Resultater KM Telemark og Vestfold - Stafett 2016



Resultater KM Telemark og Vestfold - Stafett
Skien, Telemark - 28. august 2016

Arrangementstype: Orientering

D 11-12

2 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Notodden OL 1       54:04        
  1. Synne Sandven 27:07 1   27:07 1      
  2. Ada Othilie Dahl Borkamo 26:57 1   54:04 1 0    
  Porsgrunn OL 1       brutt        
  1. Isabel Aaltvedt Ramirez brutt     brutt        
  2. brutt     brutt        

 

H 11-12

5 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Sandefjord OK 1       41:29        
  1. Theodor Bjørk 17:07 1   17:07 1      
  2. Brage Eikås 24:22 1   41:29 1 0    
2 Larvik OK 1       42:34     +1:05  
  1. Henrik Kaupang Lye 17:08 2 +0:01 17:08 2   +0:01  
  2. Iril Ringheim 25:26 2 +1:04 42:34 2 0 +1:05 +1:04
3 Porsgrunn OL 1       46:49     +5:20  
  1. Ola Meen 17:19 3 +0:12 17:19 3   +0:12  
  2. Magnus Brodin 29:30 4 +5:08 46:49 3 0 +5:20 +5:08
4 OL Tønsberg og omegn 1       1:16:27     +34:58  
  1. Lars Loftesnes Kaupang 47:41 5 +30:34 47:41 5   +30:34  
  2. Sindre Mathisen 28:46 3 +4:24 1:16:27 4 -1 +34:58 +4:24
5 Porsgrunn OL 2       1:24:38     +43:09  
  1. Oscar Wiersdalen Thunold 17:26 4 +0:19 17:26 4   +0:19  
  2. Henrik Storemyr 1:07:12 5 +42:50 1:24:38 5 +1 +43:09 +42:50

 

D 13-16

7 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Porsgrunn OL 1       45:43        
  1. Hanne Vassend 20:47 1   20:47 1      
  2. Anna Meen 24:56 1   45:43 1 0    
2 Lardal OL 1       57:43     +12:00  
  1. Kristin Melby Jacobsen 22:39 2 +1:52 22:39 2   +1:52  
  2. Eline Schjerven 35:04 3 +10:08 57:43 2 0 +12:00 +10:08
3 Porsgrunn OL 2       57:45     +12:02  
  1. Elise Ausen 25:59 3 +5:12 25:59 3   +5:12  
  2. Maria Gammelsæter Mehammer 31:46 2 +6:50 57:45 3 0 +12:02 +6:50
4 Notodden OL 1       1:20:46     +35:03  
  1. Emma Engehult 37:50 4 +17:03 37:50 4   +17:03  
  2. Kristin Nordgård 42:56 4 +18:00 1:20:46 4 0 +35:03 +18:00
5 OL Tønsberg og omegn 2       1:27:38     +41:55  
  1. Julie Eikeland 38:44 5 +17:57 38:44 5   +17:57  
  2. Anny Rogne 48:54 5 +23:58 1:27:38 5 0 +41:55 +23:58
6 OL Tønsberg og omegn 1       1:38:59     +53:16  
  1. Mari Loftesnes Kaupang 43:10 7 +22:23 43:10 7   +22:23  
  2. Lita Lerke Leodine Hjelseth 55:49 6 +30:53 1:38:59 6 -1 +53:16 +30:53
7 Stokke IL 1       1:56:15     +1:10:32  
  1. Ragnhild Marie Kristensen 43:05 6 +22:18 43:05 6   +22:18  
  2. Pernille Halvorsen 1:13:10 7 +48:14 1:56:15 7 +1 +1:10:32 +48:14

 

H 13-16

12 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Porsgrunn OL 1       43:03        
  1. Rasmus Mathisen 22:27 4 +2:45 22:27 4   +2:45  
  2. Alexander Repstad Storemyr 20:36 1   43:03 1 -3    
2 OL Tønsberg og omegn 1       43:19     +0:16  
  1. Trym B Island 22:15 3 +2:33 22:15 3   +2:33  
  2. Jakob Hjelseth 21:04 2 +0:28 43:19 2 -1 +0:16 -2:17
3 OL Tønsberg og omegn 2       47:02     +3:59  
  1. Morten Krona Haflan 22:29 5 +2:47 22:29 5   +2:47  
  2. Olav Aasmundtveit Hoff 24:33 3 +3:57 47:02 3 -2 +3:59 +1:12
4 Sandefjord OK 1       48:13     +5:10  
  1. Jonas Eikås 23:08 7 +3:26 23:08 7   +3:26  
  2. Cornelius Bjørk 25:05 4 +4:29 48:13 4 -3 +5:10 +1:44
5 Hedrum OL 1       50:03     +7:00  
  1. Viljan van Raaij 20:44 2 +1:02 20:44 2   +1:02  
  2. Hanna Johansson 29:19 5 +8:43 50:03 5 +3 +7:00 +5:58
6 Skien OK 1       57:37     +14:34  
  1. Skjalg Nysæter 19:42 1   19:42 1      
  2. Mikkel Wergeland Aas 37:55 8 +17:19 57:37 6 +5 +14:34 +14:34
7 Stokke IL 2       58:23     +15:20  
  1. Simen Gravningen 22:33 6 +2:51 22:33 6   +2:51  
  2. Hallgeir Brevik 35:50 7 +15:14 58:23 7 +1 +15:20 +12:29
8 Porsgrunn OL 3       1:06:27     +23:24  
  1. Anders L. Rosenvold 33:29 8 +13:47 33:29 8   +13:47  
  2. Håvard Skriubakken 32:58 6 +12:22 1:06:27 8 0 +23:24 +9:37
  Notodden OL 1       diskvalifisert        
  1. Even-Andre Thorbjørnsen diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Åsmund Slokvik diskvalifisert     diskvalifisert        
  Notodden OL 2       diskvalifisert        
  1. Snorre Slokvik diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Jakob Schia Løe diskvalifisert     diskvalifisert        
  Porsgrunn OL 2       diskvalifisert        
  1. Tobias Mathisen diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Halvard Kornmo diskvalifisert     diskvalifisert        
  Stokke IL 1       diskvalifisert        
  1. Even Gravningen diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Audun Brevik diskvalifisert     diskvalifisert        

 

D 17-

7 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Larvik OK 1       2:02:15        
  1. Martine Topstad 45:42 2 +2:24 45:42 2   +2:24  
  2. Elin Bjerva 32:35 1   1:18:17 1 -1    
  3. Ingrid Undstad 43:58 1   2:02:15 1 0    
2 Porsgrunn OL 1       2:25:38     +23:23  
  1. Kari Aarhus Kinn 43:18 1   43:18 1      
  2. Camilla L. Rosenvold 44:49 2 +12:14 1:28:07 2 +1 +9:50 +9:50
  3. Emilie Westin 57:31 3 +13:33 2:25:38 2 0 +23:23 +13:33
3 Skien OK 1       2:36:39     +34:24  
  1. Ida Mari Borge Hovi 48:17 3 +4:59 48:17 3   +4:59  
  2. Åse Nysæter 56:26 4 +23:51 1:44:43 4 +1 +26:26 +21:27
  3. Hanna Nysæter 51:56 2 +7:58 2:36:39 3 -1 +34:24 +7:58
4 Porsgrunn OL 2       2:39:29     +37:14  
  1. Sara Mathisen 48:24 4 +5:06 48:24 4   +5:06  
  2. Benedikte Bøen 50:47 3 +18:12 1:39:11 3 -1 +20:54 +15:48
  3. Hilde Vassend 1:00:18 4 +16:20 2:39:29 4 +1 +37:14 +16:20
5 OL Tønsberg og omegn 1       3:06:16     +1:04:01  
  1. Jannicke Ødegård 51:59 5 +8:41 51:59 5   +8:41  
  2. Anne Sofie Forseth Bue 1:01:40 5 +29:05 1:53:39 5 0 +35:22 +26:41
  3. Lene Loftesnes 1:12:37 5 +28:39 3:06:16 5 0 +1:04:01 +28:39
  Porsgrunn OL 3       diskvalifisert        
  1. Jorunn Isaksen diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Kristine Aaltvedt diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Siv Wiersdalen diskvalifisert     diskvalifisert        
  Sandefjord OK 1       diskvalifisert        
  1. Ella Arentz Hagen diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Tone Stokland diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Signe Bredholt Jørgensen diskvalifisert     diskvalifisert        

 

H 17-

12 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Røyken OL 1       1:57:31        
  1. Vegard Brun Saga 39:50 1   39:50 1      
  2. Knut Sveinung Holth Rekaa 41:12 6 +4:40 1:21:02 2 +1 +0:42 +0:42
  3. Hans Petter Mathisen 36:29 1   1:57:31 1 -1    
2 Bø OL 1       2:04:00     +6:29  
  1. Eivind Frode Rinde 45:20 6 +5:30 45:20 6   +5:30  
  2. Steinar Lande 36:32 1   1:21:52 3 -3 +1:32  
  3. Dag Steinar Ragvin 42:08 3 +5:39 2:04:00 2 -1 +6:29 +4:57
3 Skien OK 2       2:05:07     +7:36  
  1. Frode Nysæter 41:46 3 +1:56 41:46 3   +1:56  
  2. Gisle Nysæter 38:34 3 +2:02 1:20:20 1 -2   -1:56
  3. Øyvind Hylleseth 44:47 5 +8:18 2:05:07 3 +2 +7:36 +7:36
4 Porsgrunn OL 1       2:11:07     +13:36  
  1. Håkon Kornmo 52:41 9 +12:51 52:41 9   +12:51  
  2. Hans Christian Meen 40:13 5 +3:41 1:32:54 7 -2 +12:34 -0:17
  3. Thore Kornmo 38:13 2 +1:44 2:11:07 4 -3 +13:36 +1:02
5 Sandefjord OK 1       2:11:11     +13:40  
  1. Hallvard Arntzen Foss 46:01 7 +6:11 46:01 7   +6:11  
  2. Knut Ivar Johansen 38:46 4 +2:14 1:24:47 5 -2 +4:27 -1:44
  3. Trond Gjelstad 46:24 6 +9:55 2:11:11 5 0 +13:40 +9:13
6 Skien OK 1       2:16:25     +18:54  
  1. Fredrik Raastad 45:15 5 +5:25 45:15 5   +5:25  
  2. Herman Aarstrand Kirste 37:27 2 +0:55 1:22:42 4 -1 +2:22 -3:03
  3. Simon Nysæter 53:43 7 +17:14 2:16:25 6 +2 +18:54 +16:32
7 Hedrum OL 1       2:26:01     +28:30  
  1. Sindre R Holt 40:06 2 +0:16 40:06 2   +0:16  
  2. Anders Kristian Holt 45:30 9 +8:58 1:25:36 6 +4 +5:16 +5:00
  3. Jarle Lysnes 1:00:25 9 +23:56 2:26:01 7 +1 +28:30 +23:14
8 Larvik OK 1       2:36:39     +39:08  
  1. Tobias Kristensen 44:42 4 +4:52 44:42 4   +4:52  
  2. Anders Bjørningstad Kristoffersen 54:56 10 +18:24 1:39:38 8 +4 +19:18 +14:26
  3. Jørgen Frøyd 57:01 8 +20:32 2:36:39 8 0 +39:08 +19:50
9 OL Tønsberg og omegn 1       2:40:46     +43:15  
  1. Mathias Gløersen 1:14:17 11 +34:27 1:14:17 11   +34:27  
  2. Tor Ivar Christiansen 41:55 7 +5:23 1:56:12 11 0 +35:52 +1:25
  3. Anders Krona Haflan 44:34 4 +8:05 2:40:46 9 -2 +43:15 +7:23
10 Stokke IL 1       2:49:27     +51:56  
  1. Ole Jakob Olsrød 47:58 8 +8:08 47:58 8   +8:08  
  2. Bjørnar Brevik 58:15 11 +21:43 1:46:13 10 +2 +25:53 +17:45
  3. Bjørnar Olsrød 1:03:14 10 +26:45 2:49:27 10 0 +51:56 +26:03
11 Larvik OK 2       3:17:05     +1:19:34  
  1. Lars Ole Engebakken 1:01:07 10 +21:17 1:01:07 10   +21:17  
  2. Jens Didrik Berg 45:00 8 +8:28 1:46:07 9 -1 +25:47 +4:30
  3. Tom Kristensen 1:30:58 11 +54:29 3:17:05 11 +2 +1:19:34 +53:47
12 OL Trollo 1       3:29:39     +1:32:08  
  1. Arne Nåtedal 53:29 12 +13:39 53:29 12   +13:39  
  2. Øyvind Kristiansen 1:24:35 12 +48:03 2:18:04 12 0 +57:44 +44:05
  3. Ian Ringheim 1:11:35 12 +35:06 3:29:39 12 0 +1:32:08 +34:24

 

D 150-

3 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Porsgrunn OL 1       2:29:59        
  1. Hilde Kristine Rosenvold 52:18 2 +0:32 52:18 2   +0:32  
  2. Eli Marie Wiig 46:12 1   1:38:30 1 -1    
  3. Lenka Westin 51:29 2 +9:55 2:29:59 1 0   0:00
2 Skien OK 1       2:38:22     +8:23  
  1. Ingrid Strande 51:46 1   51:46 1      
  2. Turid Vongraven 1:05:02 2 +18:50 1:56:48 2 +1 +18:18 +18:18
  3. Grete S B Hovi 41:34 1   2:38:22 2 0 +8:23  
3 Stokke IL 1       3:56:19     +1:26:20  
  1. Elin Gravningen 1:10:59 3 +19:13 1:10:59 3   +19:13  
  2. Astrid Brevik 1:27:19 3 +41:07 2:38:18 3 0 +59:48 +40:35
  3. Karin Kittilsen 1:18:01 3 +36:27 3:56:19 3 0 +1:26:20 +26:32

 

H 150-

12 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Porsgrunn OL 1       1:57:03        
  1. Jan Gatevold 43:37 4 +5:14 43:37 4   +5:14  
  2. Kjell Westin 31:59 1   1:15:36 1 -3    
  3. Magne Wiig Mathisen 41:27 2 +0:01 1:57:03 1 0   0:00
2 Notodden OL 1       1:57:05     +0:02  
  1. Petter Løe 42:56 2 +4:33 42:56 2   +4:33  
  2. Rune Engehult 32:43 2 +0:44 1:15:39 2 0 +0:03 -4:30
  3. Harald Kvisli 41:26 1   1:57:05 2 0 +0:02  
3 Bø OL 1       2:08:13     +11:10  
  1. Siggen Ytrehus 38:23 1   38:23 1      
  2. Jarle Botnen 37:45 3 +5:46 1:16:08 3 +2 +0:32 +0:32
  3. Per Chr. Hagen 52:05 5 +10:39 2:08:13 3 0 +11:10 +10:38
4 Skien OK 1       2:11:41     +14:38  
  1. Bjørn Richard Kirste 43:35 3 +5:12 43:35 3   +5:12  
  2. Tom Saga 43:35 5 +11:36 1:27:10 5 +2 +11:34 +6:22
  3. Harald Hovi 44:31 3 +3:05 2:11:41 4 -1 +14:38 +3:04
5 Notodden OL 2       2:17:36     +20:33  
  1. Jørn Myrland 44:06 5 +5:43 44:06 5   +5:43  
  2. Hugo Christensen 41:30 4 +9:31 1:25:36 4 -1 +10:00 +4:17
  3. Robert Fredriksen 52:00 4 +10:34 2:17:36 5 +1 +20:33 +10:33
6 Stokke IL 1       2:32:07     +35:04  
  1. Tor Sverre Gravningen 54:53 8 +16:30 54:53 8   +16:30  
  2. Arne Kristensen 45:06 6 +13:07 1:39:59 7 -1 +24:23 +7:53
  3. Morten Johnsen 52:08 6 +10:42 2:32:07 6 -1 +35:04 +10:41
7 Larvik OK 1       2:37:56     +40:53  
  1. Arne Kierulf Dirdal 50:34 7 +12:11 50:34 7   +12:11  
  2. Asbjørn Roe 50:23 7 +18:24 1:40:57 8 +1 +25:21 +13:10
  3. Per Olav Gulbrandsen 56:59 8 +15:33 2:37:56 7 -1 +40:53 +15:32
8 Notodden OL 3       2:48:00     +50:57  
  1. Kristin Sandven 59:40 9 +21:17 59:40 9   +21:17  
  2. Arnulf Rulnes 51:41 9 +19:42 1:51:21 9 0 +35:45 +14:28
  3. Sveinung Rekaa 56:39 7 +15:13 2:48:00 8 -1 +50:57 +15:12
9 OL Tønsberg og omegn 1       2:48:28     +51:25  
  1. Roar Mathisen 44:19 6 +5:56 44:19 6   +5:56  
  2. Bent Haflan 50:38 8 +18:39 1:34:57 6 0 +19:21 +13:25
  3. Odd Harald Nilsen 1:13:31 9 +32:05 2:48:28 9 +3 +51:25 +32:04
10 Porsgrunn OL 3       3:33:55     +1:36:52  
  1. Thomas Brodin 1:24:44 10 +46:21 1:24:44 10   +46:21  
  2. Magne Klovning 57:06 11 +25:07 2:21:50 11 +1 +1:06:14 +19:53
  3. Jostein Mehammer 1:12:05 10 +30:39 3:33:55 10 -1 +1:36:52 +30:38
11 Stokke IL 2       3:42:15     +1:45:12  
  1. Arild Brevik 1:29:35 11 +51:12 1:29:35 11   +51:12  
  2. Ragnar Niemi Berg 47:03 10 +15:04 2:16:38 10 -1 +1:01:02 +9:50
  3. Sigurdur Freyr Sigurdsson 1:25:37 11 +44:11 3:42:15 11 +1 +1:45:12 +44:10
  Porsgrunn OL 2       diskvalifisert        
  1. Atle Remme diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Arne Næss Johnsen diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Jon Skriubakken diskvalifisert     diskvalifisert        

 

D 195-

2 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Stokke IL 1       2:32:30        
  1. Margareta Brynhildsen 54:21 1   54:21 1      
  2. Randi Hansen 51:56 1   1:46:17 1 0    
  3. Inger Nergaard 46:13 1   2:32:30 1 0    
2 Porsgrunn OL 1       3:39:24        
  1. Eli Klovning 1:18:34 2   1:18:34 2      
  2. Inger Marie Johansson 1:04:11 2   2:22:45 2 0    
  3. Ingrid Anne Rosshaug 1:16:39 2   3:39:24 2 0    

 

H 195-

6 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Porsgrunn OL 1       2:30:17        
  1. Kjell Meen 53:47 3 +6:12 53:47 3   +6:12  
  2. Jakob Kløverød 45:18 1   1:39:05 1 -2    
  3. Kay Jørgensen 51:12 1   2:30:17 1 0    
2 Stokke IL 1       2:30:24     +0:07  
  1. Ove Gunnar Jacobsen 51:55 2 +4:20 51:55 2   +4:20  
  2. Lars Martin Gjein 47:11 2 +1:53 1:39:06 2 0 +0:01 -4:19
  3. Runar Kittilsen 51:18 2 +0:06 2:30:24 2 0 +0:07 +0:06
3 Larvik OK 1       2:45:49     +15:32  
  1. Rolf Gjølberg 47:35 1   47:35 1      
  2. Per Øystein Andersen 55:55 3 +10:37 1:43:30 3 +2 +4:25 +4:25
  3. Kåre Thorbjørnsen 1:02:19 3 +11:07 2:45:49 3 0 +15:32 +11:07
4 Hedrum OL 1       2:40:58     +10:41  
  1. Helge Fossheim 47:22 5   47:22 5      
  2. Magnar Reppesgård 1:12:00 6 +26:42 1:59:22 5 0 +20:17  
  3. Martin Nauf 41:36 5   2:40:58 4 -1 +10:41  
5 OL Tønsberg og omegn 1       2:47:28     +17:11  
  1. Tore Watterdal 45:03 4   45:03 4      
  2. Oddvar Bruun 1:09:16 5 +23:58 1:54:19 4 0 +15:14  
  3. Per Jarle Eikeland 53:09 6 +1:57 2:47:28 5 +1 +17:11 +1:57
6 OL Tønsberg og omegn 2       2:48:08     +17:51  
  1. Odd Egil Frogner 1:51:49 6 +1:04:14 1:51:49 6   +1:04:14  
  2. Hans Stordal 54:39 4 +9:21 2:46:28 6 0 +1:07:23 +3:09
  3. Stein Ødegård 1:40 4   2:48:08 6 0 +17:51


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +