Resultater KM Telemark / Vestfold - Sprint 2018



Resultater KM KM Telemark / Vestfold - Sprint
Holmestrand, Vestfold - 10. juni 2018

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 290 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Magnus Aakre-Larsen Andebu IL 19:00   14:43
0 Marte Aakre-Larsen Andebu IL 16:01 +-2:59 12:24
0 Endre Sagerøy Foss Botne SK 31:04 +12:04 24:04
0 Iver Sagerøy Foss Botne SK 31:07 +12:07 24:07
0 Eline Hansson OL Tønsberg og omegn 22:21 +3:21 17:19
0 Vigdis Sigurdsdotter Stokke IL 16:16 +-2:44 12:36
0 Sturla Sigurdsson Stokke IL 18:32 +-0:28 14:22
0 Silje Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 14:27 +-4:33 11:12
0 Josephine Lin Bjørk Sandefjord OK 15:09 +-3:51 11:44
0 Fredrik Bue OL Tønsberg og omegn 15:20 +-3:40 11:53
  Anne Lise B Ronæss Porsgrunn OL diskvalifisert    
  Stian Lillegård Lillomarka OL ikke startet    

D -10

1 370 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Juliette Holtskog-Feremans Skien OK 10:04   7:20

D 11-12

1 580 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Pernille Zagar Larvik OK 10:00   6:19
2 Wilma Evensen OL Tønsberg og omegn 10:25 +0:25 6:35
3 Annika van Raaij Hedrum OL 10:49 +0:49 6:50
4 Tuva Berger Gjelstad Oppsal Orientering 12:39 +2:39 8:00
5 Emilie Holtskog-Feremans Skien OK 12:46 +2:46 8:04
6 Ida Kristine Bue OL Tønsberg og omegn 15:44 +5:44 9:57
7 Hedda Wessel Pettersen Berger og Svelvik OL 23:45 +13:45 15:01

D 13-14

1 860 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 9:47   5:15
2 Synne Sandven Notodden OL 10:56 +1:09 5:52
3 Maria Grovan OL Tønsberg og omegn 14:09 +4:22 7:36
4 Iril Ringheim Larvik OK 14:26 +4:39 7:45
5 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 14:31 +4:44 7:48
6 Marlene Skramdal Hedrum OL 18:22 +8:35 9:52
7 Ingeborg Eikås Sandefjord OK 25:49 +16:02 13:52
8 Linn Strøm Sandefjord OK 31:54 +22:07 17:09

D 15-16

2 290 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mina Schjerven Lardal OL 15:37   6:49
2 Une Holtermann Porsgrunn OL 16:03 +0:26 7:00
3 Gjendine Gjelstad Rebård Sandefjord OK 16:43 +1:06 7:17
4 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 16:44 +1:07 7:18
5 Emma Engehult Notodden OL 17:00 +1:23 7:25
6 Ingrid Mobråthen Botne SK 17:49 +2:12 7:46
7 Anine Kjørholt Lie Porsgrunn OL 18:03 +2:26 7:52
8 Ida Sofie Hjortland Larvik OK 18:55 +3:18 8:15
9 Emilie Johansen Sandefjord OK 19:03 +3:26 8:19
10 Maria Gammelsæter Mehammer Porsgrunn OL 19:50 +4:13 8:39
11 Mari Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 21:02 +5:25 9:11
12 Lerke Hjelseth OL Tønsberg og omegn 23:10 +7:33 10:06
13 Lise Strøm Sandefjord OK 24:51 +9:14 10:51
  Anny Horge Rogne OL Tønsberg og omegn ikke startet    

D 17-C

1 580 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Heidi Eriksen Larvik OK 13:21   8:26
2 May-Britt Skramdal Hedrum OL 13:52 +0:31 8:46
3 Vibeke Svendsen Mathisen OL Tønsberg og omegn 14:02 +0:41 8:52
4 Else Stordal OL Tønsberg og omegn 28:17 +14:56 17:54

D 17-18

2 290 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hanne Vassend Porsgrunn OL 14:44   6:26
2 Maren Norderud IL Tyrving 15:23 +0:39 6:43
3 Jenny Baklid Konnerud IL 15:24 +0:40 6:43
4 Elise Ausen Porsgrunn OL 17:38 +2:54 7:42
5 Anne Omholt Berrefjord Lardal OL 18:24 +3:40 8:02
6 Julie Eikeland OL Tønsberg og omegn 22:18 +7:34 9:44

D 19-20

2 290 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Thea Sildnes Baklid Konnerud IL 16:06   7:01
  Ella Arentz Hagen Sandefjord OK diskvalifisert    
  Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK ikke startet    
  Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb ikke startet    

D 21-

2 290 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Johanne Lind Nørbech Nydalens SK 13:25   5:51
2 Lone Brochmann Bækkelagets SK 14:39 +1:14 6:23
3 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 14:42 +1:17 6:25
4 Live Bredholt Jørgensen NTNUI 16:26 +3:01 7:10
5 Julie Hjortland NTNUI 17:03 +3:38 7:26
6 Kari Christiansen Sandefjord OK 17:12 +3:47 7:30
7 Elin Bjerva Larvik OK 17:49 +4:24 7:46
8 Ingvild Ofstad BUL Tromsø 17:54 +4:29 7:48
9 Martine Topstad Larvik OK 18:20 +4:55 8:00
10 Anne Berg Gjølberg Larvik OK 30:06 +16:41 13:08

D 40-

2 290 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Liv Schjerven Lardal OL 18:40   8:09
2 Lene Loftesnes OL Tønsberg og omegn 20:29 +1:49 8:56
3 Trude Hansen Berger og Svelvik OL 23:06 +4:26 10:05

D 45-

2 290 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sara Mathisen Porsgrunn OL 17:50   7:47
2 Mai Britt Bjørk Sandefjord OK 18:34 +0:44 8:06
3 Kristin Hjortland Larvik OK 20:19 +2:29 8:52
4 Wenche Eikås Sandefjord OK 21:02 +3:12 9:11
5 Anette  Firing Andebu IL 21:36 +3:46 9:25
6 Kari Reppesgård Holt Hedrum OL 22:04 +4:14 9:38
7 Tone Sølie Lysnes Hedrum OL 22:47 +4:57 9:56
8 Anne Sofie Forseth Bue OL Tønsberg og omegn 26:14 +8:24 11:27
  Katrine van Raaij Hedrum OL ikke startet    
  Kristin Repstad Storemyr IL Hauken ikke startet    

D 50-

2 290 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Isa Heggedal Konnerud IL 17:33   7:39
2 Anne Kristine Norderud IL Tyrving 19:29 +1:56 8:30
3 Hilde Vassend Porsgrunn OL 19:35 +2:02 8:33
4 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 20:24 +2:51 8:54
5 Lill-Ann Torp Sandefjord OK 22:22 +4:49 9:46
6 Astrid Brevik Stokke IL 25:00 +7:27 10:55

D 55-

2 290 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Randi Nicolaisen Asker Skiklubb 19:02   8:18
2 Gunhild Hennum Lierbygda OL 20:54 +1:52 9:07

D 60-

2 290 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Lise Andreassen Sandefjord OK 24:20   10:37

D 65-

2 110 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Randi Hansen Stokke IL 31:38   14:59
2 Elisabeth Rød Andebu IL 32:38 +1:00 15:27
3 Lill Birkelund Porsgrunn OL 37:11 +5:33 17:37

D 70-

2 110 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gerd Langseth Larvik OK 31:29   14:55
2 Eli Klovning Porsgrunn OL 32:49 +1:20 15:33
3 Margareta Brynhildsen Stokke IL 34:03 +2:34 16:08

D 80-

2 110 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tirill Liby Seip OK Skeidi 34:03   16:08

H -10

1 370 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Henrik Mathisen OL Tønsberg og omegn 13:00 +-14:21 9:29
0 Christopher David Eriksen Larvik OK 27:21   19:57

H 11-12

1 580 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magnus Sigurdsson Stokke IL 9:24   5:56
2 Rasmus Engehult Notodden OL 10:33 +1:09 6:40
3 Gaute Nysæter Skien OK 11:21 +1:57 7:11
4 Ludvig Skramdal Hedrum OL 13:29 +4:05 8:32
5 Ole Magnus Storemyr IL Hauken 32:09 +22:45 20:20
  Wilmer Hansson OL Tønsberg og omegn ikke startet    
  Niclas Gunnerød Stokke IL ikke startet    

H 13-14

1 860 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henrik Kaupang Lye Larvik OK 10:55   5:52
2 Benjamin Gjone Sandefjord OK 11:13 +0:18 6:01
3 Gabriel Gjone Sandefjord OK 12:35 +1:40 6:45
4 Sindre Mathisen OL Tønsberg og omegn 12:46 +1:51 6:51
5 Theodor Bjørk Sandefjord OK 15:03 +4:08 8:05
6 Lars Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 15:12 +4:17 8:10
7 Erik Zagar Larvik OK 15:24 +4:29 8:16
8 Brage Eikås Sandefjord OK 15:34 +4:39 8:22
9 Henrik Repstad Storemyr IL Hauken 15:35 +4:40 8:22
10 Bendik Schia Løe Notodden OL 17:26 +6:31 9:22
11 Lars Emil Bue OL Tønsberg og omegn 18:25 +7:30 9:54
  Oscar Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL diskvalifisert    

H 15-16

2 290 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 13:20   5:49
2 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 14:06 +0:46 6:09
3 Viljan van Raaij Hedrum OL 14:09 +0:49 6:10
4 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 14:18 +0:58 6:14
5 Iver Ringheim Larvik OK 14:37 +1:17 6:22
6 Oliver Østby OL Tønsberg og omegn 14:42 +1:22 6:25
7 Åsmund Slokvik Notodden OL 14:43 +1:23 6:25
8 Jonas Eikås Sandefjord OK 15:31 +2:11 6:46
9 Halvard Kornmo Porsgrunn OL 16:02 +2:42 7:00
10 Henrik R Holt Hedrum OL 16:40 +3:20 7:16
11 Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL 16:43 +3:23 7:17
12 Snorre Slokvik Notodden OL 17:10 +3:50 7:29
13 Hallgeir Brevik Stokke IL 22:34 +9:14 9:51

H 17-C

1 580 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Jarle Eikeland OL Tønsberg og omegn 10:33   6:40
2 Stig Hjelseth OL Tønsberg og omegn 15:42 +5:09 9:56
  Oliver Dravecky OL Trollo ikke startet    

H 17-18

2 680 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 16:49   6:16
2 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 18:28 +1:39 6:53
3 Alexander Repstad Storemyr Porsgrunn OL 18:53 +2:04 7:02
4 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 19:13 +2:24 7:10
5 Olav Aasmundtveit Hoff OL Tønsberg og omegn 19:32 +2:43 7:17
6 Jakob Schia Løe Notodden OL 19:47 +2:58 7:22
7 Håvard Skriubakken Porsgrunn OL 20:58 +4:09 7:49
  Morten Krona Haflan OL Tønsberg og omegn diskvalifisert    
  Aslak Heimdal Konnerud IL ikke startet    
  Skjalg Nysæter Skien OK ikke startet    

H 19-20

2 680 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathias Gløersen Bækkelagets SK 17:10   6:24
2 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 17:13 +0:03 6:25
3 Øystein Fruseth Christiansen NTNUI 17:27 +0:17 6:30
4 Joar Gjerdahl Konnerud IL 18:10 +1:00 6:46
  Sindre R Holt Hedrum OL diskvalifisert    
  Jørgen Baklid Konnerud IL ikke startet    

H 21-

2 680 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Thore Kornmo Porsgrunn OL 17:18   6:27
2 Jørgen Frøyd Larvik OK 19:11 +1:53 7:09
3 Robert Fredriksen Notodden OL 21:07 +3:49 7:52
4 Martin Aske Andebu IL 21:17 +3:59 7:56
5 Jarle Lysnes Hedrum OL 21:41 +4:23 8:05
6 Trond Gjelstad Sandefjord OK 30:38 +13:20 11:25
  Helge Gisholt OK Skeidi ikke startet    

H 40-

2 680 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 David Hansson OL Tønsberg og omegn 22:49   8:30
2 Lars Ole Thunold Porsgrunn OL 23:34 +0:45 8:47

H 45-

2 290 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magne Wiig Mathisen Porsgrunn OL 15:08   6:36
1 Gisle Nysæter Skien OK 15:08   6:36
3 Vidar Gjelstad Oppsal Orientering 17:14 +2:06 7:31
4 Anders Kristian Holt Hedrum OL 17:41 +2:33 7:43
5 Tom Kristensen Larvik OK 17:45 +2:37 7:45
6 Knut Ivar Johansen Sandefjord OK 18:23 +3:15 8:01
7 Øyvind Støren Bø OL 18:59 +3:51 8:17
8 Eelco van Raaij Hedrum OL 19:03 +3:55 8:19
9 Jo Børre Eikås Sandefjord OK 19:40 +4:32 8:35
  Jostein Mehammer Porsgrunn OL diskvalifisert    
  Kent Morgan Storemyr IL Hauken ikke startet    

H 50-

2 290 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Skriubakken Porsgrunn OL 16:04   7:00
2 Rune Engehult Notodden OL 16:36 +0:32 7:14
3 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 17:06 +1:02 7:28
4 Roar Mathisen OL Tønsberg og omegn 17:11 +1:07 7:30
5 Stein H. Hagen Fossum IF 17:28 +1:24 7:37
6 Per Erik Larsen Sandefjord OK 18:50 +2:46 8:13
7 Knut Gjone Sandefjord OK 20:42 +4:38 9:02
8 Thor Norderud IL Tyrving 21:43 +5:39 9:28
9 Oskar Kaaløy Sandefjord OK 27:16 +11:12 11:54
  Petter Løe Notodden OL diskvalifisert    
  Arne Håkon Jørgensen Sandefjord OK diskvalifisert    
  Jan Ivar Gundersen Hedrum OL ikke startet    
  Bjørnar Olsrød Stokke IL ikke startet    

H 55-

2 290 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Frode Robertsen OL Tønsberg og omegn 17:04   7:27
2 Bjørn Baklid Konnerud IL 19:08 +2:04 8:21

H 60-

2 290 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Odd Harald Nilsen OL Tønsberg og omegn 25:01   10:55

H 65-

2 290 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Dag Kristensen OK Skeidi 19:12   8:23
2 Ole Johansson Porsgrunn OL 20:48 +1:36 9:04
3 Atle Remme Porsgrunn OL 22:13 +3:01 9:42
4 Hugo A. Christensen Notodden OL 22:40 +3:28 9:53
5 Ragnar Niemi Berg Stokke IL 23:09 +3:57 10:06
  Sveinung Rekaa Notodden OL diskvalifisert    
  Øivind Fadum Sande Sportsklubb diskvalifisert    
  Elling Aakre Andebu IL diskvalifisert    
  Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL diskvalifisert    

H 70-

2 110 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Runar Kittilsen Stokke IL 18:17   8:39
2 Carl Ove Berg OK Skeidi 20:08 +1:51 9:32
3 Rolf Gjølberg Larvik OK 23:18 +5:01 11:02
4 Torgeir Brochmann Eiker OL 25:08 +6:51 11:54
5 Kåre Thorbjørnsen Larvik OK 27:38 +9:21 13:05
6 Odd Egil Frogner OL Tønsberg og omegn 29:37 +11:20 14:02
7 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 30:06 +11:49 14:15

H 75-

2 110 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magne Klovning Porsgrunn OL 24:53   11:47
2 Oddvar Bruun OL Tønsberg og omegn 25:12 +0:19 11:56
3 Anton Lomme Hedrum OL 27:20 +2:27 12:57
4 Egil Ronæss Porsgrunn OL 39:43 +14:50 18:49

H80-

2 110 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 25:40   12:09

A-Åpen

2 290 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Watterdal Hadeland OL 12:59   5:40
2 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 17:38 +4:39 7:42
3 Håkon O Berrefjord Lardal OL 19:02 +6:03 8:18
4 Tord Erik Skyrud Asker Skiklubb 19:08 +6:09 8:21
5 Tore Watterdal OL Tønsberg og omegn 19:35 +6:36 8:33
6 Katrine Skyrud Asker Skiklubb 20:13 +7:14 8:49
7 Sigurd Holtskog Skien OK 21:33 +8:34 9:24
8 Stine Arntzen Sandefjord OK 22:43 +9:44 9:55
9 Trond Foss Sandefjord OK 24:37 +11:38 10:44
  Turid Vongraven Skien OK diskvalifisert    
  Eilef Landsverk Skien OK diskvalifisert    

B-Åpen

1 860 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigurd F Sigurdsson Stokke IL 12:20   6:37
2 Linnea Evensen OL Tønsberg og omegn 18:45 +6:25 10:04
3 Hans Gøran Bjørk Sandefjord OK 22:37 +10:17 12:09