440 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Martin Gjein Stokke IL 48:54   14:12
2 Jakob Kløverød Porsgrunn OL 49:08 +0:14 14:16
3 Kjell Meen Porsgrunn OL 49:21 +0:27 14:20
4 Ragnar Hillestad Lardal OL 51:01 +2:07 14:49
5 Kåre Thorbjørnsen Larvik OK 52:02 +3:08 15:07
6 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 52:22 +3:28 15:13
7 Rolf Gjølberg Larvik OK 52:33 +3:39 15:16
8 Carl Ove Berg OK Skeidi 52:57 +4:03 15:23
9 Odd Aure Drangedal OL 59:03 +10:09 17:09
10 Bjørn Willy Hansen Sandefjord OK 1:09:52 +20:58 20:18
11 Odd Egil Frogner OL Tønsberg og omegn 1:29:04 +40:10 25:53
  Ronald Bjerva Drangedal OL diskvalifisert    

H 75-

3 090 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oddvar Bruun OL Tønsberg og omegn 42:38   13:47
2 Per Øystein Andersen Larvik OK 42:54 +0:16 13:53
3 Arne Lie Stokke IL 44:35 +1:57 14:25
4 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 46:55 +4:17 15:11
5 Tor Eivind Edvardsen Larvik OK 50:48 +8:10 16:26
6 Magne Klovning Porsgrunn OL 51:27 +8:49 16:39
7 Egil Ronæss Porsgrunn OL 1:04:53 +22:15 20:59

H 85-

3 090 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helge Tvedten Larvik OK 1:03:46   20:38


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +