Resultater KM Telemark og Vestfold - Stafett 2015

Resultater KM Telemark og Vestfold - Stafett
Horten, Vestfold - 30. august 2015

Arrangementstype: Orientering

H17

13 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 OL Tønsberg og omegn 1       1:59:02        
  1. Mathias Gløersen 41:52 1   41:52 1      
  2. Øystein Fruseth Christiansen 35:11 1   1:17:03 1 0    
  3. Anders Krona Haflan 41:59 4 +3:39 1:59:02 1 0   0:00
2 Skien OK 1       1:59:11     +0:09  
  1. Frode Nysæter 42:04 3 +0:12 42:04 3   +0:12  
  2. Kjetil Dahl 38:47 5 +3:36 1:20:51 5 +2 +3:48 +3:36
  3. Gisle Nysæter 38:20 1   1:59:11 2 -3 +0:09  
3 Porsgrunn OL 1       1:59:21     +0:19  
  1. Magnus Aarhus Kinn 42:02 2 +0:10 42:02 2   +0:10  
  2. Magne Wiig Mathisen 37:18 3 +2:07 1:19:20 2 0 +2:17 +2:07
  3. Thore Kornmo 40:01 2 +1:41 1:59:21 3 +1 +0:19 --1:58
4 Larvik OK 1       2:03:17     +4:15  
  1. Jørn Sundby 43:16 7 +1:24 43:16 7   +1:24  
  2. Jørgen Frøyd 36:06 2 +0:55 1:19:22 3 -4 +2:19 +0:55
  3. Tobias Kristensen 43:55 7 +5:35 2:03:17 4 +1 +4:15 +1:56
5 Bø OL 1       2:03:22     +4:20  
  1. Lars Steinar Hefre 42:12 4 +0:20 42:12 4   +0:20  
  2. Steinar Lande 38:27 4 +3:16 1:20:39 4 0 +3:36 +3:16
  3. Dag Steinar Ragvin 42:43 5 +4:23 2:03:22 5 +1 +4:20 +0:44
6 Stokke IL 1       2:08:15     +9:13  
  1. Ole Jakob Olsrød 42:23 5 +0:31 42:23 5   +0:31  
  2. Bjørnar Olsrød 42:40 6 +7:29 1:25:03 6 +1 +8:00 +7:29
  3. Erik Haug 43:12 6 +4:52 2:08:15 6 0 +9:13 +1:13
7 Sandefjord OK 1       2:09:28     +10:26  
  1. Roar Fjeldbo 42:34 6 +0:42 42:34 6   +0:42  
  2. Stein Martinsen 42:49 7 +7:38 1:25:23 7 +1 +8:20 +7:38
  3. Marius Martinsen 44:05 8 +5:45 2:09:28 7 0 +10:26 +2:06
8 OL Tønsberg og omegn 2       2:17:12     +18:10  
  1. Tor Ivar Christiansen 49:59 10 +8:07 49:59 10   +8:07  
  2. Frode Robertsen 46:50 9 +11:39 1:36:49 9 -1 +19:46 +11:39
  3. Carl Henrik Bjørseth 40:23 3 +2:03 2:17:12 8 -1 +18:10 --1:36
9 Notodden OL 1       2:32:41     +33:39  
  1. Simen Hjalmar Wästlund 45:01 8 +3:09 45:01 8   +3:09  
  2. Even Andre Thorbjørnsen 50:55 11 +15:44 1:35:56 8 0 +18:53 +15:44
  3. Robert Fredriksen 56:45 11 +18:25 2:32:41 9 +1 +33:39 +14:46
10 Larvik OK 2       2:42:28     +43:26  
  1. Jens Didrik Berg 55:57 12 +14:05 55:57 12   +14:05  
  2. Peder Rauan 49:10 10 +13:59 1:45:07 11 -1 +28:04 +13:59
  3. Anders Bjørningstad Kristoffersen 57:21 12 +19:01 2:42:28 10 -1 +43:26 +15:22
11 Skien OK 2       2:44:34     +45:32  
  1. Simon Nysæter 57:45 13 +15:53 57:45 13   +15:53  
  2. Herman Aarstrand Kirste 43:43 8 +8:32 1:41:28 10 -3 +24:25 +8:32
  3. Bjørn Richard Kirste 1:03:06 13 +24:46 2:44:34 11 +1 +45:32 +21:07
12 Sandefjord OK 2       2:47:41     +48:39  
  1. Fredrik Moe 49:27 9 +7:35 49:27 9   +7:35  
  2. Jo Børre Eikås 1:05:49 12 +30:38 1:55:16 12 +3 +38:13 +30:38
  3. Sturle Furland 52:25 9 +14:05 2:47:41 12 0 +48:39 +10:26
13 Hedrum OL 1       2:59:04     +1:00:02  
  1. Jarle Lysnes 53:10 11 +11:18 53:10 11   +11:18  
  2. Erlend Gjestrum 1:09:34 13 +34:23 2:02:44 13 +2 +45:41 +34:23
  3. Anders Kristian Holt 56:20 10 +18:00 2:59:04 13 0 +1:00:02 +14:21

 

D17

10 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Porsgrunn OL 1       2:04:00        
  1. Marte Grande Østby 43:08 2 +0:14 43:08 2   +0:14  
  2. Emilie Westin 35:35 1   1:18:43 1 -1    
  3. Kari Aarhus Kinn 45:17 1   2:04:00 1 0    
2 OL Tønsberg og omegn 1       2:10:31     +6:31  
  1. Marthe Gløersen 42:54 1   42:54 1      
  2. Sandra B. Robertsen 36:01 2 +0:26 1:18:55 2 +1 +0:12 +0:12
  3. Jannicke Ødegård 51:36 2 +6:19 2:10:31 2 0 +6:31 +6:19
3 Sandefjord OK 1       2:17:49     +13:49  
  1. Mariann Øren Arvesen 47:29 3 +4:35 47:29 3   +4:35  
  2. Tone Stokland 37:16 3 +1:41 1:24:45 3 0 +6:02 +1:27
  3. Annette Cecilie Arentz 53:04 4 +7:47 2:17:49 3 0 +13:49 +7:47
4 Porsgrunn OL 2       2:26:23     +22:23  
  1. Hilde Vassend 52:27 6 +9:33 52:27 6   +9:33  
  2. Sara Mathisen 38:37 4 +3:02 1:31:04 4 -2 +12:21 +2:48
  3. Hilde Kristine Rosenvold 55:19 5 +10:02 2:26:23 4 0 +22:23 +10:02
5 Notodden OL 1       2:29:38     +25:38  
  1. Heidi Schatvet 53:33 7 +10:39 53:33 7   +10:39  
  2. Kristin Sandven 44:19 5 +8:44 1:37:52 6 -1 +19:09 +8:30
  3. Sølvi Fossøy 51:46 3 +6:29 2:29:38 5 -1 +25:38 +6:29
6 OL Tønsberg og omegn 2       2:38:44     +34:44  
  1. Tonje Rasmussen 51:19 4 +8:25 51:19 4   +8:25  
  2. Anne Lindalen Stenerud 44:32 6 +8:57 1:35:51 5 +1 +17:08 +8:43
  3. Rikke Nørgaard 1:02:53 6 +17:36 2:38:44 6 +1 +34:44 +17:36
7 Porsgrunn OL 3       3:00:30     +56:30  
  1. Anita Beitdokken 51:29 5 +8:35 51:29 5   +8:35  
  2. Jorunn Isaksen 1:00:47 7 +25:12 1:52:16 7 +2 +33:33 +24:58
  3. Benedikte Wiig Bøen 1:08:14 7 +22:57 3:00:30 7 0 +56:30 +22:57
8 Hedrum OL 1       2:50:53     +46:53  
  1. Torill Hynne Fjære 38:22 8   38:22 8      
  2. Anne Marit Nauf 1:02:12 8 +26:37 1:40:34 8 0 +21:51  
  3. Liv Kristin Lian Aasestad 1:10:19 8 +25:02 2:50:53 8 0 +46:53 +25:02
  Larvik OK 1       diskvalifisert        
  1. Karina Nordrum Stokkenes diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Martine Topstad diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Elin Bjerva diskvalifisert     diskvalifisert        
  Sandefjord OK 2       diskvalifisert        
  1. Anne Berit Bredholt diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Kristin Dahl diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Mai Britt Bjørk diskvalifisert     diskvalifisert        

 

H13-16

10 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Porsgrunn OL 1       46:25        
  1. Håkon Kornmo 22:21 3 +2:52 22:21 3   +2:52  
  2. Rasmus Mathisen 24:04 1   46:25 1 -2    
2 IL Hauken 1       48:23     +1:58  
  1. Audun Melby Jacobsen 22:19 2 +2:50 22:19 2   +2:50  
  2. Alexander Repstad Storemyr 26:04 3 +2:00 48:23 2 0 +1:58 --0:52
3 Hedrum OL 1       48:37     +2:12  
  1. Sindre R Holt 19:29 1   19:29 1      
  2. Henrik R Holt 29:08 4 +5:04 48:37 3 +2 +2:12 +2:12
4 Sandefjord OK 1       50:19     +3:54  
  1. Jonas Eikås 25:54 6 +6:25 25:54 6   +6:25  
  2. Cornelius Bjørk 24:25 2 +0:21 50:19 4 -2 +3:54 --2:31
5 OL Tønsberg og omegn 1       55:45     +9:20  
  1. Trym B Island 24:47 4 +5:18 24:47 4   +5:18  
  2. Jakob Hjelseth 30:58 5 +6:54 55:45 5 +1 +9:20 +4:02
6 Porsgrunn OL 2       1:09:01     +22:36  
  1. Halvard Kornmo 32:46 7 +13:17 32:46 7   +13:17  
  2. Håvard Skriubakken 36:15 6 +12:11 1:09:01 6 -1 +22:36 +9:19
7 Hedrum OL 2       1:21:01     +34:36  
  1. Kristian Juel Johannessen 34:19 8 +14:50 34:19 8   +14:50  
  2. Kristoffer Fjære 46:42 7 +22:38 1:21:01 7 -1 +34:36 +19:46
8 Larvik OK 1       1:41:48     +55:23  
  1. Iver Ringheim 25:11 5 +5:42 25:11 5   +5:42  
  2. Bjørn Kristian Tvetene 1:16:37 8 +52:33 1:41:48 8 +3 +55:23 +49:41
  Notodden OL 1       diskvalifisert        
  1. Snorre Slokvik diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Åsmund Slokvik diskvalifisert     diskvalifisert        
  Skien OK 1       diskvalifisert        
  1. Skjalg Nysæter diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Georg S. Andresen diskvalifisert     diskvalifisert        

 

D13-16

7 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Sandefjord OK 1       46:50        
  1. Ella Arentz Hagen 23:15 1   23:15 1      
  2. Signe Bredholt Jørgensen 23:35 1   46:50 1 0    
2 Porsgrunn OL 1       55:44     +8:54  
  1. Hanne Vassend 23:45 2 +0:30 23:45 2   +0:30  
  2. Camilla L. Rosenvold 31:59 2 +8:24 55:44 2 0 +8:54 +8:24
3 Porsgrunn OL 2       1:00:00     +13:10  
  1. Anna Meen 27:28 4 +4:13 27:28 4   +4:13  
  2. Elise Ausen 32:32 3 +8:57 1:00:00 3 -1 +13:10 +8:57
4 Hedrum OL 1       1:14:50     +28:00  
  1. Hanne Johansson 27:24 3 +4:09 27:24 3   +4:09  
  2. Ylva Aasestad 47:26 5 +23:51 1:14:50 4 +1 +28:00 +23:51
5 Larvik OK 1       1:20:51     +34:01  
  1. Helle Brathagen 27:43 5 +4:28 27:43 5   +4:28  
  2. Mona Engel Sjøvaag Kierulf 53:08 6 +29:33 1:20:51 5 0 +34:01 +29:33
6 Skien OK 1       1:21:45     +34:55  
  1. Malene Nysæter 46:05 6 +22:50 46:05 6   +22:50  
  2. Hanna Nysæter 35:40 4 +12:05 1:21:45 6 0 +34:55 +12:05
7 Hedrum OL 2       1:46:56     +1:00:06  
  1. Mathea Strøm Grønn 49:13 7 +25:58 49:13 7   +25:58  
  2. Katrine Gjestrum 57:43 7 +34:08 1:46:56 7 0 +1:00:06 +34:08

 

