-->

Resultater Knut Valstads Minneløp 2020



Resultater Knut Valstads Minneløp 
Oslo - 6. juni 2020

Arrangementstype: Orientering

nb! Kun junior- og seniorklasser i lørdagens løp grunnet koronavirus og Covid-19, søndag var det klasser for ungdom.

D 21-

4 730 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marion Aebi Tyrving IL 40.41   8.36  
2 Betty Ann Bjerkreim Tyrving IL 41.25 +0.44 8.45  
3 Svetlana Mironova Halden SK 41.30 +0.49 8.46  
4 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 42.59 +2.18 9.05  
5 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 43.03 +2.22 9.06  
6 Solveig Blandkjenn Tyrving IL 51.47 +11.06 10.56  
7 Sofie Skyttersæter Iversen NTNUI 52.11 +11.30 11.01  
8 Marie Hammer Iversen Østmarka OK 56.33 +15.52 11.57  

 

D 19-20

4 730 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Joelle Meister Nydalens SK 48.04   10.09  
2 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 48.34 +0.30 10.16  
3 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 50.24 +2.20 10.39  
4 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 52.30 +4.26 11.05  
5 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 52.53 +4.49 11.10  
6 Marie Liland Nydalens SK 53.08 +5.04 11.13  
7 Linda Gammelsæter Nordre Follo Orientering 58.23 +10.19 12.20  
  Oda Marie Colquhoun Lillomarka OL diskvalifisert      

 

D 17-18

4 730 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Pia Young Vik Nydalens SK 39.55   8.26  
2 Oda Scheele Nydalens SK 40.56 +1.01 8.39  
3 Alva Marika Niklasson Nydalens SK 44.05 +4.10 9.19  
4 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 44.12 +4.17 9.20  
5 Tina Kalleson Oppsal Orientering 45.12 +5.17 9.33  
6 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 45.48 +5.53 9.40  
7 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 46.10 +6.15 9.45  
8 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 53.09 +13.14 11.14  
9 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 54.14 +14.19 11.27  
10 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 56.20 +16.25 11.54  
11 Malene Teresia Jebsen Heming Orientering 1.00.22 +20.27 12.45  
12 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 1.00.55 +21.00 12.52  
13 Ida Marie Flågen Heming Orientering 1.01.08 +21.13 12.55  
14 Johanne Rognerud Bøe Fossum IF 1.03.56 +24.01 13.30  
15 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 1.07.39 +27.44 14.18  
16 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 1.08.57 +29.02 14.34 Last ned GPS-spor i gpx-format
17 Hanna Rehn Nordre Follo Orientering 1.10.52 +30.57 14.58  
18 Celine Ytternes Nordre Follo Orientering 1.14.11 +34.16 15.41  
19 Selma Tørudbakken Jendal Fossum IF 1.29.01 +49.06 18.49  
20 Isabel Handstanger Nordre Follo Orientering 1.31.53 +51.58 19.25  
  Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK diskvalifisert      

 

H 21-

5 810 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Olav Lundanes Halden SK 36.38   6.18  
2 Elias Jonsson NTNUI 37.57 +1.19 6.31  
3 Anders Nordberg Nydalens SK 38.43 +2.05 6.39  
4 Bojan Blumenstein Nydalens SK 39.02 +2.24 6.43  
5 Anders Haga Raumar Orientering 39.11 +2.33 6.44  
6 Olle Boström Tyrving IL 39.41 +3.03 6.49  
7 Erling Hjermstad Fossum IF 40.32 +3.54 6.58  
8 Alan Cherry Nydalens SK 40.49 +4.11 7.01  
9 Håvard Haga Nydalens SK 40.50 +4.12 7.01  
10 Daniel Roos Tyrving IL 41.06 +4.28 7.04  
11 Lukas Peterson Tyrving IL 41.36 +4.58 7.09  
12 Magne Haga Raumar Orientering 42.19 +5.41 7.17  
13 Jonas Madslien Bakken NTNUI 43.35 +6.57 7.30  
14 Anders B. Øksenholt Nydalens SK 43.53 +7.15 7.33  
15 Andreas G. Polden Nydalens SK 44.06 +7.28 7.35  
16 Raúl Ferra Halden SK 46.12 +9.34 7.57  
17 Trond Kortner Østmarka OK 46.45 +10.07 8.02  
18 Torkil Eide Solstad Tyrving IL 47.13 +10.35 8.07  
19 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 49.11 +12.33 8.27  
20 Sander H. Rogndokken NTNUI 1.00.20 +23.42 10.23  
  Lavran Thorstensen NTNUI diskvalifisert      
  Einar Melsom Helsingin Suunistajat brutt      
  Henrik Eijsink Nydalens SK ikke startet      
  Eirik Kamstrup Hovind Nydalens SK ikke startet      

 

H 19-20

5 810 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Isak Jonsson Nydalens SK 38.54   6.41  
2 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 40.31 +1.37 6.58  
3 Sander Arntzen Asker Skiklubb 42.31 +3.37 7.19  
4 Niels Christian Hellerud Halden SK 43.35 +4.41 7.30  
5 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 44.57 +6.03 7.44  
6 Jostein Svaland Dale Ås-NMBU Orientering 48.40 +9.46 8.22  
7 Eivind Berner Myhre Fossum IF 54.46 +15.52 9.25  
8 Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering 1.04.38 +25.44 11.07  

 

H 17-18

5 810 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 41.05   7.04  
2 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 42.17 +1.12 7.16  
3 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 47.13 +6.08 8.07  
4 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 50.05 +9.00 8.37  
5 Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 52.10 +11.05 8.58  
6 Gaute Bergan Nydalens SK 52.13 +11.08 8.59  
7 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 52.14 +11.09 8.59  
8 Kristian Østermann Heming Orientering 52.27 +11.22 9.01  
9 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 52.36 +11.31 9.03  
10 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 54.54 +13.49 9.26  
11 Birk Felland Sætnan Fossum IF 58.29 +17.24 10.03  
12 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 1.03.45 +22.40 10.58  
13 August Syrdal Øen Heming Orientering 1.08.03 +26.58 11.42  
  Sondre Ytterbø Asker Skiklubb diskvalifisert      
  Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF ikke startet      
  Jonas Aarseth Nydalens SK ikke startet      
  Martin Birkelund Asker Skiklubb ikke startet      

 

AL-åpen

5 810 m, 34 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristoffer Jacobsen Tyrving IL 48.57   8.25  
2 Svein Nygård Lillomarka OL 50.51 +1.54 8.45  
3 Inge Lindseth Nydalens SK 51.25 +2.28 8.50  
4 Gard Lindseth Nydalens SK 51.30 +2.33 8.51  
5 Jon Iver Bakken Nydalens SK 54.32 +5.35 9.23  
6 Lars Erik Gjein Fossum IF 57.17 +8.20 9.51  
7 Terje Blindheim Lillomarka OL 57.53 +8.56 9.57  
8 Christian Grotnes Tyrving IL 57.56 +8.59 9.58  
9 Morten Wettergreen Fossum IF 58.24 +9.27 10.03  
10 Sture Ottesen Indre Østfold OK 58.39 +9.42 10.05  
11 Per-Ivar Nikolaisen Oppsal Orientering 59.00 +10.03 10.09  
12 Morten Heir Fossum IF 59.05 +10.08 10.10  
13 Bjørn Hauge Nydalens SK 1.00.39 +11.42 10.26  
14 Steinar Eastwood Lillomarka OL 1.03.03 +14.06 10.51  
15 Christian Jomaas Fossum IF 1.04.58 +16.01 11.10  
16 Fredrik Larsen Indre Østfold OK 1.05.28 +16.31 11.16  
17 Richard Zeiner-Gundersen Lierbygda OL 1.05.34 +16.37 11.17  
18 Knut Jostein Sætnan Fossum IF 1.06.55 +17.58 11.31  
19 Guttorm Egge IL GeoForm 1.08.16 +19.19 11.44  
20 Eirik Jørgensen Tyrving IL 1.08.23 +19.26 11.46  
21 Bjørn Grinde IL GeoForm 1.09.17 +20.20 11.55  
22 Harald Eide-Fredriksen Heming Orientering 1.09.18 +20.21 11.55  
23 Are Eriksen Oslostudentenes IK 1.11.48 +22.51 12.21  
24 Kyrre Gran Fet OL 1.13.33 +24.36 12.39  
25 Audrun Utskarpen IL GeoForm 1.15.32 +26.35 13.00  
26 Øyvind Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 1.15.47 +26.50 13.02  
27 Bjørn Fjeldstad Indre Østfold OK 1.20.45 +31.48 13.53  
28 Christian Reusch Heming Orientering 1.23.16 +34.19 14.19  
29 Per Ole Dahlsrud Nydalens SK 1.32.39 +43.42 15.56  
  Stig Sønsterudbråten Lillomarka OL diskvalifisert      
  Pål Sommerhein Fossum IF diskvalifisert      
  Lars-Ivar Aarseth Nydalens SK diskvalifisert      
  Audun Bjerknes Måren OK diskvalifisert      
  Thomas Bedin Indre Østfold OK diskvalifisert      
  Stein H. Hagen Fossum IF ikke startet      
  Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb ikke startet      
  Eirik Næss-Ulseth Heming Orientering ikke startet      
  Torbjørn Blom-hagen Fossum IF ikke startet      
  Pål Skogedal Asker Skiklubb ikke startet      
  Knut Erling Øen Heming Orientering ikke startet      

 

AK-åpen

4 730 m, 36 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristoffer Nesland Tyrving IL 41.51   8.50  
2 Torstein Hole Nydalens SK 43.40 +1.49 9.13  
3 Per Slungaard Tyrving IL 45.41 +3.50 9.39  
4 Vidar Benjaminsen Lillomarka OL 47.07 +5.16 9.57  
5 Sören Jonsson Nydalens SK 47.41 +5.50 10.04  
6 Maria Jonsson Nydalens SK 48.17 +6.26 10.12  
7 Hallvard Fjær Lillomarka OL 50.53 +9.02 10.45  
8 Kristian Ruud Bækkelagets SK 51.46 +9.55 10.56  
9 Jon Arvid Fossum Asker Skiklubb 52.15 +10.24 11.02  
10 Børge Pedersen Nydalens SK 54.02 +12.11 11.25  
11 Hans Jevanord Fossum IF 57.15 +15.24 12.06  
12 Einar Jensen Nydalens SK 58.59 +17.08 12.28  
13 Olav Hasaas Fossum IF 59.06 +17.15 12.29  
14 Karen Bjergaard Nydalens SK 59.47 +17.56 12.38  
15 Eldar Børsum Bækkelagets SK 59.52 +18.01 12.39  
16 Peter Klaveness Måren OK 1.00.50 +18.59 12.51  
17 Marianne Njåstein Tyrving IL 1.01.15 +19.24 12.56  
18 Hallvard Berg Tyrving IL 1.02.47 +20.56 13.16  
18 Kari Madslien Nydalens SK 1.02.47 +20.56 13.16  
20 Trine Marit Justad Raaen Lierbygda OL 1.02.48 +20.57 13.16  
21 Sigbjørn Modalsli Fossum IF 1.04.02 +22.11 13.32  
22 Kjell Gorm Røkke Tyrving IL 1.06.14 +24.23 14.00  
23 Hasse Bergstrøm Tyrving IL 1.07.22 +25.31 14.14  
24 Arild Nyhaug Asker Skiklubb 1.12.56 +31.05 15.25  
25 Anders Taraldrud Indre Østfold OK 1.15.35 +33.44 15.58  
26 Magne Vollen Oslostudentenes IK 1.17.16 +35.25 16.20  
27 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 1.19.51 +38.00 16.52  
28 Inge Sandstad Skrondal Fet OL 1.22.24 +40.33 17.25  
29 Unni Rye Asker Skiklubb 1.23.05 +41.14 17.33  
30 Elena Grand Lillomarka OL 1.24.03 +42.12 17.46  
31 Anne Sørum Indre Østfold OK 1.29.21 +47.30 18.53  
32 Odd Kletteli Bækkelagets SK 1.40.31 +58.40 21.15  
33 Paul Wade Fossum IF 1.51.33 +1.09.42 23.35  
  Didrik Bredesen Lillomarka OL diskvalifisert      
  Petter Næss Oppsal Orientering diskvalifisert      
  Anne Berit Rørlien Fossum IF brutt      
  Ragnhild Blom-Hagen Fossum IF ikke startet      
  Jøran Kristensen Heming Orientering ikke startet      
  Nina Birkelund Asker Skiklubb ikke startet      
  Line Bar-Nathan Lillomarka OL ikke startet      
  Pål Kogstad Næss Raumar Orientering ikke startet      
  Jan Erik Aalberg Bækkelagets SK ikke startet


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +