Resultater Knut Valstads Minneløp 2019



Resultater Knut Valstads Minneløp 
Oslo - 12. mai 2019

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 700 m, 48 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
  Anna Elizabeth Fontes Aarbu Varteig OL fullført      
  Mira Album Oppsal Orientering fullført      
  Anne Siri Halaas Appenzeller Fossum IF fullført      
  Oskar Arnesen Oppsal Orientering fullført      
  Erend Bråten Berge IL Koll fullført      
  Simen Bryhn Bergstrøm Tyrving IL fullført      
  Odin Schei Danevad Ås-NMBU Orientering fullført      
  Oscar K. Enggrav Oppsal Orientering fullført      
  Åse Marie Halaas Appenzeller Fossum IF fullført      
  Lea Haug Ås-NMBU Orientering fullført      
  Signy Hellerud NOTEAM fullført      
  Jonas Hirsch Bækkelagets SK fullført      
  Jone Rygh Holten Nydalens SK fullført      
  Isabelle Hopsnes Fossum IF fullført      
  Eirik Hrubos-Strøm Oppsal Orientering fullført      
  Halvard Hrubos-Strøm Oppsal Orientering fullført      
  Håkon Hrubos-Strøm Oppsal Orientering fullført      
  Håkon Fenne Ingierd Bækkelagets SK fullført      
  Maja Flydal Jenstad Fossum IF fullført      
  Kristine Klaveness Fossum IF fullført      
  Sigurd Klokk-Hassel Fossum IF fullført      
  Magnus Lesteberg Kongsberg OL fullført      
  Erik Lund Schrøder Oppsal Orientering fullført      
  Mira Lundsrud OK Moss fullført      
  Henni Meland-Tangen Bækkelagets SK fullført      
  Askil Mestad Røyken OL fullført      
  Eirill Mestad Røyken OL fullført      
  Henning Moen Fossum IF fullført      
  Lauritz Nissen Hellerud IL Koll fullført      
  Trym Fuglseth Olsen Asker Skiklubb fullført      
  Julia Malathi Brox Rayamajhi Oppsal Orientering fullført      
  Ada Rodem Nydalens SK fullført      
  Johanne Ragvin Rystad Nydalens SK fullført      
  Ingeborg Røhjell NOTEAM fullført      
  Marie Skaug Oppsal Orientering fullført      
  Oskar Stene Nydalens SK fullført      
  Buster Stopar Tyrving IL fullført      
  Wilma Stoper Tyrving IL fullført      
  Gustav Strøm Færden Kolbotn og Skimt OL fullført      
  Magnus Syversen Gihle Oppsal Orientering fullført      
  Jens Sætre-Lorentzen Fet OL fullført      
  Martina Vågsnes Oppsal Orientering fullført      
  Julie Hellerud Øpstad Asker Skiklubb fullført      
  Max Bryhn Bergstrøm Tyrving IL diskvalifisert      
  Oskar H. Fjøgstad Oppsal Orientering diskvalifisert      
  Eirik Holt Børø Oppsal Orientering diskvalifisert      
  Håvard K. Høynes Oppsal Orientering diskvalifisert      
  Harald Lilledahl Fossum IF diskvalifisert      
  Marie Hjelmstad Bækkelagets SK ikke startet      
  Stian Lillegård Lillomarka OL ikke startet      
  Amund Saugestad Nydalens SK ikke startet      

D 9-10

1 810 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
  Ingrid Sofie Hox Brynildsen Fredrikstad SK 19.37   10.50  
  Helene Harstad Kolbotn og Skimt OL 25.24   14.01  
  Eline Kravdal Gjø-Vard OL 31.26   17.21  
  Helene Hellerud Øpstad Asker Skiklubb 22.01   12.09  

D 11-12

2 530 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Helene Scheele Nydalens SK 19.29   7.42  
2 Jenny Danevad Fredrikstad SK 20.32 +1.03 8.06  
3 Emma Aune Jakobsen OK Moss 29.12 +9.43 11.32  
4 Selma Aure Skogedal Asker Skiklubb 32.17 +12.48 12.45  
5 Synne Nordby Hvenekilde Oppsal Orientering 33.36 +14.07 13.16  
6 Tuva Gjelstad Oppsal Orientering 35.37 +16.08 14.04  
7 Henni Hattestad Kristensen Heming Orientering 36.23 +16.54 14.22  
8 Alma Rygh Holten Nydalens SK 38.02 +18.33 15.01  
9 Iben Johansen-Barli Oppsal Orientering 43.46 +24.17 17.17  
10 Tuva Wilkens Jernberg Nydalens SK 48.48 +29.19 19.17  
11 Åse Lurås Oppsal Orientering 54.46 +35.17 21.38  
12 Silje Andresen Skotte Fossum IF 58.39 +39.10 23.10  
13 Charlotte Hopsnes Fossum IF 1.00.34 +41.05 23.56  
14 Synne Syversen Gihle Oppsal Orientering 1.00.55 +41.26 24.04  
15 Wiona Resvoll Skaug Oppsal Orientering 1.04.27 +44.58 25.28  
  Leah Hanneborg Østmarka OK ikke startet      

D 13-14

3 330 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Maja Mo Hjelseth Nydalens SK 30.11   9.03  
2 Mari Aarseth Nydalens SK 31.04 +0.53 9.19  
3 Signe Holo Fossum IF 31.50 +1.39 9.33  
4 Ingeborg Roll Mosland Oppsal Orientering 33.00 +2.49 9.54  
5 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 34.07 +3.56 10.14  
6 Marie Scheele Nydalens SK 36.30 +6.19 10.57  
7 Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 37.02 +6.51 11.07  
8 Ingrid Johansen-Barli Oppsal Orientering 37.52 +7.41 11.22  
9 Anne Østvold Heming Orientering 38.16 +8.05 11.29  
10 Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 38.56 +8.45 11.41  
11 Gunde Tumelionis Fossum IF 39.47 +9.36 11.56  
12 Anna Mæhre Torjussen Fossum IF 39.56 +9.45 11.59  
13 Maren Aure Skogedal Asker Skiklubb 40.11 +10.00 12.04  
14 Sofia Øhlckers Tyrving IL 42.37 +12.26 12.47  
15 Elise Thorseng Fossum IF 42.52 +12.41 12.52  
16 Pauline Myklebust IL Koll 44.12 +14.01 13.16  
17 Julie Brenås Varteig OL 47.03 +16.52 14.07  
18 Mari Kalleson Oppsal Orientering 48.21 +18.10 14.31  
19 Ane Hustvedt Oppsal Orientering 48.41 +18.30 14.37  
20 Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 50.21 +20.10 15.07  
21 Synne Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering 50.53 +20.42 15.16  
22 Emilie Rehn Kolbotn og Skimt OL 51.15 +21.04 15.23  
23 Marthe Graff-Wiik Sturla, IF 56.02 +25.51 16.49  
24 Marte Hox Brynildsen Fredrikstad SK 1.01.32 +31.21 18.28  
25 Ingrid Lesteberg Kongsberg OL 1.08.19 +38.08 20.30  
26 Tale Nordby Hvenekilde Oppsal Orientering 1.12.20 +42.09 21.43  
27 Tuva Høyer Fossum IF 1.14.22 +44.11 22.19  
  Karin Halsaa Dolven Asker Skiklubb diskvalifisert      
  Sofie Solheim Undeberget Oppsal Orientering diskvalifisert      
  Martha Wisløff Asker Skiklubb ikke startet      
  Nora Christine Hansen Asker Skiklubb ikke startet      
  Elma Sagli Gudim Indre Østfold OK ikke startet      

D 15-16

4 570 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Pia Young Vik Nydalens SK 39.55   8.44  
2 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 43.18 +3.23 9.28  
3 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 47.20 +7.25 10.21  
4 Alva Marika Niklasson Kolbotn og Skimt OL 47.33 +7.38 10.24  
5 Linnea Holst Tyrving IL 48.12 +8.17 10.32  
6 Mina Akiko Johnsen Sturla, IF 49.02 +9.07 10.43  
7 Mille Vasshaug Jægtvik Konnerud IL 51.29 +11.34 11.15  
8 Kajsa Meyer Larsson Tyrving IL 53.08 +13.13 11.37  
9 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 54.32 +14.37 11.55  
10 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 55.09 +15.14 12.04  
11 Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering 55.10 +15.15 12.04  
12 Marie Kvarme Sturla, IF 57.38 +17.43 12.36  
13 Hanna Rehn Kolbotn og Skimt OL 58.01 +18.06 12.41  
14 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 58.14 +18.19 12.44  
15 Ida Marie Flågen Heming Orientering 1.00.53 +20.58 13.19  
16 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 1.01.31 +21.36 13.27  
17 Marie Saugestad Nydalens SK 1.01.50 +21.55 13.31  
18 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 1.02.16 +22.21 13.37  
19 Mille Baastad Berg Tyrving IL 1.03.27 +23.32 13.53  
20 Aurora Wilkens Jernberg Nydalens SK 1.03.30 +23.35 13.53  
21 Eileen Bjanes Tyrving IL 1.06.20 +26.25 14.30  
22 Vida Helland-Hansen Tyrving IL 1.06.24 +26.29 14.31  
23 Johanne Rognerud Bøe Fossum IF 1.09.53 +29.58 15.17  
24 Selma Tørudbakken Jendal Fossum IF 1.16.40 +36.45 16.46  
25 Luciana Maria Svads Måren OK 1.20.17 +40.22 17.34  
26 Kristine Solbakken Tyrving IL 1.28.36 +48.41 19.23  
  Noor Dirro-Helu Måren OK diskvalifisert      
  Mari Brende Fossum IF diskvalifisert      
  Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF ikke startet      
  Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK ikke startet      

D 17-A kort

4 930 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kjetil Karslen NOTEAM 52.20   10.36  
2 Dana B. Stene Nydalens SK 54.07 +1.47 10.58  
3 Solveig Sletner Røyken OL 1.08.25 +16.05 13.52  
  Celine Ytternes Kolbotn og Skimt OL ikke startet      
  Mari Brøndbo Dahl Ås-NMBU Orientering ikke startet      

D 17-20

5 490 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ea Lunøe Nydalens SK 1.01.24   11.11  
2 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 1.10.23 +8.59 12.49  
3 Isabel Handstanger Kolbotn og Skimt OL 1.31.58 +30.34 16.45  
  Mathilde Sønsterudbråten Lillomarka OL ikke startet      
  Emma Meyer Larsson Tyrving IL ikke startet      

D 21

7 370 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 1.05.52   8.56  
2 Kristine Fjeldbo Tyrving IL 1.08.47 +2.55 9.19  
3 Marion Aebi Tyrving IL 1.14.56 +9.04 10.10  
4 Birte Friedrichs National Team Germany 1.15.25 +9.33 10.13  
5 Leonore Winkler National Team Germany 1.15.27 +9.35 10.14  
6 Patricia Nieke National Team Germany 1.16.31 +10.39 10.22  
7 Elin-Kristin Hem Olsen Tyrving IL 1.22.41 +16.49 11.13  
8 Emilie Westin Nydalens SK 1.23.55 +18.03 11.23  
9 Kjersti Adéla Westin Porsgrunn OL 1.28.28 +22.36 12.00  
  Christiane Trösse Varegg Fleridrett diskvalifisert      
  Paula Starke National Team Germany diskvalifisert      

D 35

5 490 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristine Sollien Flaskerud OL Toten-Troll 53.36   9.45  

D 40

4 930 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kjersti Fuglseth Olsen Asker Skiklubb 51.18   10.24  
2 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 52.55 +1.37 10.44  
3 Monica Berglund Ringerike OL 58.27 +7.09 11.51  
4 Aasne Fenne Hoksrud Bækkelagets SK 58.41 +7.23 11.54  
5 Berit Herstad Bækkelagets SK 1.25.50 +34.32 17.24  
  Atanaska Bedeleva Nydalens SK ikke startet      
  Linda Fredh OK Moss ikke startet      
  Line Bar-Nathan Lillomarka OL ikke startet      

D 45

4 930 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Katja Mjøsund Nydalens SK 50.02   10.08  
2 Milda Øhlckers Tyrving IL 56.14 +6.12 11.24  
3 Toril Fougner Wisløff Asker Skiklubb 59.51 +9.49 12.08  
4 Ann Elin Flågen Heming Orientering 1.01.47 +11.45 12.31  
5 Maiken Skirstad Mo Nydalens SK 1.06.26 +16.24 13.28  
6 Brita Opheim Sauar IL Koll 1.07.25 +17.23 13.40  
7 Hilde Poppe Fredrikstad SK 1.18.40 +28.38 15.57  
8 Audrun Utskarpen IL GeoForm 1.19.13 +29.11 16.04  
9 Lenka Westin Porsgrunn OL 1.20.38 +30.36 16.21  

D 50

4 270 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jorun Ruud Asker Skiklubb 37.47   8.50  
2 Hilda Øfsthus Asker Skiklubb 40.22 +2.35 9.27  
3 Marianne Njåstein Tyrving IL 42.35 +4.48 9.58  
4 Hege Feiring Tyrving IL 42.50 +5.03 10.01  
5 Kari Madslien Nydalens SK 44.00 +6.13 10.18  
6 Synnøve Lyssand Sandberg Nydalens SK 47.46 +9.59 11.11  
7 Ingeborg Øderud Bækkelagets SK 49.25 +11.38 11.34  
8 Anne Berit Eid Nydalens SK 52.06 +14.19 12.12  
9 Anne Madslien Nydalens SK 53.09 +15.22 12.26  
10 Åshild Flatebakken Tyrving IL 53.14 +15.27 12.28  
11 Tone Skram Røyken OL 53.47 +16.00 12.35  
12 Jeanette Koht Asker Skiklubb 55.40 +17.53 13.02  
13 Marit Egner Asker Skiklubb 56.13 +18.26 13.09  
14 Ida Syversen Røyken OL 57.37 +19.50 13.29  
15 Anne Kristine Norderud Tyrving IL 58.25 +20.38 13.40  
16 Eldri Holo Fossum IF 1.00.53 +23.06 14.15  
17 Kathrine Lunøe Nydalens SK 1.09.13 +31.26 16.12  
18 Ingrid M. Tenge Ås-NMBU Orientering 1.14.52 +37.05 17.31  
19 Marianne Reusch Heming Orientering 1.22.49 +45.02 19.23  
20 Katrine Holen Østmarka OK 1.27.41 +49.54 20.32  
  Nora Skauen Tyrving IL ikke startet      

D 55

4 270 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Toril Hallan Lillomarka OL 42.29   9.56  
2 Kjersti Hov Fossum IF 45.56 +3.27 10.45  
3 Trude Fixdal IL Koll 48.30 +6.01 11.21  
4 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 49.06 +6.37 11.29  
5 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 49.29 +7.00 11.35  
6 Kjersti Skantze Tyrving IL 50.45 +8.16 11.53  
7 Trine Marit Justad Raaen Lierbygda OL 51.48 +9.19 12.07  
8 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 52.38 +10.09 12.19  
9 Ann Katrin Olsen Asker Skiklubb 52.50 +10.21 12.22  
10 Anne Dahl Nydalens SK 54.42 +12.13 12.48  
11 Ellen-Christine Koren Ås-NMBU Orientering 56.19 +13.50 13.11  
12 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 56.48 +14.19 13.18  
13 Randi Nicolaisen Asker Skiklubb 57.41 +15.12 13.30  
14 Sharon Broadwell IL GeoForm 59.45 +17.16 13.59  
15 Unni Rye Asker Skiklubb 1.01.04 +18.35 14.18  
16 Frøy Grøndahl Lillomarka OL 1.01.20 +18.51 14.21  
17 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 1.06.14 +23.45 15.30  
18 Gro Hege Ludvigsen Måren OK 1.16.13 +33.44 17.50  
19 Anne Margit Bratten Måren OK 1.35.27 +52.58 22.21  
  Else Grandal Tyrving IL ikke startet      

D 60

3 120 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 41.51   13.24  
2 Randi Nilstad Tyrving IL 42.17 +0.26 13.33  
3 Mette Hallén Nydalens SK 43.21 +1.30 13.53  
4 Berit Berge Tyrving IL 46.44 +4.53 14.58  
5 Edel Sofie Nilsen Asker Skiklubb 49.49 +7.58 15.58  
6 Ellen Marie Turter Nydalens SK 54.00 +12.09 17.18  
7 Grete Berntsen Måren OK 54.48 +12.57 17.33  
8 Wenche Hultgreen Tyrving IL 55.36 +13.45 17.49  
9 Anne Sørum Indre Østfold OK 1.18.01 +36.10 25.00  
  Berit Danielsen Tyrving IL diskvalifisert      
  Kari Elisabeth Natvig Nittedal OL ikke startet      

D 65

3 120 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Inger Tiltnes Tyrving IL 47.50   15.19  
2 Elle M. Melbye Heming Orientering 52.01 +4.11 16.40  
3 May Christoffersen Asker Skiklubb 53.10 +5.20 17.02  

D 70

2 230 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Liv Feiring Hamar OK 35.03   15.43  
2 Inger Lindløv OK Moss 46.36 +11.33 20.53  
3 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 47.56 +12.53 21.29  
4 Sidsel Sandelien Heming Orientering 53.40 +18.37 24.03  
5 Anne Marit Færden Kolbotn og Skimt OL 1.09.10 +34.07 31.00  
  Aud I Spjelkavik Tyrving IL ikke startet      

D 75

2 230 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Birgitte Bekkelund Røyken OL 40.55   18.20  
2 Aase Tove Golden Måren OK 42.43 +1.48 19.09  
3 Aud Margret Kirkhorn Måren OK 1.23.47 +42.52 37.34  

D 80

2 230 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 45.45   20.30  
2 Unni Drage Haugerud IF 46.42 +0.57 20.56  

H 9-10

1 810 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
  Iver Aarseth Nydalens SK 15.53   8.46  
  Aleksander Andenæs Asker Skiklubb 23.05   12.45  
  Trym Breimo OK Moss 51.28   28.26  
  Thomas Nissen Hellerud IL Koll 24.10   13.21  
  Alf Hattestad Kristensen Heming Orientering 28.30   15.44  
  Age Kristvik Fossum IF 29.29   16.17  
  Eirik Lesteberg Kongsberg OL 27.11   15.01  
  Gaute Fuglseth Olsen Asker Skiklubb 20.30   11.19  
  Simen Ånensen Oppsal Orientering 23.47   13.08  
  Rasmus Mjøsund Nydalens SK diskvalifisert      
  Ole Jacob Myklebust IL Koll ikke startet      

H 11-12

2 530 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Erlend Sommerhein Fossum IF 19.36   7.44  
2 Sigmund Ølstad Fet OL 22.17 +2.41 8.48  
3 Magnus Jevanord Fossum IF 25.20 +5.44 10.00  
4 Even Nygård Thorseng Fossum IF 26.40 +7.04 10.32  
5 Viktor Meland-Tangen Bækkelagets SK 27.35 +7.59 10.54  
6 Henrik Harstad Kolbotn og Skimt OL 29.49 +10.13 11.47  
7 Sebastian Wettergreen Fossum IF 30.01 +10.25 11.51  
8 Boye Wangensteen Lillomarka OL 30.44 +11.08 12.08  
9 Eskil Olaussen Oppsal Orientering 34.51 +15.15 13.46  
10 Eivnd Vågsnes Oppsal Orientering 35.14 +15.38 13.55  
11 Erlend Hellerud Øpstad Asker Skiklubb 44.42 +25.06 17.40  
12 Eskil Hobøl Oppsal Orientering 47.43 +28.07 18.51  
13 Alfred Holtan Sanderud Lillomarka OL 49.17 +29.41 19.28  
14 Henrik Elias Sebjørnsen Fossum IF 56.48 +37.12 22.27  
15 Vemund O Hatlen Oppsal Orientering 1.01.08 +41.32 24.09  
16 Trygve Myhrvold Fossum IF 1.21.47 +1.02.11 32.19  
  Magnus Flydal Jenstad Fossum IF diskvalifisert      
  Aksel Nissen Hellerud IL Koll diskvalifisert      
  Magnus Friedhelm Klaveness Måren OK ikke startet      
  Alfred Nikolaisen Oppsal Orientering ikke startet      

H 13-14

3 380 m, 37 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Nils Anders Niklasson Kolbotn og Skimt OL 25.16   7.28  
2 Simen Gløgård Stensrud Nittedal OL 30.06 +4.50 8.54  
3 Emil Husebye Aamodt Fredrikstad SK 30.12 +4.56 8.56  
4 Sondre Olaussen Oppsal Orientering 30.31 +5.15 9.01  
5 Martin Christoffer Borg IL Koll 31.31 +6.15 9.19  
6 Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 31.32 +6.16 9.19  
7 Magnus Skourup Rognebakke Sturla, IF 33.21 +8.05 9.52  
8 Henrik Julian Fontes Aarbu Varteig OL 33.25 +8.09 9.53  
9 Sigurd Størmer-Antonsen Nydalens SK 36.44 +11.28 10.52  
10 Jonas Fenne Ingierd Bækkelagets SK 39.22 +14.06 11.38  
11 Mats Johnsen Sturla, IF 40.02 +14.46 11.50  
12 Nov Bar-Nathan Lillomarka OL 42.08 +16.52 12.27  
13 Erlend Otterlei Østmarka OK 42.41 +17.25 12.37  
14 Tobias Tronbøl Lium IL Koll 42.50 +17.34 12.40  
15 Håvard Eik Raumar Orientering 43.17 +18.01 12.48  
16 Linus Mjøsund Nydalens SK 44.23 +19.07 13.07  
17 Jonas Hicken IL Koll 46.26 +21.10 13.44  
18 Mathias Linløkken Østmarka OK 46.50 +21.34 13.51  
19 Per Noah Sommerhein Nydalens SK 48.47 +23.31 14.25  
20 Mons Sætre-Lorentzen Fet OL 49.14 +23.58 14.33  
21 Vetle Frydenlund Norling Nydalens SK 49.38 +24.22 14.41  
22 Aksel Nikolai Aubert Oppsal Orientering 49.54 +24.38 14.45  
23 Amund Flaskerud OL Toten-Troll 51.31 +26.15 15.14  
24 Sigurd Hobøl Oppsal Orientering 54.14 +28.58 16.02  
25 Andreas Sandernes Østmarka OK 54.18 +29.02 16.03  
26 Markus Hirsch Bækkelagets SK 1.01.22 +36.06 18.09  
27 Gabriel Solem Oppsal Orientering 1.01.29 +36.13 18.11  
28 Mathias Birkelund Asker Skiklubb 1.03.26 +38.10 18.46  
29 Johannes Salvesen-Lunde IL Koll 1.05.02 +39.46 19.14  
30 Jens Wold Sturla, IF 1.06.21 +41.05 19.37  
31 Henrik Nyberg Asker Skiklubb 1.09.56 +44.40 20.41  
32 Aksel Eide Bækkelagets SK 1.15.46 +50.30 22.24  
33 Siw Solstad Tyrving IL 1.16.19 +51.03 22.34  
34 Einar Østvold Heming Orientering 1.24.19 +59.03 24.56  
35 Birk Breimo OK Moss 1.37.22 +1.12.06 28.48  
36 Max Skjerpen Huseby Nydalens SK 1.39.34 +1.14.18 29.27  
  Mikkel Rastad Asker Skiklubb diskvalifisert      
  Lukas Jones Arnesen Heming Orientering ikke startet      
  Jakob A. Gjedebo Oppsal Orientering ikke startet      
  Eskil Brænden Lillomarka OL ikke startet      
  Henrik Kaiser Sturla, IF ikke startet      

H 15-16

5 330 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Christian Fredrik Borg IL Koll 43.08   8.05  
2 Philip Lehmann Romøren Fossum IF 43.44 +0.36 8.12  
3 Atle Nikolai Wøllo Kongsberg OL 46.17 +3.09 8.41  
4 Gaute Bergan Nydalens SK 46.22 +3.14 8.41  
5 Jonas Myhr Asker Skiklubb 46.55 +3.47 8.48  
6 Sigurd Rødnes Oppsal Orientering 47.21 +4.13 8.53  
7 Sivert Poppe Fredrikstad SK 47.47 +4.39 8.57  
8 Anders Håvard Larsen Nydalens SK 48.40 +5.32 9.07  
9 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 48.41 +5.33 9.08  
10 Sondre Ladim OK Moss 48.47 +5.39 9.09  
11 Ask Olaussen Oppsal Orientering 49.18 +6.10 9.14  
12 Martin Størmer-Antonsen Nydalens SK 50.07 +6.59 9.24  
13 Mikael Birkelund Asker Skiklubb 52.38 +9.30 9.52  
14 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 54.10 +11.02 10.09  
15 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 54.17 +11.09 10.11  
16 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 54.24 +11.16 10.12  
17 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 55.21 +12.13 10.23  
18 Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 58.04 +14.56 10.53  
19 Eirik Vie Strisland Fossum IF 58.20 +15.12 10.56  
20 Vilmer Nyberg Asker Skiklubb 1.00.41 +17.33 11.23  
21 Elias Stubberud Nydalens SK 1.06.42 +23.34 12.30  
22 Sindre Vie Strisland Fossum IF 1.09.43 +26.35 13.04  
23 Jonas Aarseth Nydalens SK 1.11.11 +28.03 13.21  
24 Eskil Kolshus Oppsal Orientering 1.14.34 +31.26 13.59  
25 Birk Felland Sætnan Fossum IF 1.14.51 +31.43 14.02  
26 Martin Kaiser Sturla, IF 1.17.30 +34.22 14.32  
27 Emil Ruud Fossheim Asker Skiklubb 1.18.12 +35.04 14.40  
  Børge Nilsen Berg Fossum IF diskvalifisert      
  Jakob Rastad Asker Skiklubb diskvalifisert      
  Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb ikke startet      
  Amund Øiseth Bedin Indre Østfold OK ikke startet      
  Sebastian Blomfeldt Unnerud OK Moss ikke startet      
  Alfred Bjørnerød OK Moss ikke startet      
  Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK ikke startet      
  Mikkel Berglund Ringerike OL ikke startet      

H 17-A kort

5 490 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anders Bjergaard Nydalens SK 46.03   8.23  
2 Lars Harald Aasheim Bækkelagets SK 48.55 +2.52 8.54  
3 Ole Grini Johansen Natthauken IL 1.09.56 +23.53 12.44  
4 Didrik Bredesen Lillomarka OL 1.37.49 +51.46 17.49  

H 17-20

7 370 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Henrik Reusch Heming Orientering 1.05.20   8.51  
2 Ferdinand Fremming Heming Orientering 1.18.25 +13.05 10.38  
3 Martin Birkelund Asker Skiklubb 1.21.50 +16.30 11.06  
4 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 1.32.05 +26.45 12.29  
5 Brede Tolo Haugland Asker Skiklubb 2.42.09 +1.36.49 22.00  
  Børge Brenås Varteig OL ikke startet      

H 21

10 010 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Torgeir Nørbech Tyrving IL 1.07.02   6.41  
2 Elias Jonsson Nydalens SK 1.07.25 +0.23 6.44  
3 Bjørn Ekeberg Tyrving IL 1.08.49 +1.47 6.52  
4 Gernot Ymsén OK Pan Kristianstad 1.09.13 +2.11 6.54  
5 Ralph Street Bækkelagets SK 1.10.17 +3.15 7.01  
6 Anders Tiltnes Tyrving IL 1.11.28 +4.26 7.08  
7 Morten Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 1.14.58 +7.56 7.29  
8 Henry McNulty Bækkelagets SK 1.16.25 +9.23 7.38  
9 Ole Hennseler National Team Germany 1.17.08 +10.06 7.42  
10 Matthias Kretzschmar National Team Germany 1.18.58 +11.56 7.53  
11 Eskil Sande Gullord Bækkelagets SK 1.19.05 +12.03 7.54  
12 Asgeir Mjøsund Nydalens SK 1.19.50 +12.48 7.58  
13 Alan Cherry Nydalens SK 1.21.33 +14.31 8.08  
14 Karl Fremstad Tyrving IL 1.22.15 +15.13 8.13  
15 Anders B. Øksenholt Nydalens SK 1.23.26 +16.24 8.20  
16 Andreas G. Polden Nydalens SK 1.27.20 +20.18 8.43 Last ned GPS-spor i gpx-format
17 Einar Tommelstad Nydalens SK 1.28.40 +21.38 8.51  
18 Svein Nygård Lillomarka OL 1.36.12 +29.10 9.36  
19 Anders Storbraten Bækkelagets SK 1.39.22 +32.20 9.55  
20 Sander H. Rogndokken Nydalens SK 1.42.01 +34.59 10.11  
21 Pål Skogedal Asker Skiklubb 1.42.20 +35.18 10.13  
22 Jostein F. Tellnes Asker Skiklubb 1.53.31 +46.29 11.20  
23 Vegard Line Nydalens SK 1.55.17 +48.15 11.31  
  Nicolas Simonin Bækkelagets SK diskvalifisert      
  Einar Melsom Fossum IF diskvalifisert      
  Håkon Jarvis Westergård Tyrving IL ikke startet      
  David Gottfridsson Lillomarka OL ikke startet      

H 35

7 370 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Lacho Iliev Halden SK 1.03.28   8.36  
2 Kristian Ruud Bækkelagets SK 1.15.45 +12.17 10.16  
3 Morten Fredh OK Moss 1.21.33 +18.05 11.03  
4 Robert Banfi Ås-NMBU Orientering 1.33.57 +30.29 12.44  

H 40

7 370 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Charles Halaas Fossum IF 1.05.38   8.54  
2 Bjørn Gulbrandsen Asker Skiklubb 1.05.46 +0.08 8.55  
3 Thomas Bedin Indre Østfold OK 1.06.41 +1.03 9.02  
4 Håvard Harstad Kolbotn og Skimt OL 1.07.00 +1.22 9.05  
5 Inge Lindseth Nydalens SK 1.08.46 +3.08 9.19  
6 Lars Berglund Ringerike OL 1.10.44 +5.06 9.35  
7 Hallvard Koren OK Moss 1.15.24 +9.46 10.13  
8 Håkon Meland-Tangen Bækkelagets SK 1.17.11 +11.33 10.28  
9 Atle Pedersen Fossum IF 1.18.41 +13.03 10.40  
10 Fredrik Larsen Indre Østfold OK 1.26.05 +20.27 11.40  
11 Morten Wettergreen Fossum IF 1.34.22 +28.44 12.48  
12 Aksel Olsen Asker Skiklubb 1.38.57 +33.19 13.25  
  Sindre Valsgård Indre Østfold OK diskvalifisert      
  Jostein Andersen Nydalens SK ikke startet      
  Kristoffer Jacobsen Tyrving IL ikke startet      

H 45

5 490 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bent Olav Aamodt Fredrikstad SK 38.53   7.04  
2 Espen Danevad Fredrikstad SK 42.12 +3.19 7.41  
3 Olav Eide Bækkelagets SK 45.42 +6.49 8.19  
4 Bjørn Wangensteen Lillomarka OL 45.47 +6.54 8.20  
5 Johs Hjelmstad Bækkelagets SK 47.46 +8.53 8.42  
6 Torstein Hole Nydalens SK 48.33 +9.40 8.50  
7 Audun Bjerknes Måren OK 49.45 +10.52 9.03  
8 Bjørn Hauge Nydalens SK 50.01 +11.08 9.06  
9 Jørn Sønsterudbråten Lillomarka OL 50.18 +11.25 9.09 Last ned GPS-spor i gpx-format
10 Pål Sommerhein Fossum IF 51.04 +12.11 9.18  
11 Jo Inge Fjellstad Ås-NMBU Orientering 51.48 +12.55 9.26  
12 Rune Blågestad Indre Østfold OK 52.27 +13.34 9.33  
13 Ståle Heitmann Fossum IF 54.06 +15.13 9.51  
14 Neil Marston Hemsedal IL 54.45 +15.52 9.58  
15 Claes-Tommy Herland Indre Østfold OK 57.06 +18.13 10.24  
16 Øyvind Thømt Indre Østfold OK 1.02.49 +23.56 11.26  
17 Pål Christian Ingierd Bækkelagets SK 1.06.45 +27.52 12.09  
18 Eskil Åsmul Oppsal Orientering 1.07.53 +29.00 12.21  
19 Trond Retteraasen Indre Østfold OK 1.36.33 +57.40 17.35  
  André Jægtvik Konnerud IL ikke startet      

H 50

5 330 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jon Iver Bakken Nydalens SK 44.31   8.21  
2 Knut Erling Øen Heming Orientering 44.49 +0.18 8.24  
3 Christian Grotnes Tyrving IL 44.53 +0.22 8.25  
4 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 46.52 +2.21 8.47  
5 Geir Sommerhein OK Horten 47.10 +2.39 8.50  
6 Sigmund Vister Indre Østfold OK 47.56 +3.25 8.59  
7 Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering 48.05 +3.34 9.01  
8 Arild Andresen Fossum IF 48.20 +3.49 9.04  
9 Einar Lunøe Nydalens SK 48.38 +4.07 9.07  
10 Kjell Westin Porsgrunn OL 49.04 +4.33 9.12  
11 Frode Strisland Fossum IF 49.08 +4.37 9.13  
12 Ståle Sønsterudbråten Lillomarka OL 49.09 +4.38 9.13  
13 Gunnar Brattli Asker Skiklubb 49.36 +5.05 9.18  
14 Bjørn Hallan Fossum IF 49.41 +5.10 9.19  
15 Vemund Kongsnes Østmarka OK 53.28 +8.57 10.01  
16 Bjørn Skjævestad Asker Skiklubb 53.41 +9.10 10.04  
17 Jan Erik Aalberg Bækkelagets SK 54.42 +10.11 10.15  
18 Idar Brekke Ås-NMBU Orientering 55.09 +10.38 10.20  
19 Svein Granerud Asker Skiklubb 55.47 +11.16 10.27  
20 Nils Bergan Nydalens SK 57.51 +13.20 10.51  
21 Guttorm Egge IL GeoForm 59.21 +14.50 11.08  
22 Anders Flågen Heming Orientering 1.00.19 +15.48 11.18  
23 Fredrik Høyer Fossum IF 1.02.47 +18.16 11.46  
24 Ole Petter Haugen Nydalens SK 1.05.38 +21.07 12.18  
25 Erik Borg IL Koll 1.14.41 +30.10 14.00  
26 Roger Østvold Heming Orientering 1.34.12 +49.41 17.40  
  Tore Myhrvold Fossum IF diskvalifisert      
  Stein H. Hagen Fossum IF diskvalifisert      
  Kimme Arnesen Heming Orientering ikke startet      
  Asle Sagli Gudim Indre Østfold OK ikke startet      
  Pål Myklebust IL Koll ikke startet      
  Magne Brænden Lillomarka OL ikke startet      

H 55

4 930 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Nils Petter Fremming Heming Orientering 39.54   8.05  
2 Tore Kjølseth Nydalens SK 42.13 +2.19 8.33  
3 Gunnar Tenge Ås-NMBU Orientering 43.47 +3.53 8.52  
4 Per Slungaard Tyrving IL 44.54 +5.00 9.06  
5 Øystein Holo Fossum IF 45.21 +5.27 9.11  
6 Bjørn Henning Grandal Tyrving IL 47.26 +7.32 9.37  
7 Arne Fossheim Asker Skiklubb 47.30 +7.36 9.38  
8 Dag Brenås Varteig OL 48.32 +8.38 9.50  
9 Eirik Nordhagen Ås-NMBU Orientering 48.49 +8.55 9.54  
10 Fridtjof Jebsen Fossum IF 48.57 +9.03 9.55  
11 Håkon Jendal Fossum IF 49.00 +9.06 9.56  
12 Torkjel Nesheim Tyrving IL 50.26 +10.32 10.13  
13 Johan Lunde IL Koll 51.34 +11.40 10.27  
14 Øyvind Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 52.07 +12.13 10.34  
15 Roar Bye Modum OL 54.50 +14.56 11.07  
16 Terje Henriksen Asker Skiklubb 55.07 +15.13 11.10  
17 Peer Stiansen Nydalens SK 1.00.34 +20.40 12.17  
18 Kristian Kalager Asker Skiklubb 1.03.06 +23.12 12.47  
19 Paul Wade Fossum IF 1.04.28 +24.34 13.04  
20 Morten Kongsberg Tyrving IL 1.05.01 +25.07 13.11  
21 Tormod Bøe Fossum IF 1.05.41 +25.47 13.19  
22 Torgeir Brandal Kongsberg OL 1.07.26 +27.32 13.40  
23 John Ytternes Kolbotn og Skimt OL 1.10.08 +30.14 14.13  
  Onno Verberne OL Toten-Troll ikke startet      
  Jan-Ove Bråthen OK Øst ikke startet      
  Trond Holter Måren OK ikke startet      

H 60

4 930 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Terje Wiig Mathisen Nydalens SK 42.37   8.38  
2 Sören Jonsson Nydalens SK 45.55 +3.18 9.18  
3 Kjell Markset IL Koll 47.25 +4.48 9.37  
4 Sture Ottesen Indre Østfold OK 48.53 +6.16 9.54  
5 Morten Due Måren OK 48.58 +6.21 9.55  
6 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 49.56 +7.19 10.07  
7 Martin Granly Lillomarka OL 50.01 +7.24 10.08  
8 Kjell Dale Sandnes IL (Rogaland) 50.27 +7.50 10.13  
9 Øyvind Roger Hansen Røyken OL 51.24 +8.47 10.25  
10 Per Kristian Ekeberg Tyrving IL 54.33 +11.56 11.03  
11 Leif Bergersen Asker Skiklubb 56.20 +13.43 11.25  
12 Alf Pettersen Tyrving IL 56.49 +14.12 11.31  
13 Fritz Aebi OLG Herzogenbuchsee 56.53 +14.16 11.32  
14 Jon Lahlum IL GeoForm 57.05 +14.28 11.34  
15 Reidar Fossum Asker Skiklubb 57.53 +15.16 11.44  
16 Morten Karlsen Måren OK 1.01.54 +19.17 12.33  
17 Johan Mattsson Lillomarka OL 1.02.41 +20.04 12.42  
18 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 1.04.32 +21.55 13.05  
19 Stig Hultgreen Karlsen IL GeoForm 1.08.45 +26.08 13.56  
20 Roy Gjerding OK Moss 1.11.29 +28.52 14.29  
21 Asbjørg Lykkjen Måren OK 1.46.53 +1.04.16 21.40  
  Don Skantze Tyrving IL diskvalifisert      
  Bård Natvig Nittedal OL ikke startet      
  Sigbjørn Modalsli Fossum IF ikke startet      

H 65

4 270 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jon Arvid Fossum Asker Skiklubb 40.19   9.26  
1 Ola Brox OL Toten-Troll 40.19   9.26  
3 Tore Ruud Østmarka OK 41.13 +0.54 9.39  
4 Svein S Jacobsen Tyrving IL 41.17 +0.58 9.40  
5 Are Eriksen Oslostudentenes IK 44.39 +4.20 10.27  
6 Vidar Berteig IL GeoForm 45.29 +5.10 10.39  
7 Gisle Nordahl Due Måren OK 49.40 +9.21 11.37  
8 Jon Fredriksen Hauketo IF 51.21 +11.02 12.01  
9 Magne Vollen Oslostudentenes IK 51.50 +11.31 12.08  
10 Per Øhlckers Tyrving IL 59.30 +19.11 13.56  
11 Stein Turtumøygard Måren OK 1.02.46 +22.27 14.41  

H 70

4 270 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Per-Erik Østlie Driv IL 42.29   9.56  
2 Willy Grønstad Gimle IF 42.41 +0.12 9.59  
3 Peter Klaveness Måren OK 43.17 +0.48 10.08  
4 Nils-Petter Wiik Driv IL 43.41 +1.12 10.13  
5 Eldar Børsum Bækkelagets SK 45.59 +3.30 10.46  
6 Jon Færden Kolbotn og Skimt OL 48.59 +6.30 11.28  
7 Helge Revhaug Ringerike OL 52.57 +10.28 12.24  
8 Hasse Bergstrøm Tyrving IL 53.22 +10.53 12.29  
9 Øyvind Stene Asker Skiklubb 53.35 +11.06 12.32  
10 Geir Arnesen Bærums Skiklub 55.24 +12.55 12.58  
11 Tore Aaberg Indre Østfold OK 58.06 +15.37 13.36  
12 Lars-Evan Pettersson Kolbotn og Skimt OL 59.13 +16.44 13.52  
13 Knut G Karlsen Heming Orientering 1.04.09 +21.40 15.01  
14 Thor Palmgren Halden SK 1.24.00 +41.31 19.40  
  Bjørn Spjelkavik Tyrving IL diskvalifisert      
  Jimmy Nordli Trøsken IL ikke startet      
  Per Oskar Larsen Indre Østfold OK ikke startet      

H 75

2 230 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kjell Gorm Røkke Tyrving IL 30.02   13.28  
2 Trond Feiring Hamar OK 32.31 +2.29 14.34  
3 Harald Lundhaug OK Moss 33.41 +3.39 15.06  
4 Jan Jansen OK Moss 34.48 +4.46 15.36  
5 Knut Lindløv OK Moss 36.03 +6.01 16.09  
6 Helge Bjaaland Heming Orientering 36.20 +6.18 16.17  
7 Øystein Madsen Haugerud IF 39.36 +9.34 17.45  
8 Klaus Engen Eidskog OL 40.31 +10.29 18.10  
9 Jon C. Fougner Heming Orientering 42.41 +12.39 19.08  
10 Kolbjørn Megard Kolbotn og Skimt OL 1.29.31 +59.29 40.08  
  Åsmund Jahr Driv IL diskvalifisert      
  Bjørn Sandelien Heming Orientering diskvalifisert      

H 80

2 230 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 39.18   17.37  
2 Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb 40.19 +1.01 18.04  
3 Sturle Hånes IL GeoForm 40.35 +1.17 18.11  
4 Arne Chr. Scheie Østmarka OK 41.24 +2.06 18.33  
5 Svein F. Kvalheim Årstad IL 45.14 +5.56 20.17  
6 Steinar Ruud Konnerud IL 56.11 +16.53 25.11  
7 Knut Kristen Hangeraas IL GeoForm 1.08.55 +29.37 30.54  
8 Per Meiland Lommedalens IL 1.12.06 +32.48 32.19  

H 85

2 230 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hans Larsen Raumar Orientering 50.06   22.27  
2 Dagfinn Føllesdal Oslostudentenes IK 53.48 +3.42 24.07  

Direkte A-lang

7 370 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Øyvind Stene Nydalens SK 57.00   7.44  
2 Jarl Magnus Berge IL Koll 59.48 +2.48 8.06  
3 Olav Halvorsen Sikkeland Varteig OL 1.00.54 +3.54 8.15  
4 Steinar Eastwood Lillomarka OL 1.05.03 +8.03 8.49  
5 Morten Nilstad Pettersen Tyrving IL 1.05.10 +8.10 8.50  
6 Erik Paulsrud IL Koll 1.10.22 +13.22 9.32  
7 Dyre Martin Gulbrandsen Fredrikstad SK 1.11.37 +14.37 9.43  
8 Lars Nordtrøm NOTEAM 1.12.28 +15.28 9.49  
9 Georg Bugge NOTEAM 1.18.01 +21.01 10.35  
10 Kine Dirro Måren OK 1.19.09 +22.09 10.44  
11 Aleksander Rygh Holten Nydalens SK 1.24.42 +27.42 11.29  
12 Hans Olav Hygen Østmarka OK 1.49.09 +52.09 14.48  
13 Per Ole Dahlsrud Nydalens SK 1.58.33 +1.01.33 16.05  

Direkte A-kort

4 930 m, 41 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Brynjar Fredheim Lillomarka OL 42.58   8.42  
2 Ola Lesteberg Kongsberg OL 43.11 +0.13 8.45  
3 Erik Rytter Jakobsen OK Moss 45.06 +2.08 9.08  
4 Dag Larsen Nydalens SK 47.05 +4.07 9.33  
5 Andreas Sævig Oppsal Orientering 48.15 +5.17 9.47  
6 Kritian Bernhard Fossum IF 49.48 +6.50 10.06  
7 Roger Wiik Sturla, IF 51.16 +8.18 10.23  
8 Anders Øpstad Asker Skiklubb 51.19 +8.21 10.24  
9 Ivar Målen Ås-NMBU Orientering 52.57 +9.59 10.44  
10 Knut Bjørkelo Kolbotn og Skimt OL 54.19 +11.21 11.01  
11 Ellen Aure Skogdal Asker Skiklubb 54.23 +11.25 11.01  
12 Helge Stenerud OL Tønsberg og omegn 54.33 +11.35 11.03  
13 Egil Eide Tyrving IL 54.44 +11.46 11.06  
14 Jan Sævig Oppsal Orientering 54.57 +11.59 11.08  
15 Anne Marie Bleken Bækkelagets SK 55.07 +12.09 11.10  
16 Marie Rygh Holten Nydalens SK 55.14 +12.16 11.12  
17 Einar Jensen Nydalens SK 55.20 +12.22 11.13  
18 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 55.37 +12.39 11.16  
19 Knut Ivar Vestli Ål IL 56.34 +13.36 11.28  
20 Anders Ferden Kolbotn og Skimt OL 56.48 +13.50 11.31  
21 Sverre Wisløff Asker Skiklubb 57.35 +14.37 11.40  
22 Ingunn Helliesen NOTEAM 58.10 +15.12 11.47  
23 Øyvind Helmersen Fet OL 1.02.25 +19.27 12.39  
24 Else Kari Scheele Nydalens SK 1.03.44 +20.46 12.55  
25 Uno Hanslien NOTEAM 1.04.36 +21.38 13.06  
26 Lars Ballangrud NOTEAM 1.07.54 +24.56 13.46  
27 Espen Jernberg Nydalens SK 1.08.00 +25.02 13.47  
28 Thomas Berg Tyrving IL 1.08.01 +25.03 13.47  
29 Haakon Dolven Asker Skiklubb 1.11.47 +28.49 14.33  
30 Anne Nilsen Ås-NMBU Orientering 1.13.35 +30.37 14.55  
31 Vincent Eijsink Ås-NMBU Orientering 1.14.54 +31.56 15.11  
32 Anders Brynildsen Fredrikstad SK 1.17.55 +34.57 15.48  
33 Michael Eckmann Jensen Nittedal OL 1.18.18 +35.20 15.52  
34 Iliana Ilieva Halden SK 1.19.18 +36.20 16.05  
35 Helena Granberg Østmarka OK 1.32.45 +49.47 18.48  
36 Thor Norderud Tyrving IL 1.37.36 +54.38 19.47  
37 Kristin Stubban Hygen