Resultater Knut Valstads Minneløp 2018



Resultater Knut Valstads Minneløp 
Oslo - 3. juni 2018

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 880 m, 32 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Trygve Myhrvold Fossum IF 37:53   20:09  
0 Maja Flydal Jenstad Fossum IF 45:53   24:24  
0 Ingrid Bakkehøi Nydalens SK 42:22   22:32  
0 Tina Bakkehøi Nydalens SK 43:07   22:56  
0 Silje Egeberg IL Tyrving 31:51   16:56  
0 Wilma Stopar IL Tyrving 31:47   16:54  
0 Elmer Blom Fet OL 1:08:06   36:13  
0 Oskar Blom Fet OL 1:10:35   37:32  
0 Georg Grøttjord-Glenne Måren OK 42:27   22:34  
0 Oskar Fjogstad Oppsal Orientering 0:57   0:30  
0 Elliot Sten-Turtumøygård NOTEAM 50:46   27:00  
0 William Galaaen Cavanagh NOTEAM 46:04   24:30  
0 Karl Rein Rådahl IL Tyrving 41:02   21:49  
0 Mira Album Oppsal Orientering 1:38:04   52:09  
0 Natalie Kollerud Lillomarka OL 43:05   22:55  
0 Karoline Marie Rygh Heming Orientering 26:29   14:05  
0 Magnus Syversen Gihle Oppsal Orientering 31:46   16:53  
0 Isolde Odden Måren OK 42:53   22:48  
0 Johanne Ragvin Rystad Nydalens SK 56:18   29:56  
0 Emma Johanne Rygh Heming Orientering 26:13   13:56  
0 Julia Malathi Brox Rayamajhi Oppsal Orientering 38:16   20:21  
0 Eirik Lesteberg Kongsberg OL 35:54   19:05  
0 Simen Ånensen Oppsal Orientering 33:43   17:56  
0 Isabelle Hopsnes Fossum IF 35:56   19:06  
0 Magnus Lesteberg Kongsberg OL 26:20   14:00  
0 Tiril Gammelmo Hadeland OL 41:55   22:17  
0 Bjørn Kalleson Røed Oppsal Orientering 30:18   16:07  
0 Selma Feyling Kolbotn og Skimt OL 36:27   19:23  
0 Hermine Odden Måren OK 42:41   22:42  
0 Tarjei Hausken Nordberg Nydalens SK 31:28   16:44  
0 Gaute Fuglseth Olsen Asker Skiklubb 38:10   20:18  
  Mads Jevanord Fossum IF diskvalifisert      
  Amalie Birkelund Asker Skiklubb ikke startet      
  Annika Næss-Ulseth Heming Orientering ikke startet      

D -10

2 130 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Tuva Wilkens Jernberg Nydalens SK 32:34   15:17  
0 Helene Scheele Nydalens SK 21:56   10:17  
0 Astrid Reusch Heming Orientering 33:03   15:30  
0 Vera Skotheim Elfving Nydalens SK 1:10:56   33:18  
0 Helene Harstad Kolbotn og Skimt OL 1:18:42   36:56  
0 Una Retteraasen Indre Østfold OK 29:47   13:58  
0 Silje Andresen Skotte Fossum IF 43:17   20:19  
0 Alma Rygh Holten Nydalens SK 40:34   19:02  
0 Charlotte Hopsnes Fossum IF 41:21   19:24  
  Emma Mathilde Brunes Oppsal Orientering ikke startet      

D 11-12

2 860 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Selma Størmer-Antonsen Nydalens SK 29:16   10:13  
2 Sofia Øhlckers IL Tyrving 30:44 +1:28 10:44  
3 Marte Lillegraven Langsæter Trøsken IL 32:56 +3:40 11:30  
4 Pernille Nor-Woll Østmarka OK 36:05 +6:49 12:36  
5 Emma Aune Jakobsen OK Moss 36:24 +7:08 12:43  
6 Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 40:46 +11:30 14:15  
7 Anna Elisabeth Rygh Heming Orientering 42:57 +13:41 15:01  
8 Tuva Berger Gjelstad Oppsal Orientering 45:03 +15:47 15:45  
9 Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 46:25 +17:09 16:13  
10 Ingrid Pedersen Holmskau Trøsken IL 46:44 +17:28 16:20  
11 Mari Kalleson Oppsal Orientering 56:03 +26:47 19:35  
12 Linea Kalleson Røed Oppsal Orientering 58:12 +28:56 20:20  
13 Maja Wang Nydalens SK 1:03:12 +33:56 22:05  
14 Synne Syversen Gihle Oppsal Orientering 1:03:52 +34:36 22:19  
15 Ingrid Lesteberg Kongsberg OL 1:12:36 +43:20 25:23  
16 Ida Gammelmo Hadeland OL 1:23:29 +54:13 29:11  
  Synne Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering diskvalifisert      
  Erle Elise Wold OK Moss ikke startet      
  Erika A. Gjedebo Oppsal Orientering ikke startet      

D 13-14

3 670 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 42:31   11:35  
2 Marie Saugestad Nydalens SK 43:05 +0:34 11:44  
2 Aurora Wilkens Jernberg Nydalens SK 43:05 +0:34 11:44  
4 Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF 44:40 +2:09 12:10  
5 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 45:21 +2:50 12:21  
6 Marie Scheele Nydalens SK 45:28 +2:57 12:23  
7 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 48:13 +5:42 13:08  
8 Ane Hustvedt Oppsal Orientering 48:53 +6:22 13:19  
9 Sofie Solheim Undeberget Oppsal Orientering 50:17 +7:46 13:42  
10 Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering 50:44 +8:13 13:49  
11 Eileen Bjanes IL Tyrving 52:09 +9:38 14:12  
12 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 52:15 +9:44 14:14  
13 Sara Martini Asker Skiklubb 53:40 +11:09 14:37  
14 Mille Baastad Berg IL Tyrving 53:59 +11:28 14:42  
15 Nora Christine Hansen Asker Skiklubb 55:27 +12:56 15:06  
16 Ragnhild Blom-Hagen Fossum IF 57:23 +14:52 15:38  
17 Helene Margarethe Kristensen Heming Orientering 58:55 +16:24 16:03  
18 Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 59:32 +17:01 16:13  
19 Ingrid Johansen-Barli Oppsal Orientering 59:34 +17:03 16:13  
20 Tiril Ebon Espedal Nydalens SK 1:00:15 +17:44 16:25  
21 Mari Aarseth Nydalens SK 1:05:44 +23:13 17:54  
22 Elma Sagli Gudim Indre Østfold OK 1:09:49 +27:18 19:01  
23 Gunde Tumelionis Fossum IF 1:17:10 +34:39 21:01  
24 Julie Brenås Varteig OL 1:28:20 +45:49 24:04  
25 Vida Helland-Hansen IL Tyrving 1:30:30 +47:59 24:39  
  Karen Skauge Heming Orientering diskvalifisert      
  Julie Heyerdahl Rødsten Heming Orientering diskvalifisert      
  Signe Holo Fossum IF ikke startet      
  Julie Sophie Wold OK Moss ikke startet      

D 13-16C

3 250 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Karin Halsaa Dolven Asker Skiklubb 1:03:28   19:31  
2 Hedda Sofie Riddervold Asker Skiklubb 1:09:57 +6:29 21:31  

D 15-16

4 530 m, 35 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 46:08   10:11  
2 Tina Kalleson Oppsal Orientering 46:44 +0:36 10:18  
3 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 47:20 +1:12 10:26  
4 Pia Young Vik Nydalens SK 47:51 +1:43 10:33  
5 Oda Scheele Nydalens SK 47:57 +1:49 10:35  
6 Live Østvold Heming Orientering 48:16 +2:08 10:39  
7 Ina Martini Asker Skiklubb 49:08 +3:00 10:50  
8 Alva Marika Niklasson Kolbotn og Skimt OL 49:33 +3:25 10:56  
9 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 51:44 +5:36 11:25  
10 Alexandra Linløkken Østmarka OK 51:57 +5:49 11:28  
11 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 52:14 +6:06 11:31  
12 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 54:39 +8:31 12:03  
13 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 55:26 +9:18 12:14  
14 Malene Jebsen Heming Orientering 55:52 +9:44 12:19  
15 Ea Lunøe Nydalens SK 57:01 +10:53 12:35  
16 Hanna Eckhardt Andersen Heming Orientering 57:51 +11:43 12:46  
17 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 58:31 +12:23 12:55  
18 Elida Sagli Gudim Indre Østfold OK 1:02:53 +16:45 13:52  
19 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 1:03:24 +17:16 13:59  
20 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 1:04:54 +18:46 14:19  
21 Stella Holmboe IL Tyrving 1:05:31 +19:23 14:27  
22 Hanna Rehn Kolbotn og Skimt OL 1:05:49 +19:41 14:31  
23 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 1:06:03 +19:55 14:34  
24 Ingrid Bratland Tjernshaugen OK Moss 1:07:51 +21:43 14:58  
25 Ida Marie Flågen Heming Orientering 1:10:17 +24:09 15:30  
26 Ella Berstad Heming Orientering 1:11:31 +25:23 15:47  
27 Frida Solsrud Nydalens SK 1:17:56 +31:48 17:12  
28 Julie Meinicke IL Tyrving 1:18:17 +32:09 17:16  
29 Vilde Retteraasen Indre Østfold OK 1:21:41 +35:33 18:01  
30 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 1:23:30 +37:22 18:25  
31 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 1:23:45 +37:37 18:29  
32 Silje Slungaard IL Tyrving 1:30:05 +43:57 19:53  
  Mari Brende Fossum IF diskvalifisert      
  Jenny Emilie Brenni Herredsvela Østmarka OK diskvalifisert      
  Celine Ytternes Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert      
  Sofie Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL ikke startet      
  Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK ikke startet      

D 15-16B

3 660 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Selma Tørudbakken Jendal Fossum IF 1:11:29   19:31  
2 Veronica Elena Svindseth Kolbotn og Skimt OL 2:04:28 +52:59 34:00  

D 17-A kort

4 950 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb 1:01:38   12:27  
2 Marianne Bakken Nydalens SK 1:08:11 +6:33 13:46  
3 Carmen Dirro Måren OK 1:25:05 +23:27 17:11  
4 Sigbjørn Odden Måren OK 1:35:53 +34:15 19:22  

D 17-B

3 660 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Cecilie Wærp Hauge Nydalens SK 55:17   15:06  
2 Solveig Bergan Nydalens SK 1:00:27 +5:10 16:30  
3 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 1:03:58 +8:41 17:28  
4 Vilde Frydenlund Norling Nydalens SK 1:09:25 +14:08 18:57  
  Ina Blågestad Indre Østfold OK diskvalifisert      
  Gunhild Myhr Asker Skiklubb ikke startet      

D 17-C

3 250 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ann-Karin Lesteberg Kongsberg OL 35:40   10:58  
2 Elisabeth Aune Jakobsen OK Moss 55:36 +19:56 17:06  
3 Lena Henriksson IL Tyrving 1:07:42 +32:02 20:49  

D 17-20

6 160 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 1:13:13   11:53  
2 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 1:14:37 +1:24 12:06  
3 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 1:26:01 +12:48 13:57  
4 Emilie Westin Nydalens SK 1:27:54 +14:41 14:16  
5 Linn Mei Waaler Måren OK 1:33:02 +19:49 15:06  
6 Tuva Aas Stræte Ringerike OL 1:35:46 +22:33 15:32  
  Karoline Bjørnerød OK Moss diskvalifisert      
  Frida Bakken Ulseth Nydalens SK diskvalifisert      
  Solveig Eline Berg IL Tyrving ikke startet      

D 21

7 290 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristin Löfgren Johansen Varegg Fleridrett 1:10:10   9:37  
2 Maren Jansson Haverstad NTNUI 1:11:46 +1:36 9:50  
3 Betty Ann Bjerkreim Nilsen IL Tyrving 1:18:55 +8:45 10:49  
4 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 1:22:25 +12:15 11:18  
5 Maria Jonsson Nydalens SK 1:25:30 +15:20 11:43  
6 Kjersti Adéla Westin Porsgrunn OL 2:00:54 +50:44 16:35  
  Synnøve Bråten Vegårshei IL diskvalifisert      
  Helena Karlsson IFK Lidingö SOK diskvalifisert      
  Mari Brøndbo Dahl Ås-NMBU Orientering ikke startet      

D 40

4 950 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Atanaska Bedeleva Nydalens SK 1:12:37   14:40  
2 Line Bar-Nathan Lillomarka OL 1:38:30 +25:53 19:53  
3 Linda Fredh OK Moss 1:41:02 +28:25 20:24  
  Kristin Vatland Fossum IF diskvalifisert      
  Hanne Wold OK Moss ikke startet      
  Nina Birkelund Asker Skiklubb ikke startet      

D 45

4 950 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Siri Størmer Nydalens SK 57:25   11:35  
2 Bodil Nordenström Fossum IF 1:01:51 +4:26 12:29  
3 Marit B. Eithun Nittedal OL 1:03:04 +5:39 12:44  
4 Else Kari Nordli Scheele Nydalens SK 1:03:36 +6:11 12:50  
5 Hege Feiring IL Tyrving 1:10:02 +12:37 14:08  
6 Milda Øhlckers IL Tyrving 1:18:57 +21:32 15:56  
7 Monica Feyling Kolbotn og Skimt OL 1:24:45 +27:20 17:07  
8 Marianne Reusch Heming Orientering 1:45:42 +48:17 21:21  
  Lenka Westin Porsgrunn OL diskvalifisert      
  Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK diskvalifisert      
  Paula Berstad Heming Orientering diskvalifisert      
  Kristin Stubban Hygen Østmarka OK diskvalifisert      
  Marit Inngjerdingen Heming Orientering ikke startet      

D 50

3 770 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kjersti Holt Hanssen Måren OK 47:19   12:33  
2 Marianne Njåstein IL Tyrving 51:18 +3:59 13:36  
3 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 53:33 +6:14 14:12  
4 Trine Marit Justad Raaen Lierbygda OL 57:55 +10:36 15:21  
5 Anne Dahl Nydalens SK 59:43 +12:24 15:50  
6 Monica Tørnqvist Halden Nydalens SK 1:01:01 +13:42 16:11  
7 Kjersti Stræte Ringerike OL 1:03:43 +16:24 16:54  
8 Ida Syversen Røyken OL 1:05:49 +18:30 17:27  
9 Maria Torgersen Bækkelagets SK 1:08:05 +20:46 18:03  
10 Åshild Flatebakken IL Tyrving 1:18:37 +31:18 20:51  
11 Hege Wang Lillomarka OL 1:20:13 +32:54 21:16  

D 55

3 770 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Toril Hallan Lillomarka OL 44:11   11:43  
2 Lena Gottfridsson Nittedal OL 51:30 +7:19 13:39  
3 Dagrun Melkild Heming Orientering 52:45 +8:34 13:59  
4 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 53:53 +9:42 14:17  
5 Kjersti Skantze IL Tyrving 55:57 +11:46 14:50  
6 Randi Nicolaisen Asker Skiklubb 57:26 +13:15 15:14  
7 Sharon Broadwell IL GeoForm 58:47 +14:36 15:35  
8 Gerd Fossestøl Nittedal OL 1:04:06 +19:55 17:00  
9 Frøy Grøndahl Lillomarka OL 1:04:10 +19:59 17:01  
10 Berit Berge IL Tyrving 1:06:58 +22:47 17:45  
11 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 1:08:35 +24:24 18:11  
12 Kirsti Grundnes Berg IL Tyrving 1:14:56 +30:45 19:52  
13 Unni Rye Asker Skiklubb 1:16:00 +31:49 20:09  
14 Ellen-Christine Koren Ås-NMBU Orientering 1:18:13 +34:02 20:44  
  Anne Marie Solheim Haugerud Indre Østfold OK ikke startet      
  Ann Katrin Olsen Asker Skiklubb ikke startet      

D 60

2 870 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anne Sørum Indre Østfold OK 54:42   19:03  
  Randi Nilstad IL Tyrving diskvalifisert      

D 65

2 870 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingeborg Bakken Måren OK 1:25:53   29:55  
2 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 1:51:20 +25:27 38:47  

D 70

2 520 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kjersti Tho Stabæk IF 42:28   16:51  
2 Liv Feiring Hamar OK 44:00 +1:32 17:27  
3 Ingrid Lome-Hagman Kolbotn og Skimt OL 50:50 +8:22 20:10  
4 Torill Svendsen NOTEAM 52:24 +9:56 20:47  
5 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 52:26 +9:58 20:48  
6 Sidsel Sandelien Heming Orientering 1:06:14 +23:46 26:16 Last ned GPS-spor i gpx-format

D 75

2 520 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Unni Drage Haugerud IF 49:16   19:33  
2 Birgitte Bekkelund Røyken OL 49:45 +0:29 19:44  
3 Anne-Britt Nilsen Kjelsås IL 55:16 +6:00 21:55  
4 Aase Tove Golden Måren OK 1:01:42 +12:26 24:29  

D 80

2 520 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 52:37   20:52  

H -10

2 130 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Erlend Hellerud Øpstad Asker Skiklubb 1:15:59   35:40  
0 Sebastian Wettergreen Fossum IF 45:14   21:14  
0 Eskil Hobøl Oppsal Orientering 1:19:40   37:24  
0 Boye Wangensteen Lillomarka OL 22:22   10:30  
0 Håkon Lillegraven Langsæter Trøsken IL 42:27   19:55  
0 Fredrik Grønseth Fossum IF 51:25   24:08  
0 Eskil Olaussen Oppsal Orientering 43:33   20:26  
0 Håkon Juell Larsen IL Tyrving 29:52   14:01  
0 Magnus Rørlien Jevanord Fossum IF 22:35   10:36  
  Henrik Vatland Fossum IF ikke startet      

H 11-12

2 860 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sondre Olaussen Oppsal Orientering 21:21   7:27  
2 Sigurd Størmer-Antonsen Nydalens SK 27:27 +6:06 9:35  
3 Henrik Elias Sebjørnsen Fossum IF 29:40 +8:19 10:22  
4 Ask Felland Sætnan Fossum IF 31:12 +9:51 10:54  
5 Mathias Birkelund Asker Skiklubb 32:19 +10:58 11:17  
6 Erlend Sommerhein Fossum IF 35:34 +14:13 12:26  
7 Simen Skeide Oppsal Orientering 35:51 +14:30 12:32  
8 Erlend Otterlei Østmarka OK 35:59 +14:38 12:34  
9 Marius Juell Larsen IL Tyrving 36:59 +15:38 12:55  
10 Nov Bar-Nathan Lillomarka OL 38:23 +17:02 13:25  
11 Brage Fuglseth Olsen Asker Skiklubb 40:39 +19:18 14:12  
12 Sigurd Hobøl Oppsal Orientering 41:58 +20:37 14:40  
13 Per Noah Sommerhein Nydalens SK 43:02 +21:41 15:02  
14 Vetle Frydenlund Norling Nydalens SK 45:32 +24:11 15:55  
15 Aksel Eide Bækkelagets SK 50:40 +29:19 17:42  
16 Henrik Harstad Kolbotn og Skimt OL 50:53 +29:32 17:47  
17 Gabriel Solem Oppsal Orientering 53:54 +32:33 18:50  
18 Lavrans Hirsch IL Tyrving 56:23 +35:02 19:42  
19 Magnus Flydal Jenstad Fossum IF 57:19 +35:58 20:02  
  Mathias Linløkken Østmarka OK ikke startet      
  Olaf Blom-Hagen Fossum IF ikke startet      

H 13-14

3 730 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Christian Fredrik Borg IL Koll 33:40   9:01  
2 Sondre Ladim OK Moss 34:21 +0:41 9:12  
3 Fridtjof Reusch Heming Orientering 35:57 +2:17 9:38  
4 Philip Lehmann Romøren Fossum IF 36:47 +3:07 9:51  
5 Lars Sigurd Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 37:15 +3:35 9:59  
6 Martin Størmer-Antonsen Nydalens SK 38:15 +4:35 10:15  
7 Henrik Julian Fontes Aarbu Varteig OL 39:44 +6:04 10:39  
8 Axel Aalde Nydalens SK 40:51 +7:11 10:57  
9 Alfred Bjørnerød OK Moss 40:56 +7:16 10:58  
10 Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 41:44 +8:04 11:11  
11 Eirik Frydenlund Norling Nydalens SK 45:00 +11:20 12:03  
12 Eirik Vie Strisland Fossum IF 45:12 +11:32 12:07  
13 Ask Olaussen Oppsal Orientering 45:57 +12:17 12:19  
14 Sindre Vie Strisland Fossum IF 47:32 +13:52 12:44  
15 Jakob A. Gjedebo Oppsal Orientering 50:20 +16:40 13:29  
16 Oliver Nilsen Fossum IF 50:48 +17:08 13:37  
17 Vilmer Nyberg Asker Skiklubb 54:39 +20:59 14:39  
18 Mikael Birkelund Asker Skiklubb 55:48 +22:08 14:57  
19 Mathias Nyhaug Asker Skiklubb 1:06:08 +32:28 17:43  
20 Mathias Pedersen Holmskau Trøsken IL 1:39:04 +1:05:24 26:33  
  Martin Christoffer Borg IL Koll diskvalifisert      
  Rasmus D. Eastwood Lillomarka OL diskvalifisert      
  Nils Anders Niklasson Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert      
  Marius E. Aamodt Oppsal Orientering diskvalifisert      
  Anders Næss-Ulseth Heming Orientering ikke startet      
  Jonas Krogh Oppsal Orientering ikke startet      
  Eskil Kolshus Oppsal Orientering ikke startet      

H 13-16C

3 250 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristoffer Øhlckers IL Tyrving 31:49   9:47  
  Henning Reichenbach Oppsal Orientering ikke startet      

H 13-16N

3 060 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Elias Andenæs Asker Skiklubb 43:24   14:10  

H 15-16

5 550 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 43:48   7:53  
2 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 45:57 +2:09 8:16  
3 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 46:16 +2:28 8:20  
4 Tobias Espedal Nydalens SK 47:33 +3:45 8:34  
5 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 47:58 +4:10 8:38  
6 Ådne Skjærstein IL Tyrving 51:47 +7:59 9:19  
7 Ole Jakob Frankrig Nydalens SK 52:22 +8:34 9:26  
8 Mikkel Katla Fossum IF 52:45 +8:57 9:30  
9 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 53:24 +9:36 9:37  
10 Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF 53:43 +9:55 9:40  
11 Vetle Drage Kongsberg OL 53:56 +10:08 9:43  
12 Henrik Reusch Heming Orientering 55:34 +11:46 10:00  
13 Gaute Fosstveit Raumar Orientering 58:50 +15:02 10:36  
14 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 59:01 +15:13 10:38  
15 Felix Finsrud Asker Skiklubb 59:07 +15:19 10:39  
16 August Syrdal Øen Heming Orientering 59:30 +15:42 10:43  
17 Kristian Østermann Heming Orientering 59:33 +15:45 10:43  
18 Gaute Bergan Nydalens SK 1:00:04 +16:16 10:49  
19 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 1:02:17 +18:29 11:13  
20 Erlend Børli Fossum IF 1:05:24 +21:36 11:47  
21 Stein Aas Stræte Ringerike OL 1:07:30 +23:42 12:09  
22 Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 1:07:43 +23:55 12:12  
23 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 1:11:38 +27:50 12:54  
24 Elia Thorvik Nydalens SK 1:12:39 +28:51 13:05  
25 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 1:19:35 +35:47 14:20  
26 Birk Felland Sætnan Fossum IF 1:24:17 +40:29 15:11  
27 Simen Gammelmo Hadeland OL 1:31:57 +48:09 16:34  
28 Ole Henrik Woxholth Asker Skiklubb 1:32:16 +48:28 16:37  
29 Olaf Halsaa Dolven Asker Skiklubb 1:33:10 +49:22 16:47  
30 Kristian Juell Larsen IL Tyrving 1:37:23 +53:35 17:32  
31 Joakim Wilkens Jernberg Nydalens SK 1:49:29 +1:05:41 19:43  
32 Elias Stubberud Nydalens SK 1:53:40 +1:09:52 20:28  
  Martin Birkelund Asker Skiklubb diskvalifisert      
  Ferdinand Fremming Heming Orientering ikke startet      
  Christopher Ladim OK Moss ikke startet      
  Stian Måseide Sørlie Raumar Orientering ikke startet      
  Jonas Myhr Asker Skiklubb ikke startet      
  Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK ikke startet      

H 15-16B

3 660 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 2:21:19   38:36  
  Bo Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering ikke startet      

H 17-A kort

5 050 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ola Lesteberg Kongsberg OL 1:01:00   12:04  
2 Morten Tangen OK Moss 1:06:14 +5:14 13:06  
3 Runar Bjørhovde Bækkelagets SK 1:09:43 +8:43 13:48  
4 Sverre Turter Sandvold Nydalens SK 1:10:45 +9:45 14:00  
5 Frode Rystad Nydalens SK 1:16:55 +15:55 15:13  
  Rune Scheele Nydalens SK ikke startet      

H 17-B

3 660 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Thor Vollset Heming Orientering 58:06   15:52  
2 Torbjørn Dalløkken Tynset IF 1:37:09 +39:03 26:32  

H 17-N

3 060 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Stian Lillegård Lillomarka OL 29:25   9:36  

H 17-20

7 290 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Erling Hjermstad Fossum IF 1:02:39   8:35  
2 Aslak Heimdal Konnerud IL 1:07:28 +4:49 9:15  
3 Martin Borge Heir Fossum IF 1:13:06 +10:27 10:01  
4 Jostein Tandberg Nydalens SK 1:14:48 +12:09 10:15  
5 Eirik Blågestad Indre Østfold OK 1:16:02 +13:23 10:25  
6 Sivert Sande Kverme Fossum IF 1:18:00 +15:21 10:41  
7 Lars Young Vik Nydalens SK 1:18:30 +15:51 10:46  
8 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 2:03:51 +1:01:12 16:59  
9 Tor Magnus Grøstad Østmarka OK 2:22:09 +1:19:30 19:29  
  Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK diskvalifisert      
  Sølve Drage Kongsberg OL ikke startet      
  Petter Astrup Arnesen Heming Orientering ikke startet      

H 21

10 410 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anders Nordberg Nydalens SK 1:16:30   7:20  
2 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 1:17:29 +0:59 7:26  
3 Espen Jakobsen IL Tyrving 1:19:39 +3:09 7:39  
4 Sander Arntzen Asker Skiklubb 1:19:58 +3:28 7:40  
5 Henrik Eijsink Nydalens SK 1:20:50 +4:20 7:45  
6 Eirik Kamstrup Hovind Nydalens SK 1:20:53 +4:23 7:46  
7 Simen Hjalmar Wästlund Bækkelagets SK 1:21:34 +5:04 7:50  
8 Oskar Størmer Fossum IF 1:23:53 +7:23 8:03  
9 Lukas Peterson IFK Umeå 1:25:24 +8:54 8:12  
10 Erik Sagvolden Nydalens SK 1:25:38 +9:08 8:13  
11 Lars-Inge Arnevik Ringerike OL 1:28:40 +12:10 8:31  
12 Ragnar Tonjer Nydalens SK 1:30:03 +13:33 8:39  
13 Ivar Lundanes IL Tyrving 1:31:38 +15:08 8:48  
14 Christian Faruga Karldén Kvillebyns SK 1:34:54 +18:24 9:06  
15 Pål Skogedal Asker Skiklubb 1:54:20 +37:50 10:58  
16 Anders Storbraten Bækkelagets SK 1:57:20 +40:50 11:16  
17 Geir Nilsen Viul Orienteringsklubb 2:01:34 +45:04 11:40  
  Gunnar A Fiskum IL Tyrving ikke startet      
  Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering ikke startet      
  Karl Fremstad IL Tyrving ikke startet      
  Bjørn Ekeberg IL Tyrving ikke startet      

H 35

7 290 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
  Erik Rytter Jakobsen OK Moss diskvalifisert      

H 40

7 290 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Håvard Harstad Kolbotn og Skimt OL 1:13:10   10:02  
2 Vegard Brox IL Tyrving 1:13:15 +0:05 10:02  
3 Svein Nygård Lillomarka OL 1:15:21 +2:11 10:20  
4 Aksel Olsen Asker Skiklubb 1:40:05 +26:55 13:43  
5 Morten Wettergreen Fossum IF 1:43:10 +30:00 14:09  
6 Robert Banfi Ås-NMBU Orientering 1:43:41 +30:31 14:13  
7 Nils-Erik Hirsch IL Tyrving 2:09:40 +56:30 17:47  
8 Assaf Bar-Nathan Lillomarka OL 2:29:44 +1:16:34 20:32  
  Karl Even Rygh Heming Orientering diskvalifisert      
  Tommy Skårbø Raumar Orientering ikke startet      

H 45

6 160 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Torbjørn Blom-hagen Fossum IF 57:19   9:18  
2 Henning Bratland Carlsen OK Moss 1:01:33 +4:14 9:59  
3 Steinar Eastwood Lillomarka OL 1:03:35 +6:16 10:19  
4 Lars Erik Gjein Fossum IF 1:05:29 +8:10 10:37  
5 Bjørn Hauge Nydalens SK 1:07:36 +10:17 10:58  
6 Pål Sommerhein Fossum IF 1:07:55 +10:36 11:01  
7 Torstein Hole Nydalens SK 1:09:13 +11:54 11:14  
8 Knut Jostein Sætnan Fossum IF 1:10:19 +13:00 11:24  
9 Eskil Åsmul OL Trollelg 1:11:10 +13:51 11:33  
10 Hallvard Koren OK Moss 1:13:40 +16:21 11:57  
11 Olav Eide Bækkelagets SK 1:15:55 +18:36 12:19  
12 Rune Blågestad Indre Østfold OK 1:19:57 +22:38 12:58  
13 Anders Norling Nydalens SK 1:21:16 +23:57 13:11  
14 Øyvind Thømt Indre Østfold OK 1:24:41 +27:22 13:44  
15 Asle Sagli Gudim Indre Østfold OK 1:24:44 +27:25 13:45  
16 Atle Pedersen Fossum IF 1:28:11 +30:52 14:18  
17 Trond Bjerge Tistedalen FL 1:29:23 +32:04 14:30  
18 Håkon Børli Fossum IF 1:32:41 +35:22 15:02  
19 Hans Olav Hygen Østmarka OK 1:35:37 +38:18 15:31  
20 Arild Nyhaug Asker Skiklubb 1:36:26 +39:07 15:39  
21 Trond Retteraasen Indre Østfold OK 2:12:52 +1:15:33 21:34  
  Magne Vollen Oslostudentenes IK diskvalifisert      
  Christian Reusch Heming Orientering diskvalifisert      
  Jørn Sønsterudbråten Lillomarka OL brutt      

H 50

5 050 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 47:58   9:29  
2 Are Kristiansen IL Tyrving 49:19 +1:21 9:45  
3 Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering 52:47 +4:49 10:27  
4 Arild Andresen Fossum IF 54:34 +6:36 10:48  
5 Christian Grotnes IL Tyrving 58:08 +10:10 11:30  
6 Geir Sommerhein OK Horten 59:45 +11:47 11:49  
7 Knut Erling Øen Heming Orientering 1:01:50 +13:52 12:14  
8 Kjell Westin Porsgrunn OL 1:02:47 +14:49 12:25  
9 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 1:03:38 +15:40 12:36  
10 Hans Jevanord Fossum IF 1:04:36 +16:38 12:47  
11 Kjetil Espedal Nydalens SK 1:07:00 +19:02 13:16  
12 Gjermund Gravir Asker Skiklubb 1:07:54 +19:56 13:26  
13 Håkon Jendal Fossum IF 1:07:56 +19:58 13:27  
14 Nils Bergan Nydalens SK 1:11:08 +23:10 14:05  
15 Tore Myhrvold Fossum IF 1:11:47 +23:49 14:12  
16 Anders Flågen Heming Orientering 1:14:50 +26:52 14:49  
17 Dag Wang Lillomarka OL 1:17:13 +29:15 15:17  
18 Trond Holter Måren OK 1:19:25 +31:27 15:43  
19 Bent Sande Kverme Fossum IF 1:29:08 +41:10 17:39  
20 Dag Brenås Varteig OL 1:39:35 +51:37 19:43  
  Erlend Rehn Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert      
  Harald Eide-Fredriksen Heming Orientering diskvalifisert      
  Vegard Halden Nydalens SK diskvalifisert      
  Per Ola Ulseth Nydalens SK diskvalifisert      
  Torkjel Nesheim IL Tyrving diskvalifisert      
  Stein H. Hagen Fossum IF diskvalifisert      
  Øystein Østermann Heming Orientering ikke startet      
  Lasse Arnesen Heming Orientering ikke startet      
  Jan Tore Henriksen Nydalens SK ikke startet      
  Terje Linløkken Østmarka OK ikke startet      

H 55

4 950 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Øyvind Drage Kongsberg OL 46:02   9:17  
2 Bjørnar Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 46:47 +0:45 9:27  
3 Tore Kjølseth Nydalens SK 49:03 +3:01 9:54  
4 Per Slungaard IL Tyrving 49:10 +3:08 9:55  
5 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving 52:41 +6:39 10:38  
6 Knut Aas Ringerike OL 53:08 +7:06 10:44  
7 Eirik Nordhagen Ås-NMBU Orientering 57:56 +11:54 11:42  
8 Martin Granly Lillomarka OL 59:56 +13:54 12:06  
9 Hallvard Berg IL Tyrving 1:00:02 +14:00 12:07  
10 Øyvind Roger Hansen Røyken OL 1:01:13 +15:11 12:22  
11 Jon Lahlum IL GeoForm 1:08:14 +22:12 13:47  
12 Peer Stiansen Nydalens SK 1:10:40 +24:38 14:16  
13 Andreas Erichsen Nydalens SK 1:11:05 +25:03 14:21  
14 Johan Mattsson Lillomarka OL 1:13:42 +27:40 14:53  
15 Morten Karlsen Måren OK 1:15:13 +29:11 15:11  
16 Paul Wade Fossum IF 1:20:18 +34:16 16:13  
17 John Ytternes Kolbotn og Skimt OL 1:26:38 +40:36 17:30  
  Vincent Eijsink Ås-NMBU Orientering diskvalifisert      
  Are Njåstein IL Tyrving diskvalifisert      
  Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering diskvalifisert      

H 60

4 950 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sören Jonsson Nydalens SK 53:28   10:48  
2 Jon Arvid Fossum Asker Skiklubb 55:10 +1:42 11:08  
3 Kjell Markset IL Koll 55:31 +2:03 11:12  
4 Sture Ottesen Indre Østfold OK 57:12 +3:44 11:33  
5 Morten Due Måren OK 57:37 +4:09 11:38  
6 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 1:02:18 +8:50 12:35  
7 Tormod Øvergaard Vestre Akers SK 1:06:03 +12:35 13:20  
8 Alf Pettersen IL Tyrving 1:13:19 +19:51 14:48  
9 Stig Hultgreen Karlsen IL GeoForm 1:14:10 +20:42 14:58  
10 Per Arne Andresen Kolbotn og Skimt OL 1:18:51 +25:23 15:55  
11 Roy Gjerding OK Moss 1:23:25 +29:57 16:51  
  Eirik Næss-Ulseth Heming Orientering ikke startet      

H 65

3 770 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Vidar Berteig IL GeoForm 42:43   11:19  
2 Tor Trøan Hadeland OL 42:47 +0:04 11:20  
3 Ola Brox OL Toten-Troll 44:42 +1:59 11:51  
4 Are Eriksen Oslostudentenes IK 45:47 +3:04 12:08  
5 Bjørn Heidenstrøm Fredrikstad SK 48:02 +5:19 12:44  
6 Frode Sandersen Nittedal OL 53:02 +10:19 14:04  
7 Per Øhlckers IL Tyrving 58:08 +15:25 15:25  
8 Arne Tiltnes IL Tyrving 58:23 +15:40 15:29  
9 Stein Turtumøygard Måren OK 1:14:03 +31:20 19:38  
  Odd Gundersen Raumar Orientering diskvalifisert      

H 70

3 770 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Willy Grønstad Gimle IF 51:05   13:32  
2 John Thomas Petersen Nittedal OL 57:12 +6:07 15:10  
3 Trond Feiring Hamar OK 57:13 +6:08 15:10  
4 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 57:26 +6:21 15:14  
5 Kjell Gorm Røkke IL Tyrving 59:48 +8:43 15:51  
6 Kjell Stenstadvold IL Tyrving 1:03:21 +12:16 16:48  
7 Geir Arnesen Bærums Skiklub 1:04:09 +13:04 17:00  
8 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 1:06:16 +15:11 17:34  
9 Lars-Evan Pettersson Kolbotn og Skimt OL 1:08:21 +17:16 18:07  
10 Terje Malm Hamar OK 1:10:06 +19:01 18:35  
11 Bjørn Sandelien Heming Orientering 1:14:18 +23:13 19:42 Last ned GPS-spor i gpx-format
12 Thor Palmgren Halden SK 1:18:50 +27:45 20:54  
13 Rolf Hagman Kolbotn og Skimt OL 1:56:08 +1:05:03 30:48  
14 Kolbjørn Megard Kolbotn og Skimt OL 2:25:15 +1:34:10 38:31  
  Tore Vaaje Asker Skiklubb diskvalifisert      
  Knut Vidar Johansen Måren OK diskvalifisert      
  Øyvind Stene Asker Skiklubb ikke startet      

H 75

2 520 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Øystein Madsen Haugerud IF 37:19   14:48  
2 Jan Jansen OK Moss 39:09 +1:50 15:32  
3 Ole Kristoffer Throndsen Kongsberg OL 47:46 +10:27 18:57  
4 Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb 51:01 +13:42 20:14  
5 Kåre Knudsen IL GeoForm 51:07 +13:48 20:17  
6 Knut Kristen Hangeraas IL GeoForm 1:10:56 +33:37 28:08  
  Erling Tidemann Lommedalens IL ikke startet      

H 80

2 520 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bjørn Egner Heming Orientering 43:41   17:20  
2 Tor Drage Haugerud IF 48:24 +4:43 19:12  
3 Per Meiland Lommedalens IL 1:15:25 +31:44 29:55  

H 85

2 520 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hans Larsen Raumar Orientering 44:46   17:45  
2 Dagfinn Føllesdal Oslostudentenes IK 1:08:55 +24:09 27:20  

D -12N

1 880 m, 0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
  Ylva Smidt Nikolaisen Nydalens SK ikke startet      

H -12N

1 880 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Espen Tinius Sørensen Østmarka OK 19:50   10:32  

Direkte A-lang

7 290 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jostein Bø Fløystad NOTEAM 1:32:53   12:44  
2 Terje Blindheim Lillomarka OL 1:48:22 +15:29 14:51  
3 Donatas Kontautas OK Moss 1:56:01 +23:08 15:54  
  Thorstein Wang NTNUI diskvalifisert      
  Bjørn Martini Asker Skiklubb diskvalifisert      
  Kine Dirro Måren OK diskvalifisert      

Direkte A-kort

4 950 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristian Dalby Fredrikstad SK 40:15   8:07  
2 Inge Lindseth Nydalens SK 45:00 +4:45 9:05  
3 Rune Rystad Nydalens SK 48:19 +8:04 9:45  
4 Gard Lindseth Nydalens SK 48:51 +8:36 9:52  
5 Bjørn Wangensteen Lillomarka OL 50:59 +10:44 10:17  
6 John Svergja Kvikne IL 51:14 +10:59 10:21  
7 Nicole Ragvin Nydalens SK 53:25 +13:10 10:47  
8 Marie Rygh Holten Nydalens SK 1:02:38 +22:23 12:39  
9 Lars Hjermstad Fossum IF 1:03:35 +23:20 12:50  
10 Einar Jensen Nydalens SK 1:03:59 +23:44 12:55  
11 Anders Øpstad Asker Skiklubb 1:06:53 +26:38 13:30 Last ned GPS-spor i gpx-format
12 Jon Juvik Lillomarka OL 1:08:53 +28:38 13:54  
13 Kent Kopperud Indre Østfold OK 1:10:12 +29:57 14:10  
14 Morten Kongsberg IL Tyrving 1:11:17 +31:02 14:24  
15 Espen Jernberg Nydalens SK 1:14:23 +34:08 15:01  
16 Fredrik Saugestad Nydalens SK 1:16:04 +35:49 15:22  
17 Peter Klaveness Måren OK 1:16:54 +36:39 15:32  
18 Per Ole Dahlsrud Nydalens SK 1:26:13 +45:58 17:25  
19 Ivar Skauge Heming Orientering 1:36:09 +55:54 19:25  
20 Siv Susanne Jystad Østmarka OK 2:26:33 +1:46:18 29:36  
21 Elin Brekke Lillomarka OL 3:03:12 +2:22:57 37:00  
  Knut Haug OL Vallset/Stange diskvalifisert      
  Lars Petter Endresen Måren OK diskvalifisert      
  Per Fosser Heming Orientering diskvalifisert      
  Mons Løvfald Nydalens SK diskvalifisert      

Direkte B

3 660 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tellef Juell Larsen IL Tyrving 37:07   10:08  
2 Maiken Mo Hjelseth Nydalens SK 50:58 +13:51 13:55  
3 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 51:45 +14:38 14:08  
4 Haakon Dolven Asker Skiklubb 57:57 +20:50 15:50  
5 Marit Jendal Fossum IF 59:41 +22:34 16:18  
6 Thomas Berg IL Tyrving 1:07:34 +30:27 18:27  
7 Rolf Berg Nydalens SK 1:08:59 +31:52 18:50  
8 Anne Berit Rørlien Fossum IF 1:10:58 +33:51 19:23  
9 Tom Rådahl IL Tyrving 1:11:32 +34:25 19:32  
10 Torleif Galteland Asker Skiklubb 1:13:42 +36:35 20:08  
11 Ingrid Skaarer Nydalens SK 1:15:06 +37:59 20:31  
12 Vera Halsaa Asker Skiklubb 1:17:47 +40:40 21:15  
13 Hanne Brende Fossum IF 1:17:49 +40:42 21:15  
14 Hildegunn Grønseth Fossum IF 1:18:24 +41:17 21:25  
15 Helena Granberg Østmarka OK 1:29:03 +51:56 24:19  
16 Grete Berntsen Måren OK 1:30:52 +53:45 24:49  
17 Inger Halck Måren OK 1:47:43 +1:10:36 29:25  
  Kristian Næss Nydalens SK diskvalifisert      
  Peter Nylund Haugerud IF ikke startet      
  Cathrine Frydenlund Nydalens SK ikke startet      

Direkte C

3 250 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Per Sørberg Raumar Orientering 39:32   12:09  
2 Marius Skrefsrud Røyken OL 40:22 +0:50 12:25  
3 Thomas Bjanes IL Tyrving 42:15 +2:43 13:00  
4 Wilmine Skaug Oppsal Orientering 43:01 +3:29 13:14  
5 Laila Blom Fet OL 44:07 +4:35 13:34  
6 Maja Kalleson Røed Oppsal Orientering 47:51 +8:19 14:43  
7 Ingrid Wang Nydalens SK 57:23 +17:51 17:39  
  Thea Charlotte Hansen Røyken OL diskvalifisert      
  Didrik Bredesen Raumar Orientering diskvalifisert      
  Magnus Friedhelm Klaveness Måren OK brutt


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +