Resultater KM Telemark og Vestfold Stafett 2018



Resultater KM Telemark og Vestfold Stafett
Kragerø, Telemark - 2. september 2018

Arrangementstype: Orientering

H17-

9 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Porsgrunn OL 1       2:20:36        
  1. RASMUS MATHISEN 42:43 2 +2:02 42:43 2   +2:02  
  2. HÅKON KORNMO 49:58 2 +0:30 1:32:41 1 -1   -2:02
  3. ALEXANDER REPSTAD STOREMYR 47:55 3 +0:44 2:20:36 1 0   0:00
2 Bø OL 1       2:26:09     +5:33  
  1. EIVIND FRODE RINDE 48:49 6 +8:08 48:49 6   +8:08  
  2. JON SOLBERG 50:09 3 +0:41 1:38:58 4 -2 +6:17 -1:51
  3. DAG STEINAR RAGVIN 47:11 1   2:26:09 2 -2 +5:33 -0:44
3 Sandefjord OK 1       2:36:12     +15:36  
  1. CORNELIUS BJØRK 43:08 3 +2:27 43:08 3   +2:27  
  2. KNUT IVAR JOHANSEN 57:36 6 +8:08 1:40:44 6 +3 +8:03 +5:36
  3. TROND GJELSTAD 55:28 4 +8:17 2:36:12 3 -3 +15:36 +7:33
4 OL Tønsberg og omegn 1       2:37:26     +16:50  
  1. MORTEN KRONA HAFLAN 52:06 8 +11:25 52:06 8   +11:25  
  2. JAKOB HJELSETH 57:52 7 +8:24 1:49:58 8 0 +17:17 +5:52
  3. TRYM B ISLAND 47:28 2 +0:17 2:37:26 4 -4 +16:50 -0:27
5 Hedrum OL 1       2:40:35     +19:59  
  1. SINDRE R HOLT 40:41 1   40:41 1      
  2. JARLE LYSNES 1:01:11 8 +11:43 1:41:52 7 +6 +9:11 +9:11
  3. ANDERS KRISTIAN HOLT 58:43 5 +11:32 2:40:35 5 -2 +19:59 +10:48
6 Porsgrunn OL 2       2:40:50     +20:14  
  1. THORE KORNMO 47:19 5 +6:38 47:19 5   +6:38  
  2. DAG AUSEN 50:12 4 +0:44 1:37:31 3 -2 +4:50 -1:48
  3. HÅVARD SKRIUBAKKEN 1:03:19 6 +16:08 2:40:50 6 +3 +20:14 +15:24
7 Skien OK 1       2:46:54     +26:18  
  1. SKJALG NYSÆTER 43:18 4 +2:37 43:18 4   +2:37  
  2. FRODE NYSÆTER 49:28 1   1:32:46 2 -2 +0:05 -2:32
  3. ESPEN RAASTAD 1:14:08 7 +26:57 2:46:54 7 +5 +26:18 +26:13
8 Larvik OK 1       2:55:08     +34:32  
  1. JØRGEN FRØYD 48:50 7 +8:09 48:50 7   +8:09  
  2. ASGEIR FREMSTAD 51:22 5 +1:54 1:40:12 5 -2 +7:31 -0:38
  3. TOM KRISTENSEN 1:14:56 8 +27:45 2:55:08 8 +3 +34:32 +27:01
9 Bø OL 2       3:43:15     +1:22:39  
  1. SIGGEN YTREHUS 49:08 9 +8:27 49:08 9   +8:27  
  2. OLA STÅLBERG 1:51:08 9 +1:01:40 2:40:16 9 0 +1:07:35 +59:08
  3. STEINAR LANDE 1:02:59 9 +15:48 3:43:15 9 0 +1:22:39 +15:04

 

D17-

5 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Larvik OK 1       2:06:51        
  1. ANDRINE HARRIET FREMSTAD 49:33 3 +11:44 49:33 3   +11:44  
  2. ELIN BJERVA 38:26 1   1:27:59 2 -1 +4:08 -7:36
  3. INGRID UNDSTAD 38:52 1   2:06:51 1 -1   -4:08
2 Porsgrunn OL 1       2:12:32     +5:41  
  1. HANNE VASSEND 37:49 1   37:49 1      
  2. HILDE VASSEND 46:02 2 +7:36 1:23:51 1 0   0:00
  3. ANNA MEEN 48:41 2 +9:49 2:12:32 2 +1 +5:41 +5:41
3 Sandefjord OK 1       2:26:23     +19:32  
  1. ELLA ARENTZ HAGEN 40:21 2 +2:32 40:21 2   +2:32  
  2. ANNETTE CECILIE ARENTZ 52:18 4 +13:52 1:32:39 3 +1 +8:48 +6:16
  3. TIRI REBÅRD 53:44 3 +14:52 2:26:23 3 0 +19:32 +10:44
4 Porsgrunn OL 2       2:52:43     +45:52  
  1. CAMILLA L. ROSENVOLD 58:22 4 +20:33 58:22 4   +20:33  
  2. SARA MATHISEN 50:58 3 +12:32 1:49:20 4 0 +25:29 +4:56
  3. BENEDIKTE WIIG BØEN 1:03:23 4 +24:31 2:52:43 4 0 +45:52 +20:23
5 OL Tønsberg og omegn 1       3:05:48     +58:57  
  1. TONJE RASMUSSEN 45:38 5 +7:49 45:38 5   +7:49  
  2. JULIE EIKELAND 1:30:57 5 +52:31 2:16:35 5 0 +52:44 +44:55
  3. JANNICKE ØDEGÅRD 49:13 5 +10:21 3:05:48 5 0 +58:57 +6:13

 

H150-

9 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Larvik OK 1       1:56:56        
  1. ARNE KIERULF DIRDAL 37:42 1   37:42 1      
  2. PER OLAV GULBRANDSEN 39:36 2 +1:07 1:17:18 1 0   0:00
  3. OLE PETTER AASRUM 39:38 3 +2:15 1:56:56 1 0   0:00
2 Notodden OL 1       1:59:48     +2:52  
  1. PETTER LØE 40:53 3 +3:11 40:53 3   +3:11  
  2. RUNE ENGEHULT 39:43 3 +1:14 1:20:36 2 -1 +3:18 +0:07
  3. HARALD KVISLI 39:12 2 +1:49 1:59:48 2 0 +2:52 -0:26
3 Stokke IL 1       2:07:32     +10:36  
  1. MORTEN JOHNSEN 42:19 5 +4:37 42:19 5   +4:37  
  2. ARNE KRISTENSEN 45:17 6 +6:48 1:27:36 6 +1 +10:18 +5:41
  3. BJØRNAR OLSRØD 39:56 4 +2:33 2:07:32 3 -3 +10:36 +0:18
4 Porsgrunn OL 1       2:10:14     +13:18  
  1. JAN GATEVOLD 39:05 2 +1:23 39:05 2   +1:23  
  2. ATLE REMME 53:46 7 +15:17 1:32:51 7 +5 +15:33 +14:10
  3. MAGNE WIIG MATHISEN 37:23 1   2:10:14 4 -3 +13:18 -2:15
5 IL Hauken 1       2:21:27     +24:31  
  1. LARS OLE THUNOLD 41:05 4 +3:23 41:05 4   +3:23  
  2. PER HENRIK ZAGAR 43:45 5 +5:16 1:24:50 4 0 +7:32 +4:09
  3. JESPER FLOGSTAD 56:37 5 +19:14 2:21:27 5 +1 +24:31 +16:59
6 Andebu IL 1       2:24:10     +27:14  
  1. STIAN KVERNSMYR 45:25 7 +7:43 45:25 7   +7:43  
  2. RUNE FIRING HAUGBERG 38:29 1   1:23:54 3 -4 +6:36 -1:07
  3. ELLING AAKRE 1:00:16 7 +22:53 2:24:10 6 +3 +27:14 +20:38
7 Notodden OL 2       2:49:30     +52:34  
  1. KRISTIN SANDVEN 48:01 8 +10:19 48:01 8   +10:19  
  2. SVEINUNG REKAA 1:03:58 8 +25:29 1:51:59 8 0 +34:41 +24:22
  3. ROBERT FREDRIKSEN 57:31 6 +20:08 2:49:30 7 -1 +52:34 +17:53
8 OL Tønsberg og omegn 1       3:09:16     +1:12:20  
  1. TROND EVENSEN 42:21 6 +4:39 42:21 6   +4:39  
  2. HELGE STENERUD 43:35 4 +5:06 1:25:56 5 -1 +8:38 +3:59
  3. STEIN ØDEGÅRD 1:43:20 8 +1:05:57 3:09:16 8 +3 +1:12:20 +1:03:42
9 Skien OK 1       3:20:42     +1:23:46  
  1. BJØRN RICHARD KISTE 1:11:48 9 +34:06 1:11:48 9   +34:06  
  2. TOM SAGA 49:58 9 +11:29 2:01:46 9 0 +44:28 +10:22
  3. SIGURD HOLTSKOG 1:18:56 9 +41:33 3:20:42 9 0 +1:23:46 +39:18

 

D150-

5 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 OL Tønsberg og omegn 1       2:14:31        
  1. MARIANNE FRUSETH CHRISTIANSEN 35:55 1   35:55 1      
  2. TURID ØDEGÅRD 51:58 2 +12:13 1:27:53 1 0   0:00
  3. LENE LOFTESNES 46:38 1   2:14:31 1 0   0:00
2 Porsgrunn OL 1       2:18:45     +4:14  
  1. HILDE KRISTINE ROSENVOLD 48:32 2 +12:37 48:32 2   +12:37  
  2. ELI MARIE WIIG 39:45 1   1:28:17 2 0 +0:24 -12:13
  3. ANNIKEN AUSEN 50:28 2 +3:50 2:18:45 2 0 +4:14 +3:50
3 Skien OK 1       2:37:59     +23:28  
  1. INGRID STRANDE 48:00 3 +12:05 48:00 3   +12:05  
  2. ELI SÆTERDAL 1:12:31 5 +32:46 2:00:31 5 +2 +32:38 +20:33
  3. GRETE S B HOVI 37:28 3 +-9:10 2:37:59 3 -2 +23:28 -9:10
4 OL Tønsberg og omegn 2       3:11:40     +57:09  
  1. ANNE SOFIE FORSETH BUE 48:40 4 +12:45 48:40 4   +12:45  
  2. ANNE-BERIT RASMUSSEN 1:10:30 4 +30:45 1:59:10 3 -1 +31:17 +18:32
  3. LINNEA EVENSEN 1:12:30 4 +25:52 3:11:40 4 +1 +57:09 +25:52
5 Stokke IL 1       3:46:29     +1:31:58  
  1. ASTRID BREVIK 57:01 5 +21:06 57:01 5   +21:06  
  2. MARGARETA BRYNHILDSEN 1:02:10 3 +22:25 1:59:11 4 -1 +31:18 +10:12
  3. EIRUNN HIIS 1:47:18 5 +1:00:40 3:46:29 5 +1 +1:31:58 +1:00:40

 

H195-

5 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Botne SK 1       2:11:44        
  1. MAGNAR ØVREÅS 43:28 1   43:28 1      
  2. THOROLF TROLSRUD 44:59 1   1:28:27 1 0   0:00
  3. KAI MIDTSKOGEN 43:17 1   2:11:44 1 0   0:00
2 Hedrum OL 1       2:47:56     +36:12  
  1. HELGE FOSSHEIM 1:00:05 2 +16:37 1:00:05 2   +16:37  
  2. MAGNAR REPPESGÅRD 1:10:24 2 +25:25 2:10:29 2 0 +42:02 +25:25
  3. MARTIN NAUF 37:27 2 +-5:50 2:47:56 2 0 +36:12 -5:50
  OL Tønsberg og omegn 1       diskvalifisert        
  1. HANS STORDAL diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. ODD HARALD NILSEN diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. ODD EGIL FROGNER diskvalifisert     diskvalifisert        
  Porsgrunn OL 1       diskvalifisert        
  1. KAY JØRGENSEN diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. OLE JOHANSSON diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. JIRI URVALEK diskvalifisert     diskvalifisert        
  Stokke IL 1       diskvalifisert        
  1. OVE GUNNAR JACOBSEN diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. LARS MARTIN GJEIN diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. RUNAR KITTILSEN diskvalifisert     diskvalifisert        

 

D195-

1 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
  Porsgrunn OL 1       diskvalifisert        
  1. ELI KLOVNING diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. INGER MARIE JOHANSSON diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. GUN JØRGENSEN diskvalifisert     diskvalifisert        

 

H13-16

12 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Porsgrunn OL 1       52:04        
  1. HALVARD KORNMO 27:15 5 +0:32 27:15 5   +0:32  
  2. TOBIAS MATHISEN 24:49 1   52:04 1 -4   -0:32
2 Notodden OL 1       52:09     +0:05  
  1. SNORRE SLOKVIK 27:11 3 +0:28 27:11 3   +0:28  
  2. ÅSMUND SLOKVIK 24:58 2 +0:09 52:09 2 -1 +0:05 -0:23
3 Hedrum OL 1       54:13     +2:09  
  1. VILJAN VAN RAAIJ 26:47 2 +0:04 26:47 2   +0:04  
  2. HENRIK R HOLT 27:26 3 +2:37 54:13 3 +1 +2:09 +2:05
4 Larvik OK 1       55:58     +3:54  
  1. IVER RINGHEIM 26:43 1   26:43 1      
  2. HENRIK KAUPANG LYE 29:15 5 +4:26 55:58 4 +3 +3:54 +3:54
5 OL Tønsberg og omegn 1       56:04     +4:00  
  1. SONDRE EVENSEN 27:14 4 +0:31 27:14 4   +0:31  
  2. OLIVER ØSTBY 28:50 4 +4:01 56:04 5 +1 +4:00 +3:29
6 Sandefjord OK 1       1:02:34     +10:30  
  1. GABRIEL GJONE 30:55 8 +4:12 30:55 8   +4:12  
  2. BENJAMIN GJONE 31:39 6 +6:50 1:02:34 6 -2 +10:30 +6:18
7 Lardal OL 1       1:02:38     +10:34  
  1. KRISTIN MELBY JACOBSEN 29:15 6 +2:32 29:15 6   +2:32  
  2. HALLVARD TJENTLAND 33:23 7 +8:34 1:02:38 7 +1 +10:34 +8:02
8 Porsgrunn OL 2       1:16:42     +24:38  
  1. MAGNUS BRODIN 36:11 9 +9:28 36:11 9   +9:28  
  2. ANDERS L. ROSENVOLD 40:31 8 +15:42 1:16:42 8 -1 +24:38 +15:10
9 OL Tønsberg og omegn 2       1:17:36     +25:32  
  1. VETLE MATHISEN 36:21 10 +9:38 36:21 10   +9:38  
  2. SINDRE MATHISEN 41:15 9 +16:26 1:17:36 9 -1 +25:32 +15:54
10 Porsgrunn OL 3       1:25:03     +32:59  
  1. OSCAR WIERSDALEN THUNOLD 30:30 7 +3:47 30:30 7   +3:47  
  2. MARTIN AUSEN 54:33 10 +29:44 1:25:03 10 +3 +32:59 +29:12
11 Stokke IL 1       2:15:37     +1:23:33  
  1. HALLGEIR BREVIK 36:32 11 +9:49 36:32 11   +9:49  
  2. MARTIN DYBVIK 1:39:05 12 +1:14:16 2:15:37 11 0 +1:23:33 +1:13:44
12 OL Tønsberg og omegn 3       2:30:05     +1:38:01  
  1. LARS LOFTESNES KAUPANG 1:17:38 12 +50:55 1:17:38 12   +50:55  
  2. LARS EMIL BUE 1:12:27 11 +47:38 2:30:05 12 0 +1:38:01 +47:06

 

D13-16

8 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Lardal OL 1       1:03:04        
  1. ELINE SCHJERVEN 30:15 1   30:15 1      
  2. MINA SCHJERVEN 32:49 3 +3:07 1:03:04 1 0   0:00
2 Porsgrunn OL 1       1:06:09     +3:05  
  1. ANINE KJØRHOLT LIE 36:27 2 +6:12 36:27 2   +6:12  
  2. UNE HOLTERMANN 29:42 1   1:06:09 2 0 +3:05 -3:07
3 Notodden OL 1       1:11:28     +8:24  
  1. EMMA ENGEHULT 40:58 6 +10:43 40:58 6   +10:43  
  2. SYNNE SANDVEN 30:30 2 +0:48 1:11:28 3 -3 +8:24 -2:19
4 Larvik OK 1       1:15:39     +12:35  
  1. AGATHE BRATHAGEN 40:54 5 +10:39 40:54 5   +10:39  
  2. IDA SOFIE HJORTLAND 34:45 4 +5:03 1:15:39 4 -1 +12:35 +1:56
5 OK Skeidi 1       1:42:29     +39:25  
  1. INE BJAADAL WINBERG 39:37 4 +9:22 39:37 4   +9:22  
  2. MAREN CECILIE MUSTAD 1:02:52 6 +33:10 1:42:29 5 +1 +39:25 +30:03
6 OL Tønsberg og omegn 1       1:50:04     +47:00  
  1. LERKE HJELSETH 59:37 7 +29:22 59:37 7   +29:22  
  2. MARI LOFTESNES KAUPANG 50:27 5 +20:45 1:50:04 6 -1 +47:00 +17:38
7 Notodden OL 2       1:52:39     +49:35  
  1. INGEBORG HOVDEJORD 36:40 3 +6:25 36:40 3   +6:25  
  2. MINA BORGEJORDET SIMONES 1:15:59 7 +46:17 1:52:39 7 +4 +49:35 +43:10
  Larvik OK 2       diskvalifisert        
  1. SIGRID BAKKEN HAMRE diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. IRIL RINGHEIM diskvalifisert     diskvalifisert        

 

H11-12

5 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Skien OK 2       45:48        
  1. KRISTIAN EKEBERG FLIID 22:47 1   22:47 1      
  2. GAUTE NYSÆTER 23:01 1   45:48 1 0   0:00
2 OK Skeidi 1       54:35     +8:47  
  1. BIRK BJAADAL WINBERG 24:16 2 +1:29 24:16 2   +1:29  
  2. BLU WILLIAN OPLAND 30:19 2 +7:18 54:35 2 0 +8:47 +7:18
3 Stokke IL 2       1:35:20     +49:32  
  1. MARTIN HALVORSEN 1:00:00 3 +37:13 1:00:00 3   +37:13  
  2. JENS G. DYBVIK 35:20 3 +12:19 1:35:20 3 0 +49:32 +12:19
  Stokke IL 1       fullført        
  1. MAGNUS SIGURDSSON 1:04:27 4 +41:40 1:04:27 4   +41:40  
  2. fullført     fullført        
  Skien OK 1       diskvalifisert        
  1. SINDRE FLATIN ERICHSEN diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. THOMAS MYHRE diskvalifisert     diskvalifisert        

 

D11-12

4 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Larvik OK 1       49:41        
  1. MAREN SOFIE FREMSTAD 25:58 1   25:58 1      
  2. PERNILLE ZAGAR 23:43 2 +1:14 49:41 1 0   0:00
2 Skien OK 1       1:07:51     +18:10  
  1. EMILIE HOLTSKOG-FEREMANS 45:22 3 +19:24 45:22 3   +19:24  
  2. VILDE AAKRE LEISTAD 22:29 1   1:07:51 2 -1 +18:10 -1:14
3 Porsgrunn OL 1       1:29:26     +39:45  
  1. SOFIE WIERSDALEN THUNOLD 44:41 2 +18:43 44:41 2   +18:43  
  2. ASTRID BØGEBERG LILLEAAS 44:45 3 +22:16 1:29:26 3 +1 +39:45 +21:02
  OL Tønsberg og omegn 1       diskvalifisert        
  1. WILMA EVENSEN diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. IDA KRISTINE BUE diskvalifisert     diskvalifisert