H150

11 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Notodden OL 1       1:55:32        
  1. Petter Løe 42:41 1   42:41 1      
  2. Rune Engehult 30:16 1   1:12:57 1 0    
  3. Harald Kvisli 42:35 3 +3:32 1:55:32 1 0   0:00
2 Skien OK 1       2:01:59     +6:27  
  1. Tom Saga 46:30 5 +3:49 46:30 5   +3:49  
  2. Espen Raastad 34:17 2 +4:01 1:20:47 2 -3 +7:50 +4:01
  3. Harald Hovi 41:12 2 +2:09 2:01:59 2 0 +6:27 --1:23
3 Porsgrunn OL 1       2:05:00     +9:28  
  1. Jan Gatevold 44:22 2 +1:41 44:22 2   +1:41  
  2. Dagfinn Torpe 37:02 3 +6:46 1:21:24 3 +1 +8:27 +6:46
  3. Kjell Westin 43:36 4 +4:33 2:05:00 3 0 +9:28 +1:01
4 Sandefjord OK 1       2:12:00     +16:28  
  1. Vidar Gjelstad 45:09 3 +2:28 45:09 3   +2:28  
  2. Oddvar Gjelstad 47:48 8 +17:32 1:32:57 6 +3 +20:00 +17:32
  3. Trond Gjelstad 39:03 1   2:12:00 4 -2 +16:28  
5 Sandefjord OK 2       2:12:28     +16:56  
  1. Per Erik Larsen 46:28 4 +3:47 46:28 4   +3:47  
  2. Øivind Fadum 38:08 4 +7:52 1:24:36 4 0 +11:39 +7:52
  3. Arne Håkon Jørgensen 47:52 5 +8:49 2:12:28 5 +1 +16:56 +5:17
6 OL Tønsberg og omegn 1       2:20:08     +24:36  
  1. Roar Mathisen 47:12 6 +4:31 47:12 6   +4:31  
  2. Bent Haflan 40:49 5 +10:33 1:28:01 5 -1 +15:04 +10:33
  3. Tore Watterdal 52:07 7 +13:04 2:20:08 6 +1 +24:36 +9:32
7 Bø OL 1       2:24:56     +29:24  
  1. Øyvind Støren 47:21 7 +4:40 47:21 7   +4:40  
  2. Bjørn Steen 45:40 7 +15:24 1:33:01 7 0 +20:04 +15:24
  3. Per Chr. Hagen 51:55 6 +12:52 2:24:56 7 0 +29:24 +9:20
8 Stokke IL 1       2:57:35     +1:02:03  
  1. Hans Petter Bettum 1:05:06 10 +22:25 1:05:06 10   +22:25  
  2. Ragnar Niemi Berg 42:56 6 +12:40 1:48:02 9 -1 +35:05 +12:40
  3. Rune Røed 1:09:33 9 +30:30 2:57:35 8 -1 +1:02:03 +26:58
9 Hedrum OL 1       2:57:58     +1:02:26  
  1. Ingar Aasestad 57:01 9 +14:20 57:01 9   +14:20  
  2. Bjørn Helge Ceeberg 55:00 10 +24:44 1:52:01 10 +1 +39:04 +24:44
  3. Per Einar Strøm 1:05:57 8 +26:54 2:57:58 9 -1 +1:02:26 +23:22
10 OL Tønsberg og omegn 2       3:01:56     +1:06:24  
  1. Trond Evensen 49:34 8 +6:53 49:34 8   +6:53  
  2. Odd Harald Nilsen 53:50 9 +23:34 1:43:24 8 0 +30:27 +23:34
  3. Odd Egil Frogner 1:18:32 10 +39:29 3:01:56 10 +2 +1:06:24 +35:57
11 Notodden OL 2       3:14:49     +1:19:17  
  1. Åge-Geir Skatter 1:04:24 11 +21:43 1:04:24 11   +21:43  
  2. Arnulf Rulnes 1:10:45 11 +40:29 2:15:09 11 0 +1:02:12 +40:29
  3. Harald Wold 59:40 11 +20:37 3:14:49 11 0 +1:19:17 +17:05

 

D150

4 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Skien OK 1       2:15:28        
  1. Ingrid Strande 41:26 3 +6:46 41:26 3   +6:46  
  2. Turid Vongraven 57:07 4 +10:52 1:38:33 3 0 +15:58 +9:12
  3. Grete Hovi 36:55 1   2:15:28 1 -2    
2 OL Tønsberg og omegn 1       2:17:18     +1:50  
  1. Marianne Fruseth Christiansen 34:40 1   34:40 1      
  2. Turid Ødegård 47:55 2 +1:40 1:22:35 1 0   0:00
  3. Anne-Berit Rasmussen 54:43 3 +17:48 2:17:18 2 +1 +1:50 +1:50
3 Porsgrunn OL 1       2:25:55     +10:27  
  1. Eli Marie Wiig 37:57 2 +3:17 37:57 2   +3:17  
  2. Lenka Westin 46:15 1   1:24:12 2 0 +1:37  
  3. Tone Grande 1:01:43 4 +24:48 2:25:55 3 +1 +10:27 +8:50
4 Sandefjord OK 1       2:29:14     +13:46  
  1. Lill-Ann Torp 53:41 4 +19:01 53:41 4   +19:01  
  2. Anne Lise Andreassen 53:14 3 +6:59 1:46:55 4 0 +24:20 +5:19
  3. Hilde Kløvstad 42:19 2 +5:24 2:29:14 4 0 +13:46 --10:34

 

H11-12

4 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Sandefjord OK 1       36:55        
  1. Theodor Bjørk 16:21 2 +0:04 16:21 2   +0:04  
  2. Brage Einås 20:34 1   36:55 1 -1    
2 Porsgrunn OL 1       37:13     +0:18  
  1. Tobias Mathisen 16:17 1   16:17 1      
  2. Ola Meen 20:56 2 +0:22 37:13 2 +1 +0:18 +0:18
3 OL Tønsberg og omegn 1       59:29     +22:34  
  1. Sondre Evensen 30:50 4 +14:33 30:50 4   +14:33  
  2. Sindre Mathisen 28:39 3 +8:05 59:29 3 -1 +22:34 +8:01
4 Porsgrunn OL 2       1:04:27     +27:32  
  1. Anders L. Rosenvold 23:29 3 +7:12 23:29 3   +7:12  
  2. Magnus Brodin 40:58 4 +20:24 1:04:27 4 +1 +27:32 +20:20

 

D11-12

3 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Notodden OL 1       42:42        
  1. Emma Engehult 21:02 1   21:02 1      
  2. Synne Sandven 21:40 2 +4:57 42:42 1 0   0:00
2 OL Tønsberg og omegn 1       47:50     +5:08  
  1. Mari Loftesnes Kaupang 31:07 3 +10:05 31:07 3   +10:05  
  2. Mathea Gløersen 16:43 1   47:50 2 -1 +5:08  
3 Porsgrunn OL 1       59:55     +17:13  
  1. Une Holtermann 21:15 2 +0:13 21:15 2   +0:13  
  2. Anine/Anne Kjørholt Lie/Beitdokken 38:40 3 +21:57 59:55 3 +1 +17:13 +17:00

 

H195

8 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Porsgrunn OL 1       1:53:39        
  1. Ole Johansson 35:55 2 +0:02 35:55 2   +0:02  
  2. Atle Remme 39:56 1   1:15:51 1 -1    
  3. Kay Jørgensen 37:48 2 +0:35 1:53:39 1 0   0:00
2 Hedrum OL 1       2:01:28     +7:49  
  1. Helge Fossheim 35:53 1   35:53 1      
  2. Anton Lomme 48:22 7 +8:26 1:24:15 3 +2 +8:24 +8:24
  3. Martin Nauf 37:13 1   2:01:28 2 -1 +7:49  
3 Notodden OL 1       2:01:37     +7:58  
  1. Hugo Christensen 38:04 3 +2:11 38:04 3   +2:11  
  2. Ingar Håkonsen 41:01 2 +1:05 1:19:05 2 -1 +3:14 +1:03
  3. Sveinung Rekaa 42:32 6 +5:19 2:01:37 3 +1 +7:58 +4:44
4 Stokke IL 1       2:06:18     +12:39  
  1. Ove Gunnar Jacobsen 42:04 5 +6:11 42:04 5   +6:11  
  2. Lars Martin Gjein 44:21 4 +4:25 1:26:25 6 +1 +10:34 +4:23
  3. Runar Kittilsen 39:53 3 +2:40 2:06:18 4 -2 +12:39 +2:05
5 Andebu IL 1       2:06:29     +12:50  
  1. Arne Kristensen 41:38 4 +5:45 41:38 4   +5:45  
  2. Hogne Kjærås 44:43 5 +4:47 1:26:21 5 +1 +10:30 +4:45
  3. Elling Aakre 40:08 4 +2:55 2:06:29 5 0 +12:50 +2:20
6 Porsgrunn OL 2       2:06:43     +13:04  
  1. Arne Næss Johansen 43:36 6 +7:43 43:36 6   +7:43  
  2. Kjell Meen 42:29 3 +2:33 1:26:05 4 -2 +10:14 +2:31
  3. Jakob Kløverød 40:38 5 +3:25 2:06:43 6 +2 +13:04 +2:50
7 Larvik OK 1       2:25:51     +32:12  
  1. Thor Edvardsen 55:09 7 +19:16 55:09 7   +19:16  
  2. Per Øystein Andersen 47:03 6 +7:07 1:42:12 7 0 +26:21 +7:05
  3. Rolf Gjøldberg 43:39 7 +6:26 2:25:51 7 0 +32:12 +5:51
  OL Tønsberg og omegn 1       diskvalifisert        
  1. Oddvar Bruun diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Egil Rygh diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Eigil Kongsfjell diskvalifisert     diskvalifisert    


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +