Resultater Knut Valstads Minneløp 2015



Resultater Knut Valstads Minneløp
Oslo - 3. mai 2015

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 740 m, 45 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Magnus Flydal Jonstad Fossum IF 26:10   15:02
0 Celine Åsten Lindberg Kolbotn og Skimt OL 37:21   21:27
0 Selma Størmer-Antonsen Nydalens SK 22:42   13:02
0 Sigurd Størmer-Antonsen Nydalens SK 22:39   13:01
0 Julie Åsten Lindberg Kolbotn og Skimt OL 37:32   21:34
0 Marie Krosby Jacobsen Fredrikstad SK 45:28   26:07
0 Eivind Vågsnes Oppsal Orientering 24:45   14:13
0 Elen Woxholt Årvoll IL 42:39   24:30
0 Ingeborg Stenvold Årvoll IL 42:32   24:26
0 Jonas Ingierd Bækkelagets SK 19:37   11:16
0 Per Noah  Sommerheim IL Koll 42:31   24:26
0 Marie Finkenhavn Nittedal OL 31:27   18:04
0 Johannes Salvesen-Lunde IL Koll 23:29   13:29
0 Iver Aarseth IL Koll 1:13:04   41:59
0 Tuva Wilkens Jernberg Nydalens SK 53:50   30:56
0 Ingeborg Kinck Rannem Fossum IF 26:32   15:14
0 Ask F. Sætnan Fossum IF 28:08   16:10
0 Wiona Resvoll Skaug Oppsal Orientering 41:40   23:56
0 Jonathan Dalsøren NOTEAM 36:40   21:04
0 Nora Morgenlie Nydalens SK 39:58   22:58
0 Edvard Holene NOTEAM 45:58   26:25
0 Lauritz Brunborg Nittedal OL 26:16   15:05
0 Mari Kalleson Oppsal Orientering 52:14   30:01
0 Emilie Flø Lillomarka OL 24:48   14:15
0 Malene Berstad Heming Orientering 27:14   15:39
0 Synne Syversen Gihle Oppsal Orientering 52:32   30:11
0 Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 24:43   14:12
0 Silja Berstad Heming Orientering 28:50   16:34
0 Synne Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering 28:03   16:07
0 Erlend Otterlei Østmarka OK 41:20   23:45
0 Malin Gjetanger Måren OK 43:43   25:07
0 Alma Elise Hildrum Lillomarka OL 38:42   22:14
0 Sondre Olaussen Oppsal Orientering 22:54   13:09
0 Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 39:45   22:50
0 Vilhelm Skaug Gilhuus-Moe Oppsal Orientering 31:00   17:48
0 Martha Wisløff Asker Skiklubb 39:35   22:44
0 Jørgen Rønning Johansen Måren OK 49:12   28:16
0 Erlend Sommerhein OK Horten 23:29   13:29
0 Mathias Birkelund Asker Skiklubb 36:59   21:15
0 Tiril Ebon Espedal Nydalens SK 30:56   17:46
0 Kristoffer Katla Fossum IF 23:26   13:28
0 Cora Helene Hildrum Lillomarka OL 38:37   22:11
0 Sofia Øhlckers IL Tyrving 22:04   12:40
0 Even Lien Gjø-Vard OL 23:02   13:14
0 Aksel Eide Bækkelagets SK 28:07   16:09

D -10

1 740 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Maja Mo Hjelseth Nydalens SK 19:29   11:11
2 Mari Aarseth Nydalens SK 20:24 +0:55 11:43
3 Signe Holo Fossum IF 23:51 +4:22 13:42
4 Ingvild Berner Myhre Fossum IF 24:58 +5:29 14:20
5 Nora Christine Hansen Røyken OL 27:10 +7:41 15:36
6 Elise Nilsen Berg Fossum IF 28:22 +8:53 16:18
7 Maren Aure Skogedal Asker Skiklubb 30:14 +10:45 17:22
8 Julie Andersen Nydalens SK 1:01:51 +42:22 35:32

D 11-12

2 380 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Pia Young Vik Nydalens SK 20:29   8:36
2 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 29:30 +9:01 12:23
3 Alva Marika Niklasson Kolbotn og Skimt OL 30:33 +10:04 12:50
4 Eline Schjerven Lardal OL 33:14 +12:45 13:57
5 Noor Dirro-Helu Måren OK 34:08 +13:39 14:20
6 Mille Martinussen Fossum IF 34:45 +14:16 14:36
7 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 35:12 +14:43 14:47
8 Konstanse Moholth Kongsberg OL 36:28 +15:59 15:19
9 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 37:26 +16:57 15:43
10 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 39:30 +19:01 16:35
11 Johanna Sofie Longfjeld Modum OL 39:56 +19:27 16:46
12 Ida Marie Flågen Heming Orientering 40:14 +19:45 16:54
13 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 41:38 +21:09 17:29
14 Hilde Sogn Haug Fossum IF 44:18 +23:49 18:36
15 Aurora Wilkens Jernberg Nydalens SK 44:29 +24:00 18:41
16 Frida Solsrud Nydalens SK 45:13 +24:44 18:59
17 Mari Brende Fossum IF 45:40 +25:11 19:11
18 Ragnhild Fagerli Næss Raumar Orientering 45:56 +25:27 19:17
19 Ella Berstad Heming Orientering 46:55 +26:26 19:42
20 Andrea Kirkenes Fjell Røyken OL 47:02 +26:33 19:45
21 Marie Kvarme Røyken OL 47:35 +27:06 19:59
22 Wilmine Resvoll Skaug Oppsal Orientering 52:47 +32:18 22:10
23 Sofie Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 1:00:03 +39:34 25:13
24 Selma Færden Kolbotn og Skimt OL 1:03:57 +43:28 26:52
25 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 1:06:13 +45:44 27:49

D 13-14

3 240 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jenny Baklid Konnerud IL 27:45   8:33
2 Tuva Aas Stræte Ringerike OL 34:12 +6:27 10:33
3 Oda Scheele Nydalens SK 37:41 +9:56 11:37
4 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 37:42 +9:57 11:38
5 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 37:44 +9:59 11:38
6 Karoline Bjørnerød OK Moss 38:30 +10:45 11:52
7 Theresa Fürstenberg Nydalens SK 39:36 +11:51 12:13
8 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 40:40 +12:55 12:33
9 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 41:38 +13:53 12:50
10 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 41:54 +14:09 12:55
11 Elin Flø Lillomarka OL 42:39 +14:54 13:09
12 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 43:19 +15:34 13:22
13 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 45:41 +17:56 14:05
14 Julie Elisabeth Åbyholm Fossum IF 46:22 +18:37 14:18
15 Inga Sandvold Tynset IF 50:07 +22:22 15:28
16 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 50:22 +22:37 15:32
17 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 52:11 +24:26 16:06
18 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 52:38 +24:53 16:14
18 Kristin Helland Nydalens SK 52:38 +24:53 16:14
20 Petra Hoveid Asker Skiklubb 53:23 +25:38 16:28
21 Tuva Eik Haave Oppsal Orientering 53:27 +25:42 16:29
22 Ada Wulfsberg Nydalens SK 1:01:06 +33:21 18:51
23 Carmen Dirro Måren OK 1:01:21 +33:36 18:56
24 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 1:02:22 +34:37 19:14
25 Ingeborg Kvarme Røyken OL 1:03:05 +35:20 19:28
26 Tina Kalleson Oppsal Orientering 1:12:18 +44:33 22:18
27 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 1:14:23 +46:38 22:57
28 Mina Jørgensen IL Tyrving 1:22:23 +54:38 25:25
29 Kamilla Lome Hamar OK 1:32:33 +1:04:48 28:33
  Anna Trindade Eriksen Nydalens SK ikke startet    

D 13-16C

2 890 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mina Schjerven Lardal OL 47:45   16:31
2 Sigrid Kinck Rannem Fossum IF 1:00:01 +12:16 20:46
3 Guro Hjerpaasen Asker Skiklubb 1:00:12 +12:27 20:49
4 Ida Kristine Nordvik Asker Skiklubb 1:03:33 +15:48 21:59
5 Vilde Retteraasen Indre Østfold OK 1:20:23 +32:38 27:48

D 15-16

4 480 m, 38 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 38:47   8:39
2 Synne Strand Asker Skiklubb 42:05 +3:18 9:23
3 Ragne Wiklund Nydalens SK 43:24 +4:37 9:41
4 Anine Lome Hamar OK 43:31 +4:44 9:42
5 Maren Norderud IL Tyrving 44:27 +5:40 9:55
6 Ane Dyrkorn Eiker OL 44:30 +5:43 9:55
7 Åsne Holo Fossum IF 45:59 +7:12 10:15
8 Aurora Moholth Kongsberg OL 47:14 +8:27 10:32
9 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 47:38 +8:51 10:37
10 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 49:28 +10:41 11:02
11 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 50:55 +12:08 11:21
12 Heidi Therese Wiest Vang OL 50:58 +12:11 11:22
13 Agnes Irene Longfjeld Modum OL 52:53 +14:06 11:48
14 Frida Bakken Ulseth Nydalens SK 53:10 +14:23 11:52
15 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 53:26 +14:39 11:55
16 Inger Marie Rødnes Oppsal Orientering 54:04 +15:17 12:04
17 Ragne Norrud Fossum IF 54:08 +15:21 12:04
18 Ingrid Hasaas Fossum IF 54:41 +15:54 12:12
19 Pernille Katla Fossum IF 54:51 +16:04 12:14
20 Emma Eithun Paulsen Nittedal OL 55:59 +17:12 12:29
21 Thea Charlotte Hansen Asker Skiklubb 56:40 +17:53 12:38
22 Hedvig Vollset Heming Orientering 58:11 +19:24 12:59
23 Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving 58:47 +20:00 13:07
24 Synne Skjærstein IL Tyrving 59:22 +20:35 13:15
25 Rikke Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 59:34 +20:47 13:17
26 Hedda Skatvedt Raumar Orientering 1:00:45 +21:58 13:33
27 Ingrid Aaslund Fet OL 1:01:35 +22:48 13:44
28 Jorid Nandrup Nielsen Indre Østfold OK 1:02:29 +23:42 13:56
29 Thea Dyrkorn Eiker OL 1:02:45 +23:58 14:00
30 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 1:02:55 +24:08 14:02
31 Solveig Eline Berg IL Tyrving 1:03:46 +24:59 14:14
32 Guri Sandvold Tynset IF 1:03:51 +25:04 14:15
33 Maria Ulseth Sylte Freidig 1:04:57 +26:10 14:29
34 Marie Ullevålseter Nydalens SK 1:18:13 +39:26 17:27
35 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 1:19:19 +40:32 17:42
36 Thea Feiring Haltia IL Tyrving 1:27:35 +48:48 19:32
37 Oda Marie Colquhoun Nittedal OL 1:29:39 +50:52 20:00
  Emilie Sommerstad Vee IL Tyrving diskvalifisert    

D 17-A kort

4 480 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hanna E. Andersen Eiker OL 57:07   12:44
2 Inger Anita Tollehaug Eiker OL 1:04:36 +7:29 14:25
3 Maiken Skirstad Mo Nydalens SK 1:06:29 +9:22 14:50
4 Else Kristine Lien Løten o-lag 1:06:31 +9:24 14:50
5 Inga Morgenlie Nydalens SK 1:08:14 +11:07 15:13
6 Maiken Sandberg Nydalens SK 1:10:25 +13:18 15:43
7 Lisa Jørandli Gjø-Vard OL 1:13:43 +16:36 16:27
8 Ingrid Bjørshol Holm Oppsal Orientering 1:16:33 +19:26 17:05
9 Susanne Tveterås Nydalens SK 1:16:45 +19:38 17:07
10 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 1:25:59 +28:52 19:11
  Kristina Lärfars Nydalens SK diskvalifisert    

D 17-B

3 240 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Heidi Myklemyr Eiker OL 47:07   14:32
2 Cathrine Palmgren Kolbotn og Skimt OL 53:57 +6:50 16:39
3 Hilde Moholth Kongsberg OL 57:29 +10:22 17:44
4 Nina Birkelund Asker Skiklubb 59:03 +11:56 18:13
5 Gunhild Myhr Asker Skiklubb 59:40 +12:33 18:24
6 Solveig Bergan Nydalens SK 1:02:13 +15:06 19:12
7 Marianne Strandseter IL Tyrving 1:18:27 +31:20 24:12
8 Ping Ouyang Østmarka OK 1:33:33 +46:26 28:52
  Monica Syrdal Heming Orientering diskvalifisert    

D 17-C

2 890 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Cecilie Wærp Hauge Nydalens SK 37:56   13:07
2 Heidi Berner Fossum IF 45:25 +7:29 15:42
3 Gerd Berit Rekve Fossum IF 48:35 +10:39 16:48
4 Eline Lund Westgaard Oppsal Orientering 49:23 +11:27 17:05
5 Camilla Fosstveit Raumar Orientering 52:10 +14:14 18:03
6 Cecilie Christin Kverme Fossum IF 1:01:12 +23:16 21:10
7 Kristin Kinck Rannem Fossum IF 1:15:23 +37:27 26:05
8 Lene Colquhoun Nittedal OL 1:29:30 +51:34 30:58
9 Grete Skotte Fossum IF 1:56:42 +1:18:46 40:22
  Thine Wilkens Jernberg Nydalens SK diskvalifisert    
  Ina Blågestad Indre Østfold OK diskvalifisert    
  Kristin Tjernshaugen OK Moss diskvalifisert    

D 17-18

6 210 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Åshild Faller Råheim Fet OL 1:08:27   11:01
1 Ingvild Ramtvedt Næsset Sarpsborg OL 1:08:27   11:01
3 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 1:10:19 +1:52 11:19
4 Astrid Fiskum IL Tyrving 1:11:43 +3:16 11:32
5 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 1:20:13 +11:46 12:55
6 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 1:21:46 +13:19 13:10
7 Hedda Vonen Lillomarka OL 1:23:16 +14:49 13:24
8 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 1:23:59 +15:32 13:31
9 Åse Bergan Nydalens SK 1:25:58 +17:31 13:50
10 Siri Moholth Kongsberg OL 1:33:35 +25:08 15:04
11 Synne Nesheim Flatebakken IL Tyrving 1:45:39 +37:12 17:00
  Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK diskvalifisert    

D 19-20

6 210 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 59:16   9:32
2 Sigrid Alexandersen Fossum IF 1:00:33 +1:17 9:45
3 Silje Arntzen Asker Skiklubb 1:21:54 +22:38 13:11

D 21

6 640 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marte Narum Nydalens SK 1:00:49   9:09
2 Emma Johansson Fredrikstad SK 1:03:08 +2:19 9:30
3 Maren Jansson Haverstad NTNUI 1:05:52 +5:03 9:55
4 Anne Johanne Lind Nydalens SK 1:11:52 +11:03 10:49
5 Thalia Bertschinger Nydalens SK 1:15:21 +14:32 11:20
6 Elin Bjerva Larvik OK 1:17:26 +16:37 11:39
7 Louise Oram Nydalens SK 1:21:33 +20:44 12:16
8 Anikken Gjerde Alnæs Raumar Orientering 1:24:58 +24:09 12:47
9 Anne Kamstrup Hovind Raumar Orientering 1:27:07 +26:18 13:07
10 Ida Hope Oslostudentenes IK 1:28:17 +27:28 13:17
11 Lea-Rebekka Tonjer Oslostudentenes IK 1:34:00 +33:11 14:09
12 Cristina Luis Nydalens SK 1:36:03 +35:14 14:27
13 Marit Isachsen Asker Skiklubb 1:40:19 +39:30 15:06
14 Selma Tonjer Nydalens SK 1:43:27 +42:38 15:34
15 Belinda Østvik Jørandli Gjø-Vard OL 1:50:36 +49:47 16:39
16 Hanne Maria Vister Oslostudentenes IK 1:54:09 +53:20 17:11
17 Camilla Stridsklev IL Tyrving 2:04:54 +1:04:05 18:48

D 35

6 210 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Siri Størmer Heming Orientering 1:04:32   10:23
2 Elin Cathrine Hagen Halden SK 1:15:53 +11:21 12:13
3 Eszter Horvati IL Tyrving 1:16:39 +12:07 12:20
4 Kristin Nergaard Berg Fossum IF 1:56:05 +51:33 18:41

D 40

5 020 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Berit Sofie Wiklund Nydalens SK 53:59   10:45
2 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 58:01 +4:02 11:33
3 Bodil Nordenström Fossum IF 1:02:04 +8:05 12:21
4 Else Kari Scheele Nydalens SK 1:02:21 +8:22 12:25
5 Karianne Katla Fossum IF 1:05:51 +11:52 13:07
6 Gunn Mariken Bjerva Drangedal OL 1:06:21 +12:22 13:13
7 Line Nybakken Ås-NMBU Orientering 1:06:27 +12:28 13:14
8 Toril Fougner Wisløff Asker Skiklubb 1:12:01 +18:02 14:20
9 Mari R. Sandelien Oppsal Orientering 1:34:24 +40:25 18:48
10 Paula Berstad Heming Orientering 1:35:48 +41:49 19:05
  Ingunn Vangen Lunåsmo Tynset IF diskvalifisert    
  Gry Anita Gjerde Alnæs Raumar Orientering diskvalifisert    
  Elisabeth Ingvaldsen Nydalens SK diskvalifisert    

D 45

4 480 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eva Lill Kvisle Asker Skiklubb 40:22   9:00
2 Hilda Øfsthus Asker Skiklubb 46:13 +5:51 10:18
3 Monica Tørnqvist Halden Nydalens SK 47:21 +6:59 10:34
4 Ingeborg Øderud Modum OL 49:39 +9:17 11:04
5 Sigrun Hernes Ytterbø Asker Skiklubb 50:14 +9:52 11:12
6 Kjersti Holt Hanssen Måren OK 50:16 +9:54 11:13
7 Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK 51:26 +11:04 11:28
8 Isa Heggedal Konnerud IL 51:29 +11:07 11:29
9 Kari Madslien Nydalens SK 51:59 +11:37 11:36
10 Synnøve Lyssand Sandberg Nydalens SK 52:42 +12:20 11:45
11 Astrid Ruud Nittedal OL 54:41 +14:19 12:12
12 Marit B. Eithun Nittedal OL 54:44 +14:22 12:13
13 Hege Feiring IL Tyrving 55:55 +15:33 12:28
14 Ingrid Eide Rapp Raumar Orientering 56:10 +15:48 12:32
15 Mona Lome Hamar OK 57:27 +17:05 12:49
16 Britt Vangen Sandvold Tynset IF 1:01:09 +20:47 13:38
17 Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme Røyken OL 1:03:39 +23:17 14:12
18 Trine Oldernes Lillomarka OL 1:06:01 +25:39 14:44
19 Eldri Holo Fossum IF 1:07:56 +27:34 15:09
20 Ann Elin Flågen Heming Orientering 1:08:38 +28:16 15:19
21 Barbara Willkommen Eiken Kongsberg OL 1:12:19 +31:57 16:08
22 Tone Karina Ingesen Sarpsborg OL 1:15:57 +35:35 16:57
23 Marianne Reusch Heming Orientering 1:20:17 +39:55 17:55
24 Åshild Flatebakken IL Tyrving 1:27:41 +47:19 19:34
  Jeanette Koht Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Kjersti Vestengen Hamar OK diskvalifisert    

D 50

3 680 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Toril Hallan Lillomarka OL 35:35   9:40
2 Grethe K. Løvald Asker Skiklubb 37:14 +1:39 10:07
3 Alix Young Vik Nydalens SK 40:14 +4:39 10:55
4 Vanja Staff OL Toten-Troll 42:28 +6:53 11:32
5 Torun Dyrkorn Eiker OL 44:04 +8:29 11:58
6 Dagrun Melkild Heming Orientering 45:12 +9:37 12:16
7 Mari Hernandez OL Toten-Troll 45:45 +10:10 12:25
8 Tove Strand Måren OK 46:49 +11:14 12:43
9 Ann Katrin Olsen Asker Skiklubb 49:31 +13:56 13:27
10 Trude Fixdal IL Koll 51:22 +15:47 13:57
11 Anne Kristine Norderud IL Tyrving 52:02 +16:27 14:08
12 Randi Nicolaisen Asker Skiklubb 54:22 +18:47 14:46
13 Ingvill Sommerstad IL Tyrving 55:59 +20:24 15:12
14 Marit Nandrup Pettersen Indre Østfold OK 58:20 +22:45 15:51
15 Eva Syversen Røyken OL 1:02:19 +26:44 16:56
16 Maria Persson Asker Skiklubb 1:02:58 +27:23 17:06
17 Magnhild T. Mølnvik Fossum IF 1:03:01 +27:26 17:07
18 Kirsti Grundnes Berg IL Tyrving 1:05:13 +29:38 17:43
19 Gro Hege Ludvigsen Måren OK 1:05:34 +29:59 17:49
20 Maria Torgersen Bækkelagets SK 1:07:23 +31:48 18:18

D 55

3 680 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Elisabeth Ramtvedt Sarpsborg OL 40:09   10:54
2 Kjersti Skantze IL Tyrving 41:34 +1:25 11:17
3 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 43:03 +2:54 11:41
4 Berit Danielsen IL Tyrving 43:36 +3:27 11:50
5 Berit Berge IL Tyrving 44:42 +4:33 12:08
6 Ingrid Opsahl Bredesen Fossum IF 45:49 +5:40 12:27
7 Astrid Waaler Kaas Heming Orientering 49:26 +9:17 13:25
8 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 50:04 +9:55 13:36
9 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 51:42 +11:33 14:02
10 Anne Sørum Ringsaker OK 54:59 +14:50 14:56
11 Randi Nilstad IL Tyrving 1:05:01 +24:52 17:40
12 Enikø Bertalan Asker Skiklubb 1:09:53 +29:44 18:59
13 Grete Berntsen Måren OK 1:22:29 +42:20 22:24

D 60

3 350 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Wenche Hultgreen IL Tyrving 38:12   11:24
2 Unni Strand Karlsen Fredrikstad SK 39:20 +1:08 11:44
3 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 46:37 +8:25 13:54
4 Elle M. Melbye Heming Orientering 50:50 +12:38 15:10
5 Inger Tiltnes IL Tyrving 54:48 +16:36 16:21
6 Solveig Billingsø Eidskog OL 55:36 +17:24 16:35
7 Nina Kolberg IL Tyrving 1:22:14 +44:02 24:32

D 65

3 350 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjersti Tho Stabæk IF 51:57   15:30
2 Brynhild Fanuelsen Fossum IF 1:06:16 +14:19 19:46
3 Nora Ursin Fossum IF 1:07:30 +15:33 20:08
4 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 1:08:16 +16:19 20:22
5 Inger Lindløv OK Moss 1:11:35 +19:38 21:22
6 Unn Ellefsen IL Tyrving 1:19:18 +27:21 23:40

D 70

2 190 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 42:26   19:22
2 Inger Halck Måren OK 50:34 +8:08 23:05
3 Birgitte Bekkelund Røyken OL 58:01 +15:35 26:29
4 Hjørdis Egner Heming Orientering 1:05:08 +22:42 29:44
5 Lajla Tidemann Gjø-Vard OL 1:09:14 +26:48 31:36
6 Onelma Blomhoff Heming Orientering 1:09:15 +26:49 31:37
7 Aud Margret Kirkhorn Måren OK 1:24:03 +41:37 38:22

D 75

2 190 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 1:08:57   31:29

D 80

2 190 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eva Fixdal Heming Orientering 1:49:41   50:05

H -10

1 740 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathias Linløkken Østmarka OK 22:17   12:48
2 Theo Winsents Sæter Måren OK 24:43 +2:26 14:12
3 Håvard Rekve Lian Fossum IF 28:11 +5:54 16:11
4 Brage Fosstveit Raumar Orientering 39:42 +17:25 22:48

H 11-12

2 380 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 23:50   10:00
2 Gaute Bergan Nydalens SK 26:29 +2:39 11:07
3 Alfred Bjørnerød OK Moss 26:30 +2:40 11:08
4 Jonas Myhr Asker Skiklubb 27:27 +3:37 11:32
5 Jakob Backer-Tellnes Asker Skiklubb 27:50 +4:00 11:41
6 Lars Lien Gjø-Vard OL 28:29 +4:39 11:58
7 Jonas Krogh Oppsal Orientering 29:47 +5:57 12:30
8 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 32:25 +8:35 13:37
9 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 32:59 +9:09 13:51
10 Sondre Engebretsen OK Moss 33:32 +9:42 14:05
11 Arthur Brunborg Nittedal OL 34:10 +10:20 14:21
12 Lars Sigurd Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 34:20 +10:30 14:25
13 Simen Hagen Strømsnes Asker Skiklubb 34:52 +11:02 14:38
14 Birk F. Sætnan Fossum IF 36:42 +12:52 15:25
15 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 37:53 +14:03 15:55
16 Andreas Gjetanger Måren OK 39:34 +15:44 16:37
17 Mikael Birkelund Asker Skiklubb 39:52 +16:02 16:45
18 Mats Lindaas Elverum OK 41:25 +17:35 17:24
19 Børge Nilsen Berg Fossum IF 41:46 +17:56 17:32
20 Kristian Fredriksen Aas Asker Skiklubb 44:34 +20:44 18:43
21 Andreas Lerø Fossum IF 45:03 +21:13 18:55
22 Christian Fredrik Borg IL Koll 47:40 +23:50 20:01
23 Vegard Ulseth Sylte Freidig 47:43 +23:53 20:02
24 Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 50:28 +26:38 21:12
25 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 50:54 +27:04 21:23
26 Ola Kjølstad Røyken OL 50:55 +27:05 21:23
27 Jonas Aarseth Nydalens SK 55:17 +31:27 23:13
28 Kristoffer Øhlckers IL Tyrving 1:03:31 +39:41 26:41
29 Felix R. Hylleseth Sentrum OK 1:14:55 +51:05 31:28
30 Martin Størmer-Antonsen Nydalens SK 1:16:24 +52:34 32:06
31 Bo Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering 1:28:52 +1:05:02 37:20

H 13-14

3 360 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 29:37   8:48
2 Eirik Blågestad Indre Østfold OK 29:50 +0:13 8:52
3 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 29:51 +0:14 8:53
4 Lars Young Vik Nydalens SK 32:39 +3:02 9:43
5 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 33:07 +3:30 9:51
6 Ådne Skjærstein IL Tyrving 33:58 +4:21 10:06
7 Eivind Berner Myhre Fossum IF 34:33 +4:56 10:16
8 Ole Jakob Frankrig Nydalens SK 35:20 +5:43 10:30
9 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 35:51 +6:14 10:40
10 Alexander Smeby Nydalens SK 35:56 +6:19 10:41
11 Herman Brunborg Nittedal OL 36:04 +6:27 10:44
12 Sivert Sande Kverme Fossum IF 37:57 +8:20 11:17
13 August Syrdal Øen Heming Orientering 38:52 +9:15 11:34
14 Henrik Reusch Heming Orientering 40:44 +11:07 12:07
15 Ferdinand Fremming Heming Orientering 42:51 +13:14 12:45
16 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 43:43 +14:06 13:00
17 Vemund Heier Nydalens SK 47:14 +17:37 14:03
18 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 49:22 +19:45 14:41
19 Isak Jonsson Nydalens SK 49:50 +20:13 14:49
20 Tobias Mikael Espedal Nydalens SK 50:09 +20:32 14:55
21 Mikkel Katla Fossum IF 51:05 +21:28 15:12
22 Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK 52:20 +22:43 15:34
23 Christopher Engebretsen OK Moss 52:23 +22:46 15:35
24 Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering 53:12 +23:35 15:50
25 Gaute Fosstveit Raumar Orientering 55:39 +26:02 16:33
26 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 57:27 +27:50 17:05
27 Erlend Børli Fossum IF 1:01:12 +31:35 18:12
28 Joakim Wilkens Jernberg Nydalens SK 1:11:23 +41:46 21:14
  Eirik Øvstedal Nydalens SK diskvalifisert    
  Bendik Eliassen Fredrikstad SK diskvalifisert    
  Kristian Østermann Heming Orientering diskvalifisert    

H 13-16C

2 890 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Joakim Eriksrud Karlsen Oppsal Orientering 51:21   17:46
2 Eirik Andersen Nydalens SK 1:57:38 +1:06:17 40:42
3 Brede Tolo Haugland Asker Skiklubb 1:57:53 +1:06:32 40:47

H 13-16N

2 120 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lasse Løkken Gulheim Kolbotn og Skimt OL 51:18   24:11

H 15-16

5 200 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elias Jonsson Nydalens SK 40:48   7:50
2 Einar Melsom Fossum IF 43:08 +2:20 8:17
3 Jørgen Baklid Konnerud IL 44:33 +3:45 8:34
4 Øyvind Hjermstad Fossum IF 44:37 +3:49 8:34
5 Erling Hjermstad Fossum IF 44:44 +3:56 8:36
6 Sander Arntzen Asker Skiklubb 47:40 +6:52 9:10
7 Lukas Liland Nydalens SK 48:31 +7:43 9:19
8 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 49:46 +8:58 9:34
9 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 50:11 +9:23 9:39
10 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 50:49 +10:01 9:46
11 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 52:55 +12:07 10:10
12 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 53:12 +12:24 10:13
13 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 54:24 +13:36 10:27
14 Andreas Ramberg Østmarka OK 54:28 +13:40 10:28
15 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 55:40 +14:52 10:42
16 Even Lindaas Elverum OK 56:22 +15:34 10:50
17 Olav Torgersen Bækkelagets SK 1:01:10 +20:22 11:45
18 Axel Hoveid Asker Skiklubb 1:01:33 +20:45 11:50
19 Joar Oldernes Lillomarka OL 1:01:54 +21:06 11:54
20 Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL 1:02:14 +21:26 11:58
21 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 1:03:13 +22:25 12:09
22 Peter Gisholt Fossum IF 1:03:38 +22:50 12:14
23 Emil Størmer Fossum IF 1:10:22 +29:34 13:31
24 Trygve Myhr Asker Skiklubb 1:11:06 +30:18 13:40
25 Håvard Høymork Heming Orientering 1:13:08 +32:20 14:03
26 Odin Tellesbø Østmarka OK 1:22:07 +41:19 15:47
27 Jesper Ugedal Østmarka OK 1:23:16 +42:28 16:00
28 Kristian Markhus Brekke Lillomarka OL 1:23:59 +43:11 16:09
29 Andreas Vaage Bækkelagets SK 1:37:55 +57:07 18:49
  Martin Andresen Skotte Fossum IF diskvalifisert    
  Johan Teodor Westly Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Sjur Kvisle Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Styrk Hundseid Kamsvåg IL Tyrving diskvalifisert    
  Bjørn Anders Flågen Heming Orientering ikke startet    

H 15-16B

3 360 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Patrick Thomassen Modum OL 43:56   13:04

H 17-A kort

6 210 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rune Rystad Nydalens SK 50:29   8:07
2 Tor Andreas Andersen Halden SK 1:02:34 +12:05 10:04
3 Frode Rystad Nydalens SK 1:04:17 +13:48 10:21
4 Eirik W. Moe Lierbygda OL 1:06:06 +15:37 10:38
5 Haakon Ingvaldsen Nydalens SK 1:06:43 +16:14 10:44
6 Sondre Ruud Bråten Nydalens SK 1:07:56 +17:27 10:56
7 Ole Underthun Johansen IL Tyrving 1:14:06 +23:37 11:55
8 Fredrik Larsen Indre Østfold OK 1:15:39 +25:10 12:10
9 Inge Ramberg Østmarka OK 1:16:22 +25:53 12:17
10 Robin Larsson Raumar Orientering 1:21:47 +31:18 13:10
11 John Eivind Presterud Fet OL 1:24:49 +34:20 13:39
  Justinas Mišeikis Oslostudentenes IK diskvalifisert    
  Mikael Olausson Oslostudentenes IK diskvalifisert    

H 17-B

3 360 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias R. Hylleseth Sentrum OK 37:00   11:00
2 Lars Rønning Johansen Måren OK 38:45 +1:45 11:31
3 Magne Aas Asker Skiklubb 45:25 +8:25 13:31
4 Kjetil Jacobsen Hamar OK 46:01 +9:01 13:41
5 Bjørn Nordvik Kolbotn og Skimt OL 48:14 +11:14 14:21
6 Jan Vegard Rudsengen Gjø-Vard OL 48:55 +11:55 14:33
7 Trond Retteraasen Indre Østfold OK 51:03 +14:03 15:11
8 Kjetil Hagen Asker Skiklubb 52:12 +15:12 15:32
9 Vegard Kvisle Asker Skiklubb 52:20 +15:20 15:34
10 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 55:56 +18:56 16:38
11 Ove Hildrum Lillomarka OL 56:07 +19:07 16:42
12 Tom Rådahl IL Tyrving 1:18:32 +41:32 23:22
  Sverre Melbye Raumar Orientering diskvalifisert    
  Per Anders Ytterbø Asker Skiklubb diskvalifisert    

H 17-C

2 890 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Solsrud Nydalens SK 38:18   13:15
2 Per Ivar Sveheim Odal OL - Orientering 38:58 +0:40 13:28
3 Dag Otter Johansen Asker Skiklubb 47:24 +9:06 16:24
4 Knut Bjerknes Røyken OL 1:00:59 +22:41 21:06
5 Jon OIav Hjerpaasen Asker Skiklubb 1:02:09 +23:51 21:30
6 Stig Hjelseth OL Tønsberg og omegn 1:06:42 +28:24 23:04
7 Johan Bondi Asker Skiklubb 1:11:34 +33:16 24:45
8 Gunnar Fosstveit Raumar Orientering 1:24:10 +45:52 29:07
9 Marius Strandseter IL Tyrving 1:31:02 +52:44 31:29
  Inge Westly Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Kristoffer Nylund Eiker OL diskvalifisert    

H 17-N

2 120 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stian Lillegård Lillomarka OL 25:47   12:09
2 Morten Fjell Røyken OL 42:40 +16:53 20:07

H 17-18

6 640 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 56:54   8:34
2 Martin Borge Heir Fossum IF 1:02:18 +5:24 9:22
3 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 1:02:40 +5:46 9:26
4 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 1:02:52 +5:58 9:28
5 Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF 1:05:31 +8:37 9:52
6 Kristian Nilsen Sandnes Emblem IL 1:07:03 +10:09 10:05
7 Tarjei Holo Fossum IF 1:09:53 +12:59 10:31
8 Vegard Myklemyr Eiker OL 1:11:31 +14:37 10:46
9 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 1:27:27 +30:33 13:10
  Peder Hornseth Nygaard Nittedal OL diskvalifisert    
  Åsmund Aamodt Resell Nydalens SK diskvalifisert    

H 19-20

7 600 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håvard Irgens Fossum IF 1:02:42   8:15
2 Elias T. Mølnvik Fossum IF 1:04:08 +1:26 8:26
3 Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering 1:16:23 +13:41 10:03
4 Oskar Jensen Nydalens SK 1:19:32 +16:50 10:27
5 Simen Bordal Fossum IF 1:28:38 +25:56 11:39
  Lars Harald Aasheim Bækkelagets SK diskvalifisert    

H 21

10 190 m, 35 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 1:08:55   6:45
2 Eirik Kamstrup Hovind NTNUI 1:12:37 +3:42 7:07
3 Espen Jakobsen IL Tyrving 1:15:17 +6:22 7:23
4 Vetle Christiansen Raumar Orientering 1:15:23 +6:28 7:23
5 Anders Tiltnes IL Tyrving 1:16:31 +7:36 7:30
6 Sigur Heggedal Kongsberg OL 1:17:19 +8:24 7:35
7 Torbjørn Sagberg IL Tyrving 1:20:17 +11:22 7:52
8 Leif Størmer Fossum IF 1:22:13 +13:18 8:04
9 Martin Hoset NTNUI 1:23:25 +14:30 8:11
10 Thomas Nipen Nydalens SK 1:25:03 +16:08 8:20
11 Øyvind Watterdal Hadeland OL 1:27:16 +18:21 8:33
12 Morten Nilstad Pettersen IL Tyrving 1:28:09 +19:14 8:39
13 Dag Steinar Ragvin Bø OL 1:29:58 +21:03 8:49
14 Knut Harald Hylleseth Sentrum OK 1:30:36 +21:41 8:53
15 Eirik Jansson Haverstad Nydalens SK 1:30:56 +22:01 8:55
16 Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL 1:34:02 +25:07 9:13
17 Pål Skogedal Asker Skiklubb 1:38:34 +29:39 9:40
18 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 1:41:08 +32:13 9:55
19 Håvard Berget Fredrikstad SK 1:43:30 +34:35 10:09
20 Marius Borge Heir Fossum IF 1:45:37 +36:42 10:21
21 Stein H. Hagen Fossum IF 1:49:38 +40:43 10:45
22 Henning Spjelkavik IL Tyrving 1:51:15 +42:20 10:55
23 Stefan Ring OK Löftan 1:57:50 +48:55 11:33
24 Cyrill Baumann OLG Thun 1:59:36 +50:41 11:44
25 Kyongsa Ri Nydalens SK 2:00:45 +51:50 11:50
26 Lars-Ivar Aarseth Nydalens SK 2:10:32 +1:01:37 12:48
27 Magnus Barth Gustavsen Oslostudentenes IK 2:19:20 +1:10:25 13:40
  Øyvind Gløersen Nydalens SK diskvalifisert    
  Lars Steinar Hefre Bø OL diskvalifisert    
  Vegard Brun Saga IL Tyrving diskvalifisert    
  Kenneth Sandvold Eiker OL diskvalifisert    
  Carl Godager Kaas Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Borger Melsom Fossum IF diskvalifisert    
  Dag Aalvik Nydalens SK diskvalifisert    
  Audun Strandlie Gjø-Vard OL diskvalifisert    

H 35

7 600 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jostein F. Tellnes Asker Skiklubb 1:09:51   9:11
2 Magnus Nordbrøden Halden SK 1:26:41 +16:50 11:24
3 Ivar Seierstad IL GeoForm 1:34:23 +24:32 12:25
4 Helge Bakkehøi Østmarka OK 1:38:45 +28:54 12:59
5 Robert Banfi Ås-NMBU Orientering 1:52:15 +42:24 14:46

H 40

6 640 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørn Sundby Larvik OK 57:15   8:37
2 Johan Michelsen Fossum IF 57:19 +0:04 8:37
3 Odin Tellesbø Østmarka OK 57:34 +0:19 8:40
4 Charles Halaas Fossum IF 59:40 +2:25 8:59
5 Knut Aalde Nydalens SK 1:05:45 +8:30 9:54
6 Erik Paulsrud IL Koll 1:06:14 +8:59 9:58
7 Gard Lindseth Nydalens SK 1:11:42 +14:27 10:47
8 Truls Kvaase Bækkelagets SK 1:14:22 +17:07 11:11
9 Hallvard Koren OK Moss 1:14:44 +17:29 11:15
10 Audun Bjerknes Måren OK 1:16:19 +19:04 11:29
11 Rune Blågestad Indre Østfold OK 1:18:17 +21:02 11:47
12 Olav Eide Oslostudentenes IK 1:19:28 +22:13 11:58
13 Pål Christian Ingierd Bækkelagets SK 1:20:24 +23:09 12:06
14 Anders Færden Kolbotn og Skimt OL 1:20:58 +23:43 12:11
15 Bjørn Hauge Fet OL 1:22:23 +25:08 12:24
16 Knut Jostein Sætnan Fossum IF 1:23:41 +26:26 12:36
17 Trond Myhre Fossum IF 1:26:30 +29:15 13:01
18 Henning Bratland Carlsen OK Moss 1:32:28 +35:13 13:55
19 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 1:35:09 +37:54 14:19
20 Dag Arne Lier Indre Østfold OK 1:38:22 +41:07 14:48
21 Jørn-Are Longfjeld Modum OL 1:41:04 +43:49 15:13
22 Hans Olav Hygen Østmarka OK 1:55:23 +58:08 17:22
  Frode Bakkehøi Østmarka OK diskvalifisert    

H 45

6 210 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andreas Sylte Freidig 49:47   8:00
2 Ståle Sønsterudbråten Raumar Orientering 56:45 +6:58 9:08
3 Pål Sommerhein OK Horten 57:19 +7:32 9:13
4 Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering 57:50 +8:03 9:18
5 Jon Iver Bakken Nydalens SK 58:00 +8:13 9:20
6 Christian Jomaas Fossum IF 58:45 +8:58 9:27
7 Vebjørn Berre Fossum IF 59:21 +9:34 9:33
8 Bjørn Martini Asker Skiklubb 59:47 +10:00 9:37
9 Christian Grotnes IL Tyrving 1:01:19 +11:32 9:52
10 Sven Arne Gylterud Fossum IF 1:03:11 +13:24 10:10
11 Gunnar Engen Vik Nydalens SK 1:03:19 +13:32 10:11
12 Eirik Jørgensen IL Tyrving 1:03:53 +14:06 10:17
13 Morten Rannem Fossum IF 1:06:46 +16:59 10:45
14 Arild Andresen Fossum IF 1:06:56 +17:09 10:46
15 Torgeir E. Andersen Eiker OL 1:11:47 +22:00 11:33
16 Jan Erik Aalberg Bækkelagets SK 1:12:34 +22:47 11:41
17 Christian Reusch Heming Orientering 1:14:04 +24:17 11:55
18 Ivar Hegbom Smeby Nydalens SK 1:15:05 +25:18 12:05
19 Anders Flågen Heming Orientering 1:18:06 +28:19 12:34
20 Trond Sigvald Hetland Kolbotn og Skimt OL 1:18:08 +28:21 12:34
21 Petter Andersen Nydalens SK 1:18:55 +29:08 12:42
22 Håkon Børli Fossum IF 1:20:16 +30:29 12:55
23 Jon Erik Kvarme Røyken OL 1:21:14 +31:27 13:04
24 Sverre Wisløff Asker Skiklubb 1:21:42 +31:55 13:09
25 Kjetil Espedal Nydalens SK 1:34:12 +44:25 15:10
26 Ole Myklemyr Eiker OL 1:41:36 +51:49 16:21

H 50

5 510 m, 32 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Gulbrandsen Asker Skiklubb 47:31   8:37
2 Øystein Holo Fossum IF 50:25 +2:54 9:09
3 Gjermund Røren Eiker OL 51:17 +3:46 9:18
4 Knut Erling Øen Heming Orientering 52:41 +5:10 9:33
5 Gunnar Tenge Ås-NMBU Orientering 53:45 +6:14 9:45
6 Bjørnar Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 55:56 +8:25 10:09
7 Nils Petter Fremming Heming Orientering 56:23 +8:52 10:13
8 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 56:51 +9:20 10:19
9 Stein-Arne Alnæs Raumar Orientering 57:03 +9:32 10:21
10 Knut Aas Ringerike OL 57:21 +9:50 10:24
11 Øystein Østermann Heming Orientering 59:01 +11:30 10:42
12 Morten Heir Fossum IF 59:07 +11:36 10:43
13 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 1:00:54 +13:23 11:03
14 Roar Bye Modum OL 1:03:54 +16:23 11:35
15 Johan Lunde IL Koll 1:04:03 +16:32 11:37
16 Trond Holter Måren OK 1:04:41 +17:10 11:44
17 Arne Torgersen Bækkelagets SK 1:06:26 +18:55 12:03
18 Håkon Jendal Fossum IF 1:06:27 +18:56 12:03
19 Erlend Råheim OK Øst 1:06:41 +19:10 12:06
20 Mons Kr. Løvfald Nydalens SK 1:06:44 +19:13 12:06
21 Jo Wiklund Nydalens SK 1:10:19 +22:48 12:45
22 Terje Melsom Fossum IF 1:12:40 +25:09 13:11
23 Øyvind Helmersen Fet OL 1:14:44 +27:13 13:33
24 Jarl Øvstedal Nydalens SK 1:15:11 +27:40 13:38
25 Einar Forvoll Heming Orientering 1:15:41 +28:10 13:44
26 Terje Bråten Raumar Orientering 1:18:34 +31:03 14:15
27 Øyvind Grandum IL GeoForm 1:29:11 +41:40 16:11
28 Rune S. Nielsen Indre Østfold OK 1:39:34 +52:03 18:04
29 Torkjel Nesheim IL Tyrving 2:10:02 +1:22:31 23:35
  Odd Arve Lien Fossum IF diskvalifisert    
  Pål Kogstad Næss Raumar Orientering diskvalifisert    
  Bjørn Henning Grandal IL Tyrving diskvalifisert    

H 55

5 020 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bengt Niklasson Kolbotn og Skimt OL 46:09   9:11
2 Sören Jonsson Nydalens SK 47:37 +1:28 9:29
3 Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering 48:05 +1:56 9:34
4 Jens Olav Kløvrud Lillomarka OL 49:00 +2:51 9:45
5 Lars Hjermstad Fossum IF 49:22 +3:13 9:50
6 Tore Kjølseth Nydalens SK 50:03 +3:54 9:58
7 Onno Verberne OL Toten-Troll 51:14 +5:05 10:12
8 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 51:35 +5:26 10:16
9 Bjørn Solbergseter Austmarka IL 53:16 +7:07 10:36
10 Morten Due Måren OK 53:36 +7:27 10:40
11 Per Sandberg Nydalens SK 55:05 +8:56 10:58
12 Anton Plaian Asker Skiklubb 55:48 +9:39 11:06
13 Bjørn Are Carlsson Fossum IF 57:10 +11:01 11:23
14 Lars-Erik Fiskum IL Tyrving 58:06 +11:57 11:34
15 Morten Karlsen Måren OK 58:07 +11:58 11:34
16 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 58:18 +12:09 11:36
17 Egil Rundberget Nydalens SK 59:17 +13:08 11:48
18 Lasse Natvig Byåsen IL 1:00:14 +14:05 11:59
19 Karl Aasmund Erøy OK Moss 1:05:35 +19:26 13:03
20 Kristian Kalager Asker Skiklubb 1:06:24 +20:15 13:13
21 Sigbjørn Modalsli Fossum IF 1:06:50 +20:41 13:18
22 Thor Inge Tollehaug Eiker OL 1:07:02 +20:53 13:21
23 Hallvard Berg IL Tyrving 1:07:27 +21:18 13:26
24 Hans-Ingar Sætra Asker Skiklubb 1:14:19 +28:10 14:48
25 Roy Gjerding OK Moss 1:17:29 +31:20 15:26
26 Truls Angell Lillomarka OL 1:17:45 +31:36 15:29
27 Donald Skantze IL Tyrving 1:30:53 +44:44 18:06
28 Trygve Tveterås Fredrikstad SK 1:36:45 +50:36 19:16
29 Rune Moian Asker Skiklubb 2:03:01 +1:16:52 24:30
  Andreas Erichsen Nydalens SK diskvalifisert    
  Øyvind Roger Hansen Røyken OL ikke startet    

H 60

5 020 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tom A. Karlsen Fredrikstad SK 44:43   8:54
2 Torgeir Strandhagen Røyken OL 47:15 +2:32 9:24
3 Jon Arvid Fossum Asker Skiklubb 53:10 +8:27 10:35
4 Ola Brox OL Toten-Troll 53:38 +8:55 10:41
5 Terje Wikstrøm Ringsaker OK 57:15 +12:32 11:24
6 Arne Tiltnes IL Tyrving 57:44 +13:01 11:30
7 Arnfinn Pedersen Gjø-Vard OL 1:01:53 +17:10 12:19
8 Vidar Elvekrok Eiker OL 1:03:25 +18:42 12:37
9 Reidar Fossum Asker Skiklubb 1:04:10 +19:27 12:46
10 Frode Sandersen Nittedal OL 1:04:41 +19:58 12:53
11 Alf Pettersen IL Tyrving 1:04:43 +20:00 12:53
12 Bård Natvig Nittedal OL 1:07:09 +22:26 13:22
13 Per Osen Vestre Akers SK 1:08:41 +23:58 13:40
14 Stein Turtumøygard Måren OK 1:09:38 +24:55 13:52
15 Tore Watterdal OL Tønsberg og omegn 1:16:13 +31:30 15:10
16 Øivind Berget Sarpsborg OL 1:22:02 +37:19 16:20
17 Rolf Gunnar Bredesen Fossum IF 1:36:51 +52:08 19:17

H 65

3 680 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per-Erik Østlie Driv IL 36:28   9:54
2 Eldar Børsum Bækkelagets SK 37:17 +0:49 10:07
3 Helge Revhaug Ringerike OL 39:14 +2:46 10:39
4 Per Øhlckers IL Tyrving 41:46 +5:18 11:20
5 Leif Billingsø Eidskog OL 41:49 +5:21 11:21
6 Øyvind Stene Asker Skiklubb 43:15 +6:47 11:45
7 John Thomas Petersen Nittedal OL 44:25 +7:57 12:04
8 Dag Kaas Heming Orientering 47:03 +10:35 12:47
9 Helge Lye IL Tyrving 49:05 +12:37 13:20
10 Bjørn Spjelkavik IL Tyrving 49:56 +13:28 13:34
11 Anders Johan Krosby Fredrikstad SK 49:58 +13:30 13:34
12 Erik Johan Grorud Haslum IL 50:12 +13:44 13:38
13 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 55:27 +18:59 15:04
14 Øyvind Hoveid Asker Skiklubb 58:51 +22:23 15:59
15 Tore Aaberg Indre Østfold OK 59:42 +23:14 16:13
16 Knut Vidar Johansen Måren OK 1:01:50 +25:22 16:48
17 Arne Vidar Pedersen IL Tyrving 1:12:43 +36:15 19:45

H 70

3 680 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingar Håkonsen Kongsberg OL 38:51   10:33
2 Helge Bjaaland Heming Orientering 43:18 +4:27 11:45
3 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 45:31 +6:40 12:22
4 Thor Palmgren Halden SK 46:11 +7:20 12:32
5 Per Anders Flesjø OK Moss 47:40 +8:49 12:57
6 Kjell Røkke IL Tyrving 48:06 +9:15 13:04
7 Einar Hem