Resultater KM Vest-Agder Stafett 2018



Resultater KM Vest-Agder - Stafett
Birkenes, Vest-Agder - 2. september 2018

Arrangementstype: Orientering

H 17-

14 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Søgne og Songdalen OK 1       1:36:03        
  1. Kjell Erik Røisland 33:02 6 +6:15 33:02 6   +6:15  
  2. Leiv-Terje Arnevik 31:48 3 +2:37 1:04:50 2 -4 +0:03 -6:12
  3. Jarl Magnus Berge 31:13 3 +4:18 1:36:03 1 -1   -0:03
2 Kristiansand OK 3       1:40:44     +4:41  
  1. Marius Aurebekk 31:15 3 +4:28 31:15 3   +4:28  
  2. Ørjan Svaland Aas 35:51 5 +6:40 1:07:06 5 +2 +2:19 -2:09
  3. Kristian Pytten 33:38 5 +6:43 1:40:44 2 -3 +4:41 +2:22
3 Kristiansand OK 4       1:40:45     +4:42  
  1. Eirik Heddeland Martens 31:27 4 +4:40 31:27 4   +4:40  
  2. Tor Åmdal 38:21 7 +9:10 1:09:48 7 +3 +5:01 +0:21
  3. Petter Marki Erichsen 30:57 2 +4:02 1:40:45 3 -4 +4:42 -0:19
4 Kristiansand OK 1       1:42:01     +5:58  
  1. Vegard Danielsen 26:47 1   26:47 1      
  2. John Olav Runde 41:02 8 +11:51 1:07:49 6 +5 +3:02 +3:02
  3. Håvar B Stormoen 34:12 6 +7:17 1:42:01 4 -2 +5:58 +2:56
5 Kristiansand OK 6       1:43:35     +7:32  
  1. Jonas Munthe 32:49 5 +6:02 32:49 5   +6:02  
  2. Holger Hott 32:20 4 +3:09 1:05:09 3 -2 +0:22 -5:40
  3. Geir Ausland 38:26 7 +11:31 1:43:35 5 +2 +7:32 +7:10
6 Kristiansand OK 5       1:44:00     +7:57  
  1. David Runde 35:36 7 +8:49 35:36 7   +8:49  
  2. Christian Bøen 29:11 1   1:04:47 1 -6   -8:49
  3. Ulrik Thisted 39:13 8 +12:18 1:44:00 6 +5 +7:57 +7:57
7 IL Vindbjart 1       1:49:22     +13:19  
  1. Helge Hodnemyr 51:01 13 +24:14 51:01 13   +24:14  
  2. Jostein Moe 31:26 2 +2:15 1:22:27 8 -5 +17:40 -6:34
  3. Hans Gunnar Omdal 26:55 1   1:49:22 7 -1 +13:19 -4:21
8 IK Grane Arendal Orientering 1       1:55:41     +19:38  
  1. Aslak Blågestad 41:43 11 +14:56 41:43 11   +14:56  
  2. Stig Alvestad 41:05 9 +11:54 1:22:48 9 -2 +18:01 +3:05
  3. Christine Mikkelsen 32:53 4 +5:58 1:55:41 8 -1 +19:38 +1:37
9 Kristiansand OK 2       2:00:00     +23:57  
  1. Håvard Wedege 28:27 2 +1:40 28:27 2   +1:40  
  2. Stig Dalsøren 36:51 6 +7:40 1:05:18 4 +2 +0:31 -1:09
  3. Henrik S Aas 54:42 11 +27:47 2:00:00 9 +5 +23:57 +23:26
10 Oddersjaa SSK 1       2:09:25     +33:22  
  1. Frode Øverøyen Balchen 39:00 8 +12:13 39:00 8   +12:13  
  2. Eirik Glad Balchen 46:31 10 +17:20 1:25:31 10 +2 +20:44 +8:31
  3. Ole Gunnar Lund Jensen 43:54 10 +16:59 2:09:25 10 0 +33:22 +12:38
11 Birkenes IL 1       2:09:59     +33:56  
  1. Magnus Mosfjell 39:18 9 +12:31 39:18 9   +12:31  
  2. Erling Heggelund Lia 51:01 11 +21:50 1:30:19 11 +2 +25:32 +13:01
  3. Lars Jøran Sundsdal 39:40 9 +12:45 2:09:59 11 0 +33:56 +8:24
12 OK Sør 1       2:34:54     +58:51  
  1. Are Kristiansen 40:50 10 +14:03 40:50 10   +14:03  
  2. Morten Coward 55:13 12 +26:02 1:36:03 12 +2 +31:16 +17:13
  3. Espen Coward Refsnes 58:51 12 +31:56 2:34:54 12 0 +58:51 +27:35
13 Birkenes IL 2       2:46:06     +1:10:03  
  1. Asle Åsmul 44:49 12 +18:02 44:49 12   +18:02  
  2. Øyvind Andersen 1:02:19 13 +33:08 1:47:08 13 +1 +42:21 +24:19
  3. Håvard Endal 58:58 13 +32:03 2:46:06 13 0 +1:10:03 +27:42
  Kristiansand OK 7       diskvalifisert        
  1. Marius Thrane Ødum diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. diskvalifisert     diskvalifisert        

D 17

6 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Oddersjaa SSK 1       1:31:45        
  1. Janne Bjorvand 31:08 2 +0:37 31:08 2   +0:37  
  2. Kristin Balchen 33:15 1   1:04:23 1 -1   -0:37
  3. Tone Wigemyr 27:22 1   1:31:45 1 0   0:00
2 Søgne og Songdalen OK 1       1:44:09     +12:24  
  1. Astrid White 37:40 6 +7:09 37:40 6   +7:09  
  2. Christina White 33:33 2 +0:18 1:11:13 2 -4 +6:50 -0:19
  3. Irene Beate Øhrn Arnevik 32:56 2 +5:34 1:44:09 2 0 +12:24 +5:34
3 Kristiansand OK 1       1:57:19     +25:34  
  1. Christiane Ruud Bøckman 35:23 4 +4:52 35:23 4   +4:52  
  2. Julie Felicia Christiansen 47:13 4 +13:58 1:22:36 5 +1 +18:13 +13:21
  3. Ida Aurebekk 34:43 3 +7:21 1:57:19 3 -2 +25:34 +7:21
4 Kristiansand OK 2       1:57:27     +25:42  
  1. Anneke Hald Bjørgum 31:51 3 +1:20 31:51 3   +1:20  
  2. Ragnhild Hald 43:01 3 +9:46 1:14:52 3 0 +10:29 +9:09
  3. Linn Carina Daland 42:35 6 +15:13 1:57:27 4 +1 +25:42 +15:13
5 Hisøy OK 1       1:57:29     +25:44  
  1. Malin Hauge 30:31 1   30:31 1      
  2. Anna Sofie Hoff 50:05 6 +16:50 1:20:36 4 +3 +16:13 +16:13
  3. Marianne Hauge 36:53 4 +9:31 1:57:29 5 +1 +25:44 +9:31
6 Torridal IL 1       2:00:26     +28:41  
  1. Mette Mestad 35:26 5 +4:55 35:26 5   +4:55  
  2. Kristin Mestad 47:54 5 +14:39 1:23:20 6 +1 +18:57 +14:02
  3. Bente Mestad 37:06 5 +9:44 2:00:26 6 0 +28:41 +9:44

H13-16

4 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Kristiansand OK 2       55:13        
  1. Brage Takle 16:05 1   16:05 1      
  2. Fredrik Pytten 19:49 2 +0:48 35:54 1 0   0:00
  3. Erlend Odd Berge 19:19 2 +0:10 55:13 1 0   0:00
2 Kristiansand OK 1       58:00     +2:47  
  1. Trygve Børte Nomeland 16:07 2 +0:02 16:07 2   +0:02  
  2. Tina Booth 22:44 3 +3:43 38:51 2 0 +2:57 +2:55
  3. Simon Beckmann Kristiansen 19:09 1   58:00 2 0 +2:47 -0:10
3 IK Grane Arendal Orientering 1       1:08:19     +13:06  
  1. Sivert Møklegård Pihl 19:15 3 +3:10 19:15 3   +3:10  
  2. Torgeir Andreas Moheim 26:56 4 +7:55 46:11 4 +1 +10:17 +7:07
  3. Magnus Fossum 22:08 3 +2:59 1:08:19 3 -1 +13:06 +2:49
4 Birkenes IL 1       1:35:40     +40:27  
  1. Martin Reiersen Jensen 25:40 4 +9:35 25:40 4   +9:35  
  2. Johan Lindeberg 19:01 1   44:41 3 -1 +8:47 -0:48
  3. Erlend Sundsdal 50:59 4 +31:50 1:35:40 4 +1 +40:27 +31:40

D-13-16

1 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 IK Grane Arendal Orientering 1       1:14:04        
  1. Ine Mikkelsen 29:30 1   29:30 1      
  2. Amalie Ringvoll 17:03 1   46:33 1 0   0:00
  3. Lise Mikkelsen 27:31 1   1:14:04 1 0   0:00

H150

11 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 OK Sør 1       1:26:47        
  1. Frank Salvesen 30:02 1   30:02 1      
  2. Vidar Georg Ydse 29:20 1   59:22 1 0   0:00
  3. Stein-Erik Scheie 27:25 1   1:26:47 1 0   0:00
2 Søgne og Songdalen OK 1       1:33:41     +6:54  
  1. Yngve Vetrhus 30:36 2 +0:34 30:36 2   +0:34  
  2. Roy Birkeland 32:48 3 +3:28 1:03:24 2 0 +4:02 +3:28
  3. Tor Lohne 30:17 3 +2:52 1:33:41 2 0 +6:54 +2:52
3 Kristiansand OK 2       1:37:27     +10:40  
  1. John Hansen 31:26 3 +1:24 31:26 3   +1:24  
  2. Glenn Ager-Wick 35:54 5 +6:34 1:07:20 3 0 +7:58 +6:34
  3. Jack Bjørnsen 30:07 2 +2:42 1:37:27 3 0 +10:40 +2:42
4 Oddersjaa SSK 1       1:46:23     +19:36  
  1. Jon Terje Ekeland 32:54 5 +2:52 32:54 5   +2:52  
  2. Per W. Torgersen 35:22 4 +6:02 1:08:16 4 -1 +8:54 +6:02
  3. Frank Glad Balchen 38:07 5 +10:42 1:46:23 4 0 +19:36 +10:42
5 Birkenes IL 1       2:02:55     +36:08  
  1. Siri Bjorvand 40:53 6 +10:51 40:53 6   +10:51  
  2. Espen Birkenes 29:20 1   1:10:13 5 -1 +10:51 0:00
  3. Steinar Ånesland 52:42 6 +25:17 2:02:55 5 0 +36:08 +25:17
6 OK Sør 2       2:19:36     +52:49  
  1. Magne Dølemo 32:18 4 +2:16 32:18 4   +2:16  
  2. Jørn Stordalen 1:10:33 6 +41:13 1:42:51 6 +2 +43:29 +41:13
  3. Stein Coward 36:45 4 +9:20 2:19:36 6 0 +52:49 +9:20
  Søgne og Songdalen OK 2       diskvalifisert        
  1. Øystein Dybesland diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Ståle Thortveit diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. diskvalifisert     diskvalifisert        
  Birkenes IL 2       diskvalifisert        
  1. Jonny Svaland diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Guttorm Nyhus diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Arvid Falander diskvalifisert     diskvalifisert        
  Kristiansand OK 1       diskvalifisert        
  1. Oluf Bøckman diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Thorbjørn Værp diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Dag Moe diskvalifisert     diskvalifisert        
  Kristiansand OK 3       diskvalifisert        
  1. Fred-Arne Sivertsen diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Rune Kittelsen diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Morten Hulløen diskvalifisert     diskvalifisert        
  OK Sør 3       brutt        
  1. Einar Jørundland brutt     brutt        
  2. Bjørn A. Schou brutt     brutt        
  3. brutt     brutt        

D135

1 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 OK Sør 1       2:43:46        
  1. Solveig Schou 47:39 1   47:39 1      
  2. Gudveig Jørundland 1:04:40 1   1:52:19 1 0   0:00
  3. Anne Kari Birkeland 51:27 1   2:43:46 1 0   0:00


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +